Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
29. jan 2010

GG ok, tak hore. Ja mám Oliho ešte v škole, takže vysvedčko netuším. Inak - on bude mať slovné hodnotenie. a čo tu máme v mtčk kamoša Oliho - tiež prváka, tak ten vraj má - teda mal mať - sme sa pred pár dňami rozprávali, všetky známky, nie len jednu - ako prvák na pol roku 😕 vraj je to už po novom tak.
to fakt bzuči? vieš o tom?

GG - tak ja ťa budem v prípade núdze zajtra škrabať zo svahu 😀 😀 😀 😀 trtáč ma už bolí len slabo, zvládnem 😀 😀

geegee
29. jan 2010

OK, ved prinajhorsom lyze zapichnem do snehu - keby bol zly sneh, alebo nieco podobne, co by sposobilo moju neschopnost lyzovat a skoncime v tom bufete 😀

alami
29. jan 2010

ok 😉
bai - a ty sa drž 😉

alami
29. jan 2010

tak aj Oli má "samé jednotky", volala mi mama - bola po neho, mne ešte Lukáš spí. Má ohodnotený každý predmet slovne, ale sú tam na to slovné hodnotenie 3 stupne a on má teda všade ten najlepší. 😵

tak si teda prajme - bzuči, nech sa takto môžeme pochváliť aj o pár rokov 😅 😀 😀 😀

palculienka19
29. jan 2010

gratulujeme školáčikom k úspechu a nech sa vám zajtra bezúrazovo darí na svahu 😵
dnes je spln 😉 , tak sa teším na moju super noc po novom 😔

bzuco
autor
29. jan 2010

ali ano, už aj prváci majú za každý predmet známku...akurát je na škole, či známkuje arabskými číslicami alebo slovne....minulý rok mala B. slovné, ale teraz doniesla číslicové - no je to oveľa krajšie, aj tie deti jasne vidia, či tam je jednotka alebo nie

ivca82
29. jan 2010

Tiež sa pripájam a blahoželám školáčikom k výborným vysvedčeniam 🙂
Palci, ja som to mala zase naopak, jednine počas tehu a kým som kojila, nevedela som čo to je bolesť hlavy, nieto ešte migréna, kŕče v žalúdku ani nič, akurát potom sa mi migrény a bolesti hlavy zhoršili - teda mávam ich podstatne častejšie a pri splnie tiež zle spím. Tak verím, že u teba to bude naopak, teraz to ešte vydržíš a potom bude dobre 😉 🙂

My sme skoro stále von, malá s plačom na obed domov a večer ešte po tme pri "lampe" na dvore a tiež s plačom dnu 😀 tak strašne sa teší zo snehu a ja s ňou 😵

Bai takže keď ide byť spln, tak sa zajtra si nezastavím, pravdepodobne budeš niekde medzi RK a B.Šiavnicou 😉 držím palce nech všetko zvládnete ako ste si naplánovali 🙂

kasis
29. jan 2010

Ahojte,
jednotkarom velke gratko 🙂
My sme dnes tiez sneh odhrabavali, ja cely dvor, aj Matko pomahal, aj lopatu stratil, az plakal, najdeme az ked sa roztopi sneh. Ma to potom nejak zmohlo a poobede som zalomila, ked aj Janka zaspala 🙂
Paci, tebe pohodovu noc, ja som ako tehu zas nemohla spavat, sa mi nejak nedalo.

geegee
30. jan 2010

Aj ja som mala vcera migrenu ako vysitu 😠 Aaaaale dnes je super, nezabudla som lyzovat, zliezla som 3x Malino Brdo a potom okolo Matuska na jeho vleku sme sa motkali. Este by som veru ostala, keby som nemusela bezat domov k Tomkovi a Matuska dat spat 🙂 Az na to pocasie....som sa ja tapa namalovala rano a neviem naco...sneh, vietor...a uz som bola krasna... hned po prvej jazde bola spirala dole 😀

Bai...mala by si sa hlasit kazde 4 hodiny, ze ci sa daco deje 😀 😉

baileysa
30. jan 2010

ahojky,

ja asi neporodim a to dieťatko sa dommna vstrebe...))) ale ešte iba dva dni po termíne, ale už sa dlho chystam, že kedykoľvek to môže prísť... Aspoň si ešte uzijem to čakanie a nič nerobenie...)))

gg, že každé 4 hodiny))))) mne sa stačí, že ja sa furt pozorujem))))

geegee
30. jan 2010

Bai, to male ma rozum...v takomto pocasi ta nebude prehanat cez Donovaly. Mudre babo 🙂

ivca82
30. jan 2010

Bai 😀 😀 že sa pozorujem 😀 😀 to aby si to neprešvihla? 😀 😀 a ti vravím, bábo čaká do zajtra 😉
GG ja som na tom bola včera podobne, ešte aj MM behal kade tade, čo sa domov v niekoľkohodinových intervaloch na 5-10min. zastavil ☹ Našťastie je sneh a malá sa vonku vybláznila 🙂

alami
30. jan 2010

čaute 😉
Oli dnes na lyžiach štrajkoval 😒 no ale - počasie besné, vietor čo nám švihal sneh do tváre 😝 ešteže som si vzala so sebou mamu a s tou sme si to odsedeli na kávičke v bufete 😅 😀

andy271
30. jan 2010

Ahojte babky...
Tak ja som zase marod...
Od stvrtka ma strasne boleli usi...
A dnes sme isli do vojenskej, mam zapal v obidvoch...
Taka je to brutalna bolest, ze az..
A tabletky proti bolesti velmi nezaberaju..
A este k tomu stale akutny zapal priedusiek..

Tak sa o mna a alex pekne stara tatinko nas..
Neverila by som, ze dokaze navarit a aj umyvat riad...

Zatial sa majte pekne...

bzuco
autor
30. jan 2010

andy...tak skoré uzdravenie - bolesť uší je hrozná 😖

alami
30. jan 2010

booože, andy....lieč sa 😒

geegee
30. jan 2010

Andy, mne na zapal pomohol olej z 31 bylin z JUSTu. A bolelo to nechutne teda...asi najhorsia bolest, aku si pamatam...a ten olejcek zabral v priebehu par minut.

Alami, aj nas Matusko je dnes nejaky dobity...narieka, ze ho bolia svaly a chrbtica. Tym svalom verim, ale kde prisiel na chrbticu netusim 😀 Asi im dal zabrat ten vacsi kopec. Aj ked sme este zostali aj bez instruktora a krpaty chcel ist silou-mocou na "nestrešnú lanovku" /rozumej sedackovu na Malino 😀/ Hadam o tyzden bude krajsie 🙂

palculienka19
30. jan 2010

ahojte,
lyžiari oddychujte, liečte modrinky a svalovicu, andy, tebe nech je skoro skorunko lepšie, bolesť uší tomu sa hovorí bolesť s veľkým B, super, že ťa mm obieha, ty len pod perinou, ivi my sa teda pekne doplname,budem sa spoliehať na tvoje slová, inak noc som prespala úplne fajn, čo som neverila
bai a tebe to už zostáva asi len na ten február, bude to februárčiatko zrejme, len nech to prijde samo, to ti prajem, a čo má prísť to prijde,ja by som ti priala nedelniatko 😉 , každopádne držte sa 😉
my sme dnes po oslave,ocinovej okrúhlej, tak som sa zase objedla kvalitne, takže mi v noci vytroví, budem vrždať chladničkou, ale dobre oslava dopadla, tak som rada za ocina, že mu to vyšlo

alami
31. jan 2010

Bai - si jeden kus či dva 😅

Oliho chytá nejaká choroba, asi preto včera štrajkoval na maline, asi mu už bolo biedne 😖

baileysa
31. jan 2010

ahojky,

ali, stále jeden kus...

alami
31. jan 2010

netáááááraj. A ja na teba myslím a vravím si,že už si isto dvojmo.... 😅 😀
prajem rýchly a bezbolestný... 😉 nech to máš už za sebou a užívaš si drobčeka 😵

ivca82
1. feb 2010

Dobré ránko tetušky 🙂
Bai ešte si doma? Ale ťa stresujeme čo? 😅 😀 Ja len na telefón pozerám či nejaká sms od teba neprišla 😀
Palci a Natke je ako? Už lepšie?
Andy a ty? Lieky zabrali? Ak bude TM v robote a bude ti niečo treba kúpiť alebo z lekárne tak kľudne krič 😉
Ali a Olinko ako?
Všetky chorôbky sa rýchlo uzdravte 🙂

bzuco
autor
1. feb 2010

ahojte

ivi...a na mňa nemáš žiadnu otázku? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivca82
1. feb 2010

Ahoj Bzučka 😀 Máš sa? 😉

alami
1. feb 2010

Oli v pohode. Bolelo ho hrdlo a hlava a bol nejaký červený v líčkach, ale teraz sa zdá, že mu nie je nič, práve sa hrá s Lukáškom na gunára 😅 😀 😀 😀 😀

bzuco
autor
1. feb 2010

ivi...ale celkom dobre
od dnes sme bez tatina - nastúpil do novej práce, tak budeme už sami cez deň

booože, musím sa trepať na poštu s balíkmi a tak sa mi do kelu nechceeeeeeeeeeeeeeeeee 🙄

kasis
1. feb 2010

Ahojte,
ja len kuk, co Bai 🙂 , tak bude februarcatko
Ideme sa poobliekat a von, Mato uz od 6tej tara, ze sa ide bobovat, ocino totizto nasiel na pojde klasicke boby s lyzinami, ese po sebe, tak ma zabavku 😀 , esteze sa nam da aj po dvore 🙂
Pekny den 😉

ivca82
1. feb 2010

Bože, mne tak hučí práčka, len nech sa ešte nepokazí ☹
Bzučka ale nechodí na týždňovky, či?
Ali to je ako na gunára? 😀 😀

bzuco
autor
1. feb 2010

ivi, nechodí....ale kým sa dotrepe z L. Hrádku - tak príde večer 😒

kasis
1. feb 2010

Ivca, mne huci, odkedy je opravená 😒