Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
25. okt 2009

ha ha háááá http://www.dobre-recepty.sk/detail/7342-sypany-... cmuk 😉 😀 😀

alami
25. okt 2009
alami
25. okt 2009

tak dobrúúú, natali a zas príď popísať....

inak, mám to tvoje body a bundičku 😅 raz ti ich snáď podám 😔

palculienka19
26. okt 2009

ahojte babenky,
alami ten tvoj koláč poznám, sme ho vypekali vo švajčiarsku, ked som bola u rodiny skoro furt, je perfiš, on sa zjedol za desať minút 😉 , tak sme potom robievali vždy dva 😀
včerajšia superstar bola dobrá, som bola total unavená, ale pozrela som do konca, podľa mna puskajler von, slabý je, páčila sa mi dominika stará a zlatunkí je ten chalanisko takí tmavší, bože ako sa volá, ben christo, tak nejako, ten je zlatí, mu to sadlo aj minule

natalschen
26. okt 2009

ahojte...

alami.... dakujem..... veruze ho v stredu urobim, hned ked pridem z roboty...... mnam 😉

palcci..... pozdravuje ta zuzka simanska... sme ta v piatok spominali... celu tu vasu 4.A. 🙂

palculienka19
26. okt 2009

natali, aj ty ju pozdrav, už som zdravá, tak tento týžden už prinesieme fľašky, a pokecáme 😉 , ak máte ešte horský medík, tak mi odlož jednu fľašku,please 😉 sme ho celý zmastili teraz ako sme boli chorí

natalschen
26. okt 2009

palci.... medik je uz odlozeny, vy ste sice zdraavi, ale my sme vsetci na ATB... ☹ , soplime, kasleme 😝 , takze snad koncom tyzdna uz nebudeme infekcni.... aj tak mas medik odlozeny, takze sa nemusis bat 😉

alami
26. okt 2009

Lukáš má od včera na tele 3 veľké vyrážky. u dieťaťa divné nie? Začínam ho sledovať či nebude pribúdať 😔 tých kadejakých vyrážkových detských chorôb je dosť 😒 😖

natalschen
26. okt 2009

mas pravdu, ani tych pneumo-bacilov nie je tolko, ako tych kadejakych koznych pliag

natalschen
26. okt 2009

baby.... namte nahodou niektora piesen Jeanny od falca? potrebujem ju a naviem si stiahnut z you tube, ani neviem, ci sa to vobec da... 😕

alami
26. okt 2009

dá sa to, MM to vie stiahnúť

alami
26. okt 2009

ak nebudú mať baby, tak mu to dám stiahnúť, ak ti to treba 😉

natalschen
26. okt 2009

jeeej, to by bolo super,len to potrebujem uz na stredu, tak skusim este pospekulovat s kamoskou a ak by nam to neslo, poprosim TM

alami
26. okt 2009

a na čo ti to je?

alami
26. okt 2009

pošli mi tvoj mail, ak by to išlo poslať na mail...

geegee
26. okt 2009

http://vixy.net/
nat, tam das link z youtube a das v akom formate to ma kopirovat 🙂

geegee
26. okt 2009
natalschen
26. okt 2009

geegee..... dakujem a skusim 😕 😅

bzuco
autor
27. okt 2009

ahojte 🙂

ivca82
27. okt 2009

Dobré ránko 😉

ivca82
27. okt 2009

Fííííííha, aká účasť dnes 😀 😀 sme boli na hudobnej a aj sme skôr odišli, lebo malá chytila jej záchvať srdu 😅 najskôr super, a zrazu si rozmyslela, že je všetko zle a taká krásne hodina to bola, sme vymaľovali obrovského šarkana popripínali listy na chôst štipcami a všetky detičky tak krásne s ním bežkali, len naša sa rozhodla, že IDEME DOMOV 😒

kasis
27. okt 2009

Ahojte,
ja len na skok, uz mi deti na striedacku spavaju, tak sa mi moc neda.Prave som Janku ulozila,uz je z nej akcna zena, sa vcera sama posadila v postielke o tycky 🙂 . V spani je Janka ako Matko dlhsie pospi v postielke,tak sme nateraz viac menej na doma,iba sup, sup do obchodu a vacsinu na dvore.
Pekny den 🙂
Zajtra cvicit asi nepojdem, si zas svokra pre MM nejaku aktivitu vymyslela 😒

geegee
27. okt 2009

my sme s Tominom dobre zmokli - isli sme k Papuchovej pre recept na mliecko a este v meste zacalo mrholit, tak sme krasne v dazdi slapali domov bez dazdnika a prsiplasta na kocik 😠 Teraz cakam kym MM dovezie Matuska zo skolky 🙂

O tomto viete? Krasna aktivita, skoda, ze nie je niekedy podvecer...by som hned Matuska zobrala 🙂

Materské centrum Nevedko,

si Vás s Vašimi detičkami dovoľuje pozvať na prvé "Čítanie s Nevedkom", ktoré sa bude konať 4. novembra 2009 o 10.15 v priestoroch MC Nevedko, Bjorsonov dom, Nám. Slobody 10, Ružomberok. Túto aktivitu, ktorá sa stane pravidelnou, organizujeme v spolupráci s Mestskou knižnicou v Ružomberku. Všetci sa na Vás a Vaše detičky veľmi tešíme a prosíme, pošlite túto správu rodičom, ktorých by táto akcia mohla zaujímať

bzuco
autor
27. okt 2009

ivi...nielen dnes to tu viazne...ja čo sem kuknem, tak nikoho...max 1-2 príspevky....ccelý víkend tu nebolo ani nohy, dokonca ani večer ☹

ivca82
27. okt 2009

Bzučka, tak bude asi treba zaviesť prezenčku a absenciu bez adekvátneho ospravedlnenia pokutovať 😀 😀

ivca82
27. okt 2009

Takže sa ospravedlnujem, idem pozerať panelák 😀 😀

palculienka19
27. okt 2009

ahojte,
asi sme všetky dosť busy 😎
ja mám len jednu babuľu domka, ale fakt som v nejakom kolobehu, že ani nezapnem, a aj preto, lebo natka už spinká vo svojej izbičke sama a je tam aj pc, tak jej nescem svietiť
my sme mali oslavovací víkend, aj slzičky ma zastihli, a všetko dopadlo super, natka bola vytešená zo šiat , z darčekov, z tortičky, ale šaty ju úplne opantali, vošla do izby ako hviezda 😀 😀 😀 ,a čakala čo ostatní povedia, a potom pózovala, takže parádnica bude , ešte si užijem 😀 ...hodím niekedy fotky...pribudlo nám spacích kámošov, takže kým sa uloží má čo kontrolovať, všetci musia byť v posteli 😀 🙂

alami, knižku som dnes odovzdala tvojej pôvabnej mamine 😉 ...aká kočka, mladica...a ešte raz vdaka

natali, mna z choroby vytiahol váš medík, a citróny, a posteľ tento krát 😉

hlásim, že snehulky už mám, som kúpila predvčerom v leveli, a sú fajn, také vyššie, bo po čínanoch to bolo fakt strašné, čo mi ukázali, že za 5 euro, možno pre menšie drobce, čo toho nenabehajú

gg,to quelle zavánalo voľačím takýmto, oteplovačky furt zhánam, bundičky máme na výmenu, len tie oteplovačky, ale vraj dostanú do casa di moda za 2 týždne, tak dúfam, mali tam tie vyvýšené, len od č.112 a v adidase tiež, ale dostanú, predali minulý týžden 😒 ☹

alami
28. okt 2009

palci - knihu už mám doma, dík 😵
a čaume všetci 😉

ivca82
28. okt 2009

Ránko tetušky 🙂
Natálke všetko najlepšie a najkrajšie k narodeninkám, nech je zdravučká a robí vám len radosť, parádnica malá 😵 🙂 😵

mirka
28. okt 2009

ahojte

Palci, Natke všetko najlepšie prajeme!!!! 🙂 no s tým parádeném si teda ešte užiješ 😝 ja už Laure tiež nemôžem obliecť hocičo 😅
aj Lalka si začala do postele nosiť bábiky, kým ich uložila pol hodina, ešte 5 minút, kým ich pozakrývala 😅 , teraz to už scvrkla na jednu bábiku a tašku od kočíčka plnú hrkáliek pre bábiku, ale pri posteli má kuchynku s riadikmi a kočík 😀