Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

kasis
16. okt 2009

Bzuci a kedy asi budes v meste, ze by som ti tie tricka doniesla, aj tak aj mne treba, ze by som poobede ja s Jankou zbehla ak pride MM v rozumnom case domov 😉 .

ivca82
16. okt 2009

Myslíte, že by som mohla zobrať malú zo sebou na nákup? Len tu v Likavke. Neviem či môže chodiť von trošku 😅

alami
16. okt 2009

ivi - nechaj ju radšej doma 😉

tie snehule v lekárni pri vajci sú modré aj ružové a sú po 11Euro. Bola ich aj moja mama pozerať, ale nakoniec som vyhrabala nejaké po Olinkovi a sedia mu.

Kúpila som si včera večer sušičku na ovocie, sa vytešujem. Nám došlo mlieko, tak som bežala do Tesca o 21 a vzala som po ceste sušičku 😀 😀 😀 chcem si jabĺčka nasušiť a segrina sušička sem nejak nie a nie dôjsť 😅

bzuco
autor
16. okt 2009

kasis...neviem presne ....okolo pol 3 by som chcela ísť na nejaký bus

ivca82
16. okt 2009

No tak ju radšej nechám doma, aj keď ma to strašne ťahá sa s nou trošku prejsť 😔 už také hry vymýšla dnu, že sa normálne bojím, že sa tu zblázni 😅 😀

kasis
16. okt 2009

Ivi do obchodu radsej nie, predsa len ma teraz oslabenu imunitu a ak tam bude plno ako minule a daky prechorety,moze Bouka daco ine chytit
Bzuci, ja by som aj tak az okolo 15 tej vypadla z domu,dam este vediet 😉

ka77ka
16. okt 2009

Ahojte zienky.
tak zas po dlhsej dobe som vas prisla kuknut 😀
Dakujem za gratulacie pre terezku..ked pride zo skoly, odovzdam jej ich. 🙂
Pocasie nas prekvapilo, ze?...vcera som bola v meste zhanat pre Elisku oteplovacky, ale nikde nic.Potrebujem tmavo hnede, aby sa nam hodili ku ruzovej a zelenej bunde.Ak by ste na dake narazili na MMB, dajte mi vediet cez IP.Velkost 86.dakujem krasne.

inak sa mame fajn, minuly tyzden sice Eli soplikovala, ale uz je OK.
terezka mala cely tyzden choru ucitelku, tak sa nic neucili...teraz sa to budu snazit dohnat. 😉
ma trosku problemy s citanim...pismenka pozna, len ich nevie spojit do slova.ide ma slak trafit. 😀 😉 ..vsimla som si, ze cita po pameti...zapameta si, co citali v skole, potom mi to doma pekne precita...ide vonku, pohra sa, a ked ma este precitat vecer, uz je z toho jelen....bzucko, porad mi. 😎

chorobkam prajeme skore uzdravenie. 🙂 🙂 🙂

ivca82
16. okt 2009

Máte pravdu, ale strašnééé to je, na horárni teraz ideálne podmienky na sánkovanie, snehu kopec, nieje moc zima a my doma strašíme 😢 ☹
Ali nabudúce za zastav po mlieko tu a nemusíš do tesca utekať 😝 ale áno ja viem, nemala by si sušičku 😀

ivca82
16. okt 2009

Katka 😀 toto som robila ja keď som bola malá, mne sa to nechcelo čítať, tak som sa to naučila nech mám pokoj 😀 😀 viem že mi ocino začal kupovať komixy o indiánoch, lebo tí ma vtedy mimoriadne zaujímali a vraj zabralo 😅

ivca82
16. okt 2009

No a chcela som niečo úplne iné. Malá spala dnes prvú úplne celú noc vo svojej posteli 😵 🙂

ka77ka
16. okt 2009

ivi...dik za tip 😀 ...lenze zatial cita len A,M,E...cize neskor....neviem, co bude robit, ked tych pismen bude viac. 😀

bzuco
autor
16. okt 2009

katka...hlavne nech nečíta zaradom ako je to v knihe....skáčte zo slova na slovo
a slová - čítajte po slabikách a nech si prštekom ukazuje - naznačuje oblúčik - ktoré 2 písmenká spája dokopy
a skús jej druhú polovicu slova zakryť prstom alebo papierikom, niekedy to deti rozptyľuje, lebo sa sústredia už na tie dalšie písmenky, hoci prvú polovicu slova ešte neprečítali...ja to tak aj teraz robím B. ked má nejaké zložitejšie slovo a nedarí sa jej ho prečitať

bzuco
autor
16. okt 2009

a hlavne nepanikár....ved je v škole len 1,5mesiaca.....ona sa rozbehne, chce to čas 😉

geegee
16. okt 2009

nasla som dobru stranku ulahcujucu prezitie dlhych vecerov 🙂 ...mozno poznate, mozno nie www.dobrenapady.sk 🙂

ka77ka
16. okt 2009

zuzi...vsak ja nepanikarim, jasne, ze to chce cas...lenze terezka si aj vymysla pismenka...ok, skusim jej zakryvat druhu cast slovicka, uvidim, ci to zaberie. 😉

andy271
16. okt 2009

Ahojte..
Az teraz som sa dostala ku PC..

Nasa noc bola hrozna alex stale bol hore a celu nos spinkal pri mne v posteli...
Neviem preco no nechcel spinkat mal stale spoliky, kaslal a kychal.. ☹
O 7/mej sme isli ku Dr., ze ma zapalene hrdielko ale len trosku a sopliky zase..
Zevraj to je len take prechodne..
A povedala, ze mame neuroticke dieta.. 😒

Tak mame sirupcek od kaslu a davam mu Vincentku do nosa,
no mam aj Olynth a Nasivin tak neviem co mu mam davat..

Od 03:40 bol hore az do 11-tej doobeda..
Potom spal hodinku a teraz kuka Krtka a smeje sa..
Z kade ma tolko energie?...

Ivi..
Barborka je uz teda o.k.?
poslem este IP..

Inak este chcem urobit nieco zo sampionov tak poradte nejaky recept..

geegee
16. okt 2009

andy, to ako preboha prisla na to, ze je neuroticky? :-O 😠

bzuco
autor
16. okt 2009

katka...nepotrebuješ pre terezku???
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6924143

ivca82
16. okt 2009

Andy no ďakujem pekne za takú diagnózu, doktori by mali asi mať nejakú skoršiu hranicu dôchodkového veku 🤐 🙄 Neboj sa, len mu pekne čajíky var, nech mu dobre tečú soplíky, odsávaj, nech sa mu to nezbiera. Ty kokso, ešte že s neho nespravila hypochondra 😠 🙄 Keď dačo zavolaj 😉 a k šampiónom, podľa toho čo chceš, napr. polievku krémovú, alebo s mäskom soté, alebo vypražiť.. Barborka ja myslím ok, uvidíme v pondelok čo povie na kontrole dr.

geegee
16. okt 2009

v Tescu maju Radox peny do kupela po 34 korun, co normalne stoja okolo 120 😲 Tak kto a rad tie vone, bezte 🙂

a dobre som zachytila, ze v Hypernove maju 50% zlavy na hracky? Telefonovala som s mamou a len tak na koniec reklamy som spozornela, tak neviem, ci som dobre pocula/videla...

bzuco
autor
16. okt 2009

GG...to by sa patrilo overiť

sisark
16. okt 2009

Čavte baby, kamoška predáva veci po dievčatku tak cca do 3 rokov...ak by ste niektorá mali záujem dám kontakt..väčšinu vecí kupuje v Rakúsku ( HM atď.), predáva aj po synovi, cca do 5 r.. ale to som už popreberala ja..po malej má toho dosť, samá ružová 😀
Hovorila, že najlepšie by bolo prísť si to k nej pozrieť a vybrať si. Na cene sa dá dohodnúť..

bzuco
autor
16. okt 2009

sisa...ak by si sa mohla opýtať či nemá oteplovačky č.92/98 pre chlapca 😉

sisark
16. okt 2009

Jasné bzucka, zajtra jej zavolám....určite má, len neviem, či to túto zimu nedá malej...zistím, napíšem

bzuco
autor
16. okt 2009

ok...zisti cenu a farbu 😉 ...a ešte : chcem tie vyvýšené, čo sú až na chrbátik a majú tračky, nie také do pása

sisark
16. okt 2009

Skúila som jej volať, ešte nespia...našťastie, ale presne podˇa predpokladu, oteplovačky ponosí ešte Ninka, akurát to zodpovedá jej veľkosti...Ale že práve vyraďuje letné chlapčenské cca 4-5rokov..

bzuco
autor
16. okt 2009

škoda...nevadí, pohľadám na MMB

to nám je veľmi dopredu na 4-5rokov 😅

kasis
16. okt 2009

o Hypernove som aj ja pocula dnes v reklame,tak zajtra uvidim 😉

sisark
16. okt 2009

inak , kukla som tvoj album, nebývaš náhodou na Houdečke??

kasis
16. okt 2009

Andy, teraz som docitala, to co mu to Dr z oci vycitala, vsak sa to hadam nejako diagnostikuje,ci co 😕