Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

lusinda2000
13. jan 2009

ufka ahojky🙂

ufka
13. jan 2009

Chcem sa vás spýtat,či vydíte v tom že ste mladé maminky nejakú výhodu,alebo skor naopak?stretli ste sa z tým,že tie staršie prvorodičky na vás kukajú zhora? aké máte skúsenosti?
Yravas máme skoro rovnako staré deti

ufka
13. jan 2009

ahoj Lusinda teší ma že si z N.Mesta,lebo my sa chystáme bývat do ivanoviec poznáš to? Je to dedinka vedla N.Mesta

lusinda2000
13. jan 2009

no ja nie som celkom z mesta,bývam 15km od mesta,ale to nie je ďaleko. a ivanovce moc nepoznám,ale viem kde sa nachádzajú🙂
čo sa týka toho veku mamičkovského,tak podľa mňa je to na tých rodičoch kedy chcú a na veku im teda neáleží. a taktiež si myslím,že náš vekje celkom ideálny, v ten pravý čas🙂

ufka
13. jan 2009

no ved aj ja to tak Cítim a podla mna je mladá mamina viac fit po všetkých stránkach ako taká staršia. Pýtam sa na to preto,lebo som dnes čítala ,že na slovensku je viac prvorodičiek po 30a tak ja poznám skoro všetky mladšie.
Lusinda ako sa volá dcéka? pekné dievčatko

ufka
13. jan 2009

Lusinda čitam,že máš trošku problém zo spaním malej poznáš Internetovú knižku Každé dieta sa vie naučit spat? ja som to podla nej vyriešila a malá mi prespí celú noc v deckej od 11mesiaca nekecám ak chceš pošlem ti ju na mail

alusha
13. jan 2009

ufka, ja som rodila v 24 a myslim, ze je to akurat vek, rychlo som sa zotavila aj vsetko okolo toho... mna mala moja mamina v 38 rokoch a hovorila, ze to bolo po fyzickej stranke dost narocne... ale po psychickej stranke sa kazda mamina musi rozhodnut, kedy sa citi zrela na babätko

alusha
13. jan 2009

lucinka, my mame tiez zatial len dva zubky 😀

lusinda2000
13. jan 2009

ufka,tú knihu nepoznám a problém mám len preto,lebo odstavujem,pošleš mi to prosím ťa? môj mail je: lusinda2000@azet.sk

inak malá sa volá Chiara🙂

lusinda2000
13. jan 2009

ozaj, ufka, tvoja malá spinká sama v izbe už? naša je ešte s nami, myslím,že je to skoro ju dať inde do izby, to je len môj názor.

zabga88
13. jan 2009

ahojte nove maminy vitajte medzi nami!

mirrinka
13. jan 2009

ufka,ja so tú knihu lusinde už poslala 😉 inak,čaute všetky 😀

lusinda2000
13. jan 2009

mirrinka prosím ťa pošleš mi tú knihu ešte raz? lebo mi to nešlo,tak teraz by som to ukázala mužovi,on mi to spraví tak,aby mi to išlo.

ufka
13. jan 2009

mirrinka dakujem,že s Lusinde poslala tú knižku je super.
Lusinda ja som čítala,že dieta može od 1 a pol spat sama v izbe ak sa nebudí a s našou nie sú problémy a od 1a pol spinká sama a už bude mat o chvílu 2 takže nevidím problém

lusinda2000
13. jan 2009

ufka,prosím ťa pošleš mi tú knihu? lebo mňe to predtým nešlo,a teraz je doma muž tak mi to nastaví. s tým prvým mailom som niečo urobila a vôbec mi to už nejde,tak to potrebujem ešte raz. budem ti veľmi vďačná🙂

ufka
13. jan 2009

lusinda poslala som ti ju
zabka díki za privítanie

lusinda2000
13. jan 2009

aposlala si mi ju na tú adresu: lusinda2000@azet.sk? nič mi nedošlo.

ufka
13. jan 2009

áno

zabga88
13. jan 2009

baby neviete nahodou kedy zacina ordinacia v ruzovej zahrade?

alusha
13. jan 2009

asi az vo februari zacina ordinacia 😖 nemame co pozerat

yravas
13. jan 2009

ufka .... a kedy presne ma Vikinka 2 rôčky???? môj má 18.marca 😀

ufka
13. jan 2009

aj Viki 18 Marca 🙂

zabga88
13. jan 2009

mame tu same vikinky 🙂 a hadam su všetky rovnake potvorky ako ta moja? 😀

yravas
13. jan 2009

tak to je teda sranda 😉 ešte sa aj narodili "neďaleko" seba 😀 Sebiho som rodila v BA 😀

ufka
14. jan 2009

my sme rodili ešte bližšie Vás V Topolčanoch a o kolkoe sa narodil? moja 06.15 ráno a naša je potvorka ale velmi samostatná a šikovná. čo všetko dokáže Tvoj Sebinko?

ufka
14. jan 2009

yravas kokala som album už velký chlapec to je akú velkost nosí? 92? a lúbim ocka aj my nosíme a radi 😀

yravas
14. jan 2009

ufka .... náš sa narodil o 12.54 hod. 😀 3900g a 53cm 😀 po tatinovi 😉
samostatný, šikovný, hyperaktívny ..... posedieť si u neho je neznámy pojem - iba ak na WC alebo nočníku 😀 všetko mi rozumie, čo mu poviem, všetko spraví čo od neho chcem, len rozprávať sa mu akosi nechce 😢 iba mama, jojo - to je tato, havo, ham, ba, hoj - čajík, haji - spinkať (napísala som aj s prekladom) 😵

.... nosí veľkosť 98!!!! Je mu akurát!!!!

... tie bodynka Ľúbim ocka!!! mu kúpil manžel 🙂

Vikinka už rozpráva???
... chcela by som, aby sa už aj Sebi chytal rozprávať, chceli by sme ho dať do škôlky - je straaaaašne rád s deťmi - keď sme na prechádzke a niekde sa deti hrajú - tak prídeme domov aj o 4hodiny neskôr 😀 lebo Sebi sa hrá a vystrája s nimi 😎 a ako rád sa hrá v lete v pieskovisku ani nehovorím - a vo vode - to už vôbec - aj celý deň!!!! veď je rybka 😀

ufka
14. jan 2009

tak asi ma šlahne všetko čo som napísala sa mi zrušilo a bolo toho velááá.
yravas su to rybky živelné to je jasné 😀 naša nieje hyperaktívna iba málokedy skor tichá a počúva ,rozmýšla a potom povie, vie rozprávat: tatove auto,amina čít-kniha, a všetko čo sa zakčuje.Saša,šašo,ado,Adam,ježibaba,jež,žužu-susedia,spat,jest,daj,Mato,Pato,Jojo,čaj,dedo,teta Hana,Uo-ujo,a tak snaží sa už aj o dve slová za sebou ako daj mi čaj,idem spat,daj haló-daj telefón,bože,
je siuper,že sa ti malý pýta a to stačí do školky hovorit extra nemusí.
Viki sa tiež pýta od 14m sama, aj ja by som ju chcela dat na pár hodín do školky.
narodila sa z hm 3970. a dlžka 51cm bola dojčená do 20m a odstavila s úplne sama od večera do rána.
baví ju modelovat z plastelíny ,kreslit pastelkami a malujeme aj vodovkami.
Viki je skor tižšia ale niekedy riadne vyvádza. ako sa naučila hovorit nie taeraz je všetko nie,nie a málo je ano
nosíme velkost 86. tiež všetko rozumie a aj poslúcha vždy donesie niečo dokoša to ju bavý,alebo ked jej kážem niečo proniest z detskej aj si upratuje hračky.je s nou sranda. zatial papa

ufka
14. jan 2009

lusinda včera som ti tú knižku poslala 2x asi máš niečo z netom ak ti to neprišlo.

mirrinka
14. jan 2009

aj ja som ti ju poslala 2x 😉