Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

pinocio
5. nov 2009

Dobré ránko otvárame 🙂

ivca82
5. nov 2009

Dobré ránko tetušky 🙂

alami
5. nov 2009

Ránko 😉 🙂
Ivi - puzzle skladáme o dušu, večer s Olim staval kol do kola, dokonca aj s vláčikom sa vyhrali 😅 a dnes skladáme my 😵 dííík
a ufo - super, my máme vĺčika, to nemá dole ten podstavec, tak to nevie krútiť sám, to chce to vedieť postaviť

palculienka19
5. nov 2009

pekné ránko,
u nás teraz natka dotuha krmi koníky, čo má na hranie, stále chodí s malým pohárikom za mnou pýtať vodu a veľmi intenzívne sa snaží domaľovať včerajšie dielo na stene 😀 , kým tu budem, tak si netrúfne, ale pôjdem sa obliecť a šup, šup, bude to hotovo 🙂
musím ju pochváliť, včera si u starkej odložila večer po hraní všetky hračky, tak ako bývajú, a to isté sa udialo doma, vytiahla kopec kociek a autá, a prišli sme nakuknúť, všetko bolo na svojom mieste, také krásne prekvapko 🙂
gg, dík za info, snád to už nepremeškáme 😉
bai, potom pošli info, dík

andy271
5. nov 2009

Ahojte...
Prajeme pekny den..
Vcera som bola aj s kasis cvicit, celkom fajn bolo len som prisla v strede tak som nevedela dohnat zostavu.. 😉
Inak dost nas bolo aj nove babky a babenky prisli.. 😀

Boli sme na hudobnej a alex len za loptami a strasna zima je vonku..

Ivi..
Ako hlava a boli ste na hudobnej?...

Idem umyvat riad a varit...

ivca82
5. nov 2009

Andy neboli sme, lebo vymienajú na Zuš-ke okná, tak máme prehodené na utorok 😒

natalschen
5. nov 2009

ahojte....

alami...kuk IP, chces ten penovy make-up z avonu?

palculienka19
5. nov 2009

tak veľdielo dokončené 😀 , využila chviľku ked mama telefonovala 😀

andy271
5. nov 2009

Ivi...
Aha, tak teda nejak vas ta hudobna obchadza.. 😒

geegee
5. nov 2009

palculienka vidis, ake mas sikovne dieta? 😀

andy271
6. nov 2009

Ahojte..
Prajem dobre ranko...
Alami dakujem za link... 😉

geegee
6. nov 2009

*Moderná žena ***

Je 6 hodín ráno. Budík neprestáva zvoniť a ja nemám síl ani hodiť ho o stenu. Som v koncoch. Keby som tak mohla dnes neísť do práce. Chcem zostať doma, variť, počúvať hudbu, spievať si... Hocičo, len
nemusieť vyliezť teraz z postele a naštartovať ďalší deň. Chcela by som vedieť, kto to bola tá striga, matka feminizmu, ktorá mala ten nešťastný nápad zrovnoprávniť práva žien a prečo to spravila nám, čo sme sa narodili po nej. Všetko bolo skvelé za čias našich starých mám. Celé dni trávili vyšívaním, vymieňaním receptov so svojimi kamarátkami, učiac sa spoločné tajomstvá korenín, triky a domáce liečivá, čítaním dobrých kníh v knižniciach svojich manželov, dekorovaním domu, štepením stromov, pestovaním kvetín, zberom úrody a výchovou svojich detí.

Až kým neprišla tá ženská, ktorej sa to nepáčilo a nakazila ostatné nevedomé rebeky divnými myšlienkami ako "získajme svoj priestor." Aký priestor? Čo za priestor? Veď sme mali celý dom, celé mesto, celý svet pri nohách. Mali sme dokonalú nadvládu nad mužmi, boli od nás závislí - čo sa týka stravy, obliekania sa, pozície v spoločnosti. Aké práva sme chceli obhájiť?

Oni sú teraz zmätení, nevedia akú úlohu zohrávajú v tejto spoločnosti, boja sa nás ako diabol kríža. Táto sranda nás stála kopec povinností. Prečo, povedzte, prečo pohlavie, ktoré malo len to najlepšie, ktorého povinnosťou bolo iba byt zraniteľné a nechať sa viest životom, začalo súťažiť s chlapmi? Nezvládam viac byť chudá ako metla, ale s veľkými prsiami, kvôli čomu sa umáram vo fitnesku a zomieram hladom, používať všetky krémy
proti starnutiu a vraskám, aby som nevyzerala sklesnuto, piť vodu v každý okamih dňa a každé ráno sa bezchybne namaľovať od korienkov vlasov až po výstrih, mať bezchybné vlasy a nezabudnúť včas si zafarbiť
vlasy,pretože šediny sú horšie ako lepra, vybrať správne oblečenie, topánky, doplnky, aby som bola v práci reprezentatívna. Už ma nebaví rozhodovať, ktorý parfém sa hodí k mojej nálade ani riešiť polovicu vecí cez mobil, obávať sa, že ma niekto predbehne,tráviť celé dni pred počítačom ako otrok, s telefónom na uchu
riešiac problémy jeden za druhým, a odchádzať s červenými očami od monitoru, samozrejme, na plač kvôli láske nie je čas). Platíme vysokú cenu aby sme boli stále vo forme, bez strií, dokonale depilované,usmievavé, voňavé, s perfektnými nechtami, o perfektnom CV plného titulov a skúsenosti ani nehovoriac. Stali sme sa "SUPERŽENAMI".... ale Nebolo lepšie, omnoho lepšie naďalej štrikovať na hojdacom kresle?
Už mám toho dosť!!
Chcem, aby mi niekto otvoril dvere a nechal ma prejsť, nech sa mi stolička sama podsunie keď si idem sadnúť,
nech mi posielajú kvety, odkazy s básňami, nech mi spievajú serenády pod oknom...
Veď my sme vedeli, že máme mozog a že ho vieme používať.
Tak prečo sme to museli ukázať ?
Už som sa rozhodla, opúšťam pozíciu "MODERNÁ ŽENA".
Pridá sa niekto?

😀

andy271
6. nov 2009

gege...
Zaujimave...
Je natom nieco pravdy..

Vcera mi MM doniesol parfum bruno banani pure woman 20 ml v nemecku kupovanu za menej ako 10 eur..
Tu ju predavaju za 22 a viac..
A kraaasne vonia..
Vcera vecer som si strekla na ruku a este teraz citim..
😉 😉

ivca82
6. nov 2009

Juj baby nepíšte toľko, nestíham čítať 😀
GG 😀 no niečo na tom fakt bude 😅

alami
6. nov 2009

joj, aj ja som to chela akurát napísať - vravím si, že idem kuk, ale že aj tak tam nič nebude 😀 😀 😀 😀

andy271
7. nov 2009

AHojte...
Vidim, ze ste nejak zaneprazdnene...

palculienka19
7. nov 2009

ahojte, ozaj je tu nejako ticho, kde ste všetky??
gg, výstižné pre veľa dnešných žien 😉

ivca82
9. nov 2009

Dobré ránko tetušky 🙂 Nám sa predĺžil víkend, MM je dnes doma, teda keď sa vráti s kávy 😀

alami
9. nov 2009

čaves 😉 ja som sama s 2 deťmi, už teraz sa vadia o dušu 😝

bzuco
autor
9. nov 2009

ahojte

ali...tak veľa šťastia zdravia 😝 😅 😅

alami
9. nov 2009

dík 😔

palculienka19
9. nov 2009

čaute,a pekné ráno
ivi a to kde kávičkuje tak zavčasu??
ako ste víkendovali, nikoho tu nebolo... 🙂

alami
9. nov 2009

no - my sme pratali drevo, máme ho plný dvor 😝 vyskúšala som so srandy píliť ringopílou 😀 😀 😀 😀 😀 tak ešte 10min sa mi ruky triasli 😀 😀 😀 😀

Inak mám chorého Olivera - boli sme u dr v piatok tak mu počula nejaký začínajúci zápal na prieduškách, len chudák trpí, lebo on chce strašne do školy 😀 😀 😀

Inak - varila som min týždeň toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18058 - vrele odprúčam, je to fajné a ľahké a rýchle 😉

bzuči a ty čo tak zriedka na koni? 😕 štrajkuješ? 😅

bzuco
autor
9. nov 2009

ali...nie. neštrajkujem...len MM je okupant...nepustí ma celý deň...len večer...no čo, niekto robiť musí 😅

bzuco
autor
9. nov 2009

malý má "nádhernú" modrinu stredom čela ☹ ☹ ☹

ráno pozeral krtka na pc a sedel v tom kresle čo máme k pc...no a aby lepšie videl, podkladám mu vankúše z gauča a nejako sa otočil ku mne, ja som sedela na gauči a troška sa prehol cez opierku na ruky a bác 😖 😖 ...spadol rovno na hlavu - čelom a potom ho tak hnusne zaklonilo 😢 😢 😢 a ešte plasol chrbtom dozadu...som v tej chvíli myslela, že si väzy zlomil 😖 😖 ...fakt to vyzeralo hrozne....našťastie sa zdá, že okrem ten modriny mu nič nie je

pinocio
9. nov 2009

Ahoj, ja na skok Mirkovi zuby horné nedajú pokoj spí tak som kuk čo nové voľako biedno všetko zaneprázdnené, pľuha čas ani von sa nedá,
krásny deň 🙂

ivca82
9. nov 2009

Bzučka skús mu to natrieť heparoidom, u nás to pomáha, malá sa tresne hocikde, chodila by ako týrané dieťa inak, pomôže to zmierniť prípadný opuch a modrina sa rýchlo "vstrebe". Prvý raz som to vyskúšala, keď sa hrozne buchla do čela o roh komody, som myslela, že na pohotovosť pôjdeme, jej to strašne navrelo a keď som jej to natrela po pár hodinách tam nemala skoro nič 🙂
Ali pevné nervy prajem 😅
Palci, to ide pozrieť na stavby a väčšinou skoncí v ivachovovej na benzíke 😀

pinocio
9. nov 2009

už sa prerezal bočný rezák na ľavej strane a s predného zuba len špička ešte pár dní a máme všetky štyri horné zuby naraz von

andy271
9. nov 2009

Ahojte...
Prajeme pekny den.. 🙂

My sme vikendovali tak papucovo...
Vcera sme boli na maline,
MM si dal adrenalinovu jazdu a skoro zapadol v blate...
"Ja to prejdem"...
No jasne.. 😠

MM isiel az teraz do prace..
Alex je extra protivny od piatku..
Stale len skrieka a mna uz boli hlava.. 😢

bzuco
autor
9. nov 2009

ivi...dík za radu...akurát, že to doma nemám 😒

ozaj babulky

nemáte niektorá doma CDčka o krtkovi? malý na to frčí jedna radosť, no doma čo máme, tam je len asi 7 rozprávok a tie už vie naspamäť....mali sme doma 3 cdčka, no ani za otca neviem, kde som ich dala...tam bolo rozprávok do aleluja
sú aj na youtube, ale dosť to odtiaľ seká ked nám ide pomaly net 😒