• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

4. októbra 2016 
:grinning: :grinning: :grinning: a ty čo píšeš to isté čo ja :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo ja som robila to iste, este ze Ali napisala, ze leje, som utekala :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čo sa tu vyškierate, ja mám dnu prádlo ešte nedoschnuté, a tak som sa tešila, že som všetko oprala a aj to požehlím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. sep 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ale ma to počasie fakt neskutočne vytočilo :sweat_smile: :grinning:
Mi prišla dnes oteplovačky s budnou pre malú a vám poviem, to sa s fotkou nedá ani porovnať, v skutočnosti je omnoho krajšia a začínam veriť, že bude naozaj nepremokavá a neprefúkavá, len kedy niekto ešte niečo vymyslel proti umazaniu, bola by dokonalá :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi - mne tiež nedoschlo - len sa mi zdalo byť von podozrivo tmavo, tak som radšej pozbierala...
14. sep 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdalo byť :grinning: pozdravujem všetkých mimo stredného slovenska, ale my si tu takto rozumieme, nééé? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No aspoň že niesom sama :grinning: ja som čakala do poslednej chvíle, lebo predtým to tiež vyzeralo na dážď a vyjasnilo sa. No čo, tak budeme musieť sušič obchádzať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Inak som úžasne napísala ten posl. príspevok, že: Mi prišla dnes oteplovačky... :sweat_smile:
14. sep 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali zase v tom niesom sama :grinning: :grinning: ale ja som to pochopila úplne v pohode :wink:
14. sep 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi - roky som na VŠ trpela výrazom perečák - všetci sa strašne bavili, sme tam mali baby ta z vyhodu a oni taký výraz nepoznali, tak Olimu poctivo vravím - perečník....a či nepríde zo školy a že - kde mám perečák???? ja rehot a on, že to tak pani učiteľka volá :sweat_smile:
14. sep 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Darmo si na Liptove :grinning: :grinning: malá zase povie len švábka, a keď zemiak je poviem, tak že zemák :grinning:
14. sep 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. sep 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte..
Alex este buva ale isto uz za chvilku bude hore..
Pozeram nejake vesticky pre neho, no zatial nic zaujimave som nenasla..
14. sep 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby ahojte

prišla vám materská????
som čakala dnes, kedže zajtra je sviatok a kde nič tu nič ....dúfam, že nebolo treba podávať žiadosť, kedže sa od septembra zvyšuje
14. sep 2009 o 18:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy to chodí? :sweat_smile: ale nič mi nepíplo na mobil, takže mne neprišla :wink:
14. sep 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ali...vždy 15.
no ked to vychádza na víkend alebo na sviatok, tak príde vždy skôr
14. sep 2009 o 18:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, to príde 16teho
14. sep 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved ja nebojím...len ma to šoklo...asi nemjaú koruny na to sľubované 5korunové zvýšenie :sweat_smile:
14. sep 2009 o 18:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čo máte chlapcov....ako ste na tom s pindíkmi?....teda čo sa týka stiahnutej predkožky...dá sa vám?...
14. sep 2009 o 18:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lukáškovi ide ľahko a Olimu sme boli na urológii prerezávať ambulantne, keď bol mimino. prečťo, Maťkovi nejde?
14. sep 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ali...ked mne sa to ani chytiť nedá...taký mäkkýš to je :sweat_smile: :sweat_smile: a ešte k tomu mrňavé :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a ide len trošku :unamused:
14. sep 2009 o 18:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak len pekne skúšaj :unamused:
14. sep 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani mne este nic neprislo, ziadne plus na ucte iba minusy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bzuco,ked ide aj po troske,tak je dobre, len skusajte dalej pomaly, Matkovi ju Dr - urolog uz v 2r uplne stiahol v pohode, aj nam sa darilo, ale teraz cca 2 mesiace si neda ani chytit, uz to, ze som ho presvedcila aspon na cikanie po stojacky bola dost namaha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. sep 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ani ja nemám na účte, to je fakt čudné, vždy mám skôr :unamused:
14. sep 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kasis...no jemu sa len tá dierka na cikanie trošku akoby natiahne, ale viac nejde :frowning2:
14. sep 2009 o 20:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte zienky....nemate niektora zaujem?sice neviem, ci to velkostou bude niektorej vyhovovat...ivca, bai???
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1324223
14. sep 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kati..to by sa natali hodilo :wink:
14. sep 2009 o 21:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlastne ano,natali ma 3-rocne dievcatko....i ked v skrini by sa to nestratilo. :dizzy_face:
14. sep 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Moj maly este spinka..hm..
Vsera sme boli s MM u znamich do jednej..
Tak som teraz ako mechom otapena... :confounded:

Ivi..
Alex je o.k.
nic mu neni..
Netrap sa..
Stava sa.. :wink:
15. sep 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

baby, ak by bol bazar, prisli by ste predavat? mate o to zaujem? :confused:

ani mne este nedosla materska, asi maju vela na ratanie, kym vsetkym zodvihnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. sep 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok