Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

hathor86
23. jún 2009

gabinka, s tou pomalou jizdou bych to moc neprehanela, taky by se ti mohlo stat ze te zastavi policajti a ta pomala jizda te prijde pekne draho... mohli by ti dat pokutu za brzdeni provozu, jak prijde LUkas tak ti sem pripisu kolik to dela... nic se nema prehanet... jet ve meste 30 jenom proto ze je tam 50, to neni ukazka chraneni ditete ale blbost, 50 je predepsana proto, aby se nejezdilo vic, a ne aby se jezdilo min!(to byl jen priklad, nerikam ze tak jezdis, ale najdou se i taci) Muj pritel taky jezdi pomalu, ale jede tak, aby nebrzdil provoz a jel plynule, tzn. ve meste 50 a mimo obec tak 80... je to tak primerena rychlost... nemusis valit 100, ale soucasne jet 60 taky neni uplne rozumny. uz kvuli spotrebe nafty, benzinu ci plynu, podle toho na co jezdis...

gabinka1012
23. jún 2009

hantor tak ve městě jezdím tak kolem 50,mín jak 40 už mi přijde fakt dost pomalí no a mimo obec víc jak 70 nejedu.Zatím mi to dělá problém jet rychleji.Tak u nás je to věčně samá zácpa a uzavírka a někdy je člověk vůbec rád že jede aspon těch 30.Ale budu ráda když mi pak písneš kolik je za pomalou jízdu,zajímalo by mě to.

hathor86
23. jún 2009

jj, jak se Lukas vrati tak to od nej zkusim zjistit.. ale neboj, s pokutama mame svoje zkusenosti 😉 minuly tyden tady v Prostejove delali uklid silnic a Lukas zapomel pred barakem auto 😒 samo ze na me sousedka zvonila a ja vyletela jeste v nocni kosili na ulici, protoze nam A.S.A. nakladala auto na nakladak a mestska dala pokuticku... Nastesti byly ty policajtky(nastesti zensky) docela fajn a tak jsme dostali jenom 100, ale za odvezeni auta jsme zaplatili 1500... 😀 😀 😀 vubec to neni vtipny, ale jak jsem tam stala v te kosili tak se chlapy z asy pekne smali... bylo mi v tu chvili do breku, ted uz se tomu smeju 😀 😀

rikarr
23. jún 2009

ahojte

vítam zas nové maminy..trocha poreagujem aj ked vás nemám dočítané ale zdá sa mi že malá sa budí tak aby som aspon čosi načmárala.....

hathor ...budete mať krásne bývanie....my máme na konci našeho pozemku hned cestičku k lesu 😉 aa tehu som prežívala tak že som behala po stavebninách,stavbe a obchodoch s nabytkom a kachličkami 😎 a ked nie to ala som na prazkach 5 roč. synovca 2 mesiace 😀

kričanie ---- ja tiež hučím po malej a potom ma to štve ale ked niekedy ma tak neskutočne vytočí .....myslím že je to normálne .....

okolie - čo koho do toho kolko mám detí a kedy som ich mala ..je to moja vec a ked sa ja nestarám do nich nemajú sa čo oni do mna...nech si myslia čo chcú aj hovoria ...čo ma po nich po sedlákoch ---tak si musíš hovoriť sonicc 😉

sonicc
24. jún 2009

rikarr dakujem za povzbudenie 🙂
🙂 ja to akosi neviem prehliadat...musim sa to naucit,neriesit ostatnych,ktori zavidia a nepraju 😠

rikarr
24. jún 2009

ja byvam tiež na dedine, manžo chodí domov až večer .....a naučila som sa totál ignorácii, nech si riešia a kecajú ---to značí že sa v ich živote nič nedeje a musia riešiť druhých

manika77
24. jún 2009

noo to ye niekto daco hovori a ohovara to je uplnee normalne...a myslim si ye to je uplne jedno ci to je dedina alebo mesto...a to si netrba vsimat 😠 to je len zavist

efka20
24. jún 2009

AHOJTE mamičky ja mám 20. a dcérka ma 1 rôčik 😵

rikarr
24. jún 2009

ahooooj

hathor86
24. jún 2009

tak jsem zjistila jak to je s tou pokutou, muze byt od 1000 do 5000 Kc podle druhu a velikosti omezeni provozu...

zabga88
24. jún 2009

ahojteee!

efka vitaj 😉

konecne mam navarene, upratane, ešte umyt dlazky a najťažsie zo vsetkeho bude uspat viki 😉

manika77
24. jún 2009

no ja sa mam teraz fajnee lebo som u mamy do piatka ..heh 😉
aa zabudla som povedat musime chodit s markom cvicit na rehabky lebo ma gulaty chrbatik ked sedi..zaciname 3.7.... 😖

zabga88
24. jún 2009

ahoj manika a co vravia na to lekari?

manika77
24. jún 2009

zabga no neurologicka nas tam poslala ☹ ale vraj sa to polepsi ked budeme chodit cvicit tak uvidime 😖
a k neurologicke chodime preto lebo sme hyperaktivny 😉

zabga88
24. jún 2009

no aj nasa je hyperaktivna a na to co vravi neurologicka?

manika77
24. jún 2009

a chodite aj k neurologovi s tym?nas hned poslali lebo mne maly vobec nepotrebuje spat..dostal taky sirupcek na spanie apson na noc..ale vobec nespi aj tak 😒 ..noo ze tieto deticky su take ze to je v nich a nijak sa to neda zmenit ale da sa to usmernit vychovou...ze im treba dat aj na zadok...ked juz je toho vela..lebo ze ked sa to zanedba v malom veku tak potom to je tazko..a nesmie nic sladke pit len vodicku a potom minimum sladkosti...cukor iba vprirodnej forme..inak ziadne sladkosti...a a ni cajik lebo aj ten dodava energiu detickam..tak toto nam bolo povedane..my tam chodime raz mesacne k tej neurologicke 😉

hathor86
24. jún 2009

Ahojte holky, tohle moc dobre znam, jsem toho dukazem ze se to da zvladnout... Kdyz jsem se narodila, byla jsem pridusena a dnes trpim hyperaktivitou a SVPU... skolu jsem zvladla sice s obtizema, protoze jsem dve ucitelky privedla skoro do blazince, ale jinak to slo... v prvni tride jsem mela jako jedina velikaaanskou 3, jedna ucitelka dokonce rekla ze budu muset chodit do zvlastni skoly... no a vidite... dneska mam maturitu v oboru ktery temhle detem pomaha 😉 takze hyperaktivity ani SVPU se vubec nemusite bat... kazdemu diteti kteremu bylo nekde vzato bylo nekde jinde dano... muj bratranec je stredne tezky autista, driv mysleli ze je hyperaktivni a mel tezkou dyslexii... a pritom je velmi talentovany a technicky nadany... driv chodil na Waldorfskou skolu a dneska chodi na prumyslovku... a je nejlepsi ze tridy.... i kdyz toho moc nenamluvi a chova se podle spoluzaku "divne"... i ja jsem byla hodne sikanovana za to ze jsem byla jina... a ted jsem si diky tomu ze jsem takova divoka nasla chlapa 😀 😀 😀

zabga88
24. jún 2009

no my sme zatial neboli nikde z viki

manika77
24. jún 2009

noo nas tam poslala detska..lebo jej sa tak marko javil od narodenia..on proste vela nespi cez den vobec max tak 20 minut..a to je odmalinkata tak..a teraz uz ani v noci max 3-4hodinky..a ma aj take nervove zachvaty., 😒

zabga88
24. jún 2009

a potom je do rana hore? 😨

manika77
24. jún 2009

anoo 😀

zabga88
24. jún 2009

uff

hathor86
25. jún 2009

na tyhle potize muzu doporucit budto caj z medunky lekarske, nebo nektera homeopatika taky mozou pomoct, ale to chce se poradit s odbornikem... a taky nekdo rika ze pomaha dieta... tzv. tripple... cukr, lepek, laktoza

roka96
25. jún 2009

ahoj aj my sme podla mna hyperaktívny tiež vobec nespíme od malička.. dodnes to už máme rok nikdy nás nikde neposlali., syn v noci dokáže spat najviac hodinu v kuse. a stále sa preberá a ja nestíham ani zaspat..nepomáh nič ani medovka ani taký junior sirup ani nič.. ved uvidíme. 😖

krista
25. jún 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

gabinka1012
25. jún 2009

Přeji hezký večer,tak mi jsme museli chodit na rehabilitaci od 3 měsíců,poslala nás tam neuroložka.Dcerka se zas prozměnu nechtěla vůbec hýbat.Pořád ležela jak prkno.Ted je to zas na opak,je to čertice,chvilku neposedí.
Hantor díky.

zabga88
25. jún 2009

nech su radsej taky aky su len nech su zdravy

hathor86
26. jún 2009

jo a vcera mi kamaradka rekla ze pomaha s temihle detmi pravidelne cviceni relaxacnich technik, !!nektere deti!! se dokazi zklidnit, jine ne... takze pokud se to zrovna vam nepodari nepodlehejte beznadeji... 😀 jinak doporucuji taky plavani, voda velmi uklidnuje smysly a je to myslim jedine veolne dostupne cviceni ktere je bezpecne pro uplne vsechny deticky... me to moc pomohlo! a pomaha dodnes...

manika77
26. jún 2009

presne tak nech su hlavne v poriadku 😉

gabinka1012
26. jún 2009

Ahojky,tak tý mí berušce je dneska špatně,blinká a má horečku. ☹ Pořád má žízen,uvařila jsem jí hořký čaj ale kdykoli se napije hned to vyzvrátí.