Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

ivca82
10. okt 2009

Ahojte, Domcek ale ti tie týždne pekne pribúdajú 🙂 no T-com je na takéto veci expert 😅
Ali torta peknáááá, dúfam že sa oslava vydarila. A auto kedy? Dnes ste boli či cez týždeň? 😉 To si ako urobila tie kolieska? No na toto ja fakt nemám, chýbajú mi akékoľvek umelecké sklony 😅

ivca82
10. okt 2009

Ozaj, bola aj Bai na bazáriku? Sa už dlho neozvala 😕

mirka
10. okt 2009

Domček, teším sa s vami, že maličké sa umúdrilo a pekne sa drží 😉

bzuco
autor
10. okt 2009

ivi...bai nebola...len lenkalienka 😉

bzuco
autor
10. okt 2009

babky poradte mi...malému sa na spodnom viečku pravého očka vyhodil pupenček - myslela som, že sa mu robí "jačmeň"...no za 2 dni sa mu to rozšírilo od polovice viečka až do vonkajšieho kútika a je to nejaké mokvavé - vyzerá to ako ked máte herpes na perách....vyčistila som mu to ophtalom a potrela oftalmoframykoinom...myslím, že ide o zápal okrajov mihalníc 😒 ...nemáte nejaký osvedčený babský recept

mirka
10. okt 2009

Zuzi netuším chúďa Maťko, voľáko sa to nňho lepí 😒

ja sa po sto rokoch nudím, Laura dnes nespala, tak zaspala už o 20,15, u nás sa pozerá futbal a ani na tom nete neni čo pozerať 😅

alami
11. okt 2009

Ránko 😉
oslava dopadla super, tu je pár fotiek https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

ivi - auto sme boli pozrieť v piatok a včera odskúšať, berieme 😵

bzuči - ja by som skočila na očné - jednoznačne. dnes tam aspoň nebudeš čakať 😉

alami
11. okt 2009

Bábovku mal na požiadanie - na oslave 😀 😀 😀 😀 😀 lebo on bábovku strašne rád 😀 😀 😀 😀

bzuco
autor
11. okt 2009

ahojte

tak malému sa to cez noc roznieslo už aj na vnútornú stranu a ak pod obočím má pupenčeky...takže asi to čo som myslela to nebude, to je zapálené len miesto, kde vyrastajú riasy a on to má úplne inde ☹

ali...ked vo vojenskej sú divní očiari 😒
ale zasa zajtra nám naša predpíše papier na očné a prídem tam a len nás objedná, neviem či berie zaraz...tak čakaj zasa niekoľko dní ☹

bzuco
autor
11. okt 2009

ali..no riadnu párty ste mali 😉 😉 😉

alami
11. okt 2009

prečo divní???????
tak či tak ti tam treba ísť...a chceš sa objednávať a čakať? a prečo? načo? choď dnes a máš bez čakania a zaberie mu ličba čím prv

ivca82
11. okt 2009

Fotky krásne 🙂 😉 A auto akej farby? Červené? 😉
Bzučka ja by som rozhodne išla na pohotovosť, keď sa mu to cez noc tak rozšírilo, čo bude zajtra? Isto choď, hádam natrafíš na niekoho normálneho.

kasis
11. okt 2009

Ahojte,
Bzuco, urcite chodte na pohotovost, mozno je ist o impetigo a to treba ATB, ta nech cim skor zaberie a ked je to blizko ocka, aby mu to nejak dnu nezanieslo.
Alami, torta super aj fotky, ta podkova to co bolo, slana torta?
My sme doma dnu cely den, MAtovi sme v kuchyni bunker postavili z diek a sa vyhral cele doobedie 😀 🙂

alami
11. okt 2009

ivi - biela 😉 😀 😀 😀
kasis - slaná torta - to som upiekla chlieb v tvare podkovy, naplnila všetkým možným a potiahla roztopeným rozvaľkaným syrom. Veeeeľmi to všetkým chutilo 😵

andy271
11. okt 2009

Ahojte babky..
Tak teda ani my sme nesli na bazarik,
kedze sme v piatok necakane isli zurovat..
Vstavanie bolo neprijemne a uz bol obed..
Hm.. ☹

Inak konecne vyslo slniecko,
alex buva no potom ho vytiahnem vonku... 😉

palculienka19
11. okt 2009

ahojte, tak je za nami veľmi chladný víkend, som zvedavá, aký príde týžden,ešte by sme všetky brali slniečko , však??
ali, rada by som sa zastavila, ja ti dám vedieť, už sa nikam nechystáme, a mm je ok, tak ma dovezie, bo peši by som to asi nezvládla, aj ked, neviem 🙂 , možno v pohode
krásna tortička, no ale na také chvály si ty už zvyknutá, 😉 😉 , tie kolieska sú z čoho??
ja som v košicoch kúpila tie oblátky, tak sa tiež teším na pečenie, a máme mickey motív,natálka je tiež z nich nejako paf
aj na východe lialo ako besné dnes, tak sme den strávili ako veľkomešťania, v obchodáku, teda, tento životný štýl by mi nesedel, deti na hranolkách a pod klímou celý den, ale pre natku to bol dúfam, že zážitok,kedže to má len raz za čas, vyšmýkala sa dosýta na pirátskej lodi, vyvozila na vláčiku, popreliezala, čo sa dala, a čuduj sa svete pri dvoch chlapcoch prežila bez škrabanca a to sa nahánali o dušu kde sa dalo 😎

ivca82
11. okt 2009

Palci no tak vám predsa vyšiel víkend aj keď upršaný 😉 na tie kolieska som sa už aj ja pýtala, ale nejako nám to tá Ali nechce prezradiť 😀
Kasis sme ťa videli poobede s Jankou na vychádzke, sme išli akurát k našim.
Bzučka no ako? Boli ste na tom očnom?
Andy ste sa nejako rozbehli s žúrkami, aj minulý týždeň aj tento 😝 😀
Inak aj MM je prechladnutý, včera prišiel taký, že som myslela, že sa dnes ani nepostaví, ale nadopovala som ho všeličím a dúfam, že zajtra mu už bude lepšie, lebo to ho už doma neudržím, chcel ísť aj dnes aspoň na 2-3 hodinky robiť 🙄 😖
Ali strašná farba, čo? 😀 😉

bzuco
autor
11. okt 2009

ahojte

boli sme na očnom - dg. zápal spojiviek a očných viečok - dostali sme masť a kvapky, tak sa môžeme liečiť

karkulka1
11. okt 2009

Ahojte, tak po riadne dlhom čase sa konečne ozývam aj ja. Moji muži išli k starkým a tak môžem byť kľudne za PC 😵 bez toho, že by sa po mne driapal malý.
V robote nestíham ísť pomaly ani na WC 🙄 nieto ešte na internet, lebo odišla v skúšobnej dobe kolegynka a nikoho za ňu neprijali ☹, tak nám rozdelili jej úväzok. 😀
Alami, krásna torta 🙂 🙂 🙂 a Oliverko je veľmi pekný chlapec. 😎
Bzučo, detské očné robí o.i. Jeleníková pri lekárni Centrum (tam by ťa možno poslala obvodná). Ale tá to s deťmi vôbec nevie 😢 , boli sme pri nej cca. pred 2 rokmi a povedala som si, že nikdy viac ani keby bola jediná očná v RK.
Ináč na shmu hlásia na utorok SNEH 😖,no to bude.
Pekný večer a opatrujte sa. Pá.

bzuco
autor
11. okt 2009

karkulka ahoj

tak jeleníkovú som si odskákala ako dieťa - kedže nosím okuliare a viem, že je príšerná....som sa zaprisahala že k nej už nepôjdem ked barborke ako malej chcela ako mesačnému dieťaťu prepichovať slzný kanálik len tak "pre istotu" 😠 😠 😠 a ked som povedala, že nie, že sa jej očko polepšilo, tak tá trúbka mi napísala do karty - Odmietla vyšetrenie 🙄 🙄 🙄 🙄 ....fakt hrozná dr.

bzuco
autor
11. okt 2009

kokoooooooooooooooooooooooos

v stredu cez deň majú byť len 3!!!!! stupne 😨 😨 😨 a sneh...a vo štvrtok 2 stupne - cez deň - takže kto nemáte - utekajte kupovať deťom zimné topánky 😅

karkulka1
11. okt 2009

Bzučko,
dobre, že ste boli v tej vojenskej, nech sa Martinkovi čo najskôr polepší a nech ho to veľmi nebolí. Chúďatko malé. 🙄

Nám tiež napísala, dieťa hyperaktívne (po tých 2 hodinách strávených v čakárni) , nedá sa vyšetriť 😀 , krava, a to sa mu do očka pozerala z 2 metrov!!!! 🙄
Ja som vtedy šla ku nej, lebo som nevedela, čo je to zač 😀, nepoznala som ju.

kasis
11. okt 2009

Ahojte,
Bzuco Matkovi skore vyliecenie, nech to ma rychlo zahojene, ak dostat v lekarni bylinku ocianku, tak mu to tym potieraj - odvarom, ja som ju kedysi pre maminu zbierala, lebo ma chronicky zapal ocnych spojiviek,http://slnieckova.sk/p/ocianka-rostkovova/
Toto som nejak nepochopila,ze aj to sa da,by ma piclo, http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5569620

kasis
11. okt 2009

Ivi, hej bola som sa trosku prejst a chlapi boli na sipkach,som ich doteraz cistila 😝

palculienka19
12. okt 2009

ahojte,
bzučo, nech je maťkovi skoro očko zahojené, budeme na neho myslieť 😉...minule sme ho videli na vašej ulici, aj sme sa mu prihovorili, nepoznal nás, ale usmievkal sa 🙂, asi to bol so starkou, išla s bakulkou, francúzskou myslím

neviete, či už majú niekde rodžery??nebola ste niektorá v deichmane, som prešla v ke všetky detské obuvi, ale tam žiadne rodžery, nesúri, čižmičky máme, len ak ste videli, bo to niekedy tak rýchlo vykúpia

vôbec sa neteším na tú kosu

natálka dnes spala prvý krát sama vo svojej izbe, tak sa teším, že to zvládla 🙂

ivca, a vy ako?? už vám prišla posteľ??

ivca82
12. okt 2009

Ahojte 🙂
Palci už prišla v stredu, už na nej sem tam aj spí, ale najviac ju používa na hranie 😀
Kasis no tak toto už kto kúpi, však mal ísť vymeniť nie? 😕
Bzučka nech sa Maťkovi rýchlo uzdravia očká 🙂
Bai ak čítaš, tak Barbora M. má už bábätko 🙂 😵 takže sa nám narodila nová minisuseda, aspoň bude mať po kom Barborka vykrikovať keď sa Alex odsťahuje 😅

lenkalienka
12. okt 2009

Ahojte dievcata!
Po dlhsom čase vas zase navštevujem...
A ako čitam, tak čitam??? To fakt bude taka kosa??? To sa tesime. Ku 😖 pili sme si na bazariku teple menzestracky, tak aspon vynosime. Skoda, ze bolo take blbe pocasie....Ale ja som predala nejake vecicky.
Nabuduce uz bude bazarik pod modrym nebom. To sa bude nakupovat!

lenkalienka
12. okt 2009

Alami, super torta!
Ja sa chystam piect tento tyzden. Uvidime ako to dopadne.

andy271
12. okt 2009

Ahojte..
Ivi..
To bolo len nahodou 2 vikendy po sebe..
Teraz zase dlho nic... ☹

Vcera to pocasie och boze, ze snezit...
Tak to bude teda..
My mame zimne veci este v PP.. ☹

andy271
12. okt 2009

idem piect palacinky...