Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

manika77
21. jún 2009

hathor noo aspon to mas za sebou to oznamovanie vsetkym 😀 noo a moje tehulkovanie bolo asi taak ze som to zistila v osmom tyzdni potom sup do dvanasteho tyzdna do nemocky lebo hematom bol vacsi ako babo..a ked som prisla domov mi v kuseee bolo zle az do piateho mesiaca...ani gram na vyse kila isli dolu...ale po piatom to zacalo a ku koncu som mala dvadsatjeden kil na sebe 😉 aaa potom som konecne porodila valibuka 4300 gramoveho a 53 cm...aa bola som najstastnejsia ze to uz je vonku 😀

gabinka1012
21. jún 2009

Ahoj holky,tak mě celé těhotensví bylo špatně at jsem snědla cokoliv tak jsem to hned vyzvrátila.Musela jsem kuli tomu užívat čípky.Jinak jsem přibrala 16 kilo.Asi měsíc před termínem jsem se zklouzla po schodech a za 2 hodiny na to jsem byla v porodnici.Holka se narodila o měsíc dřív a to císařem.Měla 2500 gramu a 45cm.Přes noc ji dali do ingubátoru.Byla jsem tak zmotaná po narkoza že jsem ani nevěděla co máme jestli chlapečka nebo holčičku. 🙂

hathor86
21. jún 2009

jejda, to jsou starosti, abych si na sebe zase zacala davat pozor, co? Zrovna jsem se presvedcovala ze se nechci moc hlidat a moc na sebe stahovat pozornost, ale koukam ze nekdy je to asi lepsi prehanet zavcasu nez pozde.,... asi zase zacnu bejt radeji histericky opatrna nez aby bylo pozde 😀 a co se zvraceni tyce, tak i s dneskem jsem zvraela 4x, takze se zacinam spis citit jako ropucha nez jako tehotna... mam pocit ze jsem musela pribrat uz ted aspon 100 kg... a bude hur... 😢 😢 teda, nikdy jsem nebyla zrovna modelka, ale ted s touhle prdeli a bruchem jak kopacak... a to jsou speky, a ne mimi.... Tatulda mi zacal rikat ze zprovozni vahu, tak jsem odvetila ze to vlastne ani neni uplne nutny... nekdy lepsi nevedet, co? 😀 jinak se uz oba na miminko moc tesime... 29. 6. spolu jdeme na UZ, jsme zvedavi co tam uvidime. Oak same urcite vedet 😉 papa Hathor

hathor86
22. jún 2009

😀 😀

elule
22. jún 2009

Ahojte ja som mala dcerku v 22 a synčeka v 25-tich a vôbec nelutujem dokonca som niekde počula že idealne je ked ma žena prve dieta do 25-tich 😉

luciarisko
22. jún 2009

Ahojte mozem sa k vam pridat? mam 24 a 11 mesacneho syna.

gabinka1012
22. jún 2009

Ahoj maminy,tak copak je nového co dítka.Moje beruška už spinká a já trpím nějako naspavostí. 🙂

roka96
22. jún 2009

moj tiež spinká ale ako ho poznám za pár minút je hore ani sa mi neoplatí íst lahnut... aj ked každú noc dúfam, že dnes bude ten zlom... 😅
a inak tehotenstvo som prežívala ok prvé tri mesiace som zvracala ráno potom bolo ok a ku koncu opuchy noh a tak podobne. inak som robila všetko ako predtým .. až do posledného dňa neobmedzovalo ma to tehotenstvo...

gabinka1012
22. jún 2009

Když jsem byla těhotná byla jsem i přes ty všechny problémy,co se týče nevolností a tak ten nejštastnější člověk na světě.Až mi je líto že ta moje holčina tak rychle vyrostla.No,snad se poštěstí a bude druhé.Je to už rok co jsem vysadila prášky a pořád nic.Podle doktora jsme oba v pořádku tak nevím proč se to nedaří.

