• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

4. októbra 2016 
autor
ali...tiež sa mi to stáva :sweat_smile: :sweat_smile:

alebo aj to, že niečo chcú traja, veľmi, veľmi...... a zrazu si to každý rozmyslí :angry:
4. jan 2010 o 11:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuči - jasom tu mala kabát - nenosený asi rok, z 20Euro som už klesla na 10 a nič, zrazu jedna - dohodli sme sa že pošlem vyskúšať, na to druhá, že dá aj viac ale ho chceeee...tá prvá mi hoposlala naspať, že nesadol a tá druhá ho už potom zrazu nechcela. som myslela že ma drbne :grinning:

sme práve boli sánkovať-bobovať - tu v mtčk. sme mali super bobovú dráhu - takou skratkou cez polia do liskovej, ale Luky ten len ešte ešte...takže sme sa nakoniec spustili 2km dole do liskovej čo bolo supeeeeeeeeeeeeeeeeer, horšie to bolo hore :sweat_smile: ale sme tu :stuck_out_tongue_closed_eyes: luky skoro všetko šlapal po vlastných, dúfam, že bude teraz aspoň dobre spať. Včera sme boli von celý deň a v noci sa ani raz nezobudil. Inak vstáva každú noc na mlieko - ešte stále :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: niekedy aj 3x :cry:
4. jan 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ali...hej????
aj mne vstáva.... a to pred mesiacom som sa tešila, ked už týždeň sa nezobudil na mlieko, že sme za tým a drb...davaj zasa....takže aj v noci pije kakauko...našťastie len 1x :sweat_smile:
občas sa stane, že sa zobudí až ráno okolo pol 6 a potom najedený spí - a my s ním- do 8mej...ako dnes :wink:
4. jan 2010 o 12:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to aj jasom sa už párkrát tešila, že je koniec...
a potom sa zas s toľkého mlieka prečúra a treba ho komplet preobliecť :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to som sa sťažovala že Oli vstával do 2 rokov a Lukáš ešte dlhšie
4. jan 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no s prečúraním máme aj my problém :unamused: ...nie stále, ale dosť často - 3-4x do týždňa
teraz som kúpila na noc klasické pampersky tak som zvedavá, či vydržia viac ako tesco plienky
4. jan 2010 o 13:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k prečúraniu - včera v aute cestou domov sa prečúral tak, že keď sme mu dali dole kombinézu, tak bol mokrý od pazúch po kolená - len vyžmýkať. to som ešte nezažila. ale je pravda, že ako sadol do auta tak pil pil a pil
4. jan 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my v noci tiež nejak 3x do týždňa. tak potom mi povedz či ti pomohli tie pampersky. my používame baby love
4. jan 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no márnosť :confused: :fearful: :fearful: :fearful:
to sa riadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jan 2010 o 13:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne že bol vysmiaty - ani nemukol - sme ani netušili - iba vyzlečieme a skoro sme skolabovali :rolling_eyes:
4. jan 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzuco, aukcia super :slight_smile:

Ma ani nestraste s tym vstavanim. Matusko spaval celu noc od 10 mesiacov a Tomo sa budi este stale. Mal obdobie, ze mu stacilo sa v noci napit vody a spal dalej ale teraz sa budi okolo 4 rano a hned ze Da, da. Tak MM ma rannu rozcvicku a robi mlieko :angry:

Nemate niekto zaujem o kabat? Kratky po kolena, krasny cerveny s kozusinou sivou okolo vystrihu. Nejako sa mi nazbieralo zimnych veci :confounded: Velkost 36 :sweat_smile:
4. jan 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,
veselo ako čítam ,ja som dnes lietala s Mirkom po doktoroch, dali nám masť tak som zvedavá či tá kolera z tváre nadobro odíde.
Aj ja robím výmet po byte a chcem sa zbaviť čo najskôr haraburd čo sme dostali alebo už trčí špek von, no neodbúda.

:slight_smile: budme vysmiaty čo nám ostáva
4. jan 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, mame sa dobre, mala ma uz vyse 4roky, chodi druhy rok do skolky, tento rok chodi od septembra do Sukromnej MS v Dolnom Kubine, ja pracujem, tiez v DK. Byvame furt na Luckach, lyzujeme, korculujeme, mala je sikulka popri starsi deckach sa chyta pisat, citat, rata bohovo uz. Chodime do Doron stale, tak speakuje o dusu :dizzy_face: ale je huncutka riadna, taka rebeka :grinning: .
Sem tam Vas kuknem...
domcek, my sme mali tiez vybrate zo tri mena a nakoniec sme sa rozhodli, ze ked sa male narodi a pozrieme na nu, tak dame meno, ktore nam k nej bude najviac pasovat... :wink:
Vela stastia.
cmuk :slight_smile:
4. jan 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli čau :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ivi,GG - som dnes skočila do Hrabova za Majom, nech Olimu navoskuje lyže a dobre som spravila, on to omylom dohodol na zajtra!!! si myslel, že zajtra je streda, takže chlapovi chytro volal - inak by zajtra prišiel zbytočne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no a lyže - že nám radšej pre Oliho požičajú :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: tak dobre že som bola. Požičiam aj prilbu nakoniec, som bola v bazáre a cez 20 Euro za prilbu, ja že tak dobre kúpim, akosom mu na bike :sweat_smile: tú som za 2 Eurá trafila :grinning: :grinning: :grinning: tak táto mohla byť za 10 a nie za 20 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

takže GG platí streda ráno, sa tešííííííííííííííííííííííííííím
4. jan 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali :grinning: :grinning: :grinning: no to je celý on, ten si aj termín vlastnej svadby nemôže zapamätať, berú sa 22.mája a MM im vybavoval hudbu, prišli sme k nim a Majo že: Vybavil si? Majú volný termín na toho 25teho? :grinning: :grinning: :grinning:
Ali a robí zatra tvoja mama? By som chcela za ňou zájsť. :confused:
Juli keď to píšeš mi to len pripomína ako ten čas strašne rýchlo letí, a zase mám strach, že ako ja Barborku dám v septembri do škôlky :frowning2: :pensive:
4. jan 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi -robí, vie o tebe, len povedz kto si :wink:
4. jan 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné ránko,
my tiež ešte v noci kakaukujeme, kedy to zvykne končiť??natka už nevypije len také mlieko, musí byť hnedé :grinning: :grinning: inak ho reklamuje :grinning: :grinning:
ideme sa odtiahnuť na sánkach do mesta a asi aj naspäť budeme musieť, dúfam, že to zvládnem, uf, uf
5. jan 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si deti vyslala nech sa sami vyvenčia :sweat_smile: v záhrade a Oli ma prišiel bvolať, že mu Lukáš dierou v plote ušiel do susedov :sweat_smile: :grinning: :grinning: tak som musela aj ja tou dierou po neho, lebo to je víkendový dom a nik tam teraz nie je. trdlo jedno. A domov sa mu od tiaľ nechcelo, len násilím som ho ťahala :zipper_mouth:

ivi ty čo,. ešte beháš po meste?
5. jan 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte

ali...no vie, kde ti mal zdrhnúť :grinning: :grinning: :grinning:
5. jan 2010 o 12:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alami, sa tesim na zajtraaaa :slight_smile:

Normalne mam super tyzden - aktivny ako davno nie :grinning: Dnes kozmetika, zajtra lyzovacka s alami, stvrtok kadernicka, piatok bowling - akoze firemna kapustnica este :grinning: a vikend jednodetny :grinning:
5. jan 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
GG aj ja sa teším strašne :dizzy_face: , len škoda že ideme tak zavčasu, dnes bolo ráno dlho o ničom, keby nám tak slniečko svietilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ježííín, bowling nespomínaj, hneď by som išla.
5. jan 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
ste sa nejak rozsportovali po novom roku,zeby zavazky novorocne :grinning: . To lyzovanie vam zavidim v dobrom,ja to neviem ani MM, tak aspon ma Matko kacicky na lad nachystane, uz aby bol,do mesta sa mi nechce trepat :unamused:

S mliekom ja neporadim, MAtko je antimliekovy, ja som rada, ze vypije aspon deci raz do tyzdna a Janka bude zrejma taka ista. Cez den uz mliecko vobec nechce, iba v noci cucka, dufam, ze sa mi nejde tak ako Mato sama odstavit, len on sa troska neskor. Na kakao mi minule povedal, ze to je blato :unamused:

