Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

bzuco
autor
11. jan 2010

ahojte

som bola v meste niečo povybavovať...
a zastavila som sa vo Funky - menia majiteľa, tak majú 50% zľavy na všetko, tak som nakúpila deťom - ZASA!!!! 😅 😅
maťkovi oteplené šuštiaky po 2,50-3 eurá, som mu zobrala aj na budúci rok....šiltovku spiderman za 2 eurá, pančušky po 90 centov a malej aspoň tepláky za 1.50...už veľmi nemali na výber - som jej tiež chcela tie oteplené gate, ale boli už len obrovské ☹ ..ani tričká už pre ňu nemali ani svetre

no pozerala som aj sebe, ale bud mali veľké alebo malé číslo ☹

kasis
11. jan 2010

Bzuco, ty mas teda nos na dobre ceny, si super nakupila 🙂
Andy, ved kvoli tomuto musi MM zmenit robotu, lebo firma, kde robi krachuje a myto im k tomu len dopomoze 😠

baileysa
11. jan 2010

kôň blbne aj mne, Gmail som si nevsimla, ale ali tam ti dole Pise, že koľko máš percent zaplnenu schránky a oni majú obrovskú kapacitu, takze 700 správ nebude problém ... ja si ale postu pozerám nie na priamo ale cez postovy program, tak neviem

baby, ja s porodnicou nie som stále rozhodnuta, už mám aj nervy dakedy, že si to nemôžem pripraviť a stále ratam s dvomi možnosťami... ale môj plán je, že to začne v noci pôjdeme do bs, do rana pôrodom, mm sa vráti po gretku, v noci k nej zavolame svokru, a potom už môže byt s nami v bs... tak toto je môj ideálny plán, ktorý je komplikovany v tom, že budem musieť pobalit aj gretku... další variant je, že ak vydrží do 25.1. tak by som s g isla bývať k tete do bs a tam čakala a mm by iba dobehol... no a samozrejme to môže byt aj uuuuuuplne inak hehe

alami
11. jan 2010

bai - aj ja už vybavujem poštu cez outlook expres
bože, to ty si už tesne pred pôrodom a to som ťa za celý čas ani tehu nevidela 😅

geegee
11. jan 2010

ked si predstavim, ze pri Matuskovi som aj ja mala plany ze ist do Stiavnice rodit vsetky moje deti.. 😀 Tomina by som porodila niekde medzi BB a ZV, ked ratam ze od prasknutia vody po prestrihnutie pupocnej snury preslo 65 minut 😀 A matuska....toho by som mozno veru aj stihla 🙂 Za 4 hodky 🙂

kasis
11. jan 2010

GG, to si mala riadnu rychlovku Tomaska 😀 , Janka tiez bola rychlo, ale sediet v aute bolo aj tych 5 min vela, mne sa nedalo
Bai, nech vam to dopadne hlavne stastlivo 😉

ivca82
11. jan 2010

Ali ty si kedy odpísala, som ťa normálne prehliadla, sorry 😅
Bai, nech ti pôrodný plán vyjde podľa predstáv, ja síce niesom tehu, ale už rozmýšlam nad DK, vraj je tam fajn, len si to budem musieť ísť keď to bude aktuálne obzrieť aj z vnútra, lebo neviem ktorá pôrodnica tu splní aspoň čiastočne moje vysoké nároky po IT 😅 😀
Kasis to ma mrzí s TM a jeho prácou, budete to mať poriadne ťažké takto, keď bude na týždňovkách 😔 a pre vecičky sa netráp, narodilo sa nám síce dievčatko, ale v CZ, tak tam sa tak rýchlo nedostaneme, a potom jej to už bude aj tak malé 😉
Andy, to máš hneď ráno kričať, sme si trošku postáli v kolónach, ale nevadí, majú pravdu, a veeeeľa vodičov, to bralo v pohode, jeden bol suprový, zastal na križovatke, ignoroval policajta a púšťal vodičov-teda aj nás prichádzajúcich s vedlajšej cesty 😀
Bzučka tie obrovské si pôjdem asi ja pozrieť, nemám žiadne ale úplne žiadne gate na sneh pre mňa 😀
Som bola dnes na daňovom, tak tam majú taký bordel, že ťa môže aj šlak trafiť, si ma tam podávali ako keby som mala mor alebo čo, vyhovárali sa jeden na druhého, druhý na niekoho kto je na PN, no mohli rovno povedať, že nevedia o čom hovorím.... A ešte nahánať jedného právnika, keď som ho našla tak chudák tak koktal, že až, ale vždy lepšie že aspoň rozprával, naposledy predo mno normálne ušiel 😝 😠 😀

baileysa
11. jan 2010

baby má nestraste s tými druhymi porodmi takými rychlymi, ja ratam, že aspoň dake 4 bodky by sme mohli mat hihi ale zase sa nenahnevam, ak to pôjde tak rýchlo...

kasis, tak to má tm dobre, že našiel novú robotu, držím palce

ivca, ty čo take dôležité vybavujes? ja som bola v piatok na socialke, ale mám ich dúfam na dlho dosť...

ivca82
11. jan 2010

Bai nič také dôležité, len som potrebovala vedieť či si môžem odrátať nejaké sumy pri daňovom priznaní. A právnik nám dlží peniaze už dlhú dobu, tak sa zašíval a menil čísla, ale ako sme sa na polícii informovali, môžeme na neho podať trestné oznámenie pre spreneveru, tak sa zrazu odtajil 😀 😀
Baby ja sa ani nebojím tak pôrodu, ako začiatku tehu, ak mi bude zase zle a popri tom Barborka a domácnosť... 😔

alami
11. jan 2010

že od černovej po bystrickú štrajkujú? to ako mám ísť po oliho, pešo? však sa autom nedostanem.... 😨

alami
11. jan 2010

ja som dners inak po 2 týždňoch zas jednodetná,ažmi je divnôôôôô že mám zrazu klud 😅
Luky ma ráno hladkal a vraví mi - môj drobček, môôôj.... 😀 😀 😀 😀 - to ako ja jemu 😅 a potom sa obliekal do vetrovky,topánky na nohách, že ide vraj chlebík kúpiť a poprii tom na mňa, že - Aľa(ešte tak makko to povedal, som sa skoro ušťala)...Aľa,kde mám bundičku...a klúče od auta kde sú? 😀 😀 😀 😀 to u nás klasika, že sa stále klúče od auta hľadajú 😅 😀 😀 😀

kasis
11. jan 2010

Ali pustia ta, prinajhorsom nechas auto na stanici a zbehnes po Oliho, MM sa tiez prave prediera domov, mi volal, ze uz len odbocit na Likavku mu chyba 😀 . Luky zlaty a to sa aj u nas vecne hlada 😉
A mam opravenu pracku, idem po 3 tyzdnoch prat kopy 😀 😀, lebo aj to co som prala po sviatkoch musim nanovo, to mi len v studenej vode vymachalo a praskom navonalo

geegee
11. jan 2010

u nas zacal boj o masku - v skolke bude karneval 😀

bzuco
autor
11. jan 2010

ivi...no 152ky gate ti asi budú malé 😅 😅

majussa21
12. jan 2010

Ahojte.
Ja nejak nemozem spat kedze som po nocnej spala do 14tej.tak teraz nemozem spat..
Kasis aj ja som mala pokazenu pracku a to uz druhy krat a mam ju len 3 roky raz odisiel klinovy remen a teraz po prani ostala zamknuta tak ju mm nasilu otvoril odisiel digitalny zapinac no oba razy ju opravil nejako kabliky pooprepajal a sla a to nieje elektrikar..
Bai tak budeme drzat palce nech ti ten plan vyjde ale ja by som sa veru tie pri druhom bala ci to stihnem e nebudem rodit na polceste..
Ali no zlaty ze kde mam kluce ake su tie deti podarene svojimi hlaskami..My ked sme dnes vecer prisli z prechadzky a stretli sme maminu kamosku a mala ju videla len asi 2x,tak hned isla povedat mamine ze jej stretla kamaratku a pritom jej nik nic nepovedal ale tarala jej statocne ze ake hracky si dostala na vianoce"vsetky", kedy nas prides pozriet so starkou"dneska"na vsetko vravi dnes aj ked jej to stale opakujem..
Baby aj zajtra chcu este strajkovat?Ze ci sa dostanem na obed do prace..

domcek
12. jan 2010

Cafte baby,
bay ja som ani nevedela ze si ty tehu az teraz asi pred tyzdnom 😀

geegee
12. jan 2010

aj v Uncle Sam maju 50perc. zlavy. Bundy detske od 500 korun, damske lyziarske gate za 600-700, aj bundy tak. Tricka okolo 200.

kasis
12. jan 2010

Ahojte
Domcek tej vasej kočke sa u tebe velmi paci 🙂 , bodaj by sa jej chcelo do takehoto počasia
Majus, nam odisla spirala, tak nic ine neostavalo iba vymenit, v robote ako? Sandruska aka utarana 😉 . Nam sa Matko nejak zatal, asi 2 dni drzi bobrika mlcanivosti, iba nie povie, neviem na com sa ofucal 😒
GG a akou maskou chce byt Matusko?

domcek
12. jan 2010

Kasis to mas tak ked je zavcasu tak strajkuje a teraz sa jej zasa nechce.
Ale dnes ma smolu ani si nelahnem upratujem skrine a tak zajtra idem uz na prijem tak krasavica
pojde von ci sa jej chce alebo nie. 😀
Matko je inac dobry no co asi si ho nastvala. 😀

kasis
12. jan 2010

Domcek, no ked si uz konecne zvykla 😀 , len aby ste este dnes neleteli, ked tolko upratujes, ale ja som tiez posledne dni len upratovala a az mexicka pizza slecnu von dostala, bodaj by nie, ked som pol plechu zjedla 😀 😝 . Tak budem drzat palce, nech to mas rychlo za sebou. 😉

domcek
12. jan 2010

No je to mozne ze sa konecne udomacnila.Uz dupe do mna den, noc marne jej vysvetlujem, ze kade dnu tade von.. 😀 😝
Ja mam od lekara nariadeny pohyb som sice otvorena na 1cm ale krcok je stale 2cm dlhy tak uz sme aj trsali.
Hadam to nebude ako pri Simonkovi 10,5h. 😅

bzuco
autor
12. jan 2010

domi...ty už ideš na vec???? 😲 😲
tak držím palce 😵 ...potom píš SMSku

domcek
12. jan 2010

Zuzi jasne hned pisem.
Ano ideme na vec ja uz mam toho plne zuby a placenta uz dosluhuje aby sa nieco nestalo.
Uvidime ci si ma tam uz zajtra nechaju ale kazali mi pre istotu zobrat aj veci tak dufam ze ano.

bzuco
autor
12. jan 2010

tak sa držkaj, budem na vás myslieť 😉

a ideš do DK? či tu?

geegee
12. jan 2010

Domcek, tak rychlo to preslo 🙂 Som rada, ze ste to spolu s malou slecnou Nelou, Ester, Sarou, alebo Paulinou dotiahli az sem 🙂

kasis, problem bol, ze Matusko nechcel byt nic 😀 Ale uz som ho ukecala, ze opravar, alebo take nieco...ale zistila som, ze druha ucitelka o karnevale nic nevie, a ani v skolke nemaju ziadny plagat ani nic 😀

bzuco
autor
12. jan 2010

inak...dadulka2000 má dievčatko 😉
narodila sa včera ráno, akurát vraj nemajú pre ňu ešte meno 😅 😅 ..že tam stačí nahlásiť meno do 6 týždňov 😝

alami
12. jan 2010

gg-a masku máte, či mu dáš len tak čo máš? máme doma prilbu staviteľa boba a bobov opasok na náradie - dá sa do neho pozasúvať náradie 😉

majussa21
12. jan 2010

Ahojte.A to odkial zhanate masku je daka pozicovna aj v rk ci to si nie..
Kasis no asi neni o com rozpravat alebo myslis ze by bol taky tvrdohlavy a dokazal sa tak dlho hnevat, zeby mal dovod?V praci dobre akurat nas teraz nutia ze sa mame dat zaockovat proti prasacej chripke no co minister nakupil vakciny ale nik sa nejde dat ze mame podpisat reverz nam to spocita minister ked ich nakupil za niekolko milionov no a co sme pokusne kraliky
Domcek tak uz zajtra ides, dnes som mala poobednu a bola som odpisovat obvodne lekarky a maju preplnene az 17 deti no hruza hlava na hlave..Ale ty asi ides do DK vsak si tak spominala?A potom sme mali rozlucku s primarom v anima cafe ide do dochodku..budeme mat nove ale nik este nevie akeho..
MM ma zajtra preskusanie vodicov budu pisat testy s policajtom a po praci zas skusku v skole a v sobotu dalsiu v pp a ja robim rozmyslam ci si nevymenim a nepojdem sa s nim prejst.
Bzuco to som ani nevedela s tym menom ze to tak nemusi byt ze hned povie..
Poculi ste o anionovych vlozkach predavam xi ak by ste mali zaujem mozte vyskusat..

www.ekofamilia.sk/docswinalite-info.pdf

majussa21
12. jan 2010
ivca82
13. jan 2010

Dobré ránko tetušky 🙂
Domcek držím palce, nech máš ľahký pôrod a nech ste zdravé obidve 😵