Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

maatuulka
2. aug 2011

@mimuska1 nijak, nebola som .. na raadu mojej maminy som tam najprv volala a overila si ci to nieje obchodny zastupca.. lebo takto som sa uz parkrat nachytala. a mala som dobre tusenie, bolo to ono :/ takze moj plat by zavisel od toho kolko by som nazbierala zmluv.. tak to som razne odmietla.
no teraz robi v Gastre catering 🙂 a pojde do Brna do pekarne kde dostane o cca 400eur viac. takze sa mu to oplati 🙂

mimuska1
3. aug 2011

@maatuulka aj aj, to by si chodila po ludoch a vtierat sa ..... ja by som to tiez nemohla robit.. no a teraz co? mas aj nieco ine vyhliadnute?

mimuska1
4. aug 2011

@maatuulka Dominike zelame zo <3 k meninkam len to najsamlepsie, vela zdravicka,stasticka,lasky a aby ju mamina s tatinom posluchali 😉

maatuulka
4. aug 2011

@mimuska1 jeeeeeeeeeeeeeeej dakujeme moc 🙂) teda Dominika dakuje 🙂

icerna
5. aug 2011

ahojte 😀
@gabinka1012 si zlata ze si si spomenula 🙂 mi sme sa vecer vratili z dovolenky,boli sme v bulharsku. bolo super,akurat ze mala vcera riadne sopliska chytila,inak super 😉 idem stahovat fotky.
a vy sa ako mate. sledujem na fb,ze baby su krasne,rychlo rastu 😵

mimuska1
8. aug 2011

@icerna ahoj, tak ty sa mas 🙂 mne by sa tiez hodilo ist na nejaku dovcu, ale aj s nejakou AU-PAIR 😀 😀 😀

mimuska1
8. aug 2011

Ahojte maminy 😉 ako sa mavate? aj u Vas je take uzasne '' leto '' ?

icerna
8. aug 2011

@mimuska1 ahoj,no veru je to super s detmi,ale lepsie by to bolo aj bez nich,teda to by bola ozaj dovolenka. lebo mensia bola stale na mne nacapena,aspon starsia chodila s tatom do mora ,ale ja som si ani zaplavat nemohla 😒
u nas prsiii,otras 😝

mimuska1
8. aug 2011

@icerna aj tu prsi ☹ som teraz u maminy, malemu som zobrala gumaky, ale prsiplast nie (mame ho roztrhnuty, tak musim mu kupit) tak som zvedava, ako pojdeme domov.... otrasne leto, nemusim moc horucavy, ale keby aspon neprsalo...

icerna
8. aug 2011

a maminu mas tiez v tvojom meste?ci ste isli na prazniny?

icerna
8. aug 2011

prazdniny 😀 ja rozmyslam,ze by som ties sla k mamine s babami. Asi v stredu... robia nam strechu,tak tu buchocu

mimuska1
8. aug 2011

@icerna nie, my s mojim sme z rovnakej dediny 😀 nasi maju c.d. 96 a on 98 😀 tam u jeho babky aj byvame teraz, akurat naobed chodim sem maleho uspat, ja mam brigadu nadoma na pc, a tu maju lepsi net a aj sme tu ostali, lebo segra ma narodky a moj robi dnes do vecera, tak aby sme sa nenudili doma sami 🙂 akurat sme dosli z dvora, maly aj ked mal gumacky a prsiplast, bol komplet mokry 😀

icerna
9. aug 2011

dobre ranko 🙂 no teda @mimuska1 tak ste susedia 😀 to mate super,aj ja by som brala rodinku tak blizko. ja ich mam 100km od seba. Dnes nam zatial svieti slniecko,tak uvidime ci vydrzi. zajtra asi pojdem k tej mamine predsa,segra ma 15 ,tak jej idem spravit torticku a prekvapime ju 😵
co mate dnes v plane?
aj ostatne babule?

mimuska1
9. aug 2011

@icerna bre ranko 😉 aj moja segra mala 15 vcera 8.8. 😉 ale moj tu nebyval odmalicka, jeho rodicia sa rozviedli a byval tam potom tam a nakoniec sa s tatom prestahovali sem do hrachovista 😉 tak sme aj my tu a je nam tu dobre, mam blizko maminu, segry a je to super 🙂 aj u nas svietilo rano slniecko, hned som zapala pracku a hned nato vyhlasovali, ze nebude elektrika, ze maju poruchu.. ale uz zapli.... ale bohvieako neni teplo, doobeda sme sli na dvor v kratasoch a museli sme sa vratit prezliect co nam bola zima... akurat sa snazim uspat maleho, ale este je plny enegrie 😀 aku tortu ides piect?

icerna
9. aug 2011

@mimuska1 jej tak mame rovnako stare sesty pubertačky 😀 len neviem ako jej ozdobim tortu 😒 na kitty je uz asi velka 😅 tak asi len z ruzickami...este uvidim. aj tu je stale pekne ,len je chlladnejsie. Moja krpana je uz vyspata,spala 1,5 hodku a sa cudujem ze tolko vydrzala,ked nam robia strechu 😕
maly este spi? a tortu som robila mramorovy korpus,jeden krem cokoslahackovy a druhy smotanovo-nugatovy a marhulovy lekvar na korpusoch. nedala som ovocie,sa mi to zdalo dost,bude mat coko bombu 😉

mimuska1
9. aug 2011

@icerna mnam teda, len co si mi narobila chute 😀 tak daj potom foto, ako to dopadlo 😉 maly spi od 13 hod. zas vstane po 15 hod a vecer sa mozeme s tatom aj zblaznit 😀 budem rada, ked o 21hod zaspi....

kocky, taka som stastna, kamoska mi prave volala, uz maju druheho synceka a su v poriadku 🙂

zabga88
10. aug 2011

Ahojteeeeee!
@mimuska1 tak chcela som bicykel a nakoniec mi moj drahy kupil na motor, takze ho ani nevyuzivam... ja som chcela normalny :D

@gabinka1012 no to mas veru pravdu, ze sme si tu volakedy tak pekne pisali, co sa stalo? malo sem chodime. Nepokusime sa to napravit?

@maatuulka myslim ze takych nas je tu viacej co to tu zanedbavame 🙂

mimuska1
10. aug 2011

@zabga88

Tak baby, teraz povinne, kazdy den sem nieco napisat 🙂 ja som bola dnes na kontrole na neurologii, aj s malym a segrou, tak sme mali vylet vlacikom 🙂 akurat pocasie jedovalo, ako v aprily...

maminy, cim je dodko starsi, tym horsie zaspava... ked bol babenko,spinkal ukazkovo a teraz som rada,ze zaspi cez den a vcera vecer zaspal az o 22hod. :(

mimuska1
10. aug 2011

@maatuulka
ahoj 😉 co vy, boli ste v tom kine?

maatuulka
10. aug 2011

@zabga88 den ma tak malo hodin, ze normalne nestiham 🙂
@mimuska1 hej boli sme, ale nakoniec som sa rozhodla ze ideme len na 2D 🙂 a stacilo.. aspon sme sa nemuseli trapit s okuliarmi.. takto sme sa trapili len z popcornom :D

zabga88
10. aug 2011

@mimuska1 tak ste sa vlacikovali, co? my sme boli v Ciernom balogu sa vlacikovat... tááák sa malej velice prevelice pacilo 🙂

a veru povinne aspon jeden riadok :D

@maatuulka hej malo, ale ako kedy :D

icerna
13. aug 2011

ahojte baby,tak uz sme zas doma,bolo dobre u maminy 🙂
co ste robili cele dni?vela tu toho nepribudlo 😒
zabga88 ako sa mavate?ocino je doma,ci v zahranici?
pridavamfoto tej torty a k nej sestru s mojimi babami 😉

icerna
13. aug 2011
mimuska1
13. aug 2011

@icerna ahoooj 🙂 tak to bola nadherna torta, to je potiahnute marcipanom, ze? teda sikulka si fakt !!! 😉

@maatuulka
@zabga88
ahojte 😉 tak my sa mame celkom fajn, akurat Dodko dostal vo stvrtok vecer nadchu a teraz uz aj ja trochu ☹ ale tato mu bol v piatok u nasej doktorky predpisat zarabane kvapky do nosa, lebo ine mu nezaberaju, tak uz sa to lepsi... priatelovi bratia su u nas teraz na prazkach a jeden z nich Rasto ma tiez nadchu, tak dufam, ze sa na nas nelepi nejaka choroba 😒 a ako vikendujete? segry akurat zobrali Dodka von a ja idem pracovat... aspon nachvilu, kazde euro dobre 🙂 a vecer sa chystame grilovat, uz sme dve ryby vytiahli tak si spravime zivansku z kapra, mnam, uz sme si to minule robili a je to fantasticke 🙂

@maatuulka a na na com ste boli v kine? aj ja by som sla s malym, keby on vedel obsedet 😀

jenny23
13. aug 2011

ahojcek!ja mam 23rokov 😉

maatuulka
14. aug 2011

@jenny23 Vitaj medzi 23jkami 🙂

@mimuska1 boli sme na Šmolkoch 🙂 ale mala uz tiez ku konci sa tocila .. stala, chvilu sedela.. asi ju to tak nebavilo 🙂 ale planujeme ist este na Auta 2 .. zboznuje Buraka 🙂

zabga88
14. aug 2011

@icerna Ahooooj! ako sa mas? my sme same... minule sme boli v Nr a taaak velmi som na vas myslela ze uz by sme sa aj mohli stretnut.... boli sme v centre a aj mala sa pytala na Vanesku 🙂
Baby su uz riadne velke, zlatucké 🙂 a vy ste same?

@mimuska1 ejha takze bola grilovacka? ja by som si tiez dala nieco fajne 🙂

@jenny23 Ahoj Vitaj medzi nami 🙂 prezrad o sebe nieco viac 🙂

Baby ja som sa dala nahovorit na gelove nechty... tak to skusam robit... nerobite to niektora?

mimuska1
17. aug 2011

@zabga88 ahoj, no grilovacka dopadla tak, ze dedo /moj svokor/ to ugriloval sam a na druhy den sme si to na ohni zohriali a zjedli 🙂 strasne mi bolo zle- nadcha,bolela ma hlava a tak :( ale uz je celkom dobre a mam dost znamych ktore robia gelove nechty, ja by som sa nato nedala, neviem moc kreslit, ani nemam tolko fantazie nato 🙂 tak daj potom foto, ake si vykuzlila nechtiky 😉

mimuska1
17. aug 2011

@jenny23 ahoooj 😉 vitaj tu medzi nami ! napis nieco, kolko mas deticiek a tak 🙂

mimuska1
17. aug 2011

@maatuulka cauko 😉 tak to mas fajn, mala tvoja je o nieco starsia, moj by tam neobsedel, on nevydzi, ani pri telke, alebo pocitaci nieco pozerat... a co henten ti vyplatil co mal?