Juli, Pinocio, vy ste tu teda dobre dlho neboli, ale fajn, ze ste sa ozvali, aspon vieme ako sa mate
5. jan 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A novy rok sme zacali zdarne, najskor sa nam rychlovarna konvica pokazila, potom mikrovlnka a vcera som zistila, ze pracka nehreje. Uz sa tesim, co dalsie vypade, lebo sme zhruba vsetky spotrebice naraz kupovali :angry:
5. jan 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, my sme prišli domov ešte pred obedom, aj polievku som stihla na variť, druhé bolo trochu neskôr, ale som navarila a lahla si, lebo ma zae hlava bolela ako....
Ali tvoja mamina zlatá, už mala všetko nachystané, všetko vysvetlila a teraz je MM macher, že on si hned myslel, že až s daňovým tam má prísť :grinning: :grinning: jáááj chlapi :grinning:
GG, Ali zajtra príjemné učenie deťom, nech vám aj slniečko vyjde :wink:
Kasis no tak to teda poteší, ešteže sú výpredaje, aspoň o trochu lacnejšie kúpite, keď už musíte :sweat_smile:
Palci toto ja neviem kedy, nám malá začala sama od seba keď začala spávať celú noc, zriedka sa zobudila na mliečko, a to bolo ani už neviem, ale tuším ako sme začali UM dávať na večer, lebo som už mala málo mlieka.
5. jan 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi aj mna dnes pekelne bolí šiška, tak sme dve, snád to bude len dnes a pominie, možno ozaj bude zajtra krásny den,ked nás takto bolí, aj my by sme si priali
detúrencom aj maminkám želáme pekné lyžovanie, nech sa najmä drobcom páči, tiež v dobrom závidím, ja by som hned išla na lyže, ma to tak ťahá, okolo kamoši všetci lyžujú, o to viac sa budem tešiť o rok,aj s natkou. :sunglasses:
kasis, možno sa niečo samoopraví, nám sa tak vlani mikrovlnka po skrate naskočila :slight_smile: :dizzy_face: a fachčí
nás zajtra čaká 3D sono, tak dúfam, že uvidíme atlétika zo všetkých strán a že bude v poriadku-držte nám päste
5. jan 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi, ešte som chcela,ja len, že sa nejde malá odučiť v noci od plienky lebo vypije aj pol litra pred spaním, a ešte aj v noci....na druhej strane som tiež rada, že pije mlieko, uvidíme, kedy to skončí, by som si priala, aby nemala plienky, kým príde drobec na svet :wink:
5. jan 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je zajtra Tesco otvorene? :-O

Aj nam sa sama opravila mikrovlnka po tyzdni co sa tanier netocil :slight_smile:

Jaaaj, tak som sa dnes vykozmetikovala fajne...az mi bolo dlho lezat - 2 hodiny som tam bola :grinning:
5. jan 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked uz nebudete vediet co detom, toto mi dnes poslal bracho...:grinning: http://www.ajtaci.sk/product/kupelova-zelatina-149/
5. jan 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
GG no niekto sa ale má :wink:
Palci, tak ja som si myslela, že malá sa nikdy neodnaučí od plienok, až v takom veku (píšem, ako keby to bolo pred 100 rokmi :grinning: :grinning: ) sa odnaučila ako má Natka teraz. Ale tiež že som odložila cez deň všetky plienky a povedala, že žiadne už nemáme, že pôjdeme kúpiť zajtra, iba na noc som dala, a za pár týždňov si to nejako sama vsugerovala, že keď ide cikať, má sa pýtať a budila sa v noci, keď chcela cikať, stále som dávala na noc plienku, kým MM jeden raz zabudol a od vtedy je bez a pocikala sa iba jeden raz, ale to bola taká unavená, lebo sa vyšalela na snehu. Neboj nič, ešte sa isto odnaučí kým bude braček alebo sestrička :wink: :slight_smile: a nec hsa vám drobček zajtra pekne poukazuje :wink:
5. jan 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Palci, si mi vlanajsok pripomenula :dizzy_face: , ja s bruskom tiez som sanky tahala a aj na 3D sme boli zaciatkom roka :wink: budete mat pekny zazitok, isto bude vsetko v poriadku :slight_smile:
Nam tiez raz tak pracka sa sama opravila, no mohla by a aj 2x :grinning: , teraz ani nikto nerobi, co by nam ju pozreli, az bud.tyzden a potom budem tyzden prat non stop :stuck_out_tongue_closed_eyes: , konvicu sme od brata dostali pod stromcek, asi tusil :grinning:
GG netusim, ci je aj ja som chcela ist, ale zmena planu u MM, tak nejdem
5. jan 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
GG to ja budem zajtra popri tebe škaredá jak noc :grinning:
palci - ďakujeme a držím palce na to 3D
lyžiara som nahnala spať, zatiaľ sa teší, som zvedavá čo povie na kopci :sweat_smile:
5. jan 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok