Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

danciacik
6. dec 2010

ahojte.

@heliik ja tu často nechodím ale teba si pamätám 😀
Juj baby mňa zase chytá mánia stále niečo robiť normálne neobsedím.
Všetkým chorým prajeme skoré uzdravenie 😉

heliik
6. dec 2010

@danciacik Jéééé, tak to mě mooc těší, že si mě pamatuješ 😉 .. I když jsem chorá, taky pořád něco robím 😉 , mi ani nic jiného nezbyde.. 😒

danciacik
6. dec 2010

@heliik ja som sa včera snažila oddychovať že nebudem nič robiť len s deťmi rozprávočku sme si chceli pozrieť ale to sa nedalo, kým skončila rozprávka tak som bola viac unavená ako po celodennej šichte 😀

gabinka1012
6. dec 2010

Ahojky,jak se máte a jak se chystáte na Vánoce?já jsem ještě ani nezačala péct cukroví nějak nestíhám.
Jinak Nikolka má první zounek ale byl to děs celé dny a noci proplakala 😒
@petikd naši hasiči jsou fajn,dokonce jim přichystali mikuláše,
@zabga88 co Viki už je jí lépe?
@heliik jasně že pamatujeme jen sem už tak často nechodíš.Jak Vám je už jste zdravé?

heliik
6. dec 2010

@gabinka1012 Jsi si změnila profilovku, že?? 😉
Abyste viděli jak jsme vyrostli, zítra jsem dám pár fotek, abyste viděli jak jsme velké a šikovné 😀 😀
Nechodím, mám toho dost, ale dneska jsem si zavedla pravidlo, že pokud budu u netu, tak jsem budu chodit. 😉 Jezdím hodně často k našim, páč moje mamka je pořád po nemocnicích, byla tam 4.měsíce, až do středy, a teď v sobotu, jsem ji zas vezla na Příbram, protože se jí přitížilo.. No a jak ona tam není, tak tam musím jezdit vařit, uklízet, starat se o nevidomou tetu a podob... tak toho mám taky dost..

petikd
6. dec 2010

@heliik a čo je tvojej mame?No máš toho vela ale je to od teba velmi pekné,že tak pomáhaš 😉

heliik
6. dec 2010

@petikd No je to trochu složité, ale převážně se léčí na Plicním odd. s plicní obstrukční nemocí Chopn, která je sice asi nevyléčitelná, ale dá se s ní normálně žít.. Ale je na tom špatně s nervama, takže ty její nemoce, s tím mají dost společného, bratr má za přítelkyni zdravotní sestru, tak nám o tom dost řekla.. A chcem ji nějak pomoc, ale víme, že bez nějakých slabých antidepresiv to nepůjde...
A teď momentálně se léčí na Interne, kůli podezření na vředy.. Ale jak jí léčí to břicho, tak se jí zas špatně dýchá.. Ono je to těžký to takhle popisovat, tak doufám, žes to aspoň trochu pochopila.. 😉 😉
No, a s tím pomáháním, je to taky těžké, samozřejmě bych pomohla vždycky, ale můj otec je hrozně pohodlnej, a skoro nic neudělá, pokaždé když něco chci, teď dám příklad od jara chci udělat plot na zahradě, kůli zvířectvu, aby to bylo oplocené, a oni měli své a nechodily všude kadit, jen tam u nich, a do dneška mi to neudělal.... S ním je všechno na dlouhý lokte.. Tak mi nic jiného nezbývá, než tam jezdit, a to se kolikrát za celý den ani nezastavím, kolikrát nejdu s malou ani ven, vím, že to není správný, ale prostě tam nechci nechat ten bordel co tam je tak od rána navařuju a uklízím atd.... ☹ Už toho začínám mít plné kecky... ☹ Snad bude od Nového roku líp🙂) Někdy mi přijde, že nemám ani nárok na svůj vlastní život...

petikd
6. dec 2010

@heliik držíme mamine palce nech sa jej polepší 😉 a tebe vela síl,nech to zvládneš a ako píšeš nech je po novom roku lepšie 😉

heliik
6. dec 2010

@petikd Moooc děkuji 😉 ,

A teď musím jít spát, malá se vzbudila a nemůže zabrat tak musím jít asi k ní.. Poslední dobou se budí až v noci, že nechce spinkat sama.. Proč, to nevím, ale rozhodně jsem jí nezvykala na to aby spala se mnou.. ☹

vean
6. dec 2010

ahojky.mužu se k vám přidat?

oriesok
6. dec 2010

ahojte
@heliik waw.. tak to malá je riadny šikulko..
inak mňa asi nepoznáš.. ja som sem tiež moc nechodila..
inak s tými miminkami máš pravdu.. aj v mojom okolí je ich teraz akosi veľa..

oriesok
6. dec 2010

@vean ahoj.. myslím, že môžeš.. že to nebude nikomu vadiť.. skús nám napísať niečo o sebe a drobcovi..

heliik
7. dec 2010

Ahojte baby.. 😀
@oriesok : Máš pravdu, asi si tě nepamatuji, ale to určitě změní.. 😀 😀
@vean : Vítám tě mezi námi.. 😉

Holky to byla noc, včera jak se malá vzbudila vůbec nechtěla spát.. Usula asi po 12hod. večer.. A do té doby, řvala, hrála si, no prostě všechno možné.. Přítel se moc nevyspal, jel ve 3hod. do práce, chudák a takovou dálku, až do Rakouska a teď už je na cestě zpět...

Jinak dámy, co vaříte k obědu?? Potřebuji nějaký tip, já mám vygzmováno.. Uvařila jsem akorád Gulášovou pol.. jinak asi nic, opravdu nevím, a pořád to samé se mi vařit nechce..

oriesok
7. dec 2010

@heliik sa mi zdá, že teraz sem nejako nechodí veľa ľudí..
čo si nakoniec navarila? aby som mala ja nejaký typ na zajtra 😀

petikd
7. dec 2010

Ahojte
@oriesok @vean vitajte 😉

oriesok
7. dec 2010

@petikd ahoj.. kde sú všetky baby? ja sa na net väčšinou dostanem len takto večierkom.. cez deň sa snažím venovať malej.. a samozrejme domácnosti..

petikd
7. dec 2010

@oriesok aj ostatné tu sem tam zablúdia 😉 ja ti teraz už menej chodím,lebo som začala robiť a teraz aj nadčasujem,ale túto tému mám v oblúbených,takže ked tu niekto napíše,hned som tu 😉

oriesok
7. dec 2010

@petikd ostatné majú aké veľké detičky?
vy sa na druhé bábo nechystáte? 😉

oriesok
8. dec 2010

baby? môžem vás poprosiť o hlas pre môjho drobca?
http://www.dojcenskavyziva.sk/soutez_vanocni_na...

vean
8. dec 2010

@oriesok ahojicek zdravim.jsem mamina.nemáme to zrovna jednoduché,ale kdo v dnešní době má,že?dceruška Natálka je mé vymodlené a vytoužené,jak se říká miminko.cca rok a pul trvalo,než jsem přišla do jiného stavu.jinak by vše bylo na dlouhé povídání.tak mám dcerušku Natálku.Miluji ji z celého svého srdce.Natalka je to nejcennější co v životě mám.je u mě na prvním místě.budou nám v dubnu3roky.je moc šíkovná pomáha mi s vařením atd.nejvíce se ji líbí ve vodě..libi se ji ještě pejskové a kočičky.musím chodit spinkat sní do postylky a usína,že mě drží za uši.a pořád má máma,máma...chodíme na procházky,hrajeme si prohlížíme,čteme knížky,pohadky atd..kdyby vás ještě něco zajimalo napísejte.a co ty?jak se máte co dělate atd?

vean
8. dec 2010

@heliik ahojicek.děkuji za přivítání.a mohu se jen zeptat nemusíš odpovídat jestli nechceš.planujeté druhé mimi,sourozence??

vean
8. dec 2010

@petikd ahojicek.zdravím.jak se máte?děkujeme moc.

gabinka1012
8. dec 2010

Ahojky tak jak se máte co dětičky jsou zdravé? 🙂vítám nové maminky 🙂
U nás to stojí za nic,Nikolka má už 3 den horečky,byla jsem u doktorky ta jí prohlídla,vzala krev,poslala na ORL ale vše je v pořádku prý je to nejspíše od těch zoubků.Většinu dne prospí nebo pláče.Aby toho nebylo málo tak když jsem si přišla pro Gábinku do školky tak chudinka teplotu,chraptí a v krku bolí.Jako kdyby mi s té školky nemohli zavolat že jí něco je. 😠 Já jsem ještě ani nezačala péct cukroví,dárky nemám nakoupený,no mě z těch Vánoc snad klepne.
Chtěla jsem se zeptat co používáte nebo jste používali na opruzeniny?malé se to oběvilo a nemůžeme se toho zbavit.Zkusila jsem sudokrém,bepathen,rybilku.

petikd
8. dec 2010

Ahojte
@oriesok no chceme druhé,ale ešte nie,pred mesiacom som nastúpila do roboty 😉
@gabinka1012 my sme používali penaten a niveu 😉 Nikolke skoré uzdravenie 😉

oriesok
9. dec 2010

ahojte.. nejako som sa sem nešla dostať.. vždy, keď som mala čas, tak bol koník vypnutý..
@vean zlatunká malinká.. ako zaspáva 🙂
@gabinka1012 ahoj.. my tiež máme so zaparením stále problém.. od vtedy, ako bola malá poriadne zahlienená, vtedy mi kakala každú hodinu, tak sa zaparila.. už je to pomaly mesiac a ešte nám to poriadne nezmyzlo..
najlepšie nám však pomáha časté vetranie.. nechávam ju často rozbalenú.. pri každom prebalovaní ju umyjem.. a vlhčené utierky používam len v najnutnejších prípadoch.. tie sú veľmi agresívne..
na veľké zapareniny pomáha tá fialová vodička.. čo sa dáva bábätkám aj do pusinky.. a tiež je vynikajúci v kombinácii s tou vodičkou Imazol krém..

gabinka1012
9. dec 2010

Přeji hezký večer 🙂
@oriesok děkuji za radu vyzkouším,snažím se ji co nejčastěji nechávat rozbalenou ale zatím to máme pořád stejné.
Ted se mi ještě ke všemu obsypala ale nevím s čeho.Má zatím jen mlíčko a už týden zkoušíme přikrmovat mrkvičkou.Ale po té si myslím že to není to by se ji snad oběvilo už dříve,né?
Kolik malá váží?

zabga88
9. dec 2010

Ahojte žienky 🙂 ako sa mate? ako citam tak baby su chore :( nic moc aj my sme chore mala uz druhy tyzden ma hlieny, kasle, sopel po pupok ani vykaslat, ani vyfukat na slaktrafenie :( nos ako paprika a mrzuta, umrncana, ja uz neviem co s nou:(

Ocino nam v sobotu odchadza tak budeme tyzden same, dufam ze do pondelka jej to prejde a bude moct ist do skolky.

@gabinka1012 nam vzdy pomahal pytiol 🙂 vyskusajt

@vean vitaj medzi nami 🙂

oriesok
9. dec 2010

@gabinka1012 naša malá má cca 7100g.. myslím, že to tou mrkvičkou nebude.. aj ju kojíš alebo ste na UM?
my keďže malá je na UM, tak tiež pomaličky prikrmujeme.. a konečne sa nám ako tak od včera darí.. včera spapala na večeru 120ml kašičky.. dnes na obed 40ml mrkvičky zo zemiakom a večera zasa kaša 120ml.. konečne pokrok.. do včera spapala len tak po 1-2 lyžičkách.. tak ma normálne prekvapila..

oriesok
9. dec 2010

@zabga88 určite ten pytiol pri najbližšej príležitosti vyskúšam.. dúfam ale, že už nebude..

petikd
9. dec 2010

Ahojte
My sme ani moc nemali zapareniny,používali sme aj látkové,pampers mal na spanie a vonku 😉