• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

4. októbra 2016 
baileyska gratkoooo - veľa radosti z maličkej, nech je zdravučká a nech vám robí radosť :dizzy_face:
3. feb 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bai gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: Nech ste obidve zdravé a a šťastné :dizzy_face: :astonished:
3. feb 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeee bai....megagratko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...takže Laci bude mať doma babinec :wink:
krásne miery - vyzerá, že bude z nej malá basketbalistka pri tej výške :grinning:
a kedy sa narodila....včera či už dnes?
3. feb 2010 o 08:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoro som si telefón rozobrala čo špekulujem čo je s ním, že mi nejde :sweat_smile: :grinning: a to orange má výpadok :astonished:

Spoločnosť Orange Slovensko eviduje v týchto hodinách výpadok služieb svojich mobilných sietí 2G a 3G, ktorý nastal približne o 5:00 hodine. V dôsledku výpadku nie sú k dispozícii hlasové ani dátové služby na celom území Slovenska. V súčasnosti identifikujeme príčinu problému. Akonáhle budú známe bližšie informácie o príčinách ako aj predpokladanom termíne odstránenia výpadku, budeme Vás ako aj našich zákazníkov prostredníctvom médií informovať o ďalšom postupe.

Sploločnosť Orange Slovensko sa svojim zákazníkom ospravedlňuje.
3. feb 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ali...všetko nejde...iba T-com - teda pevné linky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2010 o 09:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pol hodiny po dome behala, ja ze nie je dobry signal, tak som hladala :grinning:
3. feb 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bai pripajam sa ku gratulaciam a hlavne vela zdravicka a stasticka prajem :dizzy_face:

a s tým Orange je to sila... citala som, ze to bola planovana odstavka, ale mala byt len v noci ale nieco im zlyhalo... ale aj tak ako to ze to nedali dopredu vediet... u nas cela institucia ma sluzobne mobili O :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bai, gratulujem :dizzy_face:
Uz je jasne co v tom brusku tolko robila....RASTLA!! na tych 54cm!! :grinning: :dizzy_face:
3. feb 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak máte veselo s Orange-om :grinning: ešteže ja som zástanca O2 a to mi funguje, som skoro celé doobedu telefón dvíhala :grinning: nás skoro zavialo vonku, a malá vynašla nový systém odhrabávania snehu, na kolená a čistila chodník :grinning:
3. feb 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi - tak ju pošli aj ku nám, aj nám treba odhrabať :wink:
3. feb 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte

kasis...ja som sa zľakla, že nemáme poplatené faktúry :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 12:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som bola zasa tu u nás v tom bazáriku na sídlisku a doniesla si zasa nejaké veci..ja tam už nepôjdem, lebo aj o posledný cent prídem :zipper_mouth:

ak budete mať cestu, zastavte sa tam - teraz majú plno nových vecí z Takka a za smiešne ceny...bundy a kabáty po 6-7 eur, nohavice po 4, blúzky po 2 eurá, mikini a svetre po 3-5 eur, opasky po 2, nové podprdy po 1 eure, plavky po 2 eurá.....no ja som tam už nechala korún - ale obmenila som si totál celý šatník :wink:
3. feb 2010 o 12:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky , prišla som sa sprítomniť, u nás nič nové Mirko nechce chodiť :unamused:

Bzuco - ten bazar v tom dome na rohu
3. feb 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pinocio ahoj...ano, tam...skoč tam pozrieť
majú otvorené po-pia od 10,00-15,00
3. feb 2010 o 12:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
len pozor - veci si treba riadne popozerať, je ich dosť kazových :unamused: - hlavne dierka sem tam,alebo fliačik.... ale dá sa s ňou-predavačkou- dohodnúť aj na zľave
3. feb 2010 o 12:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bai, aj my sa pridávame ku gratkám, nech ste zdravé, nech máš dosť mliečka pre takú veľkú babenku, a nech máte krásnu symbiozu od začiatku :slight_smile: :wink:
super, že to už máš za sebou :wink:
3. feb 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

Bai, gratulujem :slight_smile: veľa zdravíčka a šťastia prajem maličkej!!!!
3. feb 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ešte info - vyňúrala som v januárovkách :sunglasses: :grinning: - bai porodila dnes 4,30 :wink:
3. feb 2010 o 22:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky.
Bai aj ja sa pripajam k blahozelaniu pre malinku, nech ste zdrave a malinka rastie do krasy :wink:
Bzuco ja neviem kde je to ten bazarik?Mozes mi to prosim ta upresnit?Aj pre decka maju ci len pre nas?
MM si cely mt rozsteloval co si myslel ze s nim nieco ma ked mu nesiel vsetko sa mu podarilo vymazat vsetky data fotky teda okrem zoznamu nastastie by bol iny pruser..Teraz ho mame v nocnej tak sme same..
Pinocio ved ma cas vsak ma len rok neboj ani sa nenazdas a bude vsade za tebou :grinning: Mne mala mala 1 rok mesiac tyzden a den :grinning:
3. feb 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzuco ty si riadny detektiv :grinning:
3. feb 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
majussa ahoj
je to taký starý rodinný dom, hned oproti tej novej bytovke v baničnom, to uvidíš

a majú aj pre deti, pre malé, veľké, pre chlapov, ženy....
a stále vykladá nový tovar.....
ja som si nakúpila už aj na leto - ako ked nájdem :slight_smile:
3. feb 2010 o 22:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bai -gratulujeme k princezne

bzuco- čo ty nenájdeš

chlapi veselo spia a mamka mátoží, ako to vizerá s obchodmi v meste potrebujem zaodieť seba a mm

ináč chodníky by mohli aj odhrnúť dnes som prešlapovala na mieste- došla som na roveň no svaly na nohách a rukách dostali zabrať
3. feb 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pinocio - ja už do mesta ani nechodím - načo, ked si nakúpim v bazáriku nové veci za facku :sunglasses:
3. feb 2010 o 22:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja stále na nete v bazároch :slight_smile:
3. feb 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dnes som si bielu bundu s kapuckou a kožušinkou, na opasok - 6 eur a malému nádherný svetrík za 3 eurá + bavlnený roláčik za 1 euro a ešte som si sebe úpletový fialový šál za 50 centov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. feb 2010 o 22:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chod tam do toho domu, neobanuješ :wink:
3. feb 2010 o 22:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved potrebujem trenčkot na jar nejako som sa zväčšila no podla váhy nie tak neviem či sa veci strcli či váha v keli :grinning:
3. feb 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bundičiek majú dosť, chod - kým je z čoho vyberať :wink:
3. feb 2010 o 23:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už bežím :grinning: , idem ľahnúť Mirko bude chceť dokojiť a dik za typ
3. feb 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja

tak čauko
3. feb 2010 o 23:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok