Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

palculienka19
12. sep 2009

táto babenka má dosť hodne toho, aj balíky 92, až 98
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5410084

andy271
12. sep 2009

Ahojte..
Tak teda my sme teraz dosli..
Alex uz lezi..
A vy co baby..
Ivca,,
Boli ste kuknut uz cirkus?....

bzuco
autor
12. sep 2009

akéto sme kúpili...no farby sú oveľa krajšie, toto je nejaká divná fotka
http://www.level-1.sk/index.php?main_page=popup...

alami
12. sep 2009

kto chcete tie schodíky ku WC - dnes končí aukcia http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1308384

ivca82
12. sep 2009

Andy sme vás videli keď ste sa vrátili, aj my sme akurát prišli, len TM ten si ani nevšimne, že som ho skoro zrazila 😀 😀 Cirkus je až zajtra, len som bola pozrieť ceny, že deti od 2och do 10 rokov 3€ a ostatný 4€ 😉

alami
12. sep 2009

GG, alebo pinoci - nechcete pre drobcov tieto naše gaťuše? http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=6573460
my sme ich nejak nemali kde obliecť, sú úplne nové a sú veľmi pekné a riadne teplučké 😉

alami
12. sep 2009
pinocio
13. sep 2009

Dobré ránko,
včera som bola u natali po rímsky hrniec a hned som ho aj odskúšala, jedlo je fantastické v tom nedá sa porovnať s plecom či jánskym sklom no ťažké

dnes máme výročie svadby som zved na mm

bzuco
autor
13. sep 2009

ahojte

pinocio...tak blahoželám 😉

baileysa
13. sep 2009

ahojte,

pinocio, tak vam prajem vsetko naj 😉 a kolke vyrocie mate?

palci, pohyby uz citim asi mesiac a ziadne motylie kridla ale riadne kopance 😀

kasis, dik za to quelle 🙂

palculienka19
13. sep 2009

fakt bai??to je skvelé, ved ja som sa chcela už dávnejšie spýtať, ale ked tu sadnem, tak niekedy aj zabudnem, čo som chcela 🙂 😀 😉

pinochio, nech ťa tm pekne prekvapí, super darčekom 😉

andy271
13. sep 2009

Ahojte..
Tak teda baby ja som dnes robila perkelt..
Mame na dva dni..

Ivca..
Vcera bol MM na... trosku, lebo nam neslo nastartovat pol hodinu auto
na Dubovej..
Tak ho nic nezaujimalo dookola..

kasis
13. sep 2009

Caute,
sme dnes na hubach boli a sme aj nasli 😵 😵 , Janka konecne zobrala na milost Manducu, tak bolo fajn, aj si pospinkala a ja som s nou najvac hribov nasla, chlapi sa tarali kade tade a nic nenasli 😀 😉

Baby likavskie aj neliavskie, idete s deturencami do toho cirkusu?? My nie. Neviem, ci by tam obsedel, MAtko vstal hore zadkom, tak je ako sto certov, nic sa mu nepaci a nicho nebavi. Zajtraho nasi na chatu beru, tak ho idem pobalit.

Bai, tak teba tiez druhe tak zavcasu zacalo kopkat, veru aj ja som od polky tehu uz riadne kopaky mala,ale zas posledny mesiac skoro vobec,iba sa tam prevalovala z boka na bok, vsetko OK?

Pinocio gratko k vyrociu 😉 , cim TM prekvapil.

Ali Lukaska presla nespavost pobedna, ci este nespava? Matka to nastastie preslo, zacal mesiac pred porodom nespavat, ale po tyzdni zacal zas spavat.

Palci, aj Matkovi chutia pudingy, ale iba vanilkove

No idem daco s tymi hubami porobit, som si iba robotu doniesla 😀

alami
13. sep 2009

xx

https://www.youtube.com/watch?v=qHNex6j_uDM

😵 😵 😵 náááádhera 😵

kasis - dnes mi už spal - ešteže tak

alami
13. sep 2009

chcete sa zasmiať??????????????????????????????

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1304773 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivca82
13. sep 2009

Konečne sme boli zase na Lúčkach sa okúpať 😵 a malá neskutočne vystrájala vo vode, sme sa tak nasmiali, v kolese si lahla na chrbát a že spinkám trošku, keď si sem tam chlipla vody, na mňa pozrela a už v prestihu, že nepi to a tak 😀 😵 😀 aj sme chceli do toho cirkusu skočiť keď to máme pred domom ale sme si rozmysleli, že čo dáme tu za vstupné to dáme radšej na Lúčkach 😝
Kasis aj my sme včera išli k našim, že na huby a sa nám nechcelo tak sme kávičkovali a futbal hrali s malou 😀 a kde ste boli? My už teraz budem opatrnejšie, lebo tam kde chodíme už schádzajú zase medvede a vlci, takže len poblíž budeme a len také kratšie túry, len ešte na brusnice pôjdu chlapi, ale tí sú hrdinovia, tí sa neboja 😀 😝
Ali to iný vynález 😀 😀 😀

ivca82
14. sep 2009

Dobré ránko tetušky 🙂
Andy veď sa mi zdal čudný, no ale vieš, keď ja šoférujeme, tak to by mali radšej ludia vo vlastnom záujme na chodníky vyskakovať 😀 😀 no až také strašné to už nieje ale preventívne radšej 😀
Pinocio tiež gratko k výročiu, no ako, TM si pomenul? 😉

palculienka19
14. sep 2009

ahojte,
som sa zasmiala alami 😉 , no ako origoš darček to nie je zlé, dala by som to do wc pred vybranou návštevou asi len, takou, čo by to pochopila ako srandu 😀

veru tie medvede aj mna odradili od húb, mamča dostala fotku priamo z kalvárie,sa bola jej známa prejsť, len tak v daktorý den poobede, a rovno popred nich si to vybrala medvedica s dvoma mládatkami, že to bolo krásne, no ale keby ich zavetrila, dakujem pekne...rovno hore na kalvárii, kde chodí kooooopec ľudí v nedeľu, bežne som tam behala dakedy sama so psom, teraz by som išla len do parku 😒

inak máme zmenenú hudobku, ak niektorej neprišla sms, utorkový majú v piatok 😉

palculienka19
14. sep 2009

tie pohyby boli u mna najskôr dlho také štekliace, potom až do konca riadne vývrtky, premety, a nakonci po termíne, ked už som ich prestala jednu noc pociťovať, tak ráno už bola malá zamotaná v pupočníkovej šnúre, hned to bolo podozrivé, a hned sme skončili na operačke.a akrobatka je z nej doteraz 😀 😀
prihodím foto daktorý den večer 😉

kasis
14. sep 2009

Ten golf je dobry napad na darcek 😀 , pre tych co tam hodiny travia
Na hubach sme boli len tu na Podsuchej, ludi ako na pesej zone, ale len co som dvere na aute otvorila, som hribik nasla 😀 . Na medvede som ani nepomyslela 😨
Prislo mi predvolanie na Soc.urad,ze kvoli Rod. prispevku,ktory momentalne neberiem, tak netusim co chcu,iba nalakat vedia, v stredu tam zbehnem.

alami
14. sep 2009

kasis - ty si tým tvojim marcipánom aj poťahovala tortu? a dobre sa ti?
ley som stratila tvoj recept 😖

alami
14. sep 2009

kasis - to si už postavičky na tortu môžem urobiť skôr nie? a celý marcipán podeliť na kúsky, ppridávať farbivo a tak? či? ako? 😕 dííík

teda - ja som zistila že Luky má už o týždeň narodky. ja som veela že 21., ale mi nenapadlo, že je to už o týždeň 😅 😀 😀 😀 😀

kasis
14. sep 2009

Ali vsetko som z neho robila, potahovalo sa dobre, len si to valkaj na celofane, aby sa lepsie dalo preniest. Mozes si to aj dopredu urobit,pofarbit a zabalit do mikrotenoveho vrecka. Figurky lepsie obschnu ked su dopredu spravene 😉

alami
14. sep 2009

ok, vymiešať, podeliť, pridať farbivo, dať do sáčkov do chladničkyˇ, modelovať a hotové zas do chladničky

alami
14. sep 2009

a modelovalo sa ti tiež dobre? neválalo sa ti to, nebolo to moc makké?

kasis
14. sep 2009

dost rychlo to tvrdlo, ale ked chces vacsie postavicky daj si do tela spajlu,aby sa ti neohla. Miesenie bola dost makacka, ked to das do pekarne mas to hotove raz dva.

alami
14. sep 2009

ok, dík 😉
ja dám do pekárne

alami
14. sep 2009

to čo za lejak, ty koky, ...a to som zvesila prádlo práve. By ma šlahlo, keby som to nestihla 😝

ivca82
14. sep 2009

To čo je toto za počasie, som len tak tak stihla zvešať prádlo 😠 ešte hodinka a mohla som to mať všetko suché 😠 😠 no a ešte si tu aj prší bez toho aby mi to moja meteohlava oznámila 😠 😝