• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

4. októbra 2016 
autor
gajana ahoj
malo by to byť hned pri hlavnej ceste smerom na žilinu, taká veľká budova po ľavej strane, hned za križovatkou pri železničnej stanici
13. nov 2009 o 17:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco veľmi pekne ďakujem
13. nov 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzučka :confused: Inak na tvojich fotkách v albume má Laurinka taký šál :grinning: Mirka tu si?
13. nov 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivi...to je taká staroružová farba, nie fialová

ved to ti stačí ísť niekde do metrového textilu - badas isto bude mať fialový flís - a pýtať si 20cm šírku, odstrihnúť, strapce si aj sama nastriháš :wink: ...ja som tak bežne kupovala, ked som nešla zohnať farbu...a ešte ma to vzšlo lacnejšie ako taký istý, len normálne kúpený šál, čo nastrihali šičky :sweat_smile:
13. nov 2009 o 20:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak...tento laurinkin je tiež tak kúpený :sunglasses:
13. nov 2009 o 20:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. nov 2009 o 21:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ak sa páči krič...malá má fialkovú bundu a 4 šále k nej, ale tento vôbec nenosí...nosí tie, čo má k nim čiapku a rukavice - teda súpravy
13. nov 2009 o 21:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kričííííííííííííííím, malá má súpravky čiapky s rukavicami, ale šál nie, tak preto potrebujem, a tvoj chcem, bundu má fialovo-ružovo-bielu a tento k nej sadne ako uliaty :dizzy_face: :dizzy_face: Napíš kedy a kde :grinning:
Dobré ránko :slight_smile: Andy IP, krič keď budeš potrebovať, podám ti, prípadne ak budeme von aj donesiem :wink:
14. nov 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A s tým metrovým textilom mi tiež už Alami poradila, len kým sa tam ja dostanem :sweat_smile: lebo na všetko iné máme čas, ale na to čo treba nám nejako neostáva.. :sweat_smile: :grinning:
14. nov 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute

ivi...prídeš si poň? či ako?...ja som v meste nebola ani nepamätám, takže stretnúť sa tam mi moc nevyhovuje :unamused: ...ale ak pôjdete na nejaké nákupy, cinkni mi, či sme doma a kľudne sa zastav :wink: ...odložím ti ho...nedám nikomu :grinning: :grinning:
14. nov 2009 o 10:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no a kdeže ste???????
14. nov 2009 o 21:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, tu sme :wink: Bzučka ozvem sa, keď budeme mať cestu :slight_smile: a veru nikomu nedaj :grinning: :grinning:
15. nov 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok...extra rezerve pre teba :wink:
15. nov 2009 o 11:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teda....človek si asi musí začať zvykať, že cez víkend tu niet ani koňa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2009 o 22:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko tetušky :slight_smile: Bzučka no nič nespravíš, chlapi cez týždeň v robote a cez víkend si ich asi užívame :grinning: :grinning: :grinning: Nejdeš dnes doobedu náhodou do mesta?
16. nov 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzucko - svätá pravda, uhádla si :grinning: .
16. nov 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivi...eeee :unamused:
16. nov 2009 o 09:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...ja mam tak dvihnuty adrenalin, ze az...som od rana obvolavala spravu ciesta policiu dopravnu, kvoli semaforom pri tescu...uz 3 tyzdne boli vypnute a ja tadial chodim minimalne 4x za den /dom-skolka a naopak/ a vyhovarali sa jedna institucia na druhu...este pred hodinou mi tvrdili ze oni to nemozu zapnut a teraz su uz zapnute konecne. A zapli ich ti, ktori tvrdlili, ze oni s tym nic nemaju...ja nechapem, kde to zijeme...budu sa radsej hadat ako zabezpecit aby ta krizovatka bola bezpecna :frowning2:
16. nov 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
GG no tak to teda poteší :unamused: Však tu sa všetko robí až keď sa stane nešťastie a potom ukazujú jeden na druhého a posúvajú si vinu... :confounded:
16. nov 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gg...hej, a tá križovatka je riadne nebezpečná
kto bol teda na vine??
16. nov 2009 o 12:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma to na starosti dopravna policia :angry:
Uz som porozdavala cislo na tu pani susedom :grinning: Tak hadam si zvyknu, ze ked semafory vypnu a nezapnu, ze ich bude stale niekto otravovat...a casom sa hadam naucia pustat ich sami :grinning: Ked som isla peso tadial s kocikom a druhym dietatom za ruku a chcela prejst od nas do Tesca, tak som mala vzdy bobky u prdele...bez sance prejst cez hlavnu a nepusti ta nikto, samozrejme :angry:
16. nov 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
GG ja som minule išla od tesca na žilinu - som myslela že tam dieru vystojím :angry: ja nevie čo sa serkajú s tými sem. aj na stanici stále štrajkujú, ma ide poraziť keď tam čakám.
16. nov 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, kočky čo sa chystáte v stredu cvičiť, tak túto sa necvičí, je tam nejaká akcia :wink:
16. nov 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to je strašné a teraz čo budeme robiť???????? Ja som tááák chcela ííísť :frowning2: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaaaaaaaaaau

si tu???...ja len či mám s kým pokecať alebo icem chrápen
16. nov 2009 o 22:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. nov 2009 o 22:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som aj nie som...mám robotu na pc

Barborka kočka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. nov 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko tetušky :slight_smile: To čo tu tak neskoro v noci robíte? :grinning:
Ali no ty isto, stojíš prvá v rade pri dverách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. nov 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte

my máme dnes s MM 8. výročie svadby... :dizzy_face:
17. nov 2009 o 08:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuči - gratko :dizzy_face:
ivi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. nov 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok