Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

bzuco
autor
8. feb 2010

ivi..no paráda 😵
ja som tak v septembri našla 2000,- - čo dostal ku krstu od prestarých rodičov 😅 ...tiež som hľadala nejaký papier a našla 2 fialové 😀 😀 😀

bzuco
autor
8. feb 2010

akurát, že ja som musela utekať do banky meniť to na € 😀

pinocio
8. feb 2010

ahojky,
to sú témy včera roztoč dnes prachy aj ja chcem takú zabudnutú nájsť 😀

dieťa spí na chodbe mám otvorené dvere , vrúre obed a zasa suseda bliaka ako bez rozumu

alami
8. feb 2010

očko mal zaškrabnuté, máme atb+mastičku - dnes každé 2 hodiny zajtra LEN 5x. Mala som čo robiť mu to tam nejak dať 😒
umieram hladom, mali sme od včera len polievku, idem rýýýýýchlo variť kým neumriem 😖

kasis
8. feb 2010

Ahojte,
mne obe spia 🙂 , Janka mi uz asi definitivne na jeden spanok presla, ale potiahne 4 hodky, miesto 2x po 30 min 😉
Ali, dobre, ze si isla, aby sa mu tam daka infekcia nezaniesla, prajem pevne nervy pri nanasani masticky, to bude asi boj.
Ivca, no to teda potesi, esteze si to nevyhodila 😉
Mne sa zas Matko vyhadzal po tvari takymi drobnymi pupencekmi cervenymi, ale miznu mu uz, ale pytala som sa muza, ze co jedol a pil vcera u svokry, tak to ma asi dzusu pomarancoveho, ten mu ja nedavam
Majus, tak vy uz na 3rocnu? Matko je presne na narodky objednany, a ked neviem preco nas na pondelok, ked poradne su v utorok 😕 . CD aj my mame, uz je aj poriadne zodrate, hned ako vstane si sam pusti 😉

bzuco
autor
8. feb 2010

http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=6570789

myslíte, že je vhodná aj pre chlapčeka? 😕

bzuco
autor
8. feb 2010

tieto topky rozmýšľam, že zoberiem malému - na behačku fajné

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6940074

s tou bundičkou by to dobre ladilo, len ma trošku "rušia" tie srdiečka, aj ked farebne je ok

kasis
8. feb 2010

Bzuco, podla mna aj ano, vsak radsej srdiecka ako lebky 😉

Jaja a som vam chcela, ze toto je zas co za moda????? To by som s Matkom nerobila,nie este s novorodencom 😨

http://www.vitalia.cz/clanky/pozor-na-bajecne-l...

bzuco
autor
8. feb 2010

už dlhšie zháňam takú pletenú bundičku podšitú flísom - ako táto,.... len samé ružové sú v ponuke, alebo potom za toľko ako bola nákupná cena 😝 ...sa môžem na to vy.....
mala ju aj B. a bola som veľmi spokojná - teplučká, pohodlná - preto ju zháňam aj malému

bzuco
autor
8. feb 2010

ježiš-mária 😲 😲
to je čistá vražda - chúďa malé 😖 😖 😖 😖 😖

pinocio
8. feb 2010

to lietanie som videla včera v telke, no mne sa to vidí na hlavu - syndrom traseného dieťaťa taknič nikomu nevraví

majussa21
8. feb 2010

Bzuco ked mu to mokva a hnisa no ja neviem my len tantum verde vytierame, masticku herpesin,aj tabletky heresin a beckove vitaminy urychlia hojenie
Ali no aspon mozes byt kludna a ista ked vies co to ma tak nech moc nebojujete a mate to bez problemov
Kasis tak to ti krasne potiahne lepsie ako 2x 30min.Mna to len tak napadlo s tym cd lebo akurat nam hralo.A objednala nas preto teraz ze mali malo a mozno sa nam to tiez posunie tak ze bude mat aj 3 roky.
Idem kuk tie linky co ste pohadzali.
Nasi maju ovce a sa im okotili jahniatka tak ju starky vzal pred chvilou do mastale no ako prisla tak smrdi ze ju idem okupat lebo tu mame smrad ako v mastali ale dieta stastne, spokojne 😀

bzuco
autor
8. feb 2010

maji dík
no hlavne, že malá je spokojná 😀 😀

majussa21
8. feb 2010

Bzuco ta bundicka je krasna a tie srdiecka su v pohode ved niesu ruzove to by vypadalo zle a tie topky k tomu a moze ist robit modela su skvele. 😉
Kasis no tak to je hroza s tym lietanim no co uz len na tom moze byt pozitivne nechapem kukam ako puk 😢

geegee
8. feb 2010

ali, to sa mu ako podarilo zaskrabnut si ocko? :-O
My zajtra asi pojdeme kuk Dr. Papuch, obaja soplia, Mato v noci kasle odusu spasenu ☹ KOalka masticka mu pomoze a potom cusi, ale radsej pojdem...on ma doktorku Danku strasne rad 🙂 Sa tesi k nej 😀

No a choroby....nasej mame dnes zistili helicobaktera...konecne...bolesti ma uz 20 rokov, tak ktovie co jej este najdu ☹

majussa21
8. feb 2010

Bzuco nemas zac no asi som ti s tym moc nepomola a to sa mu robi dookola ked pises ze hnisa a robia sa chrasty ci to si strhne?

