Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

baileysa
9. sep 2009

jeeej, ten usmev mi nenapadol... 🙂 je tam iba ten jeden schodik, ked sa ide z ulice, vsak?

alami
9. sep 2009

ivi - ten poznám, však som tam bývala - toť nedávno 😅 rovnaký približne je aj obchod na supre

alami
9. sep 2009

baby? a čo je úsmev? 😅 netuším ktorý je to obchod

geegee
9. sep 2009

Ja som dnes taka znechutena z tych uciteliek skostnatenych skolkarskych 😔
Ja viem, ze vacsina deti sa vytrapi, kym si zvyknu...ale je hrozne sa pozerat ako ma dieta uz okolo ust uplne zodratu kozu ako si zacal stale vcucavat pery do pusy ☹

bzuco
autor
9. sep 2009

ali...oproti badasu záclonám - bola tam dakedy drogéria - a hned vedľa je obuv

bzuco
autor
9. sep 2009

GG...matúško je nie je ešte asi zrelý na škôlku 😒

geegee
9. sep 2009

Ja neviem, bzuco...este mu necham cas. Len si to musim aj ja odtrpiet. Nerada by som ho odtial brala, este je tam len 3 dni a co som tu na MK citala, tak deti to zvladaju veru kadejako, aj horsie. On rano ani velmi neplace, len potom sa do nicoho nezapoji a ucitelky ho nechali este aj aby sedel sam pri jedle. Ved aj ja som za demokraciu, ale odtial, potial - hadam dokazu nenapadne ukecat jedno dieta tak, aby urobilo, co treba.

Dnes sme boli u Taliana aj s Matuskom a pri detskom stoliku sa hral chlapcek. Tak som skusala a vravim Matuskovi, ze chod pozriet, co ten chlapcek robi. A on sa zobral a siel. Dal sa s nim do reci a bolo...Nemal s tym problem, len ho treba postrcit, alebo co...

bzuco
autor
9. sep 2009

takéto som kúpila v tom leveli
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2703021

alami
10. sep 2009

GG - Oli mal tmavé kruhy pod očami prvé týždne. som trpela ako kôň 😢 ale ja som bola tak ako on akurát prvé týždne v robote - o to horšie. neriešiteľná situácia. Nakoniec som si povedala, že to nevydržím a že ho vezmem od tiaľ, že ho dám k svokre - robí na smeny a tie zvyšné dni že niekoho nájdem - už som nevedela čo robiť - a na to sa zrazu situácia zlepšila a viac neplakával

mimochodom - MM včera stretol riaditeľkou z našej škôlky, pýtala sa čo tie moje kamošky čo tu chceli dať deti, lebo že má málo detí.....tak ja len tak do pléna, aby ste vedeli - v mtčk sú voľné miesta v škôlke 😉

bzuči - mi neskúr došlo, sme o tom obchode asi pred 2 dňami s ivcou hovorili a ja to isté - že kde to je...no ale vieš, skleróza multiplex v pokročilom štádiu u mňa 😀 😀 😀 😀 😀

alami
10. sep 2009

GG a teraz si predstav moju situáciu raz - dala som Oliho dnu - s plačom, zavrela odišla, srdce ma bolelo, bežala som spať, že či sa už ukludnil (to ma ďalej čakali tie termíny po ceste čo som musela stihnúť - auto, autobus...všetk na minútu vypočítané)...počúvam za dverami a učka do neho - prestaň revať, bolí ma z teba hlava, nemám len teba, ak neprestaneš, zavrem ťa do vedľajšej triedy (tam bola tma, dieťa si neuvedomí že asi aj zapáli svetlo!) ja som myslela že vraždím!!!!! ALE vojdem dnu - už sa ho "nezbavím", tak som odišla , srdce mi išlo puknúť, cestou som bežala, čo už som nestíhala a v očiach slzy a zlosť....som chcela sťažnosti písať na všetky strany...ale čo si pomôžeš, ti to zas to dieťa odnesie a mala som len taký tip ktorá to bola -nepoznala som vtedy ešte učiteľky a ráno sa striedali z celej škôlky....

v predškolskej ho potom učila ona, som myslela že ho idem zo škôlky inde dať, keď som videla že ona mu buide uč, ale zástupkiňa mi ešte vravela že ona ho chcela do triedy, lebo to je jej oblúbenec - som nechápala. tak si vravím - počkám čo bude. a bola to super milá zlatá učka. len asi mala vtedy zlý deň.
😠 😠 😠

alami
10. sep 2009

GG - ešte jedna vec. Kamoška mala dcéru pri evanj. - strašne spokojná, presťahovali sa, tak mladšieho dala na ku tehelni - strašné problémy mal, plakával, ráno mu bolo zle až vracal, učiteľka že - problémové dieťa, nedá sa s ním pracovať. Nasr. sa, preradila ho k ev. kostolu - malý vysmiaty chodí, učiteľky spokojné

niekedy si aj proste môže učiteľ s dieťaťom "nesadnúť" a s antipatiou neurobíš nič....nevravím že je to váš prípad, to je ešte veľmi zavčasu. ale to že ho nepotiahnu do kolektívu - to je divné

andy271
10. sep 2009

Dobre ranko..
Tak my sa p[omali davame do kopy..
A na desiatu do MC...

mirka
10. sep 2009

ahojky

GG, myslím si to čo ty, švagriná má malého v škôlke na doobedie, o 10tej jej volali, aby si poňho priošla, že reve, dokelu, to nevedia zabaviť tie deti? a keď tam prišla revali všetky deti, ako na očkovaní, tak mi povedz, čo s nimi robia, doma jej malý vravel, že sa bojí zlého uja, takto ich tam strašia 😠

geegee
10. sep 2009

dnes Matusko neplakaaaaal 🙂 A prespal celu noc - odkedy chodi do skolky tak sa budil tak 2x
Keby sa este aj zahral s detmi tak mam Vianoce 😵 😵 😵

mirka
10. sep 2009

GG, chce to len čas, som rada, že je to lepšie, kamoškin chlapec plakával 2 týždne cestou do škôlky, potom sa rozkukal, našiel si kamarátov a bolo dobre 🙂

geegee
10. sep 2009

mirka, aj ja som happy...ale o to viac som nastartovana na svoju skolku. Aj ked zatial je v nedohladne ☹

mirka
10. sep 2009

GG, dúfam, že kým budem mať druhé, tak dačo rozbehneš, aby som ho mohla dať k tebe 🙂

geegee
10. sep 2009

mirka, no nasi chlapi sa nejako nejdu rozhybat s tou druhou etapou...resp. neponahlaju sa predat uz postavene domy a s tym su spojene paniaze na dalsie stavby, takze tak...no po materskej si budem musiet najst este urcite robotu...co som uz nechcela 😠 Uz som sa chcela vo svojom roztahovat 😀 Teda v ich priestoroch 😀 😀 😀

mirka
10. sep 2009

a už sa nebudeš vracať do LM? no nečudujem sa im, ak im to nesúri, radšej počkať, ako predávať najako pod cenu 😒

andy271
10. sep 2009

AHojte..
Tak my sme doma z hudobky..
Alex uz spinka..
Bolo to zlate, ale len 3 sme tam boli..
A alex straaasne vystrajal..
Vobec sa nechcel pripojit.. ☹
Trochu ma to mrzi..
Boli tam este dve dievcatka a tie boli z toho cele happy..
A moj len lietal.. ☹
Skoda, ze sme v druhej skupine..
Ked uz sme sa poznali..
Ale hadam sa to nejak zlepsi..
Uz mame aj CD a knizocku..
Tak dnes ideme spievat.. 😉

ivca82
10. sep 2009

Ahojte, aj my sme s hudobnej doma, malá tiež už spí. Dnes vstala už o šiestej, boli sme aj zemiaky vyorávať v Mtčku, potom najesť, umyť a hajde do RK, zaspala po ceste tam, potom sa zobudila šťastná prešťastná, že je na hudobnej, tá to tam zbožnuje 🙂 😵 akurát jediná s plienkou 😒 a to nieje najstaršia 😖
Začínam mať strach zo škôlky keď vás tak čítam 😔 ja si pamätám, keď ma dali naši do škôlky, ja som mohla len do predškolskej, lebo som bola stále v nemocnici, ale čo viem, tak si ma učiteľka zobrala bokom ku klavíru, rozprávala sa so mnou, všetko mi ukazovala, zahrala trošku a potom ma dala k iným deťom hrať sa, také dve dievčatká si pamätám 🙂 a keď sa mi tam páčilo, tresli ma do školy takú maličkú 😠

geegee
10. sep 2009

do LM urcite nie 🙂

Matusko dnes bez placu, aj sa hraL...SICE SAM, ALE ASPON SI PYTAL HRACKY ...Tom mi zapol caps lock 😀

alami
10. sep 2009

mne zas nezaspal 😖 ani včera ani dnes 😠

andy271
10. sep 2009

ivca..
Ahoj..
A kolko vas bol a kto vsetko?

ivca82
10. sep 2009

Ali a to kedy vstáva keď zase nespí? Nepomôže ani keby si s ním lahla ty a niečo by ste si čítali?
Andy bolo nás 6 a 2 chýbali 😉 neviem či tieto baby poznáš, ale majú Emku, Karolínku, Lukáška, Gabiku a ešte jedno dievčatko, čo stále zabudnem ako sa volá a chýbala Grétka a Matias 😉

andy271
10. sep 2009

ivi..
Poznam asi vsetky..
A ako bol?

mirka
10. sep 2009

GG, ja si počkám na tú tvoju škôlku, my sa s druhým neponáhľame 😀

a moja opica spí 🙂

pinocio
10. sep 2009

ahojky,
mm okupuje Pc tak od mašich naskok, aj mna ten čínak šokol ved som vždy tam chodila s kočíkom, a čo sa týka bezbarierovosto pre mamičky a vozičkáriv tak v rbk je to hrôza ja musím chodiť sjednym človekom aby som vybavila a kúpila čo chcem

maminám držím palce pri škôlkároch chce to čas dýchajte aj ked to srdce trhá oni si zviknú

geegee
10. sep 2009

ok, mirka, tak ste cislo 1 na zozname prihlasenych 🙂 😀 Budeme mat webkameru v triede, donasku deti do domu a farebne triedyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀

sue
10. sep 2009

GG, len aby tie deti doma niekto prebral 😀 😀 😀