Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
29. júl 2009

bzuči nezabudni čiapku 😉

bzuco
autor
29. júl 2009

baby...tie čo ste chceli plienky...nič z toho,,,,

toto mi odpísala dneska
Dobrý den, žiaľ, práve dnes sťahujem plienočky z ponuky, môj dodavateľ mi ponúkol takú cenu, že sa to stáva nevýhodným a v prípade poštovného je cena nižžia o 10 SK :( je mi to ľúto, prajem pekný dník s pozdravom Simona

alami
29. júl 2009

kriste, mňa hlodne, on na mňa vykrikuje, však išiel spať pred pol hodinou 😠

andy271
29. júl 2009

ivca..
nazdar..
Velmi by ma potesilo to poobede... 😀 😀

bzuco
autor
29. júl 2009

ali...mne doobedu pospal 45 minút...teraz ho idem dať zasa

alami
29. júl 2009

ale mne MÁ spať 3 hodiny a nie pol hod 😠 😀

kasis
29. júl 2009

Bzucka, uz som sa chcela pomaly tyzden spytat, co s tymi plienkami a furt som zabudla, no tak uz len cakat na daku akciu
Mne je jedno kedy stretko, sa prisposobim
Ivca, tusim jedna baba na MMB predava Disney obliecky, aj Mickey tam bol, kuknem 😉

ivca82
29. júl 2009

Kasis ak chceš, mám kupón do DM na celý nákup 15% zľava, len platí iba do konca tohto mesiaca 😒 ked chceš krič, a nedá sa kombinovať s tou 10%tnou, som sa pýtala, ale aj tak lepšie ako nič 😀

kasis
29. júl 2009
ivca82
29. júl 2009

To som tiež našla, a fakt, tá cena 😖 rozmýšlam malej, lebo keď už jej chceme tú postel, nech má aj také pekné obliečky, teraz má chúda len včielkové a kačičkové 😅 😀

bzuco
autor
29. júl 2009

ivi...len bacha..tá obliečka na vanúš má smiešny rozmer - štvorcový - nie obdlžnik ako normálne bývajú

bzuco
autor
29. júl 2009

aha...nič...tu je obdlžnikový...ale videla som aj na štvorcové vankúše - to asi v quelle tak majú

ivca82
29. júl 2009
pinocio
29. júl 2009

ozaj v lidli plienky po 270 sk 4-ky su do 5,4 sk/ks, aj babylove v dm vyjdu stejno nam dobre

ivca82
29. júl 2009

Bzuco dík, veď aj ja pozerám, že to sú nejaké čudné rozmery 😖 ale nie na všetkých, len "veľkáčske" periny sa mi zdajú fakt veľké pre nu, a tieto jej si idem hneď a zaraz odmerať 😀

pinocio
29. júl 2009

ivi a nepozerala si v jisku tam majú tiež
postreh mojej sestry-- chlapcovi objedmala drahé obliečky autíčka a kvalita ako tie v jisku

ivca82
29. júl 2009

To čo ja mám za rozmery že 40x60 a 90x130, to čo mám kupovať rovno aj nové periny???? 😖

ivca82
29. júl 2009

Tak to asi tak urobím, popozerám v meste niečo pekné, a uvidím, no ale ma tresne s tých rozmerov 😠

pinocio
29. júl 2009

ešteže si pomerala len potom by ťa šlahalo

pinocio
29. júl 2009

ináč mne sa páčia aj kitty periny

ivca82
29. júl 2009

Mi hovor, však ma už teraz poráža, potom by už neviem čo so mnou bolo, keby mi prišli domov a ja veľkomožná by som ich chcela obliekať 😠 😀 Idem si ja radšej kávu spraviť 😀

ivca82
29. júl 2009

Nechcem kitty ani barbie a pod. malej sa páči mickey a leví král, tak také niečo, a barbie by som nechcela ani keby sa jej páčila 😅 😅

pinocio
29. júl 2009

barbie ,princezné to ani ja nemusím tá kitty taka šik 😉 premna ja fialovú rada no zelená je 1 😀 😀 😀

pinocio
29. júl 2009

opýtam sa mami či neni dáka akcia u nich na periny a vankúše

kasis
29. júl 2009

Ivi skus aj na Mostovej v tom obchode s navlieckami, mozno budu mat dake nelicencovane 😉 .
Idem ja, mne mal tiez 3hodiny spat a uz je po 1,5 hod hore

bzuco
autor
29. júl 2009

ivi...obliečky na periny - presne tento štýl majú aj v Oli mode na Podhore

inak...ak budete niekde vidieť malé pláštenky, kričte....ja som všade natrafila len na veľké ☹

andy271
29. júl 2009

nomoje mile uskriekane dieta je uz tiez hore..

leyuska
29. júl 2009

Baby, to máte dobré detičky, že tri hodiny spať cez deň 😨 😨 😨 . To len asi mojej sa nechcelo, maximálne 45 minút, a z toho som ja 30 min. ležala pri nej, nech aspoň niečo pospí.
Ali, iba teraz som čítala, že sa koná stretko. Ja som bola v Baničnom v pondelok aj dnes celé doobedie. Treba mi niečo robiť, bo v sobotu ideme na tú svadbu. A potom sa mi nič nebude chcieť. Tak niekedy nabudúce. Ale k tebe pricupitám hádam aj budúci týždeň, neviem presne kedy, budem mať doma neterky, budú aj u nás spať.

pinocio
29. júl 2009

už sme hore aj za 2hod. vdaka
bzučo - aku veľkosť na malé

bzuco
autor
29. júl 2009

pinocio- takú 98čku, na 2-3 roky

všade som našla minimálne na 5 rokov a to by sa v tom utopil