Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

gabinka1012
2. jún 2011

Ahojky holky 🙂 přeji krásný den,jak se máte co je nového,co dětičky?

@petasa vítej mezi námi 🙂
@zabga88 už si tu dlouho nebyla 🙂 co malá je zdravoučká a co ve školce?

mimuska1
5. jún 2011

@maatuulka neboj nic, odvykne si a ked uvidi aj druhe deticky, zenemaju /teda ak nebudu mat/ tak ho nebude chciet ani ona, alebo ta prekvapi ako mna moj 😉 jajj, mam trochu kludu doma, chlapi moji sli svokre 🙂 🙂 ake nezvycajne ticho tu je ☹

mimuska1
5. jún 2011

@petasa ahoooj 😉 pekne ta tu vitaaam 😉

mimuska1
5. jún 2011

@gabinka1012 ahoj🙂 my sa mame super, chlapi moji sli akurat k svokre, ja si upratujem a tak 😉 nove mame to, ze sme uz bez dudlika, tak som moc rada, vy co mate nove?

gajana1
5. jún 2011

Ahojte maminky mam 23 r. a 3 detičky môžem sa k vám pridať?🙂

gajana1
5. jún 2011

Ahojte maminky mam 23 r. a 3 detičky môžem sa k vám pridať?🙂

mimuska1
5. jún 2011

@gajana1 ahoj vitaj 😉

gajana1
5. jún 2011

@mimuska1 Ďakujem

lucapuca
5. jún 2011

Ahoj,muzu se pridat?Je mi skoro 21let a mam dve deti,holky.

zabga88
5. jún 2011

@maatuulka no mám tú robotu na doma a erie mi to cas .... nic nestiham :( a nevadi hlavne ze dáke bubáčiky to nesie 🙂

ako sa mate?

zabga88
5. jún 2011

@gajana1 vitaj medzi nami 🙂

zabga88
5. jún 2011

@lucapuca vitaj 🙂

zabga88
5. jún 2011

@gabinka1012 ahoooj 🙂 ako sa mate? Viktorka chodi teraz do skolky ale len doobeda 🙂 stačí, kedže mi schválili predlzený rodicovský príspevok. takze budem doma ešte dáky cas . ale potrebovala by som vypadnut medzi ludi.

mimuska1
5. jún 2011

@zabga88 ahoj 😉 a aku mas pracu?ak sa smiem spytat...

mimuska1
5. jún 2011

@gajana1 ahoj🙂 aksa mozem opytat, ako sa do da zvladnut s tromi malymi deturencami🙂))

gajana1
5. jún 2011

@zabga88 ďakujem a tiež sa ti chcem opytať aku mas robotu na doma lebo aj ja niečo zhaňam

@mimuska1 da sa to zvladnuť len si treba zvyknuť a mať system

petikd
5. jún 2011

Ahojte
@gajana1 @lucapuca vitajte 😉
@gabinka1012 a vy ako? 😉
@zabga88 to je super,že ti schválili ten príspevok 😉
Baby mi sme boli v piatok na krčnom,Damčovi vyberali tan zaschnutý maz z ucha a preplachovali,no ja som mala čo robiť aby som ho udržala,jak on ričal No a potom na audiometriu a zistili,že má poruchu sluchu,tak v utorok za primárom,že on ho pozrie pod mikroskopom a ked bude treba prepichne ušká No a ked to nezaberie,tak do anestézi,pozrú dutiny a ked tak dajú trubičky do ušiek

mimuska1
5. jún 2011

@petikd fuha, tak drzim palce, aby vam to dobre dopadlo...

mimuska1
5. jún 2011

@gajana1 aj ja pracujem doma na pc cez net, kamoska mi zavolala ci nechcem pre nich robit, tak robim🙂 ale len ked maly spi cez obed, ale sak kazde euro dobre,no nie?

petikd
5. jún 2011

@mimuska1 dakujem 😉 a čo robíš,ja som si tiež chcela niečo na doma nájsť,aj som našla ale 5000 sk trebalo zaplatiť a tak 😒

gabinka1012
5. jún 2011

Ahojky a přeji krásný nedělní večer 🙂

@gajana1 vítej mezi námi 😉

u nás asi takto Gábinka je v pohodě,zdravá chodí do školky.Ale s Nikolkou mám problémy už téměř dva mesíce nechce papat.Jí na tolik málo že i zhubla.Veškerá vyšetření včetně odběrů a sona jsou v pořádku. 😒 nikdo neví proč nechce jíst.Přitom má tolika energie chvíli neposedí,pořád jen někde běhá,moc toho nenaspí nevím kde to v sobě bere.Každý týden chodíme na převažování a já už jsem s toho unavená.

@zabga88 to i já bych potřebovala mezi lidi 🙂

gabinka1012
5. jún 2011

@petikd tak to držím palečky aby to všechno Damiánkovi dobře dopadlo,budu na vás myslet a pak určitě napiš jak jste dopadli 😉

mimuska1
6. jún 2011

@petikd to mam cez kamosku ale uz nepotrebuju a hentake co bolo treba zaplatit poplatok, tak to su same klamstva, uz to mam vyskusane ☹

petikd
6. jún 2011

@gabinka1012 dakujeme,jasné napíšem čo nám povedali 😉
@mimuska1 no veru,preto som to nechala tak,tam trebalo aj klientov zhánať a vtierať sa a to ja nemám rada 😒 a za také prachy...

mimuska1
6. jún 2011

@petikd to je taka robota o nicom ani ja by som sa nemohla ludom vtierat...

zabga88
6. jún 2011

@mimuska1 lepím vzorky vnutorných žalúzií je to dost obtiažne na chrbticu....
@petikd juj tak mate zlé obdobie, co? želám aby vsetko dobre dopadlo, aby mu nemuseli prepichovat uská a aby to nebolo nic vážne :( myslim na vas

petikd
7. jún 2011

Ahojte
@zabga88 dakujeme 😉
No tak primár mu dal medecínu,sprej do nosa,kvapky a ešte nám kázal sinupret a o 2-3 týždne na kontrolu,ked mu to neprejde tak mu prezrú dutiny a dajú tie rúrky 😒 tak dúfam,že kvapky zaberú 😉

maatuulka
7. jún 2011

ahoj maminy, dlhsie som tu nebola.. dajako v poslednej dobe nemam cas na net 🙂 ako sa mate?

mimuska1
9. jún 2011

@maatuulka ahoj 😉 ani ja v poslednej dobe nic nestiham, maly cim je starsi, tym mu dlhsie trva nez zaspi, dnes az po 20hod zaspal... a nemozem bys v izbe stale ma odhana, ze on sam🙂 tak ho cez dvere len napominam, nech si lazka a zavre ocka 😀 v sobotu ma 2 rocky, tak dufam, ze vide pocasicko, aby sme pekne vonku na dvore mohli oslavovat 😉

mimuska1
10. jún 2011

ahojte maminy 🙂 ako sa mate, ako deticky, ste zdravi? my sme mali dnes maly uraz na trojkolke, maly sa z nej prekotil a oskrel si tesne nad a pod ockom, az mi prislo zle....keby to mal nedajboze nizsie.... ☹

maatuulka
10. jún 2011

@mimuska1 zelam vsetko najlepsie malinkemu chlapiskovi 🙂 vraj ma byt pekne, my mame na sobotu zse cely den plny.. neviem kam skor.. a mmimochodom aj ja mam zajtra narodeniny 🙂 vecer to poriadne oslavim v bare 🙂 no aj moja domca je na tom rovnako.. vsetko musi robit sama.. je to hruza :D