• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

5. októbra 2017 
ahoj palculienka..... no my sme boli v utorok na pohotovosti lebo mi emka prerevala celu noc a cely den - 3 tyzdne ma uz hnisavu nadchu a zapalene hrdlo, nepomol pamycon ani bioparox 10 dni, a ona stale plakala tak sme sli na pohotovost a tam mala sluzbu DR. Omar-ova... a vies co mi povedla, ze asopn na 2 tyzdne vyradit mliecne vyrobky a jest len polievky a ze ju dopovat ibalginom kazdych 8 hodin aspon 3-4 dni.... :confused: ... to co je :confused: :angry: , vsak keby som problem so stravou, tak tam asi nejdem, nie? tak sme druhy den rezali na nasou pediatrickou a ona nas poslala na krcne za terekovou a ta ze kde sme s nou doteraz boli... :sweat_smile: , ze ma zapal v celej hlave... - no z poslievok by sa mi asi neuzdravila...takze uz mame ATB aje uz lepsie .- vdaka odbornemu pristupu istych dr.
1. nov 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
z dneška

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3481933&vReferer=

natali...ja po skúsenosti s omarovou už vždy dopredu volám, kto má službu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a ak treba ideme rovno do vojenskej na pohotovosť na konkrétne oddelenie
tiež nám omarová dala na 6. chorobu ATb, ktoré sa dávajú pri zápale horných dých. ciest - no chápeš???????..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
a tiež sme nemali dávať mlieko :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
na tú dr. treba asi poriadnu sťažnosť napísať :angry: :angry: :angry: :angry:
1. nov 2009 o 20:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ano, ona je alergolog a o kazdom si mylsi ze ma alergiu na kravske mlieko atak ku vsetkym pristupuje ale je aj perdiater, takze by asi mala vediet aj ine veci ako zakazovat mlieko :unamused:
1. nov 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco.... asi to zacnem s tym telefonovanim na pohotovost robit aj ja :sweat_smile: , napis mi prosim cislo na pohotovost do IP ked budes mat cas, diky moc
1. nov 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco.... ale zoberu vas na tom ktorom oddeleni vo vojneskej? do nas minule kricali ze tam nemame chodit ako do ambulancie a mame prejst prijmom cez pohotovost a ze oni rozhodnu, kam nas poslu :angry:
1. nov 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
doteraz sme šli vždy na oddelenie a nebol problém - boli sme na zubnom, chirurgii, krčnom a očnom....v pohode

ale je pravda, že to bolo vždy cez víkend, prípadne v týždni večer

a číslo je 432 13 00
1. nov 2009 o 21:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj Matuska, ked mal hnacky, Omarova isla liecit vysadenim mlieka :grinning: Kolko nas je v RBK s takou skusenostou - treba zistit :grinning:
1. nov 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
GG...no zatiaľ sme 3 :grinning: :grinning:
a isto sa pridá aj ivca, alami.... :grinning: :grinning: :grinning:
1. nov 2009 o 22:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne ranko,
mam rovnake skusenosti,presne aj Matkovi nasadila bezmliecnu dietu pri 6tej chorobe, aj ATB, do hrdla ani nepozrela, ale diagnozu mal zapalene hrdielko a pocuvala ho cez bodynko, odvtedy volam.
Uz sme Matkom zdravi, sme sa vykurirovali,
Natali, Emke skore uzdravenie :slight_smile:
Janka sa nam vcera na obed napraskala mrkvicky a spala 6 hodiiiin v kuse, som ju chodila kontrolovat ci zije, na hroby sme tym padom nesli, vsak bola tma ked sa zobudila :grinning:
2. nov 2009 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko tetušky :slight_smile: ako čítam, dalšia s nás mala tú česť s "dr." Omarovou :grinning: :grinning: sa pripájam do klubu bezmliečnych :grinning: a my sme dokonca mali po návrate z nemocnice nevyhnutne navštíviť jej ambulanciu, údajne ja malá veľký alergik, aj keď do teraz som si žiadne príznaky nevšimla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Emke skoré uzdravenie. Inak keď človek stretne Terekovú po Omarovej, tak je to fakt 1 a 100 :slight_smile: ja som bola veľmi príjemne prekvapená :dizzy_face:
2. nov 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Včera sa mi vrátila sestra už natrvalo, sme boli aj ich prerobený byt pozrieť, krásne to zvládol jej nastávajúci :slight_smile: , teraz si "už len" obyvačku a spálnu musia zariadiť :slight_smile: a ani nejdem písať čo všetko malej podonášala, ale je toho tolko, že keby som išla na poriadne nákupy pre malú, hádam by som si polovicu nemohla dovoliť nakúpiť naraz :sweat_smile: :pensive:
2. nov 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
natali, nech je emke skoro lepšie, takéto skúsenosti iba dieťa stresujú, už by mala ísť dr.omarová na dôchodok, a nie sa tváriť, že niečo vie, my máme skúsenosť, že komunikácia s nou je mizerná, aj ked dg. vtedy raz trafila, ked sme sa jej opýtali na atb, tak nám neodpovedala, a to neznášam, takých doktorov, čo dávajú najavo, že rodič má čušať a nič sa nepýtať, vlastne ked doktor´nekomunikuje, tak sa nemôže dozvedieť objektívne skutočnosti, no nie??

kasis, super, že ti tak pekne papká, asi sa jej po tej mrkvičke dobre zaspinkalo s plným bruškom :slight_smile:
2. nov 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivca, super mať sestru doma, však??ste si spravili vianoce :wink:
2. nov 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Palci ti poviem, len sa smiala včera, že aby som sa moc netešila, že je doma, lebo bude u nás nasáčkovaná každý deň :grinning: :slight_smile:
2. nov 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte prajem dobre ranko...
ALe je vonku riadna kosa..
Alex kuka rozpravky a ja upratujem a tak..

Ivi...
Ahojte...
No mat sestru je super,Aspon si mas s kym pokecat a malu musi mat velmi rada..
A v taliansku sa isto daju krasne veci kupit...
Nie ako tu...
A inak kupili ste v tom poprade nieco co by stalo zato?...
2. nov 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... tak vidim ze dr. omar je uz pohotovostna clebrita, bolo by nacim jej nejaku malinu udelit, ci co to davaju tym filmovym prepadakom :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy v PP si MM kúpil konženku a zimnú bundu, ja som si nič, lebo som nič nenašla, ale som ani nejako extra nehladala, a malej nič netreba, takže tak. Ale výber bol dobrý :wink: ty si nakupovala niečo tam? No a v It sa dá nakúpiť, aj keď všetky vecičky nakúpila v H&M :grinning: A malú má rada a je aj krstná, tak to sme s výberom krstných rodičov mali naozaj šťastie, veď sme aj pol roka rozmýšlali :wink:
Natali, no veru nejaké to ocenenie pre ňu by sa fakt zišlo :grinning: a ty si doma s malou keď ťa tu doobedu vidieť :confused:
2. nov 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivca.....ano, dnes nejdem do roboty, ale zajtra uz emku odnesiem do skolky, uz je celkom fit - chvalabohu po 3 tyzdnoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alami..... kukni katalog avon (mam doma alebo kukni na nete)- kampan 16 - je tam nejaky penovy make-up - je to ten, co si chcela? ak ano, ktory odtien? teraz je dokonca v akcii + 15% dole
2. nov 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi...
A kde ste boli nakupovat?...
V maxe?...
Ja som sa stihla ostrihat a som veeelmi spokojna po strasne dlhom case nosim rozpustene vlasy...
Aj ked dala som dost platila ale stoji to zato...
No a potom mam nove sako, bluzku a nohavice..
Alex dostal od babinky kozenu bundu a je velmi krasna..

Inak v rozhlase davali, ze bude aerobic tak ivca dnes pojdes?...
2. nov 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalschen...
Ahoj..
Ako sa mate?..
Dlho som ta nevidela tu v Likavke...
Ty robis s avonom?...
Ak by som nieco tiez nasla mozem sa na teba obratit?...
2. nov 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy uvidím či pôjdem dnes cvičiť, poobede idem do mesta niečo vybaviť a neviem kedy prídem domov a či budem ešte vládať, ale v stredu isto :wink:
2. nov 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi...
Dobre, este ti cinknem...
Alex uz spi tak idem robit zemlovku, kedze MM ju miluje..
2. nov 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy... ahoj, ma sme boli teraz 2 tyznde chori na ATB, takze sme nebehali po vonku, a avon robim, cokolvek mas u nas s 15% zlavou
2. nov 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natal..
Aha no tak to je blbe..
A uz ste o.k.?
Super, tak si kuknem a dam vediet na vianoce sa mi bude isto nieco hodit.. :slight_smile:
2. nov 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko všetkým,
Mirko sa drží konečne sa rozjedol, u nás nič nové len mm mal dovolenku tak presedel u PC a net nám boli opraviť takže už budem môcť skočiť aj sem.

zatieľ pá kočandy
3. nov 2009 o 06:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
ahoj pinocio :wink:
ty si riadne ranné vtáča
3. nov 2009 o 07:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Tak ako Zuzi ste zdravi mozeme sa stretnut?
3. nov 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko...
Tak vcera som bola sama cvicit a bolo nas asi 10.
Dnes si hadam pojdem kupit topanky, ak pride tata skor..
3. nov 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajtra nam koni internet a kym i najdeme nieco druhe tak asi budeme bez..
Musim dnes este vyuzit...
3. nov 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok