Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

icerna
25. mar 2010

Ahojte baby 😉
uz som tu dlho nebola a vcera som sem pisala,ale sa mi to vymazalo,tak potom som uz nestihala znovu napisat 😒
vanesska vecer dostala horucku a ,ma aj sople,tak je v izbicke a kuka rozpravky a kresli si. Lili je zatial ok,tak uvidime dokedy 😕
v sobotu nam konecne pride tato,sa tesime po 7. tyzdni 😵
gabinka babatko kopka?ako sa citis?

petikd
25. mar 2010

Gabi akurát sa chy&stám volať do Košíc že kedy máme prísť na konzultáciu 😉
Icerna Vaneske skoré uzdravenie a Lili nech sa nenaberie 😉

gabinka1012
25. mar 2010

To jsme se tu po delší době pěkně sešli 🙂
taky přeji Vanessce brzké uzdravení.A víkend si pěkně užijte.
miminko kope jako o závod.Nedá chvilku pokoj 🙂 ale pořád nevíme co to bude.
Tak petikd pak písni jak jste dopadli

petikd
25. mar 2010

Gabi tak budete mať prekvapko 😉

gabinka1012
25. mar 2010

asi ano i když bych si strašně přála vědět co to bude 🙂 🙂 🙂

gabika432
25. mar 2010

ahojte ja mam 25 a mam uz 4 rocnu NInku a 2mesacneho Nicolaska.tak ahoje

petikd
25. mar 2010

Gabika432 vitaj 🙂

ika202
25. mar 2010

Ahojte môžem sa k Vám pridať ? Mám 21 rokov , 2 ročneho Tadeáška a v bušku Timeu 😵

petikd
25. mar 2010

Ahoj Ika vitaj 🙂 Už sa ti to kráti

icerna
25. mar 2010

vitajte nove maminky,vitajte a piste viac o sebe a detičkach 😉
petikd daj vediet 🙂
gabinka no to ti verim,ze chces vediet co cakate 😀 kedy ides na sono najblizsie?

petikd
25. mar 2010

No som volala do KE tak v utorok a štvrtok niekedy mám prísť od 8 do 09,30,tak asi po veľkej noci 🙂

gabinka1012
25. mar 2010

Vítám nové maminky 🙂
mi jsme se právě vrátili z procházky totálně vyčerpaní i ten pes sotva leze 😀
icerna tak na utz jdu příští týden,v duchu se modlím aby se nám prcek ukázal...
ika určitě už se těšíš.A co na to Tadeášek že bude velký bráška 🙂

ika202
25. mar 2010

petikd ďakujem 🙂 veru už sa to kráti veľmi sa teším 😵
icerna ďakujem pekne 🙂 neviem čo by som mala o sebe napísať 😅 ?
gabinka1012 veľmi sa teším už sa nám to kráti 😵 Tadeáško sa zatiaľ teší pusinkuje bruško,rozpráva sa so sestričkou som zvedavá dokedy mú to vydrží 😵

heliik
25. mar 2010

Ahojte holčiny 😀 . Tak dnes taky pohodový den, malá je zas skoro celý den venku, a dneska spinká, což včera vůbec nespala, tak si můžu víc oddychnout. 🙂 Sice je jí 9.měsíců, ale je to ďáblík. Teda krom toho, že se nechce hýbat. Ale ta pusa jí jede 😉 , dnes asi hodinu v kuse opakovala Táta,táta, no musela jsem se smát. 😀 😀
Aaa Týna už je vzhúru, jsem to nějak zakřikla, že spinká... Spala asi 30.min. no nic mějte se a smějte se 😀
Ika202 Vítej, já tu také nejsem dlouho.. 😀 😀
Ještě, že jsou tu tak přívětivý 😀 😀 😀

heliik
25. mar 2010

Gábi moje kamarádka prý čekala kluka, teda všichni dotoři jí to tvrdily, že na utz je jasně vidět, jakej je to kluk, no a dnes se jim narodila holčička.. 😀 😀 Takže nic není 100procent. 😉 😉
Jinak já taky chtěla hned vědět co to bude. A teď, až někdy za čas bude mimi tak si říkám, že bych chtěla to taky vědět ale jen já a přítel, před zbytkem rodiny to tutlat ať mají překvápko. Nvn jak to bude. Každopádně přeju ať se vám už ukáže 😀 😀

ika202
25. mar 2010

heliik

ďakujéééém 😵

icerna
26. mar 2010

ahojte babule,dobre ranko 😎
tak vanesska uz nema horucku zatial 🙂 tak uvidime neskor. Lili krasne spinka a mi sme uz od 6 hore 😠
gabinka drzime palce,nech sa pekne bbo natoci 😀
ika tvoj priatel ci mangel ma tiez 21?aky si mala prvy porod,nebojis sa druheho 😕 ?som ti dala otazky,aby si nemusela rozmyslat co mas pisat 😀
helik malinka ti vobec nespala az o tej 17 😅 ?to ma ozaj dobru vydrz 😀 nahod fotky princeznej 😉
petikd maly sa tesi na šibačku?

