• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

4. októbra 2016 
ozaj natali - nechceš to tvojmu mužovi k meninám???????????????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebudeš bez darčeka :grinning:

ley - chutili - mňam :dizzy_face:

ivi - tak ti ide...ja som len vietor privolala, mala som na prachy myslieť nie na vietor, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. júl 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali tak mi pošli z 2-3 palacinky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ley som pozerala fotky, a fakt tam je krásne u vás :slight_smile: Ali len konštatujem, nedurdi sa hneď :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. júl 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa ja radšej do Tajomstva po druhýkrát pustiť, nech sa zas dobre naladím :dizzy_face:
24. júl 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

mám ti z nich urobiť lastovičku a poslať dole kopcom?
24. júl 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali a netahá ťa k sporáku? Lebo si idem hádam vizualizovať ako mi donášaš palacinky a ja ti tvoje veci konečne vraciam :grinning: :grinning: :grinning:
24. júl 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môžeš aj lastovičku, stačí aj zrolovaná, ale bez Majky s Gurunu :grinning: :grinning:
24. júl 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kašli na veci, mne stačia tieto handry domáce...dnes už aj Oli - sa ho pýtam - ideme do mesta? a on, že - a na čo by sme tam išli...a ja - no ja neviem...len tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ok, tak nie, tak budeme doma :grinning: :grinning:
24. júl 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s tvarohom a mandarinkami...môže byť? či s nutelkou?
24. júl 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali prestaň, lebo bude musieť zadok dvihúť a presunúť sa do kuchyne, lenže tam nemám miesto, má tam sestra 4 cestovky+ ešte nezložený stôl a stoličky, čo som si vizualizova a náhodu včera prišiel MM domov a išli sme ho kúpiť :grinning: :dizzy_face:
24. júl 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi, keď budem mať čas doložím nejaké fotky z našej záhradky. Dnes som trhala burinu. Darí sa jej za každého počasia :angry: :angry: :angry: .
24. júl 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ley dačo o tom hovor, aj ja som dnes buriny trhala :pensive:
odfoť im....nech vidia akú máš nádhernú skalku aj ostatnú záhradku..máš to fakt nádherné :wink: :dizzy_face:
24. júl 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ley však už na fotkách čo máš v albume mi len tak srdce piští po takej záhrade:sweat_smile:
24. júl 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veď už som dnes pozerala, čo ti donesiem zo skalky.
24. júl 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali ale si to nemal strašné s tou burinou,keď som bola u teba, náhodou, na matku dvoch chlapcov super :wink:
24. júl 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak, Lukáša nejak spev a hudba fascinuje, dnes len slabo hudba od susedov išla a ten trancoval ako o život v záhrade...a ako spieva....hlasisko a ko hrom nahodí a spieva na celý dom hatlaninou a obe ruky hore nad hlavou vykrúca pritom....to kde toto vzal?sme sa išli ušťať :grinning:
24. júl 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dík, no.... :unamused: keby si videla keď mám porobené :dizzy_face: na hrachy som ťa nevolala lebo už niesú, som ich dnes už načisto vytrhala a isdem ešte jednu "várku" nasadiť :grinning:
24. júl 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže asi fakt idem smer kuchyna, lebo si voláko slabo tie palacinky privolávam keď nechodia :grinning: :grinning:
24. júl 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi, by ti aj v hlave pišťalo, keby si mala tu byť s malou. To ja mám takú rovinku, okolo kamene, potom kopček a strmé kamenné schody. To minulý rok, keď som robila poriadky s kvetmi a burinou, vžde večer veľká migréna. To vieš, vždy v strehu, aby sa Leyka nezrúbala dole. Ale teraz už v pohode, keď poviem, hraj sa na trávičke, tak sa hrá. Musím pozrieť medzi fotkami také lepšie, čo vystihujú záhradu.
24. júl 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: urobím z ich také guľky a skotúľame dole?
24. júl 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi - to ty by si mala megamigrénu, to ty o BP ani neuvažuj :wink: :grinning:

idem ja k tomu Tajomstvu kým rušič obecný spí :wink: čafte zatiaľ
24. júl 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no do kelu...už je hore :confounded:
24. júl 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čaute kočky, idem aspoň zopár upiecť, navarené mám, takže len tak ako dezert so zmrkou :dizzy_face:
24. júl 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ali...by som jej napísala, že ti balíček nedošiel, nech ti dá č. oznámenky....že ako sa vyhovorí...a riadne by som ju napínala....toto sa nerobííííííííííííííííííííí :angry:
24. júl 2009 o 18:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no do kelu, že mi toto nenapadlo :confounded: ja som jej už napísala nasratú správu - vraj to dala dcére a tá to doplietla. Hlavne že na balíčku nebol odosielateľ, tak ako to asi mala poslať doporučene. To zarábajú ešte aj na poštovnom?!
24. júl 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťkovi je lepšie?
mne inak Luky dnes nejak pomrnkáva, dúfam, že je to len pre to teplo a nie ža na neho niečo lezie, lebo takýto fakt nebýva :frowning2:
24. júl 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no...ja mám doma ďalšiu chorobu - barbina má 38 teplotu a bolí ju hrdlo...a aj a od rána
spala celé poobedie, ale som myslela, že dospáva preflámovanú noc, lebo tu mala na noc kamošku a boli hore skoro do polnoci a ona takto :frowning2: :frowning2: :frowning2:

a maťko tiež v noci teplotoval zasa :frowning2:
24. júl 2009 o 19:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafko,
ivi aj ja vizualizujem po kapitolách, dnes som zaspola nad tajomstvom :grinning:
bzuco - máš trápenie čo angína
24. júl 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to je výhovorka, že dala dcére...proste to bolo naschvál, že to poslala obyčajne...napíš jej hodnotko negatívne...že rarába aj na poštovnom
24. júl 2009 o 19:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
táto predáva tú čiapku už od minulého roka a stále za rovnakú cenu, ktorá je mimochodom vyššia ako keby som si ju kúpila novú v obchode :astonished:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3640742
24. júl 2009 o 19:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, aj Laura je choroba, od rána má zvýšenú 37,2-37,5, bola taká mrzutá, zaspala 19,10, ale keď som ju prenášala zobudila sa ,tak som ju zas s revom poumývala a do postele, zaspala o 20,tej, čo je nezvyk u nej.

Zuzi, aké sú ti tie veci?

teraz som doriadila, kúrnik zas.atý celý byt z 2 okien, aj to som upratovala len tie izby, kde ich robili, zajtra pokračujem :rolling_eyes:
24. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok