Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

rikarr
12. máj 2009

mna to už chytilo 🙂 😀

juj baby tak sa mi nič nechce...ale som sa premhla a aspon kvety si poliala 😎

lolalola
12. máj 2009

zabga88, no ako ste dopadli u dr ???...ste boli v pondelok, nie ???..;o))

zabga88
12. máj 2009

hej boli sme a všetko je chvala bohu ok len ma ten selest ale s toho si vraj nemam robit tazku hlavu. tak som rada som skoro skakala 3 metre do vysky 😀

lolalola
13. máj 2009

zabga88, no vidis...;o))tak to som rada, ze to dobre dopadlo...;o))ja sa teda v tychto kardio veciach moc nevyznam, ale niekde som citala, ze zo slestu zvyknu deti aj "vyrast"...;o))

sonicc
13. máj 2009

Vidim ze same dobre spravy... 🙂
ja sa ucim na maturitu, teda konecne 😀 a zistila som ze aj keby som ako moc chcela tak to nestiham... 🙄
Maly je v skolke tak aspon cosi tlacim do hlavy...
Prajem vam pekny slnecny den 😎

lolalola
13. máj 2009

sonicc, a ty máš koľko ročkov a na akú školu chodíš ???:..

zabga88
13. máj 2009

lolalola aj lekarka vravela ze s toho by mala vyrast 🙂

lolalola
13. máj 2009

zabga88, tak to je parada, ked vam to aj doktorka povedala...;o))

zabga88
13. máj 2009

ah jaj to pocasie uz mi s toho sibe raz pekne potom zasa vietor, dazd hroza clovek ani nevie ako sa ma obliect 😠

sonicc
13. máj 2009

lolalola, mam 21 😅,mala som 2 roky odklad kvoli malemu,takze az teraz maturujem...
Chodim na stavebnu priemyslovku....nikdy viac by som tam uz nesla,keby som vedela aka tazka je to skola.
A od oktobra nastupujem na vysoku,ale to externe.... a k tomu od 1.juna do prace.... Snad to vsetko prezijem 😀

zabga88
13. máj 2009

sonicc tak to si teda trufas ja ešte nemam dokoncenu ani strednu skolu. bojim sa toho strasne ☹

lolalola
13. máj 2009

sonicc, fiha na vysku ???...a na aku, ze uz vies, ze tam v oktobri nastupujes ???..;o))ja som si davala tiez prihlasku na VS externe, ale este ma cakaju prijimacky, takze neviem ako to bude...;o))

tak to máš teda veselé...máš toho dosť...;o))

sonicc
13. máj 2009

Na vysoku ma zobrali bez prijimaciek 😀 na zilinsku fakultu.
zabga daj sa do toho, ja som sa tiez bala a vidis, presne o tyzden maturujem,teda dufam ze aj uspesne zmaturujem. 😀

lolalola
13. máj 2009

sonicc, sa máš...tak to ti závidím...ja som sa hlásila pred 2rokmi, to ma nezobrali, minulý rok som bola tehu, tak to skúšam o5 tento...;o))

baby vidím, že som mala štastie, ja som maturovala v siedmom mesiaci a o mesiac neskôr sa nám narodila naša staršia babulka, takže perfektne naplánované...;o))

zabga88
14. máj 2009

ja som mala 2 aj pol roka skoly za sebou posledny pol rok mi chybal a ked riaditel zisil ze som tehu povedal bud prerusit alebo dovidenia a tak sa teraz bojim zacat znovu ☹

lolalola
14. máj 2009

zabga88, coze ???..a ty si ako moze dovolit ???...tak to je vážne sila...
A ty nemáš taký pocit, že ťa materstvo "zocelilo" ? Pretoze odkedy som mama mám pocit, že dokážem čokolvek...;o)))

tweetinkapp
14. máj 2009

ahojte zienky 😀 😀 ,
len som vas chcela zavolat do nasej temy Mlade maminky a ich deticky s PMM(prilis mladymi maminami), kedze sme priblizne v rovnakom veku. 😉 a rady sa rozrastieme o nove clenky 😀

vevusiatko
14. máj 2009

Ako vravi tweetinka , pozyvame vas 🙂

rikarr
14. máj 2009

čaute baby ...

tak reč je o školách ..hmmm mna čakajú primačky na vyšku 11 juna, preto tak pomenej píšem, doobeda sa trápim sama a večer ma zožiera mangel s anglinou kt. nechápem, majú fakt divnú gramatiku

lolalola
14. máj 2009

rikarr, tebe uz prisla pozvanka ???...to zavidim...ja som stale nervozna, ci na mna nezabudli, lebo mi este nic neprislo, ale ked som tam volala, tam ma ubezpečovali, že ešte sa rozposielajú a určite príde...a na akú školu sa hlásiš ???..

rikarr
14. máj 2009

do TN na personalny manažment, mne prišla začiatkom maja, lebo posielali aj materialy na učenie - teda mali a nakoniec neposlali nič a iba napísali nech si najdeme na webe

claudinka
14. máj 2009

vsak mozeme chodit aj sem, aj tam 😀 😀

lolalola
14. máj 2009

rikarr, aaaaaaaaaaa...uz aj mne dosla...uz som sa vazne bala, ze na mna zabudli...;o))takze od dnes sa zacinam ucit, lebo 8.juna mam prijimacky...;o))

claudinka
15. máj 2009

drzime vam baby palceky 😉

rikarr
15. máj 2009

diky diky...ale ja som zufala nejak to nestiham pri malej ..... 😖 a tu anglicku debilnu gramatiku asi nepochopim

zabga88
16. máj 2009

rikarr aj ja sa bojim ze by som nestihala pri malej. vyzaduje strasne vela pozornosti. a ešte sa aj bojim ist do tj istej skoly po tak dlhej dobe. mohla som to mat uz za sebou len ten riaditel mi to nedovolil ze ho svedomie terat nezerie!!

rikarr
16. máj 2009

bol fakt blbý ....

ja sa učím ked malá spí cez obed a potom večer .....cez obed ekonomiku a večer anglinu .... dá sa to celkom ale je to na jej úkor ...pretože doobeda upratujeme a varíme a robíme všetko aby to tu bolo tip - top a poriadne sa jej venujem až ked sa vyspí.

claudinka
17. máj 2009

preto som radsej prerusila studium 😒 si to neviem predstavit pri malom 😒

rikarr
19. máj 2009

ono sa to dá ....poznám jednu maminu čo si pri 3 detoch urobila výšku, moja suseda má dve a teraz končí a tá druhá sa jej narodila pred rokom .... myslám že je to o organizáci času ale aj o pomoci okolia ....mne zatial nepomáha nikto lebo skoro nikto nevie že som si podala prihlášku .....

lolalola
20. máj 2009

rikarr, ja som sa ucila anglinu 10rokov a je to dost chabe...keby som mala ist do zahranicia, tak sa len tazko dohovorim rukami nohami...;o))