Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

bzuco
autor
7. sep 2009

ahojte

ali...mne kvôli tomu minule stopli 4 inzeráty...ja len kukám, kde mám čo zle a to toto 😠 ...som myslela, že veľké písmená nemôžu byť v nadpise

bzuco
autor
7. sep 2009

palci...som rada, že ste obe spokojné...fakt sú krásne 😵

bzuco
autor
7. sep 2009

to čo tu dnes nikoho????? ☹ ☹

ivca82
8. sep 2009

Ránko tetušky 🙂
Škôlkári a školáci ako? Ešte sa im chce vstávať? 😉
Sme sa včera s malou konečne vybrali do mesta 😀 Kupovali sme topánky a aj sme našli 😵
Mirka po kolko si to vravela, že majú tie pančuchy? V kik alebo deichmane tuším? Lebo sme kúpili barbie v úsmeve za 3,49 peknučné 😵

ka77ka
8. sep 2009

ahojte...tak terezku som vyprevadila do skoly a uz sa mi nechce ist spat.navarila som si uz vcera, takze dnes mam max.vegetik.

ali...ako sa dari olimu v skole?terezka uz ma aj 4 usmiate slniecka.vcera sme pisali ciary na dom.ulohu.bola som prekvapena ako pekne napisala.a hlavne rychlo. 😉 a pekne fotky...my sa tiez chystame na habakuky, len neviem kedy sa vyberieme.sestra bola s detmi min.tyzden a velmi sa im tam pacilo. 🙂

ka77ka
8. sep 2009

ivi ahoj. 🙂
v kiku maju tusim pancuchy po 3,19, a v Gate po 3 eura.mne treba tiez babam pancuchy pokupit. 😉

ivca82
8. sep 2009

Katka ďakujem, do Gatu ma nenapadlo skočiť, ale pôjdem pozrieť, som len jedny kupovala, niečo ešte má ale stále málo 😀 Terezka šikulka už slniečka nosí 🙂

ka77ka
8. sep 2009

tak zatial sa jej v skole paci, tak dufam, ze jej to vydrzi.
vsak aj my nejake pancuchy mame, ale tiez este malo...hlavne pre terezku mi treba, lebo ta je schpna za den aj dvoje zamocit. 😀

ka77ka
8. sep 2009

eli je uz hore..musim ist.papa zatial. 🙂

alami
8. sep 2009

ja chcem pančušky tie klasické vrúbkované, najlepšie tie čo sú s aloe vera - vačšinou sú šedé melírované - tak ak kdesi uvidíte, kričte na mňa

Olimu sa dnes nechcelo vstávať, ale potom sme mali debatu že kedy po neho, včera už bol predposledný, tak mu vravím - skôr príde tatino? a on že - neskôr, ja chcem byť posledný 😀 😀 😀 😀 😀

ivi - ja som tiež chcela do mesta, ale nemám auto , to som ako bez nohy, som nevedela či pešo - ale to by som pol dňa išla, či busom - ale s kočíkom sa mi nechce sa trepať 😝

alami
8. sep 2009

pozerali ste včera Gympl? bohové to bolo...ten feťák nemal chybu, som sa narehotala. Baby a panelák sa dá pozrieť aj na nete, však??????čo som včera nevidela....

ivca82
8. sep 2009

Ali si mohla zakričať, by som ti na stanici pomohla kočíkom, poobede chodí bus skoro každú chvílku. Panelák sa dá pozrieť na www.panelak.sk 😉

alami
8. sep 2009

každú chvíľu, len ten pred treťou by bol super, ale to Luky ešte spal a ďalší je už do školy neskoro. a na pošte už mám od piatku balík, či od štvrtku? no a ako sa tam dostanem? 😝 akože ja a abez auta - chorá som z toho ☹

alami
8. sep 2009

natali - toto je špeciálne pre teba https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... však som si fajné žrádelko na dnes uvarila 😵 😵 😵
ty kokos baby, to je fajnota, sme sa včera o 22hej nevedeli dožrať 😀 😀 😀 😀

ivca82
8. sep 2009

Mňam to vyzerá dobre 😉 A ten čo ide pred pol štvrtou? To akurát dobehneš a Oli sa bude tešiť, že je posledný 😉 Veď ja som sa včera až o 16tej vybrala, ešte aj v parku sme boli a potom som cestou domov kvákala s Natali a deti robili kosačky ako povedal jej M keď prišiel domov 😀

ivca82
8. sep 2009

Ali balíček? 😉 😀 Tak mi pošli lístok, pôjdem ti zobrať, neboj nič, nerozbalím 😝 😀

alami
8. sep 2009

😀 😀 😀 😀 to nie je ten 😉 to je bundička pre Lukáška

alami
8. sep 2009

inak - TEN balíček jeden - tak tá baba mala negat hodnotenie, normálne čakám čo to príde, som si to prv nepozrela. 😖 ale zas verím, že jedna krava niečo napíše a druhej keď napr nesadne veľkosť, tak už sa má čoho chytiť a napíše rovnako - no uvidím

ivca82
8. sep 2009

No aj to sa stáva, jednu babu znosili 2-3 pod čiernu zem lebo ona "drzaňa-drzá" si dovolila neohlásne ísť do nemocnice 😅

kasis
8. sep 2009

Pekne ranko 🙂
GG na prvy den fajn, dnes bude hadam lepsie 😉
Pancusky z Kiku sa mne moc nepacia, su nejake divne a nie moc elasticke, Janke ich cez stehno ani nedostanem a to vel 74/80, no Matovi na behacku stacia, skoda, ze v Tescu predajnu Belindy zrusili, tam mali dobre, v akcii aj za 90 Sk
Gympl sme pozerali, veru narehotali sme sa 😀, aj Kraus bol dobry 😀

alami
8. sep 2009

no vieš, aj tie čo kupujú vedia byť pekné kravy, mne jedna vyhrala aukciu, neozvala sa týždeň, tak som jej napísala po týždni znovum, že neviem čo sa deje, keďže sa neozvala a ona si tak hubu do mňa obtrela, že nesedí celý deň pri počítači, že bla bla bla a vyskakovala ako keby som jej rovno hodnotenie zlé napísala - kačena.ako keby bolo toľko - aukciu preberiem, peniaze pošlem o týždeň, nestíham...no nie?

kasis
8. sep 2009

Ali,fotky su krasne a vyzera, ze tam aj dost vela ludi chodi, su zaujimave tie domceky

ivca82
8. sep 2009

Mne sa najviac páči s tých fotiek ako sedia naše deti na hojdačke 😀 ale to asi preto, že som zaujatá a aj preto, že som už niečo s toho videla ešte "za horúca" 😀
Kasis nejaké pančušky mám po Bouke ak chceš, sa zastav keď pôjdete von, Maťko cestu pozná 😉

kasis
8. sep 2009

ja som raz vyhrala vecer aukciu, zenska poslala po polnoci mail,rano znova, k PC som sa ostala az cez obed, ked deti spali, to zas dalsi mail, ze co sa neozyvam a to nebolo ani 24 hod od skoncenia aukcie 😠

bzuco
autor
8. sep 2009

ahojte

ja som už navarila....idem za hodku do mesta - do kiku a takka niečo si kúpiť a potom si posedieť do vojenskej na krčné - už mesiac ma bolí hrdlo, 2x som mala ATB a nič 😒

ak by ste videli oteplovačky 92-98 olivovej alebo oranžovej farby, kričte---tak do tých 7 eur max

alami
8. sep 2009

ivi - a peknú máme aj my dve z grilovačky, len v MM mobile, musím stiahnúť 😉

geegee
8. sep 2009

kasis, ja som tajne dufala, ze skolku nejako stravi, ale rozum mi vravel, ze dnes to bude horsie ako vcera. A mala som pravdu. Najlepsia hlaska bola, ze: Maminka, ja dnes nejdem do skolky, ved som tam uz bol vcera 😀 No cirkus bol vacsi ako vcera, tak som vyuzila chvilu ked mu nieco rozpravala ucitelka a zdrhla som 😔 😅

Ja som pancusky kupila Matuskovi v tescu, mali take pasikave 2pack za 180 korun tusim. Aj nohavice mali take fajne - kapsace, podsite trickovinou, tak na rano su akurat 🙂

andy271
8. sep 2009

Ahojte...
Tak teda my dnes vecer alebo zajra prideme..

A ako je to s tou hudobnou kto pojde?
A nejake to stretko uz bude?

pinocio
8. sep 2009

ahojky,
cšetko dobré všetkým Mirko zas prereval deň hádam dáko vydržím do večera,potom na traumu s chrbticou,gympl som nedopozerala no snad naši to majú na cd
alami fotečky krásne
kasis v gate majú zlacnené pančušky 90 korún

mirka
8. sep 2009

ahojte

ja sa vám musím s niečím podeliť, už som si myslela, že takýto ľudia ani nie sú 😀 jedná sa o ruže (ozdoby na sveter)

majkaocka 06.09.2009 - 16:45
to akoze predavate ci co ??
kriziacka 06.09.2009 - 19:42
sú gratis k objednávke
majkaocka poslat email 08.09.2009 - 10:05
a k akej objednavke ??
kriziacka 08.09.2009 - 10:23
keď si niečo kúpite z môjho albumu tak k tomu si môžete vybrať jednu ružu.