Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

icerna
23. jan 2010

krasne babatka.kolko vazili ked sa narodili?ako si zvladala tehotenstvo?fuha ,ale som zvedava,ale nepoznam nikoho kto ma stvorcatka 😉

marhulka20
23. jan 2010

icerna ďakujem ja mám trojky 😵 tehotenstvo a všetko bolo O.K 🙂 detičky mali byť ešte dnes v brušku no som rada,že ich už máme aj doma a sú zdravučké 😵 😵

icerna
23. jan 2010

asi ma poplietol tvoj mangel,ked som to kukala,ze mas 5deti 😀
ako to zvladate?aj ti pomaha niekto?mate v rodine uz trojcata,alebo to bola nahodička?aj tak klobuk dolu ,ze este aj na kona stihas chodit 😉 to som rada ze ste zdravy 🙂

icerna
23. jan 2010

elianka je užastna,krasne usmievava 😀 nežiarli?ale musis byt unavena,ake mate noci?mame skoro rovnako stare babatka 🙂

marhulka20
23. jan 2010

icerna chodím sem veľmi,veľmi málo čo mi je aj trošku ľúto ale času moc nemám ☹ keď mám chvíľku napíšem čo a ako a potom sa dlhšie neukážem 😅
Elinka nežiarli je úplne super trojky chodí stále hladkať len by ich pusinkovala hneď ako zamrnkajú pchá im do pusinky cumlíky 😀 je stále v pozore 🙂 Je super myslela som si,že bude žiarliť no nie tak som šťastná 🙂 Noci máme lepšie ako dni 😅 síce keď zaplače jeden tak aj druhá a tretia ale zvládame to 🙂 v noci vstávame obaja aj muž aj ja lebo sama by som ich asi nenakŕmila celý nočný proces trvá asi len 30 minút a budia sa každe 3-4 hodinky myslím si,že nie moc často prvé dni doma boli ale hrozné hore boli každe dve hodiny 😲 najskôr sme mali doma len dievčatka lebo Justinov stav sa stále zhoršoval malý nepriberal ale chudol bol v nemocke o dva týždne dlhšie ako dievčata ale už je ok pekne papá a kočky za chvíľku dorastie 🙂 Cez deň moc nechcú spinkať tak to je horšie 😅 ale chodíme veľa von tak nám dni rýchlo ubiehajú.Hej ja som unavena veľmi 😅 no dnes oddychujem decka som skoro celý deň nevidela 😀 😀 tak mám trošku voľno,klud 🙂 Pozerala som,že máš 2 mesačnu dcérku a 3 ročnú 😵 😵 😵 krásne mena! 🙂 pozriem aj foto 😵 😵 😵 A zabudla som no v rodine máme len dvojky trojky až teraz tie naše 😵 inak ja som do 20tt nevedela,že sú tam tri detičky 😀 boli sme v tom,že dve a potom dr.,že tri 😅 to som preplakala týždne bála som sa ako to všetko zvládneme no zatiaľ sa to dá 😵

icerna
24. jan 2010

ahojte 🙂
no urcite to mas tazke,ale clovek si zvykne na vsetko,ked musi,ze?no starsia uz bude mat 4 v marci,ani ona neziarli 😉 . Aj moja malinka krasne spinka zatial v noci prespi ajj 6 hodin. a kde to byvate? kolko vam trva pokial sa vychystate von?uz nech maju aspon pol roka,ze? 😀
kolko vazili ked sa narodili? prajem vam pekny den 😀 😉

gabinka1012
24. jan 2010

Ahojky 🙂
vítej marhulka,no páni,tolika krásných dětí.Máš můj obdiv. 🙂
copak máte dnes v plánu?Já se chystám uklízet,něco uvařit a pak jít s malou a se psem na chvilku ven.

icerna
24. jan 2010

ahoj gabinka 😉
ja idem tiez von o chvilu z babami,treba nam chladnicku naplnit 😉 ja som vcera upratovala,tak mam dnes volno 😀 brusko rastie?pohyby uz citis?

marhulka20
24. jan 2010

Ahojte 🙂
gabinka ďakujeme krásne 🙂
My žijeme v USA na floride práve sme dokŕmili detičky muž zalahol a pokračuje v spánku a mňe sa nejako nedá zaspať 😅
Váhy sme mali takéto 1190g Julissa 1100g Justin a Jacqueline 1200g 🙂 celkom pekné 😵
No ja neviem či je dobre keď su takýto malinký ale teraz je s tým roboty tak akurát a potom keď začnu behať a vymýšlať toho bude 3x toľko 😅 keď sa každé rozbehne na inú stranu 😔 😀 😀
Kým sa dostaneme von no dnes budem s nimi len ja a muž tak to pôjde asi všetko pomalšie no keď tu máme baby cez pracovné dni sú tu kadžý deň tak to ide všetko rýchlo každá msi vezme jedno takže máme roboty ako pri jednom 🙂 Možno okolo 30 minút len obliekanie bez papania 🙂 +Elinka je rýchlovka 🙂

marhulka20
24. jan 2010

icerna nám nádherné babuľky 😵 😵 😵 krásne fotky 🙂

marhulka20
24. jan 2010

Gabi ty máš tiež doma veľkú kočku 😵 jéj a pozerám,že čakáte bábo 😵 😵 😵 gržím Vám teda silno palce 😵

icerna
24. jan 2010

jej aj ja idem za vami byvat 😀 kolko tam mate stupnov?aj tak bez pomoci si sikulka velka.
dakujeme za pochvalu 🙂
ked budu vacsie deticky tak kupis tie voditka a nikam ti neutecu 😀 asi nekojis,ze?

gabinka1012
24. jan 2010

icerna tak bříško roste celkem rychle a pohyby už taky cítím 🙂
marhulka to by mě taky zajímalo jaké tam máte počasí 🙂 myslím že váhy jsou celkem v pohodě na trojčátka 😀

petikd
25. jan 2010

Ahojte. 🙂
Páni ale ste sa rozpísali 😉
Marhulka vitaj,juuj krásnu rodinku máš 😉

nikus14
25. jan 2010

ahojte baby ja mam 21 a mam krasneho synceka ktory ma 2 roky 🙂

icerna
25. jan 2010

ahojte baby
petikd ako sa mate?
ahoj nikus 🙂 vitaj 😉 tak vy sa o babatko pokusate?

petikd
25. jan 2010

Ahojte
Vitaj nikus 🙂
Icerna dobre,akurát,ja som chorá a neviem či aj na damiána niečo nelezie,lebo je dáky nervozny.Ty máš baby zdravé?
Juj Gabi to je krásne ked už cítiš pohyby 😵

nikus14
25. jan 2010

no dalo by sa tomu tak povedat 🙂 hlavne ja by som chcela mat teraz ale nejak ten moj manzel teraz nechce..

icerna
25. jan 2010

baby su konecne bez soplikov,tak som rada 🙂 len dnes je lili daka umrncana cely den 😖 len by sa nosila 😕
a co ti je?uz nech je konecne jar aspon,nech sme zdravy a mozme behat po vonku 😉 aky ste mali vikend? 😉

nikus14
25. jan 2010

ahoj som rada ze tu mozem spoznavat vela novych ludi 🙂

petikd
25. jan 2010

No ja som mala oddychový.konečne som po rokoch vyležala chorobu aspon trochu 😉 no najprv som iba soplila a včera som začala aj kašlať,tak mám lieky ale doky povedala,že sa to zlepšuje.Bolí ma ešte v hrudníku a dakedy taká chvíľková únava na mna príde 😔
To je dobré,že ste bez soplíkov 🙂

susi157
25. jan 2010

ahojte môžem sa k vam pridat aj ked mam už"26"rokov.marhulka gratulujem k tym nadhernym trojčatam su prekrasne drobuliatka.držim palce vo vychove.

gabinka1012
25. jan 2010

Přeji hezký večer 🙂 vítám nové maminky
petikd tak at si co nejdříve zdravá.
nikus jak to že tvůj manžel nechce nebo mu to přijde ještě brzy?Myslím že když malému už jsou pomalu 3 roky tak to je akorát na druhé dítko aspon by mezi nimi nebyl takový věkový rozdíl.
susi napiš něco více o sobě a dětech 😀

susi157
25. jan 2010

ahojte dakujem za priatie nečitala som všetky strany len tie posledne tak neviem o čom pišete či len tak sa rozpravate čo ste za den prežili s vašimi drobcami.ja som este doma na MD ale v marci mi už konči a mala by som nastupit do prace len neviem či mi maleho zoberu do skolky staršia sarah už chodi do skolky od sepzembra a velmi sa jej tam pači horšie to bude s alexom to je taky huncut pri maminej sukni takže sa obavam ako to zvladne on v skolke 😖 .a ked ho nezoberu tak neviem čo urobim na podporu nebudem mat narok a na predlženej materskej nebudem dostavat nič.strašne systemy človek pride aj o peniaze aj o robotu.

nikus14
26. jan 2010

manzel by aj chcel druhe len sa boji ako to financne zvladneme ale ja si myslim ze sa to da nejako 🙂 ja aj preto chcem uz druhe kvoli tomu ze maly uz bude mat o chvilku 3 a chcela by som pre neho surodenca. ja sama som jedinacikom a viem co to je byt sama bez brata alebo sestry

icerna
26. jan 2010

ahojte
susi vitaj,piseme si o vselicom,tak sa pridaj 😉 a na predlzenu zo zdrav.dovodov nemozes ist,keby ho nevezmu do skolky?ci nemas taku doktorku co by ti to vypisala?

nikus aj ja som chcela viac druhe,ako priatel,hlavne koli malej,ale potom som o tom prestala hovorit a sam sa potom rozhodol pre druhe 😉 urcite to ide do financii,ale da sa vsetko zvladnut,ked sa chce 😉

nikus14
26. jan 2010

no uvidim ako sa vyvinie situacia u nas doma 🙂 ale dufam ze po case bude chciet aj on lebo hrozne tuzim po druhom babätku 🙂 🙂

icerna
26. jan 2010

tak drzim palce,alebo ho znasilni 😀

nikus14
26. jan 2010

no to nie je zly napad 😀 😀 😀 ale chlap sa znasilnit neda on sa sam ponukne 😀 😀

petikd
26. jan 2010

Nikus no to s tými financiami máš pravdu,ale určite sa to dá zvládnuť 😉