Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

claudinka
13. mar 2009

zdenilka akurat 😉 😉

zabga88
13. mar 2009

☹ no mala dostala zasa atb a v utorok musime ist na srdiecko na vysetrenie doktorka pocula silny selest alebo ako sa to vlastne vola.

rikarr
13. mar 2009

chúda viki ..hádam budú už len dobré správy ... 😉 držím palce

petikd
13. mar 2009

Ahojte.Zabga juuj nech to dobre dopadne,dúfam,že bude v poriadku.Aj ja držím palce 🙂
No Damián aký bol dobré v škôlke.Tento týžden ked som chodila po neho tak plakal.No a posledné 2 dni hovorila a plakal,že nechce ísť do škôlky ☹ Ale dobre,že chodí aj neter.Nosím ich spolu do škôlky takže ked on reve,ona ho rozosmieva.Vraj niektoré detičky zo začiatku dobre a potom plačú.Učitelka povedala,že plače ked idú na WC,na prechádzku a jesť.On nechce chodiť na prechádzky.Neter povedala,že ked raz boli von,tak mu nejaký chlapček stláčal ruku tak potom išla k nemu ona.No ale neviem ako to bolo,lebo v jeden den povedala tak a potom zase inak.A sem tam si vymýšľa.Dnes ked som ich odviedla do triedy tak som zakukla či sa ide hrať.A on sa postavil do stredu triedy a akoby nevedel čo má robiť.Ale s nimi v triede bola aj trieda do ktorej chodí neter a ona ho vzala sa hrať.Tak uvidíme ako to pôjde dalej

zabga88
13. mar 2009

pedikt tie ucitelky teraz uz mozno ani nevedia co maju robit z detmi. aj ja ked som bola dat zapisat malu tak jedna ucitelka im pustila rozpravku a odisla a myslis ze ju pozerali?

claudinka
14. mar 2009

petikd ja som bola vzdy presny opak, som revala a robila sceny, ked som mala ist zo skoly a jasliciek domov 😉

rikarr
16. mar 2009

ja som v škôlke zas nechcela spávať 😝

icerna
16. mar 2009

no ahojte 😎
mala mi spi,tak len na skok,ani som vas cele neprečitala 😠 mala v školke super,dnes bola aj na obed mali daku rybaciu polievku,čo ona jedla prvy krat v živote,ale ze zjedla trošku a dukatove buchty,ale ze nechcela...a po ceste domov mi zaspala v buse...učitelka ju chvali a ani raz este nezaplakala,dufam ze jej to vydrži...
zabga vikinke posielame pusinky a zelame skore uzdravenie... 🙂

claudinka
16. mar 2009

icerna ako dlho ju uz nechavas, na cely den? ty uz robis? 😝

zabga88
17. mar 2009

ahojteee icerna dakujeme uz je to trosku lepsie ale cely den nekasle a ked zaspi tak kasle ze az grcka.

rikarr
17. mar 2009

zabga rýchle uzdravenie

icerna tak malá to super zvláda .....a rybacia polievka -fuuuuuuj

zabga88
17. mar 2009

ahojteee baby co porabate?

rikarr
18. mar 2009

idem sa učiť
vonku stráááášne fučí

icerna
18. mar 2009

ahojte 🙂
no mala to super zvlada,uz by tam aj spala s detmi,ale tento tyzden este len na obedy a od buduceho začne. Nemam pracu zatial,ale hladam...ved sa idem zblaznit bez nej,taky nezvyk 😒
zabga ako sa mate?uz je lepsie trochu?

zabga88
18. mar 2009

icerna no uz je to lepsie uz tak velmi nekasle. klop, klop 🙂
len sa toho srdiecka bojim nasa lekarka ma ešte aj tento tyzden dovolenku tak musime pockat.
som rada ze mala to tak super zvlada v skolke ale ako som ju videla tak som hned vedela ze ani problem mat nebude. zajtra idem asi do Nitry ale len na skok

claudinka
18. mar 2009

veru veru fuuuuka strasne.. mna skoro odfuklo, co je co povedat 😀 😀

icerna cize do skolky postupne pomalicky? boze, sa toho bojiiiim.. kedy bude druhe babo? 😝

mataaaaa
18. mar 2009

ahoj maminy, pridavam sa k vam 🙂

zabga88
18. mar 2009

ahojteee je tu niektooo?

mataaaaa vitaj medzi nami 😉 kolko mas rokov? 🙂

rikarr
19. mar 2009

čaute
riadna zima je vonku .....ale to slniečko láka strašne

mataaaaa
20. mar 2009

ahoj zabqa, ja mam 20🙂

no dnes je krasne, ale mi si to ani uzit nemozeme, cela rodinka sme schytali crevnu chripku 😢 tak sa liecime..

zabga88
20. mar 2009

mataaaaa tak to ti nezavidim my ked sme ju mali na posledy tak sme len z viki po pohotovostiach belahi a mala 40 teploty

claudinka
21. mar 2009

mataaaaa nechcela si ist nahodou s nami na stretko? 😒

zabga88
22. mar 2009

kde ste všetky baby???

rikarr
23. mar 2009

halo, ste tu?

icerna
23. mar 2009

no ahojte baby 🙂
mi sme sa vratili od doktorky,takze na tyzden sme so skolkou skončili,vaness mala od vecera 38 horucky a sopli a kasle ☹ tak nam dala zinat...
vydrzala dva tyzdne 😲 doktorka sa ma spytala ci by som s nou neostala na predlzenej materskej,chce jej brat krv na imunitu...ved uvidime vo stvrtok,ale určite bude robit cirkus,tak jej ani ziadnu krv nezoberu 😝
claudinka no na druhom sa pracuje uz od noveho roka a stale nic...a vy kedy 😝 😉
zabga skoda ,ze to az teraz citam,co si mi nezavolala?sme sa mohli stretnut,aj ked nachvilu 😕
mataaaa vitaj aj s domimikou

zabga88
23. mar 2009

icerna tak to ma mrzi ze je mala uz chora. zinat sme mali aj my a o tyzden dalsie atb lebo tie zabrali ale len na par dni ☹

toto pocasie ma uz hneva sobota bola velmi pekna aj sme boli dlho vonku a teraz opat toto ☹

rikarr
23. mar 2009

viki začala byť zas soplavá ..ma trafí už ...

zabga88
23. mar 2009

no akurat dnes som pozerala spravy a vraj ta chripka sa stale vracia a je stale silnejsia a hlavne u deti od 0 do 3 rokov takze sa asi mame na co tesit ☹

rikarr
24. mar 2009

ani nehovor, bojím ako čerta

zabga88
24. mar 2009

boze ako mala dnes spadla ☹
postavila sa na taku jej malu stolicku a spadla hlavou na dlazku ale tak silno si buchla hlavku ze konec