• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

5. októbra 2017 
Pekne rako,
von je teplo ako v auguste :slight_smile:
9. okt 2009 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko

kasis - ale dnes už nemá byť tak teplo ako včera - už len nejakých 16st
9. okt 2009 o 07:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. okt 2009 o 08:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko tetušky :slight_smile:
Ali no raz sa človek vyberie k vám a teba niet :wink: ale nie, musela som ísť aj ja, lebo sme akurát začínali skladať policu na topánky a malá hrozný rev za ockom, tak aby aj mohol niečo robiť musel som ísť ako au-pair :grinning:
9. okt 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

alami, ke´d ti prasknú navrchu, ako opravíš? :sweat_smile:
9. okt 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirka čau...donesieš tie veci???? :wink:

kto prídete zajtra na bazárik????
ja mám vecí.....ani neodnesiem...ešte aj kamoške idem brať nejaké zimné topánky po malom a fusak.... :sweat_smile:
dúfam že sa aspoň nejakých zbavím....hlavne po barborke mám dosť
9. okt 2009 o 08:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..
TAk teda vcera som si kupila cizmi..
Celkom schopne ..
My zajtra urcite prideme aj s MM..
ideme na tu postu konecne...
9. okt 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri - to mi nenapadlo, to sa mi ešte nestalo

som bola Oliho zaniesť do školy a učiteľka mi ho chválila, že je veľmi šikovný a že sa trochen nudí, kým iné deti dorobia a hádže unudené ksichty, keď riešia niečo, čo on vie a je mu to jednoduché :grinning: :grinning: :grinning: si ho viem živo predstaviť.
Ale že už ich idú rozdeilť na polovice - šikovnejší a menej šikovní, tak že bude vyriešené
Tak som bola milo prekvapená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Idem piecť tortu teraz, MM je doma - zatepluje dom, tak paráda - luky je s ním, môžem piecť, zajtra máme Oliho oslavu - takže na bazárik neprídem.
9. okt 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my prídeme kuk na bazárik, Zuzi, spĺňaš limit max. 40 vecí? :grinning:
9. okt 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes je riadna kosa...
vrrrrrr...
Alex uz buva tak teda ja idem varit a upratovat...

vobec neviuem co mam alexovi kupit na narodky..
Poradte nieco..
Oblecenie, nie ani auticka..
9. okt 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte a dobru chut, kto este nejedol, ja uz mam po :slight_smile:
Som este zehlit chcela kym spia,no nesce sa mi :grinning:
Alami a aku robis tortu?
Bzuco, tak nalozis do kocika a odtlacis :grinning: :wink:
Ja pridem podla pocasia a predavat sa bude dnu, ci von, neviem, preco som si myslela, ze to vonka :confused:
9. okt 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy,knizky, vkladacky,puzzle, vlacik s kolajnicami, kolky, sada naradia, bager do piesku, vsak je teraz toho kopec. My idedme na Vianoce sliapaci traktor s vleckou, ale to aj s nasimi :wink:
9. okt 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirka...ja mám svojich 39 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

a to ešte nemám tvoje a Adine :sweat_smile: :sweat_smile: ...ale hádam to nebude nik rátať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. okt 2009 o 14:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určite nie, kto by to už len rátal :grinning: len aby si sa vopchala, zaujímalo by ma, koľko predávajúcich bude, že ako sa tam pomestíte, my prídeme medzi 10-11, laura sa chce ísť hrať do herne, tak sa zdržíme
9. okt 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
čítam, že idete predávať, tak nech úspešne popredáte, nám dúfam vyjde výlet do košíc, mm sa už cíti lepšie, a natka to našťastie nepochytala, tak sa nechcem ani tešiť, len to počasko sa zvrtlo hnusne.aspon pohutoríme. a strášne sa teším na omšu v dóme sv.alžbety :slight_smile:

tak želám vydarený bazárik a všetkým príjemný víkend.
9. okt 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasis - Oli chce čokoládovú, nie s marcipánom - no a na to robím autíčka cars - práve sa s nimi serkám :grinning: :grinning: :grinning: neviem ako to bude vyzerať na tej čokoládovej - no ale nech má ako si želá :dizzy_face:

palci - prajem krásny výlet, aj my sme chceli toto leto do košíc - no nejak nám to nevyšlo - škoda :frowning2:
som ti zabudla napísať - príď keď budeš chcieť, neviem či máš na mňa číslo, posielam ti do IP :wink:

