• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

4. októbra 2016 
palci - to isté, viem že papúchová neberie,ale ak by som si mala vybrať okrem nej - rozhodne Puskajlerovú
30. júl 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu mám veľkovýrobňu zaváranej fazuľky - milujem keď sa mi svokra postará o voľný čas :angry: najprv si to nasadí, potom sa o to nestíha starať a nakoniec mi to napchá že nevie čo s tým :confounded: :confounded: :confounded:
už vidím ako budem staré nepoužité flašky potom vyhadzovať, že to nemá kto jesť :rolling_eyes:
30. júl 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy - a je žlté????????????? lebo to je sakra dôležité :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Palci nemám ju, tiež ju poznám len s nemocnice ale príde mi fakt rozumná :wink:
Andy presne na tú farbu sa ta chcem opýtať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemáte babule na nu t. č???
tak štvrtky sú naše so stretkami???
30. júl 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. júl 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetci.... :slight_smile:

palculienka.... ja chodim k puskeilerorvej uz od zaciatku (este kym uradovala len jej mamina), dnes sme boli u nej ockovat obe baby, tu je cislo do ambluancie 044 432 1657 - mam aj na mob. ale bolo by lepsie, keby si isla osobne, este nikoho neodmietla :wink: aspon pokial viem, ale chod sa spytat ccim skor, lebo o chvilu odchadza na matersku :wink:
30. júl 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka.... nieco by sme s tym zubo-strachom mali robit :frowning2:
30. júl 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alami....... milujem zelene fazulky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , to mi kazdy vecer budes robit taketo chute- najprv strudle, teraz fazulky - a to sa snazim po 18.00 hod nejest :sweat_smile:
30. júl 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo neješ od 18...však si len vrav, že ty z ničoho nepriberieš
30. júl 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deti mi nespia, poraziť ma ide :frowning2:
30. júl 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani u nas sa este nespi :unamused: sa neskoro vratila z vyletu, potom sa prebrala, lebo jej bolo treba kakat a teraz nie a nie sa ulozit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. júl 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lukáš si už o 19tej oči šúchal, o 20som ho dala spať, pobudol tam pol hod a kriky vresky. No a teraz čo robí....ak na mňa sociálku pošlú, ani sa čudovať nebudem - tak jačí :unamused:
30. júl 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekomu na MK som videla bohové motto, že: výchova je hlučný proces, preto prosím, nevolajte na nás sociálku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to motto :grinning: :grinning: páči,páči
30. júl 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas uz je ticho :confused: :zipper_mouth: klop klop klop
30. júl 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ali...super...to si musím zapamätať :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 21:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to motto je fakt super :grinning: :grinning: :grinning:

pred par tyzdnami sme sa chvilu vliekli na aute za trabantom, sme chceli naho zatrubit, nech ppohne s tou lenivou strarou ritou a potom som zbadal ze na kufri mal napisane - netrub, ved robim co mozem :grinning: :grinning: :grinning: , tak som nemala to srdce to urobit :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy na tom mmb vzdy najdete take dobre veci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a dobry svokry na mmb nemaju? :grinning: :grinning: :grinning: - sme s tym linkom :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer,
no mame po slivkovom kolaci, Ivca slivky su super,mas sa na co tesit :slight_smile:
Natali,myslis,ze by si niekto dobru predal :grinning: , ale daj do googlu, mozno sa daka najde :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasis..... to mas pravdu, ale ludia dokazu predat neuveritelne veci, len aby zarobili par korun na nejaku tu zavislost :sunglasses: , ale ja by som tu moju pustila kamaratke - je to super baba a svokra - to ani nie je clovek a ta babenka by si fakt zasluzila nieco lepsie :unamused:
30. júl 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máte témičku ja som sa zapozerala do jedných šiat, len nemám takú slávu ich využiť

natalschen - ja sa k tebe ani dostať musím ťa vizualizovať :grinning:
30. júl 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja sa nesťažujem :wink:

idem vyvesiť prádlo a prídem
som rýchlo prala, lebo máme nejakú poruchu a zajtra od 7,00 nepôjde vôbec voda....ešte nám treba plnú vaňu napustiť, nech máme zásoby na celý deň
a od pondelka - zasa odstávky teplej vody...no poteší v týchto horúčavách :rolling_eyes:
30. júl 2009 o 22:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pinocio.....vizualizuj radsej tu slavu :wink: , len aby si potom na mna spomenula, ked sa budes vozit v limuzine po likavke :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco....tak toto je naozaj to jedine, co mi z banicna nechyba....odstavky vody prave v obdobi najvacsich horucav, zavarania a upratovania a malovania...a pod., este uz nebyvaju takt 2-3 tyzdnove :angry: , ako to bolo za komunizmu, pamatate si to? :sweat_smile:

vsak revucu mas na skok, ak sa chcete vykupat vsetci, skocte na maru alebo sutovo, viacerym sa benzin uz bude rentovat :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ,že sestra by sa mohla už aj vydať :grinning: to skôr prídem po ten chodúľ
30. júl 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
natali...no našťastie odstávky sú len 4 dni...3 týždne...asi by som sa odsťahovala :sweat_smile:
30. júl 2009 o 22:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poteší - ja ráno naložím drobca a smer naši - som bez vody, z chodníka mínové pole len utekať :grinning:
30. júl 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok