Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

palculienka19
28. júl 2009

vravíte, že sa máme na čo tešiť??? 😀 🙂

geegee
28. júl 2009

natali, aky cyklosport to je? Spinning, ci ako sa to vola?

alami
28. júl 2009

dobrú noc, majte sa 😉

natalschen
28. júl 2009

geegee......presne -spinning, kamoska tam chodila po 1.porode a vravela ze prvy mesiac musel malu kupat a nosit jej M, lebo ju vsetko bolelo a potom uz bolo dobre a teraz je taka vymakana ze hoci ma 49 kil, malu shcmatne pod pazuchu a davaj hore schodmi

natalschen
28. júl 2009

alami..... tie strudle citim az sem 😀 😀 😀 , das receptik?

palculienka19
28. júl 2009

ja mám teraz dve pneumatičky, ktoré by som chcela schovať, potom budem mať asi štyri po druhom , si ma mm s autom pomýli, bude volant hľadať??
spinning sa mi pozdáva, lepšie, ak niekto nadhodí tempo, a koriguje svaly, ako len taksama na bicykli si podľa seba, to sa ťažko núti viac vydať

pinocio
28. júl 2009

ja v štvrtok môžem

na pivku som nebola ale popíjam 😀 😀 mlieko
pokiaľ ja počítam aj dalšiu stranu popíšete
ja chudnem v mysli ja pinocio, sťažujem sa u dzepeta

geegee
28. júl 2009

ja by som spinning nezvladla. Skusam sa dokopat do posilovne. Ale az od jesene. Toto leto uz nezachranim 😀 3 mesiace trva, kym cvicenie naozaj vidno. Tak buduce leto budem krasna. Mozno 😀 Alebo tehotna, lebo mne to tak kazdy druhy rok vychadza. Musim si dat bacha 😀

hubka
28. júl 2009

Ahojky,tak ja vas idem po dlhom case pozdravit a snad vas niekedy aj precitam.....tak ste super, ked mame uz stvrte pokracovanie..... 🙂 🙂 akurat si pozeram pracovne mailky a nakukla som aj k vam,dufam, ze deturence sa drzkaju 😉 ....

ja sa snazim byt do tretej doma, aj tak su dovolenky.....takze sa nejdem pretrhnut a ked nam pocasie praje, tak chodime do Besky,maly je tam ako besny......alebo chodime do parku v meste alebo tu......horsie je to s vikendami,vzdy je otrasne pocasie.....inak este som nebola v tej novej cukroske v Banicnom, musim napravit.........takze ak budete dohadovat stretko poobede,tak sa rada pridam.......idem este nieco pokukat,prajem bru noc 🙂

natalschen
28. júl 2009

aj ja chudnem podla tajomstva - 2 kg su uz dole 😀 😀

pinocio
28. júl 2009

ale ste narobili chute so štrúdlou- načo cukráren alami vypeká furt 😀

pinocio
28. júl 2009

ved kila idu dole ale to formovanie je horšie 😀 😀 😀

hubka
28. júl 2009

Inak ked uz ste pri sportovani, ja som chodila na indoor cycling a bola to poriadna makacka,som ledva odsoferovala, co som si nohy necitila......zatila mi v lete stacia korcule a plavanie 😉 ale tiez bz som brala par kil dole

palculienka19
28. júl 2009

do štvrtku zjedia, ibaže by sme ju zajtra prepadli 😀 😀 😀
hubka, ahoj

hubka
28. júl 2009

Palci ahoooooj 🙂

palculienka19
28. júl 2009

pracujúca mamina, ešte vládzeš aj takto ponocovať???

natalschen
28. júl 2009

pinoci.....pravdu mas, co pijes? 😀 😀

palculienka19
28. júl 2009

hubka, a malý ako zvláda, ked ideš ráno preč??dá sa??

pinocio
28. júl 2009

ja som dočítala tajomstvo aj sestre som kúpila 😀 takú enerdži mám a chute do života 😀

ozaj zajtra je výpredaj v takko a ak chcete vyhladiť vrádky botoxom tak to už robia aj u nás

pinocio
28. júl 2009

natalschen - popíjam mlieko liter padol dobre ma prečistilo 😀 😀 😀

hubka
28. júl 2009

Ale hej....za chvilu uz pojdem spat.......je to dost narocne, hlavne ak maly v noci buntosi........ale rano zdrham ako smrad a mama ho vzdy zabavi hrackami a tak.....a ked pridem dom,tak sa neskutocne tesim a maly vzdy tak krasne docupita ku mne,ze som uplne happy 😵

palculienka19
28. júl 2009

zlato malé, si viem predstaviť, to musí byť pekné zvítavanie sa 🙂

palculienka19
28. júl 2009

čaute

pinocio
28. júl 2009

dopijem mlieko a dobrú všetkým otvoríme zajtra

ivca82
29. júl 2009

Ránko tetušky 🙂
Bai veď keď som videla tie vekové kategórie čo tam boli, a to sme išli na predstavenie o 17.15 😀 😀 Inak je v LM až do 5.8 každý deň v dvoch prestaveniach 😉
Ja tiež nezabudnem na kruháč, som skoro umrela, ale zase ten pocit po tom, že som niečo spravila so sebou 🙂 len keby mi to vydržalo 😅 a doma ja cvičiť nebudem, to by ma nedonútil nikto 😀 😀
Hubka tak si to super skĺbila aj prácu aj malého 🙂
Tie habakuky sú celý deň? By sme možno v nedeľu poobede skočili pozrieť.
Kasis dnes doobedu ti budem búchať na bránu kým neotvoríš, lebo mne tu kniha aj nové vydanie vytlačí 😀

alami
29. júl 2009

ivi 😀 😀 😀 😀 😀 nemám prečítané všetko, ale posledná veta predomnou stojí za to 😀 😀 😀

baby, to je dnes už zas 29teho? 🤐 ďalší mesiac končí...ty koky, pol prázdnin za nami 😲

kasis
29. júl 2009

Caute,
Ivca, uz nemusis buchat, uz som nasla aj funkcny telefon,mozes aj prezvonit 😀 , ale pojdem aj do obchodu konecne z nasho lazaretu vypadnut okolo 10-11. A to by si mala fajn, keby sa ti zacali mnozit 😀 😀
Ste tu ponocovali 😉

pinocio
29. júl 2009

ahojky,
😀 😀 😀 vraj kniha nové vydanie vytlačí -trefné 😀
tak čo štvrtok to stretko 😉
veru uteká to aby som rozmýšľala nad vianoč.darčekmi ved nás je ako čečiny

andy271
29. júl 2009

Ahojte..
prajem dobre ranko..

O akom stretku je rec?

alami
29. júl 2009

andy štvrtok 10.00 pri kostole v baničnom, od tiaľ pojdeme do novej cukrárne v baničnom 😉

pinocio - ja s darčekami začínam "až" v sept. 😀 😀 😀 😀 😀 nás je trochu menej ako čečiny - tak asi tak ako šušiek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