Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

bzuco
autor
4. jan 2010

ali...tiež sa mi to stáva 😅 😅

alebo aj to, že niečo chcú traja, veľmi, veľmi...... a zrazu si to každý rozmyslí 😠

alami
4. jan 2010

bzuči - jasom tu mala kabát - nenosený asi rok, z 20Euro som už klesla na 10 a nič, zrazu jedna - dohodli sme sa že pošlem vyskúšať, na to druhá, že dá aj viac ale ho chceeee...tá prvá mi hoposlala naspať, že nesadol a tá druhá ho už potom zrazu nechcela. som myslela že ma drbne 😀

sme práve boli sánkovať-bobovať - tu v mtčk. sme mali super bobovú dráhu - takou skratkou cez polia do liskovej, ale Luky ten len ešte ešte...takže sme sa nakoniec spustili 2km dole do liskovej čo bolo supeeeeeeeeeeeeeeeeer, horšie to bolo hore 😅 ale sme tu 😝 luky skoro všetko šlapal po vlastných, dúfam, že bude teraz aspoň dobre spať. Včera sme boli von celý deň a v noci sa ani raz nezobudil. Inak vstáva každú noc na mlieko - ešte stále 😝 😝 😝 niekedy aj 3x 😢

bzuco
autor
4. jan 2010

ali...hej????
aj mne vstáva.... a to pred mesiacom som sa tešila, ked už týždeň sa nezobudil na mlieko, že sme za tým a drb...davaj zasa....takže aj v noci pije kakauko...našťastie len 1x 😅
občas sa stane, že sa zobudí až ráno okolo pol 6 a potom najedený spí - a my s ním- do 8mej...ako dnes 😉

alami
4. jan 2010

to aj jasom sa už párkrát tešila, že je koniec...
a potom sa zas s toľkého mlieka prečúra a treba ho komplet preobliecť 😝 a to som sa sťažovala že Oli vstával do 2 rokov a Lukáš ešte dlhšie

bzuco
autor
4. jan 2010

no s prečúraním máme aj my problém 😒 ...nie stále, ale dosť často - 3-4x do týždňa
teraz som kúpila na noc klasické pampersky tak som zvedavá, či vydržia viac ako tesco plienky

alami
4. jan 2010

k prečúraniu - včera v aute cestou domov sa prečúral tak, že keď sme mu dali dole kombinézu, tak bol mokrý od pazúch po kolená - len vyžmýkať. to som ešte nezažila. ale je pravda, že ako sadol do auta tak pil pil a pil

alami
4. jan 2010

my v noci tiež nejak 3x do týždňa. tak potom mi povedz či ti pomohli tie pampersky. my používame baby love

bzuco
autor
4. jan 2010

no márnosť 😕 😨 😨 😨
to sa riadne 😝

alami
4. jan 2010

hlavne že bol vysmiaty - ani nemukol - sme ani netušili - iba vyzlečieme a skoro sme skolabovali 🙄

geegee
4. jan 2010

Bzuco, aukcia super 🙂

Ma ani nestraste s tym vstavanim. Matusko spaval celu noc od 10 mesiacov a Tomo sa budi este stale. Mal obdobie, ze mu stacilo sa v noci napit vody a spal dalej ale teraz sa budi okolo 4 rano a hned ze Da, da. Tak MM ma rannu rozcvicku a robi mlieko 😠

Nemate niekto zaujem o kabat? Kratky po kolena, krasny cerveny s kozusinou sivou okolo vystrihu. Nejako sa mi nazbieralo zimnych veci 😖 Velkost 36 😅

pinocio
4. jan 2010

ahojky,
veselo ako čítam ,ja som dnes lietala s Mirkom po doktoroch, dali nám masť tak som zvedavá či tá kolera z tváre nadobro odíde.
Aj ja robím výmet po byte a chcem sa zbaviť čo najskôr haraburd čo sme dostali alebo už trčí špek von, no neodbúda.

🙂 budme vysmiaty čo nám ostáva

julia225
4. jan 2010

Ahojte baby, mame sa dobre, mala ma uz vyse 4roky, chodi druhy rok do skolky, tento rok chodi od septembra do Sukromnej MS v Dolnom Kubine, ja pracujem, tiez v DK. Byvame furt na Luckach, lyzujeme, korculujeme, mala je sikulka popri starsi deckach sa chyta pisat, citat, rata bohovo uz. Chodime do Doron stale, tak speakuje o dusu 😵 ale je huncutka riadna, taka rebeka 😀 .
Sem tam Vas kuknem...
domcek, my sme mali tiez vybrate zo tri mena a nakoniec sme sa rozhodli, ze ked sa male narodi a pozrieme na nu, tak dame meno, ktore nam k nej bude najviac pasovat... 😉
Vela stastia.
cmuk 🙂

alami
4. jan 2010

Juli čau 😵 😵 😵 😵

ivi,GG - som dnes skočila do Hrabova za Majom, nech Olimu navoskuje lyže a dobre som spravila, on to omylom dohodol na zajtra!!! si myslel, že zajtra je streda, takže chlapovi chytro volal - inak by zajtra prišiel zbytočne 😝

no a lyže - že nám radšej pre Oliho požičajú 😅 😀 😀 😀 tak dobre že som bola. Požičiam aj prilbu nakoniec, som bola v bazáre a cez 20 Euro za prilbu, ja že tak dobre kúpim, akosom mu na bike 😅 tú som za 2 Eurá trafila 😀 😀 😀 tak táto mohla byť za 10 a nie za 20 😝

takže GG platí streda ráno, sa tešííííííííííííííííííííííííííím

ivca82
4. jan 2010

Ali 😀 😀 😀 no to je celý on, ten si aj termín vlastnej svadby nemôže zapamätať, berú sa 22.mája a MM im vybavoval hudbu, prišli sme k nim a Majo že: Vybavil si? Majú volný termín na toho 25teho? 😀 😀 😀
Ali a robí zatra tvoja mama? By som chcela za ňou zájsť. 😕
Juli keď to píšeš mi to len pripomína ako ten čas strašne rýchlo letí, a zase mám strach, že ako ja Barborku dám v septembri do škôlky ☹ 😔

alami
4. jan 2010

ivi -robí, vie o tebe, len povedz kto si 😉

palculienka19
5. jan 2010

pekné ránko,
my tiež ešte v noci kakaukujeme, kedy to zvykne končiť??natka už nevypije len také mlieko, musí byť hnedé 😀 😀 inak ho reklamuje 😀 😀
ideme sa odtiahnuť na sánkach do mesta a asi aj naspäť budeme musieť, dúfam, že to zvládnem, uf, uf

alami
5. jan 2010

som si deti vyslala nech sa sami vyvenčia 😅 v záhrade a Oli ma prišiel bvolať, že mu Lukáš dierou v plote ušiel do susedov 😅 😀 😀 tak som musela aj ja tou dierou po neho, lebo to je víkendový dom a nik tam teraz nie je. trdlo jedno. A domov sa mu od tiaľ nechcelo, len násilím som ho ťahala 🤐

ivi ty čo,. ešte beháš po meste?

bzuco
autor
5. jan 2010

ahojte

ali...no vie, kde ti mal zdrhnúť 😀 😀 😀

geegee
5. jan 2010

alami, sa tesim na zajtraaaa 🙂

Normalne mam super tyzden - aktivny ako davno nie 😀 Dnes kozmetika, zajtra lyzovacka s alami, stvrtok kadernicka, piatok bowling - akoze firemna kapustnica este 😀 a vikend jednodetny 😀

alami
5. jan 2010

GG aj ja sa teším strašne 😵 , len škoda že ideme tak zavčasu, dnes bolo ráno dlho o ničom, keby nám tak slniečko svietilo 😵 😵 😵 😵 ježííín, bowling nespomínaj, hneď by som išla.

kasis
5. jan 2010

Ahojte,
ste sa nejak rozsportovali po novom roku,zeby zavazky novorocne 😀 . To lyzovanie vam zavidim v dobrom,ja to neviem ani MM, tak aspon ma Matko kacicky na lad nachystane, uz aby bol,do mesta sa mi nechce trepat 😒

S mliekom ja neporadim, MAtko je antimliekovy, ja som rada, ze vypije aspon deci raz do tyzdna a Janka bude zrejma taka ista. Cez den uz mliecko vobec nechce, iba v noci cucka, dufam, ze sa mi nejde tak ako Mato sama odstavit, len on sa troska neskor. Na kakao mi minule povedal, ze to je blato 😒

Juli, Pinocio, vy ste tu teda dobre dlho neboli, ale fajn, ze ste sa ozvali, aspon vieme ako sa mate

kasis
5. jan 2010

A novy rok sme zacali zdarne, najskor sa nam rychlovarna konvica pokazila, potom mikrovlnka a vcera som zistila, ze pracka nehreje. Uz sa tesim, co dalsie vypade, lebo sme zhruba vsetky spotrebice naraz kupovali 😠

ivca82
5. jan 2010

Ahojte, my sme prišli domov ešte pred obedom, aj polievku som stihla na variť, druhé bolo trochu neskôr, ale som navarila a lahla si, lebo ma zae hlava bolela ako....
Ali tvoja mamina zlatá, už mala všetko nachystané, všetko vysvetlila a teraz je MM macher, že on si hned myslel, že až s daňovým tam má prísť 😀 😀 jáááj chlapi 😀
GG, Ali zajtra príjemné učenie deťom, nech vám aj slniečko vyjde 😉
Kasis no tak to teda poteší, ešteže sú výpredaje, aspoň o trochu lacnejšie kúpite, keď už musíte 😅
Palci toto ja neviem kedy, nám malá začala sama od seba keď začala spávať celú noc, zriedka sa zobudila na mliečko, a to bolo ani už neviem, ale tuším ako sme začali UM dávať na večer, lebo som už mala málo mlieka.

palculienka19
5. jan 2010

ivi aj mna dnes pekelne bolí šiška, tak sme dve, snád to bude len dnes a pominie, možno ozaj bude zajtra krásny den,ked nás takto bolí, aj my by sme si priali
detúrencom aj maminkám želáme pekné lyžovanie, nech sa najmä drobcom páči, tiež v dobrom závidím, ja by som hned išla na lyže, ma to tak ťahá, okolo kamoši všetci lyžujú, o to viac sa budem tešiť o rok,aj s natkou. 😎
kasis, možno sa niečo samoopraví, nám sa tak vlani mikrovlnka po skrate naskočila 🙂 😵 a fachčí
nás zajtra čaká 3D sono, tak dúfam, že uvidíme atlétika zo všetkých strán a že bude v poriadku-držte nám päste

palculienka19
5. jan 2010

ivi, ešte som chcela,ja len, že sa nejde malá odučiť v noci od plienky lebo vypije aj pol litra pred spaním, a ešte aj v noci....na druhej strane som tiež rada, že pije mlieko, uvidíme, kedy to skončí, by som si priala, aby nemala plienky, kým príde drobec na svet 😉

geegee
5. jan 2010

Je zajtra Tesco otvorene? :-O

Aj nam sa sama opravila mikrovlnka po tyzdni co sa tanier netocil 🙂

Jaaaj, tak som sa dnes vykozmetikovala fajne...az mi bolo dlho lezat - 2 hodiny som tam bola 😀

geegee
5. jan 2010

ked uz nebudete vediet co detom, toto mi dnes poslal bracho...😀 http://www.ajtaci.sk/product/kupelova-zelatina-...

ivca82
5. jan 2010

GG no niekto sa ale má 😉
Palci, tak ja som si myslela, že malá sa nikdy neodnaučí od plienok, až v takom veku (píšem, ako keby to bolo pred 100 rokmi 😀 😀 ) sa odnaučila ako má Natka teraz. Ale tiež že som odložila cez deň všetky plienky a povedala, že žiadne už nemáme, že pôjdeme kúpiť zajtra, iba na noc som dala, a za pár týždňov si to nejako sama vsugerovala, že keď ide cikať, má sa pýtať a budila sa v noci, keď chcela cikať, stále som dávala na noc plienku, kým MM jeden raz zabudol a od vtedy je bez a pocikala sa iba jeden raz, ale to bola taká unavená, lebo sa vyšalela na snehu. Neboj nič, ešte sa isto odnaučí kým bude braček alebo sestrička 😉 🙂 a nec hsa vám drobček zajtra pekne poukazuje 😉

kasis
5. jan 2010

Palci, si mi vlanajsok pripomenula 😵 , ja s bruskom tiez som sanky tahala a aj na 3D sme boli zaciatkom roka 😉 budete mat pekny zazitok, isto bude vsetko v poriadku 🙂
Nam tiez raz tak pracka sa sama opravila, no mohla by a aj 2x 😀 , teraz ani nikto nerobi, co by nam ju pozreli, az bud.tyzden a potom budem tyzden prat non stop 😝 , konvicu sme od brata dostali pod stromcek, asi tusil 😀
GG netusim, ci je aj ja som chcela ist, ale zmena planu u MM, tak nejdem

alami
5. jan 2010

GG to ja budem zajtra popri tebe škaredá jak noc 😀
palci - ďakujeme a držím palce na to 3D
lyžiara som nahnala spať, zatiaľ sa teší, som zvedavá čo povie na kopci 😅