Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

petikd
30. jan 2011

@sendi no u nás si škaredé slovo doniesol zo škôlky,ked to povedal prvýkrát tak sme mu vysvetlili,že to nieje pekné slovo a ked to povedal o hodinu zase tak som ho len upozornila a potom som si nevšímala a na druhý den už ani nevedel čo hovoril 😉

sendi
30. jan 2011

juuj kolko som mu vysvetlovala,dohovarala...ale akoby som hrach o stenu hadzala,nechcem sa hanbit ked pojde do skolky,ale asi sebi nie je jedine dieta ktore zahresi.ani tomu nerozumie ale pouziva to vo vetach..citujem,,do pi** mami,zapnes mi telku?" 😒 a denne to povie aj 5x!ale uz asi len ignorovat ako pisete 😅

zabga88
30. jan 2011

uff :D :D :D :D :D

zabga88
30. jan 2011

ja sa nemozem prestat smiat 😀

sendi
1. feb 2011

@zabga88 a to puzije to slovo vo vetach niekolko krat denne 😒 furt poviem manzelovi nech sa kroti lebo maly ma uši jak netopier,pocuje vsetko co sa ho netyka a ale ked mu nieco poviem,tak povie že to nepocuje.... 😝

zabga88
1. feb 2011

nuž to su tie nase prespekulovane deti... aj malej ked poviem daj si papuce tak sa robi hlucha ale ked jej ponukam lentilkovu cokoladu pocuje aj na neviem kolko :D

gabinka1012
1. feb 2011

Ahojky,přeji hezký večer 🙂

@sendi ty jsi to tak hezky napsala že jsem se musela smát. 🙂 I když vím že to k smíchu není.Možná že až to poví ve školce a učitelka mu to bude vysvětlovat tak pak to třeba přestane říkat. (jsem se do toho málem zamotala)
@zabga88 a co jak je Viki už je to lepší,co bříško a to dýchání byla si sní kuli tomu u doktorky?U nás je to podobné když po Gabče něco chci tak neslyší ale jak něco chce ona tak to musejí slyšet všichni 🙂 to jsou ty malé,chytré hlavičky a pěkně vyčůrané 😀 😀 😀
@petikd co Damianek už je to lepší a ta krev,našli tam něco?

zabga88
2. feb 2011

@gabinka1012 nechcem to dychanie zakriknut tak ti radsej neodpoviem 😀 ale brusko ju boli ešte kazdy vecer ... ja neviem uz co to je

ludka_r
2. feb 2011

Ahojte.
Mne Vilko tiež občas zanadáva, našťastie nie veľmi vulgárne. To nás asi čaká, keď začne chodiť do škôlky 😀 Ale aj tak ma hnevá, keď takto rozpráva. V poslednej dobe má módu hovoriť: "Zabijem Ťa", čo tiež zrovna nepatrí k milým slovám. 😖
Teraz s ním ale mám väčšie problémy s tým, že sa začal pocikávať, ešte viac ako keď sme ho v lete učili na nočník. Neviem, čo sa s ním deje a dosť ma to trápi.
No a Riško stále nepriberá, tak aj kvôli nemu sa trápim. Keď sme boli na poradni v siedmom mesiaci, nevážil ani 6 a pol kila, tak taký malilinký drobček. No a aj pohybová aktivita je spomalená, asi kvôli tej váhe 😖

zabga88
2. feb 2011

@ludka_r ahooj! s takymi recami sa netrap tym prejdeme asi vsetky a chce to len veeela trpezlivosti, s tym pocikavanim to podla mna tiez coskoro prejde... a ani netusis koli comu to moze byt? nezlakol sa nahodou? vraj vtedy sa deti znovu zacnu pocikavat...
A Riško pozeram ze ma 7 mesiacov uz asi papa aj viac ako mliecko, vsak?

sendi
2. feb 2011

ach baby,ja viem že to nie je nasmiech manzel ked to povie drobec vyprskne od smiechu,ja sa len nanho vražedne kuknem a poviem sebimu aby tak skaredo nerozpravala.ako je to aj smiesne ked take male teličko vyskou trpaslika s anjelskym pohladom si popod nos pri hrani hundre??joooj do pi** zlomil sa bager,mama mia"...citovala som 😉 inac mamicky kt mate chlapcekov,stahujete mu predkozku?my s tym mame problem,bol na obriezke a ked videl tie obvazy a krv,ma panicky strach z toho,ked sme mu stahovali nasilu,teraz som to nechala tak,chudak ma smrt v ociach....ked mu poviem aby to skusil sam ☹

petikd
2. feb 2011

Ahoojte
@gabinka1012 dakujem za opýtanie,no už ho nebolí,výsledky ešte nemám,doktor povedal,že ked bude niečo zlé tak dá vedieť,dnes sa vykakal a zajtra sa to odnesie na test 😉
@sendi sťahovali sme mu a teraz si sťahuje sám pri kúpaní,ale mám pocit že nejde celkom dobre dole 😒

zabga88
3. feb 2011

kde ste baby!!!!!!!!!!!

hanuska09
4. feb 2011

Ahojte dievcata. ja mam 24 a v aprily budem mat 25.ale ked som mala 19,narodil sa nam syncek Matko 😉 no a ked som mala 23 tak aj derka Karinka.takze som sa stala maminkou skoro,ale vobec to nelutujem....prave naopak,ma to svoje vihody.napr.ked je budem mat 30 rokov nase deticky uz budu velke a budeme moct chodit vsade bez potiazi,ze ako zvladnu deti cestu alebo kde ich nechame ked chceme ist von.je to super.podla mna. 😀

hanuska09
4. feb 2011

ahojte.ja mam 24,ale ked som mala 19,narodil sa man syncek Matko,no a ked som mala 23 narodila sa nam Karinka.a myslim si,ze byt mamickou v takomto mladom veku je super a ma to svoje vihody

hanuska09
4. feb 2011

no super,poslala som to dva krat!!!!! 😅

maatuulka
4. feb 2011

ahojte maminy, som tu dlho nebola.. 🙂 ako sa mate?

zabga88
4. feb 2011

@hanuska09 ahoooj vitaj🙂 aj tak nemas na mna ja som rodila 2 mesiace po 18 🙂
prezrad nam nieco viac o sebe 🙂

@maatuulka ahoooj 🙂 a mame sa tak vselibarijak 🙂

maatuulka
4. feb 2011

ja som dnes bola s malou v deichmane.. babka si kupovala topanky, mala ako spravna zena musela mat tiez. Tak sme jej kupili topanky, a ona sa nam tam zacala jedovat.. ze ona si ich chce hned obut. lezala tam na zemi.. no konec :D konecne sme doma.. a uz sa tesim ze zachvilku zalomi :D

icerna
4. feb 2011

ahojteeeeeee 😵
som tu nebola asi 100 rokov 😖 prepacite? 😵 dako nestiham,pri malej nezbednici čo to napisem a ked sa sem chystam,tak len nieco precitam a ked chcem napisat,takstale nieco do toho 😠
niektora vidim na fb 😵 a vidim ze sa rozrastate,tak viiiitam nove maminky 😵

zabga88
4. feb 2011

@maatuulka paradnica ako sa patri 🙂

@icerna no vitaaaj! prepacime ak sa polepsis a budes tu castejsie 🙂 dohodnute? 🙂
ako sa maju babulky?

icerna
4. feb 2011

@zabga polepsiiiiim,uz sa lepsim 😵 baby su teraz chvalabohu dva tyzdne zdrave,tak uvidime do kedy 😕 a viki ako?ocina mate doma?

zabga88
4. feb 2011

@icerna no toto sa mi paci 🙂 boli ste chore? okolo nas je kazdy chori som zvedava ako budeme my 😠 ocino je prave na ceste domov okolo 4 by mal byt doma 🙂 volal ze su zle cesty tak dufam ze dobre pride 😨 a vy ste same? ci?

gabinka1012
4. feb 2011

Ahojky a přeji Vám hezký večer
vítám nové maminky 🙂 koukám že se nám tu po dlouhé době oběvila icerna,tak co holčiny,to je fajn že jsou zdravé.

@zabga88 už je Viki lépe?

@ludka_r hlavu vzhůru Riško to dožene,Nikča měla v 7 měsících 6480g,též nechtěla papkat,dělali nám různá vyšetření,utz,orl,krev a nikde nic nenašli obden jsme jezdili na převažování.Nakonac začala znovu papat sice přibírá hlemýždí rychlostí ale aspon něco. Docela mě překvapuje že Nikče v osmi měsících spousta lidí tipuje 6někdy i 5 měsíců 😕 a diví se že tak malá a už se staví.
A s Viliamkem si byla u doktora?

icerna
4. feb 2011

@zabga88 no veru sme same,uz mesiac a dalsi este budeme ☹ baby mali tyzden velmi vysoke horucky,kasel a nakoniec sople,ale uz je nastastie dobre 😵 mala chodi do skolky?ty si stale doma,ci mas robotku?tak sa velmi tesite na ocina a na kolko pride?

icerna
4. feb 2011

@gabinka1012 ahoj. Bambule spinkaju? sledujem ako rastu do krasy 😵
@ludka_r neboj to sa napravi. nasa Lili ma 14mesiacov a 8 kil 😅 neriesim to,pokial papka,je vesela,tak ma to netrapi,je taky čertik maly 😵

peepka
4. feb 2011

ahojte, som tu nova a mam 25 rokov, mozem sa pridaaaat? 🙂

gabinka1012
4. feb 2011

@peepka jasně že můžeš,vítej mezi námi.napiš něco více o sobě a o dětičkách jestli nějaké jsou 😀
@icerna u nás už se taky spinká 🙂

peepka
4. feb 2011

inak ako to mam spravit ze sa meno, komu opisujem, zvyrazni?? a potom ze mu pride aj upomienka? 😅

no tak mam 25 rokov 😀 som vydata mam syna ktory ma dva roky a som tiez tehotna...

baby nemate nejaku sukromnu diskusiu? rada by som si pokecala ale nechcem verejne udavat co ja viem mena ci fotky ci odkial som a podobne veci. 😔

peepka
4. feb 2011

@gabinka1012

skuska! 😀