Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

geegee
17. dec 2009

mirka ee, ziadny tuk....a prave teraz som vdaka tebe prisla na to, ze ake su zdrave- beztukove a v podstate idealne na povianocne chudnutie 😀

ivca82
17. dec 2009

Ahojte, my sme včera večer o 20tej obúvali snehule a išli von, tešiť sa zo snehu 😀 😵

ivca82
17. dec 2009

Bzučka peknéééé 😵 🙂 nám sánky donesie Ježiško, tak zatiaľ sme bez 😉

alami
17. dec 2009

gg - prišli dvd, zajtra asi bežím po recept ku kuchyňovi, tak by som ti to skočila podať

palculienka19
17. dec 2009

čauky, my sme sa vytešili tiež večer, natka ešte potom stála doma pri okne a pozerala ako padá, no a ak my bude lepšie ked vstane , tak vytiahneme sane....nejako mi skrúca črevá
gg, ja som tiež včera nad tým tukom dumala, som zamiesila tvoj recept večer, je to troškušku viac lepkavé, dalo sa to v pohode vyvaľkať????

ešte mám takú otázočku, ak by ste niektorá vedela??dá sa niekde na urbári kúpiť živý stromček??som počula, že v revúcach, aj v osade to tak bývavalo, neviete niektorá konkrétne??

palculienka19
17. dec 2009

už sme niečo obvolali s mm, ale ništ sme nezistili

oriflame aj LR cosmetics mám ja, takže ak niečo potrebujete, chcete stačí cinknúť.

alami
17. dec 2009

palci - pred kauflandom už predávali živé stromčeky

palculienka19
17. dec 2009

my by sme taký s korenmi chceli 😉
ali, máš niečo pre tehuľky, si spomínala, že niečo predávaš, konkrétne nejaké teplejšie nohavky a topy?

alami
17. dec 2009

všetko možné, kuk do albumu na MMB - alami, aj keď nemám tam všetko nahodené...žeby som ti nechala kdesi katalóg?...

palculienka19
17. dec 2009

žofka moja, ja len odskúšať by som musela 🙂 😉 😉 😉 bo už všetko tesné
idem teda listovať

natalschen
17. dec 2009

ahojte babule.....

palci.... gratulujeeeeemeeeeee k malemu aprilovemu sialencovi 😉 🙂 , 😀 😀 😀, moja mladsia je tiez poriadny april 😕 , ja z nej niekdy nechapem a ludia mi ani nechcu verit ze este nema 2 roky 😅

natalschen
17. dec 2009

baby....... co davate do karamelovej masy (napr. na grilaz alebo burizonovu roladu) - maslo, heru alebo ceru? kamoska to robil pol hery a pol cery a sa jej to riadne rozpadava, ja davam maslo - ale to moc drahe, tak asi skusim ceru?

alami
17. dec 2009

ivca to dnes "pečie" zakrič na ňu z okna 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a čau čau čau - že ťa vidím - čítam 😉 😵

kasis
17. dec 2009

Caute, ja tiez peciem 😀 😉 , okna som este tiez dnes stihla
Natali ja davam Ceru do burizonovych gul 😉
Palci stromcek v kvetinaci zhanas, nasi ho tak maju uz 3ti rok, ale pomaly ho uz neodnesu 😀 , skuste vo Vysnoim Kubine v zahradnictve po lavej strane, ked ides z RK

kasis
17. dec 2009

Baby ,ked budete niekde vidiet tie kukuricne nesolene chrumky, tak mi kricte, uz to zhanam 2 tyzdne a furt nemam stastie

ivca82
18. dec 2009

Ránko tetušky 🙂
Natali ja dávam heru 😉 ale robím gulky, tak neviem či roláda bude držať, aj do griláže dávam heru 😉
Kasis ani v Bille? Tam to bolo tuším prehodené slané a pod. extra a nesolené boli pri bio potravinách. Ak niekde uvidím tak kúpim 😉
Ali a nerobila som včera gulky, lebo sa mi už nechcelo, robila som šuhajdy, ale iné ako robievam a nevyšli mi podľa mojich predstáv, som to chcela vyhodiť ale MM s malou boli proti a už s nich aj dosť odjedli 😀

geegee
18. dec 2009

kasis, kaufland nema?

alami, cakame taaaaa 🙂

kasis
18. dec 2009

Pekny den, asi upratovaci a pecuci, ze 😉
Chrumky viem kde mavaju, len mam smolu na prazny regal 😒
Ja cakam s pecenim na Matka, kym sa mi zobudi, vcera vecer chcel so mnou piect, tak som mu slubila, ze dnes budeme 😎 , to budu tvary 😀 😀
Kedy sa chystate stromcek robit,my asi zajtra vecer, uvidim, ako postiham

geegee
18. dec 2009

my robievame odkedy mame deti 23.12 ked zaspia...a rano maju prekvapko 😵

andy271
18. dec 2009

Ahojte..
Baby nemate niektora v dobrom stave vanicku co by ste sa jej chceli zbavit?..
Odkupim...
Svagrina uz dnes ma rodit, alebo porodila..
Alami ak by to bolo dievcatko kupila by som od teba tu zavinovacku ak ju este mas..

GG..
Dakujem za odpoved.. 😉

Inak my stromcek mame uz tyzden ani neviem preco.. 😉

alami
18. dec 2009

andy mám...a mám aj modrú - tá je bez kokosovej vložky....prípadne by som ti mohlaten miminkovský tovar aj priniesť keď niekde pojdem zajtra - a vyber si čo sa ti bude páčiť 😉

bzuco
autor
18. dec 2009

baby...neviete kde v meste predávajú termopančušky? som ich asi videla v silavia shope, ale nie som si istá...a cena je asi koľko?

bzuco
autor
18. dec 2009

kasis...plánujeme cez víkend, ale či sa podarí...neviem 😝

natalschen
19. dec 2009

ahojte......

kasis.... kolko cukru a kolko cery davas - mam recept na 30 dkg cukru a 17 dkg cery

ivca82
19. dec 2009

Ránko tetušky 🙂 ja čakám kým MM s malou odídu, nech môžem ešte koberce vyrajbať a mám pokoj s upratovaním 🙂
Stromček budem zajtra stavať, tiež pôjde MM s malou preč, nech to postíham 😉 ale musím či chcem či nie zajtra, lebo naši už majú a idú tam, nech nemusím vysvetlovať prečo nám Ježiško nedoniesol stromček 😀
Andy ja mám vaničku, keď tak krič, ukážem, aj s takou "vložkou" ale nám bola nanič, malá sa vaničky bála, tak sa kúpala v lavóri 😀
Natali, keď robíš roládu, tak ju vraj treba stále stláčať, kým chladne, aby sa nerozpadávala 😉

geegee
19. dec 2009

my sme vanicku darovali...

ivca, tricko nachystane 😉

kasis
19. dec 2009

Natali ja mam z 250g cukru, 150g Cery, 1 Salko a 2 bal. burizonov
Ja som tiez chlapov na cecinu poslala, tak uz len take drobnosti doriadujem,kym mi Janka spinka. A stromcekvvecer spravime 🙂

bzuco
autor
19. dec 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

takto moji chlapi vynovili tú trojkolku za 5 eur 😉