Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

bzuco
autor
26. sep 2009

baby...nevideli ste v meste túto čiapku? zaujíma ma koľko stojí....tá pásikavá je super...som ju včera obdivovala na hubkinom kristiánkovi - aj materiál je fantastický 😵
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6626675

geegee
26. sep 2009

baby, mate niekto doma diazepam? Matusko ma 39 teplotu a zimnicu ☹

bzuco
autor
26. sep 2009

GG...ja mám asi 1 tabletku - pohľadám? 😖

bzuco
autor
26. sep 2009

našla som - -mám 2
príd si zobrať
máš na mňa číslo? 0905 881 498

to mi raz dali na pohotovosti, ked mal malý tú 6. chorobu a horúčky vyše 40 🙄

geegee
26. sep 2009

bzuco, dik, teraz spi, uvidim co bude ked sa zobudi. Keby bolo treba, bezime k tebe 😔 Ale asi k veceru mu aj stupne este ☹

bzuco
autor
26. sep 2009

GG..len ked sa malý naspí, ideme niekam na huby a prídeme okolo 5tej, možno neskôr

andy271
26. sep 2009

Ahojte..
Tak teda my sme mali dnes mat opekacku no ako vzdy nam niekto pokazil
plany..
Ako to nemam rada..
Tak taraz MM pomaha opravovat kamion a my budeme sediet doma..
Zajtra bude MM oddychovat, ze je unaveny a viken bude v ...
😒 😠 😖 😢

andy271
26. sep 2009

A este vcera nabural do Autoskoly v nitre a zaplatil 50 eur pokutu..
To dokaze len MM...
Joj aka som na..... 😠 😠

geegee
26. sep 2009

bzucko, to staci potom vecer 😉

kasis
26. sep 2009

GG ja mam viac od Alami, okolo 15tej ideme na chatu, tak ti mozem doniest, poslemti cislo v IP

kasis
26. sep 2009

Bzuco, ja som taku v Silvii kupila Matkovi, len bez zavazovania, stala 4,50 € a super sedi, mali ich viac aj rozne farby

kasis
26. sep 2009

teda takuto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6639235
trosku je ina,mozno mali aj tie na zavazovanie,ale take nam netreba, by sa mi uskrtil 😀 , tak som nepozerala

bzuco
autor
26. sep 2009

silvi..no to je riadny rozdiel 120,- a 200,- 😠 😠 ...tam zbehnem v týždni

geegee
26. sep 2009

baby, dik, ste zlate 😵 😅 nakoniec sme o pol 6 vystartovali na pohotovost - mal 39,6 a to som ho cely den napchavala na striedacku Brufenom a Paralenom a stazoval sa na zimnicu - vysokanska horucka a rucky a nozky mal ako lad ☹ Dali mu Zinnat, ma chytene hrdlo...vzdy som bola proti prepchavaniu liekmi, ale pri detoch som normalne vdacna, ked nieco beru, len nech im je lepsie 😔 Na Diazepam som sa pytala a ze ked doteraz nemal krce, tak netreba, ze je to zdrave dieta tak naco...

bzuco
autor
27. sep 2009

ahojte

GG...už je matúškovi lepšie?

nahodí sa vám niekomu pre babulku?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6746721

bzuco
autor
27. sep 2009
bzuco
autor
27. sep 2009
bzuco
autor
27. sep 2009

no ale ste sa dnes pretrhli s písaním 😝 😝 😝

alami
28. sep 2009

Ránko 😉 😵
bzuči, ešte pijete sunar? mám z dm poukážku na zľavu, ak chceš.
inak, nezabudnite že body v dm sú len do konca sept.

alami
28. sep 2009

kuk aké pekné želanie všetkého najlepšieho k narodeninám 😵 😵 😵 mh

https://www.youtube.com/watch?v=jKiV9ulQklU

😵 😵 😵 😵

kasis
28. sep 2009

Ahojte,
GG ako MAtusko?
Aj ja mam este kupon na Sunar24, pr eBzucku,presne od narodenin Matkovych.
Ak by niekomu chybali kupony do DM, mam 7ks nenalepenych,darujem, mne teraz nic netreba, nestihnem zaplnit a minut.

Bai, vsetko naj naj k vcerajsim narodkam 😉 🙂

My sme boli na chate,hub sme nazbierali, teraz mam pol pojda zaplneneho, co sa susia 😎

alami
28. sep 2009

bai mala narodky? 😕 Tak všetko naj naj naj baileyska 😵

andy271
28. sep 2009

Ahojte..
Tak teda v sobotu vecer sme aj s MM sa boli zabavit v novom oku.
Boli sme tam asi do 4-tej a potom som cely den nevladala..

Tak teraz ma caka riadne upratovanie..
Alex kuka rozpravky...

alami
28. sep 2009

babky, ak môžete, napíšte mi ku ktorej zubárke chodíte a ako ste spokojné. Zistila som si, že na tej 1.ZŠ je nejaká - no...napíšem to tu že nič moc 😅 sesternica od tiaľ zobrala svoje 3 deti preč, lebo jej dcéra zubárku dokopala - tak robí 😖 a nervózna vraj katastrofa. takže tam Oliho nedám. pozrela som si zoznam zubárov v RK, ale čo keď mi ich mená moc nevravia 😒 Tak vravte referencie, a potom si to obvolám a spýtam sa, kde by ho vzali, len nech nevolám nejakej, ku ktorej by si človek ani psa neposlal 😅 😀

geegee
28. sep 2009

alami, ja chodim k zubarke do az BB, nedam ju za nic 😵

Matuskovi uz je lepsie, tie horucky presli - uz vcera mal vecer len 37,6, do konca tyzdna ho necham doma.
Vo stvrtok sme sami, MM ide do Blavy az do piatku, idu na Gala vecer Stavba roka, tak budu mat mecheche a ja ho ukeciavam na novy oblek, bo ma 2 - kazdy zo svadby 😀 a uz od tych svadieb preslo trochu casu 😀 A on tlk, ze ee. Zabit ho je malo 😠 Pojde ako strasiak do maku.

baileysa
28. sep 2009

ahojky 🙂

kasis, ali, dik za blahozelanie 😵

ali, ja chodim k pfepferovej, som spoko, neviem, ale ci berie deti...

gg, nech vam ta choroba rychlo prejde, to bude daka adaptacna skolkarska asi...

inak 10.10. bude bazarik v mc, mozte sa uz registrovat 😉 a ked vam bude vonku zima, tak uz aj herna finguje po prazdninach 😉

bzuco
autor
28. sep 2009

ahojte

bai...a kde sa dá registrovať?

a herňa je každý deň? či sú nejaké zmeny...mirka tam bola minulý týždeň o 10tej a bola zavretá, hoci dnu sa svietilo 😒

bzuco
autor
28. sep 2009

ali...už sme na KM...malý mi sunar začal odmietať asi pred 2t

baileysa
28. sep 2009

bzuco, regostrovat sa da v mc, ale aj telefonicky, cislo je na plagatoch, u nasej lienkylenky 😉

herna je otvorena kadejako, treba to pozriet na rozvrhu, este sa to utriasa, tak to furt prepisujem, takze to ani z hlavy neviem... mam oslabnutu pamat v tehu 😅 ale tusim je zavreta v stredu doobeda a piatok poobede, plus je tam yamaha, takze mohlo to byt vtedy... ta je v utorok a stvrtok doobeda a streda poobede