Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

geegee
20. okt 2009

alami, ja viem len, ze sa odporucaju trojhranne ceruzky...

geegee
20. okt 2009

http://arka.sk/_p-produkt_g-16.html pozri sem, uplne dole...nebude to ono?

alami
20. okt 2009

no...niečo také, ale malo by to tam mať vyhĺbené na palčeky - kde má chytiť
aj tie trojhranné mi odporúčala, ale toto je vraj ešte lepšie
ale dík, popozerám ešte ...len teraz bežím do školy po Oliho, zatiaľ sa majte...

domcek
20. okt 2009

Dobry vecer,
geegee no prorokuju mozny predcasny porod a koli vcesnej placente cisarsky.
Takze som stoho nestastna.

alami
21. okt 2009

Ahojte. Tak som včera Olimu kúpila trojhranné pastelky - za 275Sk 😅 , ešte trojhranná ceruzka, strúhatko k tomu a jedna násadka na obyč ceruzku a platila som 12Euro 😕

Bola som aj v tej hypernove, dík za tip, kúpila som puzzle + super spoločenskú hru a za oboje spolu nejakých 6 Euro. to poteší. a to mali preškrtané ceny a znížené popísané, tak ja že platia tie - a to z nich ešte bola polovica, tak som bola pri pokladni milo prekvapená

Dnes mám vybavovačkový deň, tak sa lúčim...

alami
21. okt 2009

http://www.ihracky.sk/15950-zavod-stavitelov.sk...
tak toto som v hyperke kúpila za necelé 4 Eurá

domcek
21. okt 2009

Ali boze to kde si kupovala. Vsak v papiernictve pri kulture ich ja bezne kupujem okolo 89 korun.

alami
21. okt 2009

presne tam som... 😉
asi zato že ja som brala také konsky hrubé 😅 tie sú asi drahšie

domcek
21. okt 2009

To fajt vsak ja som brala tiez tie hrube. Simonko ine nechce.
Co ti predali s pozlatenymi hrotmi???
Uz nevedia co by za to pytali.

bzuco
autor
21. okt 2009

ahojte....ali...no fasa.... 😲
potom daj vedeiť, či pomohli 😅 ...mne sa to nejako nezdá....treba stále len pripomínať dieťaťu ako ceruzku držať a stále kontrolovať.....aj B. s tým mala problém a nepotrebovali sme ani pastelky za 10 eur 😔 ...vždy ked sme šli písať som jej pripomenula, že nech si dá pozor ako ceruzku chytiť....

dani...tak si len oddychuj a šetri sa 🙂

andy271
21. okt 2009

Ahojte...
Tak mne je uz ako tak dobre..
Este trochu hrdlo, ale inac o.k.
Dnes sa tesim na cvicenie.. 🙂
Alex je o.k. cudujem sa, ze nedostal to odomna... 😕
Dnes mam velke upratovanie,
kedze ked mi bolo zle vela som toho neupratala.. 😒

Alami ked si bola v hypke ake tam maju hracky?...
Ci sa oplati ist kuknut..

geegee
21. okt 2009

domi a lezis? Mne od 15tt prorokovali najskor potrat, potom predcasny porod. Skoro pol roka som lezala, vstavala len na WCko a najest sa a rodila som 2x 3dni po termine. Chvalabohu 😔

alami
21. okt 2009

sme doma z mesta - mám dosť. Lukáško bol fantastický, sedel a čuškal všade kde som sa pohla, no ale dostať sa tam...nič bezbarierové, všade schody a s kočíkom hore a dole - tak to teraz rátam - tak sme dnes prešli 8x schodisko s kočíkom a na 2 posch. bez kočíka na rukách - ma môžete vyžmýkať teraz😝 no a na záver - stáli sme autom pri detskom parku, ...luky sa rozbehol k tomu mostíku pohyblivému a predním blato a mláka a ja mu kričím, nech do nej nestupí a on - nestupil...on sa podkol a celý do nej spadol 😔 až mal blato v očiach - vetrovka a rifle -- to by ste nechceli vidieť 😝
si vravím...no aspoň nestupil do toho v tých nových topánkach....ale on vstal a rovno tam 😝 😝 😝 😀 😀 😀

andy - ja som si nevšimla či mali zľavy aj na hračky ako také....ja som pozerala len tie spoločenské a puzzle, tam to mali označené zdiaľky, ale na hračkách som nejak nevidela...alebo som si nevšimla...
GG ti povie, tiež tam bola 😅

alami
21. okt 2009

domi - tak ja som kúpila asi nejaké značkové pasteliky 😅 😀 ale to sú fakt kone, však som si myslela, že máme hrubé aj do teraz, ale toto - to je nejaké delo 😀 😀 😀 😀 😀

potrebujem mu ešte korčule, musím poobiehať obchody koľko stoja, cez net som videla za 500Sk - vraj málo používané...neviem...radšej by som nové, nech v tom nohy nekrívi

alami
21. okt 2009

toto sú naše nastelky http://www.optys.cz/zbozi/pastelky-tricolor-tro... až na to, že naše stáli 275Sk

alami
21. okt 2009

tak ja som blbá, alebo prepracovaná, - tam je to v českých... 😀 😀 😀 😀

a kdeže ste? ivca? čo robkáš???????

ivca82
21. okt 2009

Ahojte, som sa bola strihať, tiež som cítila podobnú potrebu ako GG 😀 😀
Ideme na horáreň, aj keď nie vonku behať, ale starký je seknutý v krížoch, tak nech vidí Barborku, lebo sa hnevá s mojou mamou, lebo ona s ňou je o 3 hodiny dlhšie ako on 😅 😀
Dúfam, že do 19tej sme doma, nech môžem ísť aj ja cvičiť, to potrebujem ako soľ, normálne cítim ako kysnem 😅 😝 len nech MM dlho nerobí, aby po nás stihol prísť 😒
Domi, veru, neboj sa, presne som myslela na GG ako ju strašili a nakoniec rodila po termíne 😉

bzuco
autor
21. okt 2009

ali...v bazári na mostovej majú vraj dobrý výber - dnes mi kamoška vravela....ja sa tiež chystám B. korčule tam kúpiť

bzuco
autor
21. okt 2009

mňa príde dať zajtra do parády moja dvorná kaderníčka...juuuj, teším sa....je na materskej, takže kaderníctvo zatvorené.... ale minule sme sa stretli a vraj môžem ju kľudne zavolať...tak zajtra príde - ostrihá ma a aj melír urobí a tiež mamine....lebo vyskúšala som aj iné kaderníctva, ale s ňou som najspokojnejšia 😉

geegee
21. okt 2009

aj my ste sa vratili z mesta, ze ideme hyrit ked sme saqmi z Tomkom - Matusko spi v skolke...a este ma MM nasr...vcera, tak reku si urobim radost. A houby...kupili sme akurat hajzlak detsky v DMku 😀 A ja som chcela byt krasna a kupit si nieco...ale zase co som nasla, ze cizmy, tak to sa mi zdalo dost drahe 😀

Inak, riesim dilemu...hm...asi je to blbost, ja viem, ale urobte mi butlavu vrbu. Uvazujem takto: ked som na MD, logicky mi netreba tolko veci na oblecenie ako ked chodim do roboty. Takze vacsinou chodim rifle+tenisky, alebo nieco podobne, sportovejsie ladene. Ako riesite vy situaciu, ked mate chut byt za damu /co je pri detoch tazke, ja viem 😀/ Rada by som si obula cizmy na podpatku, kabat...ale zase hop...problem...NEMAM...a ja, stary lakomec - je mi luto ist a kupit si cizmy za 3 000 - ako som dnes nasla, ked viem, ze prezijem aj bez nich...no a tak moje nakupy skoncia ako dnes...a ja pridem domov s hajzlakom 😀 Tak...co so mnou? 😀

geegee
21. okt 2009

Jo...a k Hypernove, andy...pre chalanov tam mali auticka, miesacka este bola take velka, naradie, zopar plysakov - nic moc. Zdalo sa mi to uz dost popreberane.

alami
21. okt 2009

GG - ja som si pre tieto chute kúpila napr vlani čižmy za 500 Sk v kauflande - v tom obchodíku. Sú vcelku pohodlné, nie sú síce nejak extra teplé, ale však ja sa aj tak presúvam autom...ako píšeš, vačšinou to chce pohodlné oblečenie, aj tak mi je na nič, že sa nahodím, keď som od drobca celá okopaná - takže elegantmne som počas MD fakt výnimočne...
takže radím niečo z číňaku, prípadne cez net, ponosené, dobre vyzerajúce 😉
mne dnes napr príde dlhá svetlá vetrovka - také to ako kabát - ale vetrovkové - takmer - vraj nenosená za necelé 4 eurá 😅 treba vedieť pohľadať

sonnya
21. okt 2009

ahojte baby, uz sa tesim na cvicenie dufam, ze pridete 😉
alami rada ta uz spoznam 😉 a samozrejme aj ostatne baby ak by sa Vam dalo a ak ste z mesta tak ja chodim autom mozem zviest 😉

sonnya
21. okt 2009

a ako tak citam tak to tu viacere mame take obdobie, ze menime uces... ja som objednana na zajtra tak som zvedava ako to dopadne... idem otestovat nove kadernictvo na Povazskej (oproti nemocnici)

andy271
21. okt 2009

Ahojte..
Tak teda dnes som nebola cvicit, kedze MM je este stale v praci.. ☹ ☹
Skoda, tak som sa tesila..

alami
21. okt 2009

Mne sa tiež nedalo, ja som mala ešte nejaké vybavovačky a prišla som domov 18.45 😝 a predtým som si s MM a Olim akurát tak klučku podala, takže sme sa museli ešte učiť....

mám ten môj kočík na aukcii a odklepli mi cenu 100Euro, tak sa teším 😵 konečne sa ho zbavím, mi iba zavadzia

andy, som ťa obchádzala autom- v Likavke, neviem či si si ma všimla, nechcela som trúbiť....nech nemáš šok od chrbta 😅

andy271
21. okt 2009

alami..
Inak aj sa mi zdalo, ze si to bola ty..
😉 Tak nabuduce mozes zatrubit.. 😉

kasis
21. okt 2009

Ahojte
ani ja som nebola, sme boli same s Jankou doma, chlapi isli so svokrou hroby zdobit, v Likavke je asi sutaz, kto skor
Nesla mi od pondelka klavesnica, tak som zavislacila na Farmville na FB, tam sa iba klika 😀 😉

ivca82
21. okt 2009

Ahojte, ani ja som nebola cvičiť, MM prišiel až o 18.45 po nás a kým by sme zašli domov a vzala si veci, tak by už bolo takmer po cvičení. Sonnya ty si chúďatko dnes bola sama 😖 Hádam by sme si mali vymeniť tel. čísla 😅
Mna nejaká zimnica berie, včera MM aj prehánalo aj zimnicu mal, ale dnes je OK, tak dúfam, že som niečo nenacyhtala, a hlavne nič malá 😖
GG ja mám síce aj kabát, aj čizmy na opätkoch ale sú mi fakt na 2 veci 😀 keď niekam idem s malou, tak by som sa akurát pri nahánaní za ňou akurát tak zabila na opätkoch a kabát by som mala celý od blata čo by som sa stále k nej zohýnala. Ale ten pocit, že byť fakt za kočku... no naposledy keď sme boli aj s MM na východe na vysviacke jedného známeho, tak som si požičala sukňu a svetrík od Alami 😅 topánky a tuniku som mala vlastné a bola som hviezda 😀 😀 😀 a zdá sa mi, že na mňa ja tak nič nemajú a keď majú, tak drahé, a presne ako tebe, je mi to lúto tolko vyhodiť a kúpim malej sponky do vlasov alebo neviem čo 😅

bzuco
autor
21. okt 2009

gg, ivca..to je normálka 😉
ja ked som šla po 1. materskej do roboty, som sa neskutočne vyžívala v tom, že som si zrazu začala nakupovať veci pre seba, také krajšie 😎 ...na materskej som si fakt vystačila so športovým štýlom
jediné, k čomu som sa nevrátila...sú topánky a čižky na opätku vyššom ako 2- 3 cm 😅 ....tak som si odvykla, že som v tom nevedela chodiť....

ale v piatok sa chystám do mesta - máme večer stretávku po x-rokoch zo základky, tak si idem niečo na seba, nech nejdem v starých gaťoch a okukanom svetri 😅 ...no som zvedavá, či kúpim...lebo som tiež ako vy...idem si sebe a nakoniec aj tak dopadnem tak, že nakúpim deckám a sebe prd.....