andy - my sme kupovali vŕtačku na baterky - v Dráčiku majú ako ozajstné, a domček...no a najsuper sú drevené puzzle od Ivci :wink:
alebo ak náhodou ešte nemá rôzne tie vkladačky - vkladať do rôznych otvorov rovnaké tvary, alebo ukladať čoci od najv. po najm. to sú rôzne - ako kelínky, alebo krúžky...
alebo nasúvať niečo na paličku...to sú také hračky k roku :wink:
9. okt 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..
Dakujem, hadam ma nieco napadne..
MM mu chce kupit auto take elektricke velke..
No mne sa to zda ako riadna blbost.. :unamused:
9. okt 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tortu mám upečenú, naplnenú, autíčka hotové...len domyslieť celkový vzhľad :confounded: a nejak moc neviem :sweat_smile:
9. okt 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte,kedy a kde je zajtra ten bazárik? Dá sa tam prísť aj bez registrácie? :confused:
9. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko tetušky :slight_smile:
My na bazárik nejdeme, je dosť chladno a nechcem aby malá viac ochorela :unamused:
Sue ak chceš ísť len niečo kúpiť, netreba registráciu, ako predávajúcej treba, ale možno keď tam zavoláš a opýtaš sa a bude volné, tak by si aj mohla. Alami bola zaregistrovaná a nejde, ale neviem či zrušila registráciu alebo nie.
Ali čakám na fotky torty :grinning: a peknú oslavu prajeme :slight_smile:
Palci dúfam, že ste zdraví a mohli ste ísť na výlet :wink:
10. okt 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasis - pekné si našla :dizzy_face: už to v podstate mám celé, len dosúšam autíčka a ešte ich namaľujem - oči atď

ivi - ďakujeme. oslava bude trochen provizorná, tatino zatepluje, no...čo už. nechceme nevyužiť sobotu a Oli už nechce presúvať na nedeľu, lebo sa nevie dočkať
Oli je u mojej mamy a píšem si s ním cez mail :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

včera sme boli omrknúť auto - pravdepodobne kupujeme - felícia kombi - miesto tej buginky :grinning: :grinning: :grinning: tak konečne budem zas pojazdná :dizzy_face:
10. okt 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Ali peknu oslavu :wink:
Ani my sme nesli na bazarik, prsalo a po dazdi sa mi trieskat do mesta nechcelo a auto mame nepojazdne, treba novu baterku, prave ju MM vymiena, ju bol doobeda kupit na babete a chudak tak zmokol, hadam nebude chory.
Ako bolo na bazariku, tie co ste boli?
10. okt 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte

tak som doma z bazárika...málo ľudí prišlo...
predala som len 2 veci :sweat_smile: ...zato čo som baral na predaj mirke a kamoške, tým sa predalo...asi si budem účtovať daň z predaja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. okt 2009 o 13:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzuco a nenakupila si nic? Asi pocasie dost odradilo, sa riadne okosilo. Tie tricka ti hadam stihnem doniest kym Matko z nich vyrastie, ked pojdes do mesta kric,zbehnem aj ja a podam.
Baby uz ste piekli kocky z lega? Ja dnes 2x dokonca. Som si nevsimla,ze mi Mato dve hodil do rury a dala som zemiaky,iba ked som ich obracala, kukam, ze co to modre naspodu, ale ziaden smrad. Modre som vytiahla a ked som kolac piekla tak aj cervenu som nasla. Nastastie po ochladnuti to islo krasne dole, taka placka :grinning:
10. okt 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. okt 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

alami, super torta, pošli potom kúsok :sweat_smile:

Zuzi, díky moc, že si mi vzala veci, sa teším, že sa tie topánky predali, za odmenu máš odo mňa tie tepláky :grinning:
10. okt 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ali...no parádna

kasis....nekúpila som - som chcela oteplovačky, ale len žlté boli - to mi nepasujú :stuck_out_tongue_closed_eyes: k žiadnej bunde

miruš... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. okt 2009 o 17:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojki vidim ze tu nik nieje tak vas zdravim.
Dufam ze uz buduci tyzden budem mat konecne doma net lebo ti lenivci s T-comu si davaju nacas :angry:
uz mam snich nervy ale fakturu nezabudli poslat. Akurat comp neposlali banda jedna,.
10. okt 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj dani...tu som....ako sa máš :wink: ...už máš krásny týždeň :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. okt 2009 o 19:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok