Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

lolalola
20. máj 2009

zabga88, ja mam doma maleho certa, takze dost dobre chapem coho sa obavas, ale vsetko je o organizacii a to ked ti este niekto pomoze je uz len taky bonus...;o))
ked som este nemala deti, tak som sa vzdy na vsetko vyprdla, lebo sa mi bud nechcelo alebo som sa bala, lenze odkedy mam krpane, tak musim riesit milion veci, kt. sa mi nechcu, ale proste ich musim spravit, tak ked sa bojim a spravim to nakoniec si poviem, že to vobec nebolo take hrozne a neviem coho som sa bala...;o)))najtazsie je odhodlat sa...

lolalola
20. máj 2009

fuuuuuuu...my sa teraz stahujeme k svokrusi, takze vybavujem stahovakov, balim veci, malujem, upratujem, snazim sa ucit na prijimacky + krpaté....a už som z toho uplne dementna...;o))ani neviem kolkeho je...

zabga88
20. máj 2009

lolalola tak mas toho dost aj moja mama sa v sobotu stahovala a poviem ti je mi dost smutno

lolalola
21. máj 2009

zabga88, a kam sa stahovala ???...predtym byvala u vas ???viem si to predstavit. Mne je za maminou tiez smutno.Nebyva sice daleko, ale ma vela prace, tak si aspon volavame...

rikarr
21. máj 2009

ahojte len vás zdravím ......

lolalola má pravdu všetko je o dobrej organizácii..

dnes je krásny den...........

lola a prečo sa stahujete svokre???

lolalola
21. máj 2009

rikarr, pretože keď sme si zrátali plusy a mínusy, tak nám vyšlo viac plusov na strane svokry. Navyse svagrina sa stahuje k priatelovi, takze by ostala v 4izbovom byte sama. Takto budeme mat 2izby velku kuchynu a kupelnu s vanou(teraz mame 2izby, minikuchynku, do kt. sa zmesti len jeden clovek a kupelnu s hnusnym sprchovym kutom) a navyse usetrime polovicu z najomneho. Vlastne teraz uz viac, pretoze od zaciatku noveho mesiaca sa nam zvysuje najomne o cca 1000sk, takze sme nemali uz viac nad cim uvazovat...;o))len dufam, ze sa nepozabijame...

zabga88
21. máj 2009

ja si neviem predstavit ze by so sa mala stahovat k mojej svokre 😠

rikarr
22. máj 2009

ani ja ....my by sme sa nezniesli...ale o tom ušetrení je to pravda .....kým sme bývali u našich to bola paráda ....

zabga88
22. máj 2009

podla mna mlady by sa mali postarat sami o seba

lolalola
22. máj 2009

zabga88&rikarr....no mne o tom hovorte....pred 2rokmi sme sa dokrvi pohadali a svokra ma poslala doslova do p**e...

lolalola
22. máj 2009

zabga88, to neviem ci mladi by sa mali postarat sami o seba(teda financne hej, ale co sa byvania tyka), ale kazdopadne je to lepsie, ked mladi byvaju sami...

claudinka
24. máj 2009

riesite byvanie? my sme chceli zobrat hypoteku, ale akosi to nevyslo a tiez stale cakame, co budeme robit 😒 tiez sme zvazovali postavit dom spolu so svokrovcami, ale nakoniec sme to zavrhli.. aj ked by to nebolo na skodu, jasnacka, ze su tam plusy aj minusy, ale takto to bude asi lepsie.. skoda, ze nam nikto zadarmo nic neda 😖 alebo nemame po kom co zdedit ako vsetky moje nezadane kamosky 😒 alebo nedavaju mladym nejake vyhodnejsie uvery sakris

lolalola
24. máj 2009

claudinka, my sme nad hypo ani neuvazovali nakolko priatel ma sice celkom fajn plan, ale na zmluve ma napisanu minimalnu mzdu a ja som na RD,takže nám len ťažko niekto dá úver... ☹

zabga88
24. máj 2009

aj my sme zainali od uplnej nuly vobec nic sme nemali len jeden druheho 🙂 dokonca sme boli pohadany z rodicmy z kazdej strany takze sme sa nemali na koho spolahnut a tak sme dako museli ist dalej. ja som bola strasne mlada ale teraz mam vlastny domcek, krasnu dcerku a super muzika a som stastna 🙂

lolalola
24. máj 2009

zabga88, a to ste mali uz aj Vikinku, keď ste spolu začínali žiť ???A koľko má muž rokov ???.;o))teda ak sa smiem spýtať.

claudinka
24. máj 2009

my sme pohadani iba z jednej strany🙂

lolalola
24. máj 2009

aj my sme boli pohádaní, ale nateraz je to zažehnané...;o))

Claudinka a z kt. strany ste pohádaní ???..;o))

claudinka
24. máj 2009

z mojej 😒

zabga88
24. máj 2009

nie nemali sme ešte vikinku a muž ma teraz 27 rokov

lolalola
24. máj 2009

zabga88, aha, tak to už mal zrejme prácu a iné náležitosti...;o))My sme s priateľom rovnako starí a rodila som vlastne mesiac po maturite, takže my sme začínali od úplnej nuly. Našťastie je to šikovný chlapec, tak prácu mal takmer okamžite a má aj celkom dobrý plat. Bohužial už ako som vyššie spomínala z jedného platu sa hypo utiahnuť nedá a zrejme by nám ju ani nedali. Tak si ešte pár rôčkov počkáme, kým budeme mať vlastný domček...

lolalola
24. máj 2009

claudinka, tak to je mi lúto. My sme boli pohádaní z priateľovej strany. A nie je žiadna možnosť, že by sa to mohlo spraviť ???..

zabga88
25. máj 2009

haloooooooooo kde ste všetky dnes tu nikto nebol??? 😒

lolalola
25. máj 2009

asi nie...začínam mať taký pocit, akoby som sem chodila len ja...;o))

zabga88
26. máj 2009

no aj moja fotka sa tu dost casto ukazuje 😀

lolalola
26. máj 2009

tak sme tu asi len my dve...;o))a vy tak skoro vstavate ???...my sme sa len teraz zobudili...;o))

rikarr
26. máj 2009

ahojteeeee

mám chvílu času ...no my sme bývali u našich a aj ked bola malá už na svete nejaké 2 mes. mala ked sme sa stahovali a kedže ja som povedala že svokrovcom bývať nejdem - tam sa ani n edá --majú síce doma ale hore iba 2 decké a v jednej je segra mužova a malý brýcho v druhej ....takže som povedala že nikomu izbu brať nebudem, u nás sme mali 2 izby sami pre seba ....potom muž povedal že on v byte nebude tak sme požiadali o hypošku (to sme obaja ešte robili) a šup ho ....april 2007 sme začali a v dec.2007 sme sa stahovali 😎

baby mne sa vobec nechce učiť 🙄 🙄 🙄

lolalola
26. máj 2009

rikarr, tak to ste šikovní...;o)))aj ja by som sa mala už konečne seriozne učit...uz sme viacmenej prestahovaní, len je všade bordel ako v tanku....navyše ani neviem, kde mám tie testové otázky...;o))

rikarr
26. máj 2009

my ked sme sa stahovali sme ešte 2 msiace potom všetko hladali v škatuliach

zabga88
26. máj 2009

my sme sa stahovali o dom dalej takze v pohode a ani sme si velmi nemali co stahovat všetko sme si musleli kupit

zabga88
29. máj 2009

kde ste všetky??? hadam ste ma tu opustili??? 😀 😀 😀