petikd
26. mar 2010

Icerna jooj teší sa,dedko mu kúpil striekaciu pištol,tak len spomen veľkú noc a už kríčíííí huraaa 😀
To je super,že Vaneske je lepšie,nech jej to vydrží 😉

ifek
26. mar 2010

Ahojte mám 24 a ročného synčeka Lukáška môžme tiež ku Vám?

icerna
26. mar 2010

no petikd to si viem živo predstavit,musi byt suprovy 😀
ifek vitajte obaja 😉

tynushqa
26. mar 2010

Ahojte,
uz som sem raz pisala, ale nejako tema zaspala 🙂 teraz vidim ze je nas tu viac. Ja budem mat buduci tyzden 22 a malinka ma 16 mesiacov 😵 Ja sice vyzeram ovela mladsie a to by ste mali niekedy vidiet tie pohlady starsich mamniek 😝

tynushqa
26. mar 2010

Inak aj sesternici sa stalo ze jej povedali ze caka 100% chlapca a dokonca niekolko krat a narodila sa im Katka 🙂 tiez by som sa nespoliehala, aj ked my sme mali odfotenu aj pisulku z UTZ a nachystane vsetko ruzove 😀

petikd
26. mar 2010

Ahoj tynushqa 🙂
No v niektorých prípadoch sa utz naozaj pomýli 🙂 Mne povedali,že chlapec,aj mi všetci vraveli že to bude isto chlapec 😉

heliik
26. mar 2010

Ahojky. Tak o 5 nespíme skoro celý den. Spali jsme tak hodinku Nevím čím to je asi tím počasím, jak je hezky tak Týna ne a ne spinkat. No hrúza, takže si člověk ani neodpočine... Njn co se dá dělat 🙂 A teď asi musíme jít papat, máme asi velkej hlad.
Jinak dnes jsme byly u doktorky. Vážíme 8,65Kg a měčíme 71.cm. Jinak už jsme objednaný na neurologii kůli pohybu.....
Tak se tu zatím mějte. papa

tynushqa
26. mar 2010

heliik aj my chodime na neurologiu, ale preto lebo Bianka bola malinka ked sa narodila. Preco idete vy?

heliik
26. mar 2010

tynushqa mi asi proto, že jsme líný. Malá se nechce vůbec hýbat. Jen když o něco oravdu stojí, tak to sudy a tak podob.válí, jinak ale aby ona sama něco chtěla dělat to vůbec...
Snad nám to tam taky poví, jen aby to nebylo něco horšího ☹

gabinka1012
27. mar 2010

Ahojky,vítám nové maminky.
Hellik mi jsme na neuroligii taky chodili,právě kuli tomu že malá se nechtěla hýbat,pak jsem pravidelně chodili na rehabilitaci cvičit.Zkoumali nás jak se dalo ale nakonec nám řekli že jí nic není jen je líná.A ted je to naopak je až moc živá 😀 😀 😀
Vy jste mě stím utz tak zviklali že ted přemýšlím jestli si to mám vůbec nechat říct,když by to bylo vidět 🙂

tynushqa
27. mar 2010

Moja malinka bola tiez leniva, len teraz prednedavnom sama zacala konecne chodit, ale neurologicka nas nikam neposlala na rehabku. Povedala ze ona chodit vie, len sa jej nechce a nema odvahu.

alexa21
27. mar 2010

ahojte maminky..
mozem sa k vam pridat?nahodne som objavila tuto temu a velmi ma to potesilo, lebo kencne tu asi nebudem pocut vetu-taka mlada?ano som, budem mat 23 a nase samuliatko bude mat pomaly rok a pol, ale po babatku sme veemi tuzili, a trosicku nas posurili aj zdravotne problemi, tak som nemala najmensiu chut cakat..a nelutujem, sme stastna rodinka a tesime sa ked samik trosku podrastie a pribudne sestricka..:o)
petikd ahojky🙂

petikd
27. mar 2010

Saška ahoj,vitaj 😉