roka96
22. jún 2009

gabinka neboj čo má príst to príde. prajem ti vela štastia..
práve som doma objavila ucholakov tak mám pocit, že po mne stále lezú 😀 chodia nám sem ked zvesujem prádlo a ja ich neznášam..vždy sa nejako ukryjú a potom ich už len vidím kade tade.. strašne a manželík je ešte v práci.... 😒

gabinka1012
22. jún 2009

roka to moc dobře znám měli jsme takové uchylného souseda.Bydlel hned na proti a dokonce k nám do oken koukal dalekohledem.Nakonec se manžel neudržel rázně mu to vysvětlil a byl klid.Ale vím je to nepříjemný pocit.

roka96
22. jún 2009

no ale ja som myslela ucholaka ako hmyz.. ako sa povie po česky?? 😀 😀 😀 syn ešte stále spí... žeby dnes nastal ten zlom??? 🙄

gabinka1012
22. jún 2009

Tak to jsem špatně pochopila,nebo spíš mám trošku broblém s vašimy výrazy,No nic 😀 😀 😀 ucholakov tak to fakt nevím co by to u nás mohlo být za hmyz 🙂 🙂

roka96
22. jún 2009

to sú taký čo lezú do uši .. na konci tela majú také dve úchytky a o všetko sa zachytávajú... no ja už mám niekedy tiež problém z nejakými českými slovami... 😀 😀 ale hlavne je, že nakoniec sa pochopíme no nie???

roka96
22. jún 2009

http://www.vcely.sk/index.php?name=Forums&file=...
na tomto linku je obrázok.. ucholaka nenašla som preklad ako sa to povie u vás..

gabinka1012
22. jún 2009

To je hlavní že se nakonec pochopíme.Pujdu zkusit usnout i když mi to poslední dobou dělá problémy,někdy jsem vzhůru taky do 3 do rána ale už v 8 jsem vzhůru. 🙂 Tak zatím dobrou noc

roka96
22. jún 2009

dobrú nocku u mna je to zase opak ja by som spala len syn je hore aj každú polhodinu i ked dnes nejako taha.... no uvidíme dobrú nocku pa

roka96
22. jún 2009

skús si urobit čaj z medovky po nej sa dobre búva... pa

icerna
23. jún 2009

ahojte maminy,čo robite tieto dva dni upršane?teda aspon u nas je tak 😠
dnes ma strašne bolia križe a mam na nič naladu,asi z toho počasia a ze sme v dome zavrete 🙄

ale ste sa rozkecali baby 😉
hathor86 s tim vracanim ti nezavidim,mna to uz preslo,tie nevolnosti,ale v nedelu som vracala riadne,asi po mesiaci...asi sa babatku nieco nepacilo 😒 a pri vanesske som vracala do 6.mesiaca a pribrala som 13kil,uvidime kolko to bude teraz,lebo zatial su to 4kila a som na začiatku 5.mesiaca 😕

icerna
23. jún 2009

ste tu baby niektora?či uz varite obed?ja uz neviem co by som spravila,lebo ten naš tato len maso žuje,keby lubil aj sladke obediky 😖

sonicc
23. jún 2009

ahojte. ja idem robit kuracie masko a pecene zemiaky. Maso nakrajam na dlhe pasiky a napicham na spajdlu v tvare dazdovky 😀 😀 a posypem gril.kor.a upeciem. Moj maly to ma rad.
Manzela mam doma,bohuzial... V nedelu mu spadlo sklo a ma cez 30 stehov na ruke a vnutri este viac. Slachy nervy vsetko rezol 😢 Len dufam ze bude mat ruku v poriadku,pravu este k tomu...
Ale vsetko zle je na nieco dobre. Kedze chodi na 2tyzdnovky teraz si ho aspon s malym uzijeme.

roka96
23. jún 2009

ahoj my varíme karfiol so zemiakmi už sme dlho nemali karfiol tak my ide na chut...
a z počasia aj mna ide slahnut vymysliet niečo doma..... ja som niekedy radšej vonku aj ked prší 😅 poobede pojdeme možno autom...
sonicc mi je luto tvojho manžela dúfam bude ok... ale pravda je, užívajte si spoločné chvíľky....

icerna
23. jún 2009

no teda sonicc to ma mrzi,hadam bude mat ok ruku,drzime palce. no ja asi spravim hovadzie na stave zo zeleninou a ryzou,polievku mame s malou od vcera 😉

roka no s tvojim malym sa este da po vonku,ked je v kociariku,ale moja by bola cela mokra uz v prvej kaluzi,tak dnes mame domace vazenie 😉 od kedy mas vodičak?ja sa do toho neviem dokopat,aj ked by sa mi velmi hodil 😠

gabinka1012
23. jún 2009

Zdravím,tak já dnes nevařím nic,holčina má oběd ve školce a manžílek si dá oběd v práci.Pro sebe se mi vařit nechce.icerna dokud mi jsme bydlelli ve městě tak jsem řidičák nějako nepotřebovala,všecko bylo poblíž,Ale ted co jsme na vesnici,tak mě to dokopalo si ho udělat.Obchod tu sice je ale pomalu nic v nom nemají a školka to je taky pěkný kus cesty.jinak já mám řidičák od 23 let.

icerna
23. jún 2009

no byvame sice v meste,ale mala ma skolku tiez dost daleko,aj ked je teraz doma ,ale ked sa nam miminko narodi,tak moc mestkou trepat nechcem,ked budem musiet rychlo k doktorke,alebo nieco vybavit a aj ked len do obchodu...ale ja sa bojim aj ked sedim len vedla priatela,ze sa nezmestime do jedneho pruhu atd...ja by som hned havarovala 😅

gabinka1012
23. jún 2009

Já s toho měla taky velký strach,nedokázala jsem si představit že budu jednou jezdit sama.Ale potom co jsem šla do autoškoly a hnedka první den mě posadili za volant tak to ze mě opadlo a soustředila jsem se jen na jízdu.Vůbec jsem neměla čas myslet na to co by se mohlo stát.I když mi řízení problém nedělá tak jezdím pomalu zvlášt když vezu dcerku.Stává se mi i to že na mě houkají a ukazují že bych měla zrychlit.Ale kašlu na ně at si jedou když pospíchají,já raději pojedu pomalu a dojedu než abych to hnala a někde to zbourala.

roka96
23. jún 2009

ja nemám vodičák ale šoféra 😀 tiež sa neviem dokopať... ale chcem. takto možme íst len ked mame tatina doma. inak moj malý tiež nechce byt v kočíku moc... fakt musí byt. ja vždy idem tak, že v jednej ruke kočík v druhej synátor... samozrejme ked prší tak musí byt v kočíku či plače, alebo nie...a to ešte nevie behať...
inak v tehotenstve som ja pribrala tiež nejakých 13- 14 ale po porode som mala hned 10 dole a teraz mám o 10 menej ako pred tehotenstvom. chcem pribrat no nedarí sa mi. syn mi stále plakal a vobec od narodenia nechce spinkávat takže nespavostou trpím. ale ani mi to nepríde.. už som zvyknutá. 😀
len fakt chcem pribrat, lebo mi kosti trčia 😅

icerna
23. jún 2009

no roka ja som tiez tak isto bola do nedavna na tom s vahou,tak isto som pribrala a tak isto aj schudla z mojej povodnej vahy a neslo mi pribrat,aj ked som vela jedavala...u doktorov bolo zevraj vsetko ok,len zvysenu stitnu zlazu,ale nie na liečenie...no mozno priberies tiez ak budete mat druhe babo 😉

gabinka1012
23. jún 2009

roka tak jsem se dívala na ten tvůj odkaz na ty ucholakov,u nás se jim říká škvor.Jsou to pěkný potvory.Ty dokážou člověka pěkně otrávit.Tak to jsem ráda že nejsem sama kdo má problém připrat,tež vážím mín než před těhotenstvím.Jsem ráda že tu svou kostřičku vůbec utáhnu. 🙂 Ale nějako se mi to nedaří.Většina lidí má problém s nadváhou a mi hold s podvíživou 😀 😀 😀

zabga88
23. jún 2009

ahojte kocky!
my sme chorucke sme teplotovali tak som vas trochu zanedbala 🙂