• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

5. októbra 2017 
autor
ahojteeeeeeeeeeeee
maji...dakujem :wink:
25. dec 2009 o 10:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte

myslíte, že môžem dať kapustnicu do mraziaka??? nejako veľa som jej na šterdý večer uvarila a zjedli sme minimálne, kedže stále sme niekde preč...takýmto tempom ju budemem jesť do silvestra :sweat_smile: ...je ju škoda vyhodiť, tak ak sa s ňou nič nestane, šupla by som ju do mraziaka
26. dec 2009 o 12:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj ja vsetkym pekne sviatky..... este pkracuju az do 6.1.2009, tak este pekne slavme a papkajme :grinning: :grinning: :grinning:
26. dec 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco..... kapustnica v mraziaku uplne bezpecne, len ju po rozmrazeni nechaj na 1 min. prejst varom, nech sa vsetky vone a konzistencie dobre premiesaju :wink: , ja to tak robim uz 3 roky a aztial v pohodke :grinning: :grinning: ,

mam uz novy avon katalog, je v nom ten color trend plump out za akciovu cenu 2,90 eur, idem si objednat aj ja- ak sa ti tak osvedcila, zajtra posielame objednavku a ja ti nestihnem doniest ten katalog, tak si ho kuk na nete, ak si tam este daco najdes a zajtra sa ozvi, co a ako, spirala je na str.40
26. dec 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alami...... nechcela som ti predat medik, chcela som tvoj najlepsi recept na plnku do medovych rezov, mam asi 5 druhov a neviem, ktory je najlepsi, tak som cjcela tvoju osvedcenu, mas dobry kucharsky a pekarsky nos :wink: :grinning: :grinning:
26. dec 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby..... nemate nahodou receptik na dobru karamelovu plnku/krem?
26. dec 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
natali...díky moc...už som si ju objednala u svokrinej kamošky - tiež s tou zľavou :wink:
26. dec 2009 o 13:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Natali ešte potrebuješ ten recep na karamelovú plnku? :confused:
Bzučka sa smej, tu v Likavke bola minulý rok polnočná o 23tej normálne :grinning: :wink:
27. dec 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no a kde ste všetky???
človek nemá s kým ani pokecať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dec 2009 o 20:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že kde sme? no ja napr som práve upiekla na raňajky takéto mňam buchtičky http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3644885&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
-že pre zmenu...po šaláte zemiakovom :sweat_smile: :grinning:
27. dec 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoooooj

prídem na raňajky :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2009 o 22:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech sa ti páči :wink:
27. dec 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hľadám si ešte recept na opekance,som tentorok nejak pozabudla kúpiť ami chýbajú normálne, tak si urobím domáce
a našla som popri hľadaní toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=21299 to môže byť supéééér
27. dec 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vyskúšaj a podaj hlásenie, ako to chutilo :wink:
27. dec 2009 o 23:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a čo fotky z vianoc??? stále čakám, kto pridá nejaké - ja som už - a stále nič :angry:
27. dec 2009 o 23:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...ja pridám...keď sa k tomu dostanem :sweat_smile:
28. dec 2009 o 01:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivca..... ak mas ten recept na karamel.plnku, tak sem s nim, chcem upiect na silvestra, raz som ho u kamosky jedla a strasne mi chutil, tak chcem vyskusat - recpetov najdes na nete vzdy plno, ale radsej spravim rovno nejaky odskusany :wink:
28. dec 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natali recept máš v ip :wink:
Ja fotky asi nepridám, lebo sme vôbec nič nefotili, zabudli sme :sweat_smile:
Alami my robievame domáce opekance, ale vieš ako to je s tým receptom od starkej- všetko od oka :sweat_smile:
28. dec 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my odchadzame do BB dnes a vratime sa az v novom roku :slight_smile:

Dnes sme sa boli s Matuskom lyzovat :slight_smile: Prvykrat stal na lyziach, podstatne je, ze nezostal znechuteny a planuje aj dalsiu lyzovacku :slight_smile:

Tak Ruzicky, vsetko dobre si zelajme v roku 2010 :slight_smile:
28. dec 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
GG lyžovačku závidííííííííííííííííím, tento rok chceme Oliho postaviť na lyže, aleonje tvrdý oriešok, rozmýšľam, že ho dám do nejakej lyžiarskej školy - ak by ste o niečom vedeli....

ivi -kasis - a vy dve ste dnes boli spolu na prechádzke, či sme vás od seba kúsok stretli len náhodne?
my sme dnes obiehali meniť darčeky čo nesadli :sweat_smile: vymenili nám všetko - vrátane toho mercilonuv lekárni, takže som spokojná na raty a večer sme boli na prechádzke mestom + v pizzerke

natali -tá plnka od ivci je super, ja som si ju ešte vylepšila nakrájanými a na sucho opečenými orechami, tiež sa to chystám piecť - MM mám 1.1.narodky - tak mu to sparvím ako tortu.
28. dec 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko tetušky :slight_smile:
GG pekné staro-novoročné sviatky v BB :slight_smile:
Ali náhodu sme sa stretli a potom sme išli nakúpiť, ale mi to dobre padlo :dizzy_face: Maťko s Borkou boli zlatí, za ručičky išli do obchodu a tam si to rovno namierili k cukríkom :dizzy_face: :grinning: lebo chúďatká doma nemajú asi dosť :grinning:
Ali na Magurke sa lyžuje, je tam taký mini-detský vlek, ak sa budete nudiť, my sa chystáme keď napadne sneh na pár dní na horáreň, tak ak bude mať TM voľno kričte, môžete ísť s nami
29. dec 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivca, alami..... ja mam zase recept od byvalej potencionalnej svokry na fanatasticky "zamatovy krem" s bananmi - my tym plnime kazdu tortu a uz som ho rozdala asi 6 susedom, co im tak chutil, je to coko-krem, na to banany a v tortovych korpusoch je super, my ho davame aj na obycajny kolacovy plat a je z toho super kolac :grinning: :grinning: :grinning: , ak budete mat zaujem, poslem vam ho, alebo donesieme na kostovku :grinning: :grinning:
29. dec 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a dobre rano som zabudla popriat .. :sweat_smile: , aby ste si nemysleli, ze nemam vychovu :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dec 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali -napíš,vyskúšame
ivi - 2x nehovor...MM má voľno až do 4.1. :wink:
29. dec 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby,
dufam ze ste prezili pekne sviatky. Aproppo pecenie ja som napiekla 7 druhov. Mame to spolocne s maminou na polovicu.
29. dec 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dani ahoj..tak ako sa máš? :wink:
ty si nejaká šikulka...
30. dec 2009 o 14:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo idete večerať na Silvestra? rozmýšľam nad nejakými špecialitkami, tak dajte nejaké tipy.
30. dec 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ali...ja nejdem nič vzmýšľať
MM aj malá si nakázali kyslú polievku a rezne...no idem urobiť k nim pyré, lebo šalát nám už ide hore krkom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a upečiem mäteník a nejaké očká porobím a hotovo...aj tak sme tak prežerkaný, že až :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dec 2009 o 18:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ja az teraz po Vianociach
My tiez fotky nemame, tato kameroval a ja som deti drzala, nech nam stromcek nezvalia, tak preto. Janka mala ovela vacsiu radost zostromcekaaj z darcekov ako Matko, ale traktor zabodoval, hned ao sa rano zobudi, uz na nom sedi :grinning: a Janka sa boji baby, co dostala, tak sa hra s autickami. Janka sa nam rozliezla, uz ju po obyvacke nahanam :slight_smile:
Domi, to uz mas pekny tyzden,pekne ste vydzali a si sikulka s takym bruskom a tolko piect :slight_smile:
Bzuco, super, foto Barborka sa isto velmi potesilagitare a Matko uz aj odskusal motorku :slight_smile:

Na Silvestra nejdem nic z kapusty akurat robit, chuda Janka Stedru veceru nesla pretravit, mi celu noc a a aj cely 1.sviatok vian. prerevala, co ju brusko bolelo,co som si ja krepa myslela, ze je uz velka, ze jej to v mliecku uz nemoze ublizit :pensive: . Asi brav.na prirodno tiez s kasou a daku polievku, vecer syrove chutovky a ocka a staci :wink:
30. dec 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko všetkým,
neverník sa hlási :pensive: , mala som toho veľa /problémov/, tak aspoň do nového roku všetkým prajem naj naj, nech je super 2010 :dizzy_face:

k zvýšeniu rodičovského príspevku do 2 roku dieťaťa treba ísť na USVR po 20 .1.2010 vyplniť žiadosť ,bola som sa info
Mirko sa drží,je zlatučký, tak nech sa darí všetkým po každej stránke pápá
31. dec 2009 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok