Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
30. júl 2009

palci - to isté, viem že papúchová neberie,ale ak by som si mala vybrať okrem nej - rozhodne Puskajlerovú

alami
30. júl 2009

ja tu mám veľkovýrobňu zaváranej fazuľky - milujem keď sa mi svokra postará o voľný čas 😠 najprv si to nasadí, potom sa o to nestíha starať a nakoniec mi to napchá že nevie čo s tým 😖 😖 😖
už vidím ako budem staré nepoužité flašky potom vyhadzovať, že to nemá kto jesť 🙄

alami
30. júl 2009

andy - a je žlté????????????? lebo to je sakra dôležité 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivca82
30. júl 2009

Palci nemám ju, tiež ju poznám len s nemocnice ale príde mi fakt rozumná 😉
Andy presne na tú farbu sa ta chcem opýtať 😀 😀 😀 😀

palculienka19
30. júl 2009

nemáte babule na nu t. č???
tak štvrtky sú naše so stretkami???

alami
30. júl 2009

😕

natalschen
30. júl 2009

ahojte vsetci.... 🙂

palculienka.... ja chodim k puskeilerorvej uz od zaciatku (este kym uradovala len jej mamina), dnes sme boli u nej ockovat obe baby, tu je cislo do ambluancie 044 432 1657 - mam aj na mob. ale bolo by lepsie, keby si isla osobne, este nikoho neodmietla 😉 aspon pokial viem, ale chod sa spytat ccim skor, lebo o chvilu odchadza na matersku 😉

natalschen
30. júl 2009

ivka.... nieco by sme s tym zubo-strachom mali robit ☹

natalschen
30. júl 2009

alami....... milujem zelene fazulky 😀 😀 😀 😀 , to mi kazdy vecer budes robit taketo chute- najprv strudle, teraz fazulky - a to sa snazim po 18.00 hod nejest 😅

alami
30. júl 2009

prečo neješ od 18...však si len vrav, že ty z ničoho nepriberieš

alami
30. júl 2009

deti mi nespia, poraziť ma ide ☹

baileysa
30. júl 2009

ani u nas sa este nespi 😒 sa neskoro vratila z vyletu, potom sa prebrala, lebo jej bolo treba kakat a teraz nie a nie sa ulozit 😝

alami
30. júl 2009

Lukáš si už o 19tej oči šúchal, o 20som ho dala spať, pobudol tam pol hod a kriky vresky. No a teraz čo robí....ak na mňa sociálku pošlú, ani sa čudovať nebudem - tak jačí 😒

alami
30. júl 2009

niekomu na MK som videla bohové motto, že: výchova je hlučný proces, preto prosím, nevolajte na nás sociálku 😀 😀 😀 😀 😀

pinocio
30. júl 2009

to motto 😀 😀 páči,páči

baileysa
30. júl 2009

u nas uz je ticho 😕 🤐 klop klop klop

bzuco
autor
30. júl 2009

ali...super...to si musím zapamätať 😀 😀

natalschen
30. júl 2009

to motto je fakt super 😀 😀 😀

pred par tyzdnami sme sa chvilu vliekli na aute za trabantom, sme chceli naho zatrubit, nech ppohne s tou lenivou strarou ritou a potom som zbadal ze na kufri mal napisane - netrub, ved robim co mozem 😀 😀 😀 , tak som nemala to srdce to urobit 😀 😀 😀

natalschen
30. júl 2009

vy na tom mmb vzdy najdete take dobre veci 🙂 🙂 🙂

a dobry svokry na mmb nemaju? 😀 😀 😀 - sme s tym linkom 😀 😀 😀

kasis
30. júl 2009

pekny vecer,
no mame po slivkovom kolaci, Ivca slivky su super,mas sa na co tesit 🙂
Natali,myslis,ze by si niekto dobru predal 😀 , ale daj do googlu, mozno sa daka najde 😀 😀

natalschen
30. júl 2009

kasis..... to mas pravdu, ale ludia dokazu predat neuveritelne veci, len aby zarobili par korun na nejaku tu zavislost 😎 , ale ja by som tu moju pustila kamaratke - je to super baba a svokra - to ani nie je clovek a ta babenka by si fakt zasluzila nieco lepsie 😒

pinocio
30. júl 2009

máte témičku ja som sa zapozerala do jedných šiat, len nemám takú slávu ich využiť

natalschen - ja sa k tebe ani dostať musím ťa vizualizovať 😀

bzuco
autor
30. júl 2009

ja sa nesťažujem 😉

idem vyvesiť prádlo a prídem
som rýchlo prala, lebo máme nejakú poruchu a zajtra od 7,00 nepôjde vôbec voda....ešte nám treba plnú vaňu napustiť, nech máme zásoby na celý deň
a od pondelka - zasa odstávky teplej vody...no poteší v týchto horúčavách 🙄

natalschen
30. júl 2009

pinocio.....vizualizuj radsej tu slavu 😉 , len aby si potom na mna spomenula, ked sa budes vozit v limuzine po likavke 😀 😀 😀

natalschen
30. júl 2009

bzuco....tak toto je naozaj to jedine, co mi z banicna nechyba....odstavky vody prave v obdobi najvacsich horucav, zavarania a upratovania a malovania...a pod., este uz nebyvaju takt 2-3 tyzdnove 😠 , ako to bolo za komunizmu, pamatate si to? 😅

vsak revucu mas na skok, ak sa chcete vykupat vsetci, skocte na maru alebo sutovo, viacerym sa benzin uz bude rentovat 😀 😀 😀

pinocio
30. júl 2009

ja ,že sestra by sa mohla už aj vydať 😀 to skôr prídem po ten chodúľ

bzuco
autor
30. júl 2009

natali...no našťastie odstávky sú len 4 dni...3 týždne...asi by som sa odsťahovala 😅

pinocio
30. júl 2009

poteší - ja ráno naložím drobca a smer naši - som bez vody, z chodníka mínové pole len utekať 😀