• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

4. októbra 2016 
Dobré ránko tetušky :slight_smile: aj nám sa tam včera veľmi páčilo včera, stretli sme menej ludí ako Ali ale zase malá mala krásny zážitok, no aj ja :slight_smile: ale brali sme aj krstných rodičov, tak mi mal kto strážiť kabelku kým sme boli v tlačenici a čakali na kamión :grinning:
11. dec 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.. :wink:
11. dec 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
booooze strasne..... :rolling_eyes:
11. dec 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domček čaves :wink: ako sa máš, sa ti to nejak kráti :wink:
11. dec 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali tak vselialo coraz viac tuzim aby uz bol koniec.
tych svetlich dni kedy somm ok je zalostne malo a malej sa uz pri mne mocm nechce byt. :unamused:
11. dec 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa držkaj :slight_smile: kedy to máš termín?
11. dec 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Tak teda aj my sme vcera stihli...
Prvy krat som videla v meste tak vela ludi..
Cakala som len par matiek s kocikmi..
Ale aspon sme sa odfotili so santom aj ked sme museli cakat az do 18:30..

http://www.vianocnykamion.sk/detail-foto2009.php?soubor=ruzomberok/img_3675.jpg

Ale dali nas aj na net.. :grinning:
11. dec 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. dec 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ANDY SUPEEEEEEEEEEEER :wink: :dizzy_face:
11. dec 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
andy super...my sme nečakali...malý bol ako čert, tak sme šli domov

ale na webe je aj hubkin kristiánko :wink:
11. dec 2009 o 10:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej, domcek....akurat predvcerom sa MM na teba pytal, ze ako sa drzis :slight_smile: Nech sa mala este povala v brusku aspon 2 tyzdne :wink: Mne mesiac pred terminom povedala doktorka ked ma prepustala z nemocky, ze na druhy den som tam - v takom stave som mala porodne cesty - pootvarane, Tomko nizko.. - a potiahli sme to este mesiac :wink:
11. dec 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. dec 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domcek, mne sa dnes s tebou snívalo, sme išli autom cez Paračku a sme ti kývaliiiiii :grinning:
11. dec 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak vcera som kupila strieborny sprej s trblietkami..
Idem si dnes nastriekat hviezdicky na okna, ak by niekito chcel poziciam... :grinning:

Ivi..
Aj vy mate pekne fotky.. :wink:
Svokra mi hovorila, ze vas vcera stretla..
Ked ste tam prisli uz bolo vela ludi?...

Inak som mala ist dnes na stretavku no moji exspoluziaci sa nato vykaslali a zruisilo sa to...
Som sa celkom tesila.. :unamused: :frowning2:
11. dec 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,mne vcera nesiel MK,tak dodatocne vsetko naj naj Martinkovi k 2.rockom, nech mu praje hlavne zdravicko a je stale stastny :wink: :slight_smile:
My sme na kamion nesli, sme si nejak chorobu podelili v stredu vecer zacal Matko soplit, mna hrdlo boliet a Janke vyskocila teplota 39. Zaujimave, ze detom uz nic nie je, len mna hrdlo furt boli :unamused: ,Janke asi zo zubkov a Matkovi nejak zazracne skoncila nadcha, co som rada.
Fotky kuknem :slight_smile:
11. dec 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
silvi čauko

idem sa ťa opýtať, či nebudeš mať po maťkovi na jar na predaj nejakú prechodnú bundičku č.98 :wink: ....nie úplne tenkú, nepodšitú...niečo také stredne teplé...tá modrá sa mi páčila, čo mal, ked sme sa minule stretli v meste :sunglasses:
11. dec 2009 o 11:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super foto s Mikulasom mate, zlate deturence, my toho roku bez fotky Mikulasskej, v Likavke sa nam akurat vybil,hlavne, ze somv rade stala :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Ale ludi tam fakt bolo dost, sa ani nedivim, jedna akcia za 100 rokov, tak jasne, ze sa tam vsetci nahrnu
11. dec 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, ak by mu bola na jar uz mala,tak v pohode,uvidim ako podrastie, lebo je to taka vacsia 98.
11. dec 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby...neviete o niekom kto by mal na predaj gitaru-španielku????...naša Bobina chce na vianoce, ale nechcem kupovať novú, lebo sa bojím, že ju to prestane baviť a budem mať doma gitaru len ako lapač prachu

silvi...tak ho dobre vykrmuj, nech narastie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 11:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozri na MMB pozeraj detskú veľkosť, my sme vlani Olimu, hrá na nej Lukáš :sweat_smile: :grinning:
11. dec 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to je asi len taká nejaká...nie pravá španielka
zuzi, ale v kauflande som včera videla....nejaké dieťa s ňou pobehovalo,...cenu neviem, ale isto mali
11. dec 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Spytam sa sesty na tu gitaru, presne aj ona chcela, dostala ju na Vianoce, hrala na nej pol roka a od vtedy visi na klinci,ale to uz hadam aj 10 rokov :confused:
11. dec 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ali...no za tie ceny aj novú kúpim :unamused:
som chcela tak do 35 eur

silvi...opýtaj sa...to nevadí, že je 10-ročná :wink: , hlavne že nebude rozbitá :wink:
11. dec 2009 o 11:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
silvi...hlavne cena ma zaujíma :slight_smile:
11. dec 2009 o 11:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ak by som ťa mohla poprosiť, prezistila by si mi to v priebehu dneška? :sunglasses: dííííííííííííííííííík
11. dec 2009 o 11:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Barborke dnes prišiel list od Ježiška, tak sa ide zblázniť od radosti :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
11. dec 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok