Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
5. dec 2009

ok, my si radi počkáme na oslávenca 😵

majussa21
6. dec 2009

Ahojte.
Tak a ja som zas v praci cakam na vizitu uz aby bolo 18 vecer a domooov.Sa mi tak nechcelo vstavat boli sme blahozelat kmotrovi a zaniesli malu a sli sme este pozriet do baru a ja som sla spat o 1h.a vstavala o 5tej.tak sa citim super 😝
My sme vcera mali ziveho Mikulasa doma takn sa bala ze aj basnicku mu pekne povedala aj prezehnala sa co ona inak odmieta ale ked prehovoril cert az ju roztriaslo tak som ho poslala do chodby ze ona bola dobra aj sa odfotila s Mikulasom ale mam len velky format a zmensit to neviem.A ze dnes este pride k testinej kmotrovci sa chcu preobliect a este v utorok v muzovej robote..
My sa tiez chystame na ten vianocny kamion a veru tiez som tiez nevedela kde to je tak som si dala mapu a hej je to niekde pri muzeu asi okolo parku bude ta dedinka
Bzuci krasna ta torticka krtko.Kto ti ju piekol? A ta predposledny fotka je skvela aj by pasovali k sebe ako dvojicky 😀
Ivca vyrocie svadby?Ste sa v takej zime brali?

bzuco
autor
6. dec 2009

maji...dakujem za pochvalu...ale treba chváliť sestru - mirku 😉 ...ona upiekla tortičku...bola mňaaaaaaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵

ivca82
6. dec 2009

Ahojte tetušky. Mirka krásnu tortu si upiekla 😉 😀
Detičky ako po Mikulášskom víkende? Naša malá nechcela ani jej súrodencom dovoliť, aby si balíčky domov zobrali, že jej chcú zobrať 😀 len je trochu prechladnutá, tak dúfam, že to rýchlo prejde a nič sa nepridruží k tomu 😒
Maji to nie, niesme manželia, tak oslavujeme ak nezabudneme deň kedy sme sa spoznali 😉

ivca82
6. dec 2009

Ali ďakujeme za darček, malá s MM sa nešli dohrať 😵 a klobásky máš odložené 😉 vieš ako rozvoniavajú 🙂 😵

alami
6. dec 2009

ivi - ďakujeme za Mikuláša 😵 😵 😵 😵 ide mi bohovo na chuť tá hruška, ale deťom sa asi nepatrí zjesť 😅 😀 😀 😀 kde si kúpila také krásne hrušky?
dík, na klobásky sa teším 😵

alami
6. dec 2009

bzuči 😵 😵 😵 😵 😵

ivca82
7. dec 2009

Ránko tetušky 🙂 som zistila, že za chvílu sú vianoce a mne treba upratovať 😀 a to som si povedala, že žiadne veľké upratovanie nebude 😝 😀 ale ak to stihnem tento týždeň, tak budeme mať vyše týždňa kľud, MM má byť potom doma pred sviatkami, tak by som si už len piekla v kľude 🙂
Ali a prečo sa im nepatrí zjesť? Čo neboli dobrí? 😀 A hrušky kupujem tu v Likavke keď predávajú, 0,40-0,60€ za to chcú, čo je myslím si super cena za také pekné 😉 keď budú predávať, môžem ti kúpiť.
Bzučka fotka pekná, máš ty ale kráne deti 🙂 😵

bzuco
autor
7. dec 2009

ahojte

ivi...aj mne treba riadiť.....a taaaak sa mi nechce....keby som aspoň tak strašne nekašlala, tak si okná poumývam, ale sa bojím, že v tom okne ešte viac prechladnem...ale hádam sa dnes priberiem aspoň kuchynskú linku si poriadiť a chladničku poumývať, lebo už je kadejaká 😝 😔

a dík za pochvalu 😵

alami
7. dec 2009

ivi, si nepochopila- ja že ja im mám chuť zjesť 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alami
7. dec 2009

u nás husto sneží 😵

bzuco
autor
7. dec 2009

čoooo???????????????
a tu len prší ☹ ☹ ☹ ☹

kasis
7. dec 2009

Pekne ranko, my sme zmokli, sme sa akurat z obchodu trepali, ked zacalo tak husto prsosnezit a ake obrovske vlocky padaju
Bzuco, pekne fotky, super torta, isto bola aj fajna a Martinko ake krasne tricko ma 😵 🙂

Mikulasa sa Matko nebal, no mame len jednu neostru fotku, baterky boli vybite, som nekukla, iba schmatla fotak a leteli sme, ani sladkosti ho nejak nezaujali,zjedol lizatko a plna igelitka odpociva v spajzi, ani si nespomenie.
MM mam prechladnuteho,hadam to na nas neskoci.

bzuco
autor
7. dec 2009

kasis.... 😉 😎 😎 😎
ja zasa sladkosti pred malým musím schovávať, lebo by to jedol za radom 😝 😅

alami
7. dec 2009

u nás padajú vločky jak hovado 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som nikdy nevidela také veľké....bzuči, donesiem ti? 😅 😀 už zostáva všetko biele 😵
my teraz ideme ku vám do mesta, tak zažijeme aj ten váš dážď 😝 😀

bzuco
autor
7. dec 2009

aj u nás padali gundže 😀 😀 😀 ...teraz je to len také drobné...ale tu sa všetko topí ☹

sun1
7. dec 2009

ahojte babulky chem sa opitat ci neviete kde su tu v ruzomerku a blizkom okoli plavarne kde sa da plavat s babenkom? chceli by sme sa dalej vyvijat pomocou vodicky 🙂 vopred dakujem

bzuco
autor
7. dec 2009

sun....hotel Ačko, penzion Gejdák a aj v kúpeloch Lúčky.....

andy271
7. dec 2009

Mam jednu otazku..
Davate do vanilkovich rozkov aj vajce ci nie?..

geegee
7. dec 2009

sun...teraz chodia nejake baby z RBk do LM na kurzy plavania s babatkami, do hotela Janosik, co ja viem...

alami
7. dec 2009

andy - áno, ak chceš 100rokov odskúšaný recept, pošlem ti
😉

andy271
7. dec 2009

alami..
Super, posli..

andy271
7. dec 2009

mozes aj ine recepty... 😉

alami
7. dec 2009

poslané 😵
iné? a čo? ok, keď budem mať trošku času ešte ti dačo fajné pošlem 😵 😅 😀

bzuco
autor
7. dec 2009

bože baby...ja vás tak obdivujem ako tu vy všetky vypekáte, zavárate....ja som na toto taká lemra 😔 😔 😔 😔 ...radšej budem niekde 2 dni drevo rúbať, ale pečenie a zaváranie fakt nemusím 😝

alami
7. dec 2009

bzučíííííííííííííííí - tak to poď sem, my máme ešte nedorúbanú kopu na dvore, ...a ja ti napečiem. Berieš??????????????????????????????????????????????????????????????????????????

bzuco
autor
7. dec 2009

😀 😀 😀 😀
ok.... 😉

alami
7. dec 2009

no...tak supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer a ja že kto nám to konečne dokončí.....tak poooooooooooooooď , ani nevieš ako budeš vítaná 😉 😵 😵 😵 😵 😵

baby, potrebujem slušné gate a košeľu pre Oliho na vystúpenie na stredu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nemáte niekto nejaký tajný zdroj? veľ.122-128, neviem kde to idem chytro kupovať 😝 dnes mi to povedala učiteľka