• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

4. októbra 2016 
KASIS -Janke gratko k úspechu :dizzy_face:
aj ja začínam nad medovníkmi uvažovať. To už by som asi fakt mala, tým sa do vianoc nič nestané....iba že by sa pojedli :grinning:
9. dec 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. dec 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej podarena je pri tom, len sa trosku bojm,ci jej to neublizi, lebo do lozenia moc nejde :unamused: , ona si sadne a odskacka.
Andy no snehu by sa zislo,aspon primrznut, po nasom dvore sa uz ani chodit neda,same blato :angry:
9. dec 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali tie su nadherne, to by mi bolo aj luto zjest :wink:
9. dec 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte

práve som urobila kúpu storočia :slight_smile:
pri detskom centre funguje tu v baničnom taký bazárik, kde ľudia donesú veci, čo im netreba a oni to potom predávajú a nechajú si zisk z predaja - a kúpila som klasickú trojkolku na retiazkový pohon za 5 eur :dizzy_face: :dizzy_face: ...mm ju troška zrenovuje - nastrieka farbou , vyčistí a bude super :dizzy_face:
9. dec 2009 o 12:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuči - to si super kúpila - odfoť, chcem vidieť aká je

babky, neviete ako fungujú tie nočníky s melódiou? Oni hrajú aj keď sa tam naleje voda? Píše mi baba čo som jej predala nočník s melódiou a že naliala vodu a nehrá.... sa zamýšľam, či má hrať aj na vodu, to by hral aj keď sa umýva :confused: :grinning:
9. dec 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
baby, nemate niektora pozicat na napalenie tieto CD: Mária Podhradská a Richard Čanaky
"pesničky pre detičky " a tieto vianocne: Mária Podhradská a Richard Čanaky
"vianočné piesne (nielen) pre deti "? Pekne prosim. Viem, ze sa to da stiahnut z webu, ale mne to neeejde. :frowning2:
Pustaju si ich v skolke a maly ich spieva, tak mu chcem urobit radost. Dakujem.
Ja na oplatku mozem pozicat na napalenie klasicke 3 prasiatka a tie kozliatka z mamy a ja.
9. dec 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ali...hned to bude :wink:

karkulka...tieto veru nemám :frowning2:
9. dec 2009 o 13:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ali...no kukla si? chcem to vymazať :sunglasses:
9. dec 2009 o 13:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzučka ja som si kukla a je fakt super a za 5€ k tomu waw :slight_smile:
Karkulka ani ja nemám
Ali hrá kým tam je voda a ten spoj treba vysušiť aby prestala, aspoň taký má Andy, lebo keď chodila malá k Alexovi na rande, tak jej požičiaval ten nočník :grinning:
9. dec 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzučí - dík, dobrú si :wink:
karkulka - ja mám
ivi - ahá...tak žeby nefungoval? :stuck_out_tongue_closed_eyes: no super
9. dec 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karkulka, mám pesničky pre detičky myslím že od 1-6 v PC a mám aj niečo čo mi kamoška napísala že zima:slight_smile: sú tam také tie o snehuliakoch atď a vianočné - to som len teraz dostala a objednala som si vianočné - z netu, to má prísť teraz niekedy, neviem či to nebude to isté čo tá zima :sweat_smile: len to som ju ešte nemala. MM mi tu vraví, že ti to hodí spolu na jedno dvd a doma si to potom ponapaľujte na cd - chceš? či? ako? :sweat_smile: :grinning: :wink:
9. dec 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak teda palacinky dopecene..
Ivi..
Kolacik velmi dobry..
Aj alexovi chutil..

Alami...
Presne tak ako ivca pisala..
Asi to bude v baterke..
9. dec 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko...tak dnes je v meste ten coca cola kamion, tak kto chcete ísť, nezabudnite :wink:

a my máme dnes 2 rokyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...takto pred 2 rokmi som už bola v nemocke :sweat_smile:
10. dec 2009 o 07:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:
Martinkovi všetko najlepšie a najkrajšie k dvom rôčkom, nech je zdravý a šťastný a rodičia nech poslúchajú :dizzy_face: :slight_smile: :wink:
10. dec 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinkovi všeeeeeeeeeetko všetko všetučko najlepšie........nech je šťastný, veselý a zdravý :dizzy_face:
10. dec 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. dec 2009 o 08:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby MM si dnes kúpil dodávku, pýtal si peniaze a hovorí mi: v sobotu ti vrátim :grinning: :grinning: :grinning:
Andy, tanierik ti musím vrátiť, koláčiky fajneeee :dizzy_face:
10. dec 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my sa pripájame ku gratuláciám Martinkovi.
Ivca, dúfam, že tá dodávka nie je ako Jakubova z "Paneláku".
10. dec 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ley presne to ma prvé napadlo :grinning: a išli sme sa previesť do Mtčka a Alami presne to isté povedala, že lepšie ako pohrebák :grinning: :grinning:
10. dec 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte hviezdy :slight_smile:
Prisla som aj ja popriat Martinkovi vseeeetulinko len to najlepsie, vela zdravia, stastia, lasky a nech robi maminke a ockovi len a len radost. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..aj tak ten cas strasne rychlo leti. :wink:
Pekny den vam prajeme. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. dec 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..
Aj my prajeme Martinkovi vsetko NAJSAMLEPSEJSIE a nech pocuva maminku.. :zipper_mouth:

Ivi...
Vcera sa ti nechcelo ci co?... :confused:
Tanierik pocka..
Tak na nasej ulici to bude same auto.. :wink:
10. dec 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak o kolkej pride ten kamion?..
10. dec 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
andy 16,30 :wink:

kolegynke sa dnes narodil chlapček Oskar, tak budeme mať v zborovni 2 oslávencov na 1 deň :slight_smile:
10. dec 2009 o 13:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a dakujeme všetkým za blahoželania :dizzy_face:
10. dec 2009 o 13:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco...
diky...
Tak to je pekna nahoda...
Inak idete aj vy?...

Alex teraz zaspal...
Tak ked vstane a napapa sa pojdeme...
10. dec 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my ideme na kamion...sa tesim :slight_smile:...dufam, ze odtrhnem Mata od medovnikov...som mu kupila tie tuby zdobiace /omylom, zle som si pozrela cenu :angry: / tak nech sa vyburi a dnes ma slubene, ze moze zdobit ak pekne bude v skolke papat - to znamena nebyt posledny...minule som sa ho pytala, ze
- A papal si pekne?
- Ano!
- A kto spapal posledny?
- No JAAAA!
:grinning:
10. dec 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3612707&vReferer=

tak ako sa vám páčilo?....nebyť tej brutálnej tlačenice, tak by to bolo na 1 s hviezdičkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dec 2009 o 21:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nám sa páčilo, stretli sme mirku s bzučkou, hubku, GG, ivcu :dizzy_face: - celého koňa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zašli sme si aj na koláčik do Cuby - sme mali rodinný podvečer :dizzy_face:
10. dec 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok