Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

andy271
21. sep 2009

Tak teda alex uz lezi v postielke bez teploty..
Zatial..
Zatial idem varit..
Kuracie sote s nivou a brokolicou..

andy271
21. sep 2009

palculienka..
Ahoj..
Dakujem za radu..
Moc nevysetrili.. 😒
Tiez neviem preco..
Ak v noci bude mat horucku tak rano pojdeme ku Puskailerovej..
Lebo ten nurofen sa mi zda dost silny..
Ked ma teplotu tak ano, ale ked ju nema tak by som mu asi nedavala..
Ked mu vlasne nic nieje..
V lekarni som kupila cipky no mali len paralen tiez
pre deti..
Tak neviem ci mu nedam to ak by mal nahodou teplotu.. 😖

natalschen
21. sep 2009

ahojte...

ivca... med mame po 4 eura - len mame viacero druhov, tak aky by si chcela? neviem, ci su este vsetky, ale mavame horsky, agatovy a pastovany - tten je super pre deti - natries na chleba a netecie - je to taka pastova konzistencia - ja osobne mam ten najradsej

bzuco
autor
22. sep 2009

dobré ránko 🙂

andy271
22. sep 2009

Dobre rano..
Alex este buva, no teplotu uz nemal v noci..
Aj spinkal celu...

Dnes nam pridu vecicky co som kupila cez MMB tak sa tesim..

Natalchen..
AHoj..
Mozno by som aj ja mala zaujem o ten medik..

geegee
22. sep 2009

neako sa to tu rozchorieva 😠 ...zeby jesen?

ivca, o 2 tyzdne ide MM do BA, ak chces len 1 policu, tak by mohol vziat - nieco este bude kupovat, tak ak sa mu zmesti do auta... 😉

zatepleneho domu sa ja nedockam asi...chlap si chodi do roboty poobede, dnes neprisiel rano ako slubil...isiel so synom a zenou do poradne...to je hrozne, ako maju ludia na haku robotu...a keby mu MM ostrejsie povedal, tak sa zbali a uz sa neukaze. Ja nechapem 🙄

Skolkarova hlaska ranna: Maminka, sa mi paci v tejto skolke. Aj papat sa mi tu paci, aj hrat sa... 😵 😵 😵

pinocio
22. sep 2009

ahojky,
ja len na skok u nás sa menia rúry na vodu tak veselo a Mirko túto noc koncertoval do 1.00 tak veselo mm nerva, že namôže spať a to včera bol na služobke a auto sa im pokazilo tak prišiel o 20.00 išlo nám

kasis
22. sep 2009

Ahojte,
Pinocio, to tak trapia Mirka zubky, ze vam neda spinkat? 😕 Vam tusim cele leto majstruju okolo baraku,ale aspon budete mat na zimu vsetko v poriadku
Natali, ked dominame nas medik, prideme si k vam po dalsi, na Huty sa mi neoplati ku tete po dalsi.
Andy, Alex uz OK, aj soplik m trosku prechadza? A co ti prislo z MMB?
GG, no super skolkar Matusko 😵

Janke vykukol druhy zubok, no kym zacneme s prikrmami, bude mat plnu pusu 😀 🙂

andy271
22. sep 2009

kasis..
No este ma sopliky no teplotu uz nema..
A objednala som si dvoje topanky na zimu, mikynku a kapatik na zimu..
Tak sa vytesujem.. 😀 🙂

andy271
22. sep 2009

kasis..
Tak to teda dost skoro ich ma.
Ale aspon budete mat potom..

andy271
22. sep 2009

http://www.nakup.sk/product_images.php?id=44258

Ivi..
Toto som nasla..
Redukcia na WC.

baileysa
22. sep 2009

ahojky,

sa hlasim, ze zijeme,

gratulujem nasim oslavencom lukaskovi a matuskovi 😵 vsetko naj naj naj, hlavne vela radosti z piesku 😉

andy, ja som taku "makku" redukciu kupila v kik, nie presne tuto ale podobnu 😉

ivca, stretneme sa vo stvrtok pred hudobkou? da sa ti? 😕

kasis, gratulujem k zubkom, tak ak si ich ty nasla, tak sup sup do obcodu daco na seba si kupit 😀

a vsetkym prajem chorusikom rychle vyzdravenie prajem

alami
22. sep 2009

Všetkým ďakujeme za gratko 😵 😵 😵 😵

andy271
23. sep 2009

Ahojte..
Boli sme u nasej dok. no a tiez povedala, ze to bolo take jednove..
Inak rozmyslali ste o ockovani proti chripke?,,

ivca82
23. sep 2009

Ahojte, u nás hlásim zatiaľ vyzeráme zdravo, len malá sa mi zdá ma trošilinku zatiahnutý hlások, ale dúfam, že to je len také akože 🙂
Bai zajtra pôjdem okolo 9.45 z domu, tak ti potom cinknem keď budem v meste, ok? 😉
GG tak mi to pripomen pred tým ako pôjde, popozerám čo majú a dám ti vedieť. 😵
Natali ďakujem, dobre vedieť, zatiaľ máme ešte s jarmoku, ale celkovo máme vysokú spotrebu medu a ešte za chvílku budú vianoce, takže sa nám minimálne zdvojnásobí 😀

andy271
23. sep 2009

Povazska mi akurat napisala smsku,
ze zajtra nieje hudobna..

baileysa
23. sep 2009

ivca, ok, ja uz budem asi v meste, tak sa stretneme 😉

andy, vy mate tusim choru lektorku...

alami
23. sep 2009

sa tu nejak nepotrháte 😅

ja som si urobila takúúúúú hubovúúú omáčku k masku a zemiačkom, že mi asi bok vyrazí 😅 mňáááááááááááááááám

ivca82
23. sep 2009

To ja keď sa pustím do húb čo som zavarila, tak aj umriem 😀
Bai ok 😉
Ali a ty čo robíš zajtra poobede?

alami
23. sep 2009

prečo? ideme na huby? 😅

geegee
23. sep 2009

ja som mal dnes 2 deti doma - Matusko sopli a hroza...zase sme obedovali tak, ze pod stolom bolo milion hraciek, lyzicka, lopta a klavesnica od pocitaca 😀 Uz som si odvykla za tych par tyzdnov 😝 😅

My sme boli poobede zbierat gastany 🙂

pinocio
24. sep 2009

Dobré ránko,
Mirko má strašnú nádchu ,kašeľ ešte horší celú noc sa budil a včera nič až k večeru ako ked utne, tak čakám na dedka
a ide sa k Dr. vidím to na priedušky

v baráku dnes dokončia vodu a chlapi už makajú na chodníku , zbíjačka v plnom prúde neviem ako prejdem s kočíkom

všetkým pekný den

alami
24. sep 2009

pinoci - máte to o hubu 😝
chorôbkam ľahký priebeh a skoré uzdravenie. Naozaj všetci nejak chorlaviete 😒 ja si pochvaľujem, že už ani nepamatám, kedy boli chorí...klop klop

Olimu som piekla škoricové slimáčiky, bral si včera na desuiatu a prišiel - zlatý, že - Marianko si od teba prosí recept pre maminku - a môžeš rovno aj Damiánkovi, lebo aj jemu strašne chutili 😀 😀 😀 😀 😀
si predstavte, že vám domov dieťa príde s receptom, že - toto mi upeč 😀 😀 😀 😀
tak som mu sľúbila, že upečiem a dám mu pre všetky deti, tak sa teší až ma stískal od radosti 😵 😀

ivca82
24. sep 2009

Ránko tetušky, chorôbkam skoré uzdravenie 🙂 už idem aj malú začať zase dopovať, nech nás to obíde 😅
Ali no na huby by som tiež šla, ale to by nám museli chlapi dodať jedno auto, ale chceme sa poobede na autobuse previesť s malou a máme doma niečo pre Lukáška. Chceme mu to dať čím skôr,lebo malá si brúsi zuby na to 😀

bzuco
autor
24. sep 2009

čaute......ali...marianka poznám...je to syn MM sesternice 😉

alami
24. sep 2009

bzuči - hej? aj my sa s nimi poznáme, ona je z Liskovej, segru má na pôrodnici a on sa tiež pozná s MM, robil nám okná
ivi - tak príďte, budeme radi 😵 nám je jedno kedy , sme doma celý deň 😉

alami
24. sep 2009

joj, a Oli prišiel s lístkom na krúžok...a ja som sa divila, či to len tak pošlú vypísaný krúžok a len podpísať 😖 😠 a ráno z neho vyšlo, že to im prišla teta porozprávať a potom sa spýtala, kto by chcel a on sa prihlásil 😀 😀 😀 😀 😀

andy271
24. sep 2009

Ahojte..
Tak teda uz nam dosla bundicka a aj topannocky este snehulky zajtra pridu..
Dnes konecne idem na nechty..

Inak baby nemali by ste zaujem poynam jednu co robi len za 10 eur..

andy271
24. sep 2009

Ivca..
Dakujem za e/mail..
pekny teda.. 😀 😀

kasis
24. sep 2009

Ahojte,
som dnes na kontrole po porode u konikovskeho Dr. bola, vseto OK a ja som spokojna s pristupom. Sa ma pytal, ze od ktoreho Dr, prestupujem a ked som mu povedala meno, tak, ze asi vsetky jeho pacientky k nemu presli.S detmi bol MM v parku zatial, ale rychlo som bola 🙂 .
Bai a ako brusko a Gretka? Mata to nejak nezaujimalo, kaslal na brusko 😀 , zato teraz ide Janku od lasky zjest 😵
Ali a na aky kruzok sa Oli sam prihlasil?
Chorobkam skore uzdravenie, veru to pocasie je take na chorobu, rano kosa, na obed sa ide clovek uvarit 😝 . Uvidim ako my, Matko uz 3ti mesiac ten Imunogluan papa, co bol na zac.leta chory,