bzuco
autor
8. feb 2010

ono sa mu to tak nejako dokola robí
ja mu na to dám v noci zinkovú masť na zasušenie, ale cez deň - ako papá a pije, tak sa mu to rozmokvá a zahnisá...som už včera študovala, či aj impetigo nemá 😒

najhoršie, že aj v noci plače "bolí pusinka" 😢 😢

alami
8. feb 2010

GG - včera u segry jedol také tie okrúhle syrové oblátky a zrazu si šúchal očko - som si myslela, že si tam namrvil...večer bol v pohode a dnes ráno nevedel oko otvoriť. tak mi napadlo, že asi si tam nenamrvil, ale si zaškrabol, prípadne - namrvil a ako si to šúchal tak si zaškrabol prípadne verzia 3 - nemá to súvis s oblátkou, keďže večer bol ok a zaškrabol si vnoci 😅 vyber si 😖

bzuco
autor
8. feb 2010

už mu to trvá od minulej stredy ☹ a žiadne zlepšenie

závacká nám kázala dávať na to kamistad gel a zasúšať repíkom a ak mu neprejde do piatku máme prísť a urobí stery na rozbor

bzuco
autor
8. feb 2010

tak ak na bundičke sadnú rozmery, zoberiem ju - lebo je chutná 🙂
a topánočky som si dala ešte viac pofotiť, tak uvidím...ale tieto Tripos kupujem deťom skoro stále, mám s nimi dobré skúsenosti a aj kvalita je super

palculienka19
8. feb 2010

čaute,
som si vás chcela prečítať ako rozveseľovaciu vložku dna, a to tu samé chorobky, a liečenia, tak sa pridávame, my sme ešte stále neni fit, noc za nami strašná, malá plakala každú hodinu, doteraz neviem presne, čo jej bolo, zo dva krát sa pýtala cikať, nešlo jej, raz sa vycikala, do tretice, ranný moč sme odniesli, mala tam drobné stopy bielkoviny, tak som trpla do jednej na výsledky, ale sediment je negat., tak sa mi uľavilo, a už teraz neviem, čo čakať, spinká, je veselá, tancovala, smiala sa, vystískalo ma zlatíčko sto krát, vyrehotali sme sa na krtkovi, tri razy poutierala stôl, povyzliekala báby, puzzle sme absolvovali, tak čo tomu dieťaťu bolo v noci neviem.na cike nemá nič, zhola nič, aj to som jej preventívne v noci dala sudokrém, len jemne,aby mala pocit, že sme jej dačo dali 😔

majussa, som ani netušila, na čo všetko sa dajú aniónky použiť, a super, že sa to dá aj odstrihnúť a použiť na ranu, to ma potešilo toto využitie 😉 🙂 , lebo po cisárovi sa mi jazva dosť dlho hojila

ali, nám tiež ostala zo včera len polievka, a to som včera varila plný hrniec, a je už len trochu, tak som sa dopučila nepečenou tortou zo smotany, a bublaninou a čakám na mm, že si spravíme špagetky s mäsovým ragú.to video som radšej neotvorila, pre môj duševný kľud 😉

a prišlo mi na mail, že v MC BUDE KARNEVAL-16.02. o 16 hod., tak posúvam dalej, ak by ste niektorá chcela ísť.
zahlasuje sa u švagrinej lenkolienky.

palculienka19
8. feb 2010

bzučo, zabudla som, bundička je perfiš, mne sa tiež ľúbi

ivca82
8. feb 2010

Ali no dobre že ste radšej išli teraz, ale ti verím, že to je hrôza, kým mu to nakvapkáš a namastíš 😒
Majussa, veru, nevadí že smradu plný dom, hlavne že je malá spokojná 😀
Kasis malá mi dnes robila o 11tej scény v obchode a pred obchodom potom, lebo ona nejde domov, ona ide k Maťkovi, sánky sama ťahala smerom k vám... no keď pôjdete do obchodu tak mi zakrič, lebo toto čo dnes robila kôli Maťkovi... 😀 😀 😀
Bzučka my sme mali pre malú tiež takú bundičku, ale jasné, že iné farby a menšiu, ale tiež bola super 😉 a Maťkovi nech sa rýchlo polepší, nemal to on už raz niečo takéto?
Palci nebolí ťa dnes hlava? Mňa strašne 🙄

palculienka19
8. feb 2010

ivca, aspon to nie, ale ked teba dnes, tak mna zajtra, aspon budem v pohotovosti 😉 🙂

ivca82
8. feb 2010

Palci som ťa silou myšlienky privolala 😀 😀

ivca82
8. feb 2010

Ale hádam nie, tak preventívne dnes vela pi a príp. si daj magnézium 😉 😀 a lenkalienka je tvoja švagriná? 16teho je utorok?

palculienka19
8. feb 2010

si na mna tuho myslela, pri tej migréne, to je teda za spojenie 😀 😀 😉 🙂
inak ja si dávam relpax, mi ho gynekológ poradil, odoslal ma na neurologiu, a v pohode, že tehotným to dáva, ale zatiaľ som len jednu polovičku zjedla.mala som ho aj predtým, ked som nebola tehu už raz, a tiež mi pomohol, som mala dlho pokoj.neskúšala si ho??

palculienka19
8. feb 2010

no lenka lienka je moja zatiaľ jediná švagrinka, tak veru.
ešte budem mať snád jednu, ked sa mužov brat ožení 🙂

ivca82
8. feb 2010

Neskúšala, čo to je? A spojenie dobré, či? Keď môžeme byť meteosenzitívne tak aj nejaké parapsychologické javy môžeme vykazovať 😀

bzuco
autor
8. feb 2010

ii...no v lete sme mali - ale to mal afty a zápal ďasien.....sa bojím, lebo tiež mu to začalo herpesom na puse a skončilo aftami po celej puse ☹ a nešli sme sa 2 t z toho dostať