Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

ivca82
31. júl 2009

Klasika bublanina, cez týždeň iba také rýchle pečiem 😉 ale ma presne napadol s kysnutého, lebo ten čo si minule doniesla bola ako stvorený pre slivky 😉 a tepuj, ja asi zajtra budem koberce 😅 😝

ivca82
31. júl 2009

A malá mi už spí, normálne bez "boja" 🙂 😵 🙂

kasis
31. júl 2009

Caute,
umoreny den za sebou, sme s MM po Dr behali, obaja OK, ja teda este na CRP cakam o 13 mam volat.Deti sme tahali s nami, tak tie mali dost 😝
Slivkovy som ja vcera tento http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6560 a bol eno nuno 😎
Uhorky mam na zajtra, dnes sa mi hadam flase umyju 😀
Matovi sa v uchu kiahna vyhodila, mi od rana, ze ho usko boli a tam ta mrcha jedna 😠

kasis
31. júl 2009

Ali, idem aj ja kuknut dotoho 1 a 2€,uz som odtial par veci brala a boli OK, pri odbere nad 5 ks je postovne gratis 😉

alami
31. júl 2009

hej, a keď po 2euro tak pri 3ks poštovné grátis a ja beriem 3xpo 2Euro a 2x po 1Euro a ona mi aj poštovné ráta, hneď som jej napísala...

pinocio
31. júl 2009

som rada ,ťe som to našla no ja ešte nemam všetko kuk

pinocio
31. júl 2009

čo ja potrebujem tak v našej veľkosti ništ aspon ,že to padlo na úžitok
s koláčikmi ste chute narobili aj dedko ide piecť moravské,rožky a sestra mafinky no mne sa asi neujde 😀

mirka
31. júl 2009

ahojky

my ideme dnes na chatuuuu 🙂

mirka
31. júl 2009

Kasis pozerala som tvoje fotky, Janka má viac vlasov ako naša Laura 😀 krásna je 🙂

alami
31. júl 2009

miri, si tu nejak dlho nebola, nie? 😕

tak prajem nech si to užijete a nech vám je tam fantastico a nech si super oddýchneš 😉 😵

palculienka19
31. júl 2009

nám asi idú zúbky, posledné, nati slinká o sto šesť.
natali, díky za číslo, si poklad, som hľadala na nete, ale ništ, skúsim u nej
ley, máš pravdu, nechcela som to tak natrieť na nu, ale máš recht, je to ťava 😉
ja som chcela na začiatku ísť ku papúchovej, som ťava ja, že som sa dala presvedčiť, už sa nedám, som mala od začiatku taký pocit, že nerobím dobre, poznáte to??
pinocchio, dedko furt tak vypeká, maťa vždy hovorila o vašich koláčoch.musíme sa kámošiť, teda kvôli receptom 😉 😀 😀 😀 😀
miruš, aj my, teším sa.náhrada za predčasne ukončenú dovču.uži si, aj ja si 🙂 😉 má byť teplúčko.
ja to tu zlomím, mne sa toto leto nechce piecť, všetko ovocie dávam do mrazáku, teda čučky a ríbezle, fakt sa mi nechce, ste ŠIKOVNICE !!!!!!!!

mirka
31. júl 2009

palci, no, čo ja viem, ja sa teším dopredu dosť dlho a keď príde deň D, nechce sa mi 😀 ale dobre bude 🙂

ali, brigádovala som od pondelka do včera, domov sme chodili o siedmej, tak potom ten večerný stres a od malej som vstávala okolo 23 😅

pinocio
31. júl 2009

palci - ja ťahám recepty od otca aj konzultujem, ozaj má šikovné ruky uvariť ,napiecť ,torty o deti sa postarať , porobí v záhrade doma, ja mame vravím,že má šťastie takých len klonovať 😀

palculienka19
31. júl 2009

veru, ale ja sa nesťažujem, do 50-tky sa hádam moj mm isto variť naučí, už niečo navarí sem tam,nech si na dochodok môžem lanolínové rukavičky nakúpiť 😀 😀 😀
fandím mu, super dedo, náš robí dobré placky, cesnačku nikto takú neurobí, a rybky v paci mnam
miri, ja sa už dopredu s tešením ovládam, ale nejako mi to ešte nejde, a tiež sa mi nechce baliť 😉

palculienka19
31. júl 2009

miri, a kam chodíte na chatu??

mirka
31. júl 2009

ideme teraz prvý krát na Malino

leyuska
31. júl 2009

Palci, to som ju ešte pekne oslovila. Vieš, keď mala sestra tri roky, bola na povinnom očkovaní u nej. Deň pred tým sa jej mama pýtala, či môže byť očkovaná, keď je prechorená a tá "ťava", že to nevadí. no lenže mala sestra záchvat, čo sme volali záchranku a bola v bezvedomí na prístrojoch. Takže ťava je pre ňu aaaaaaž moooooooc pekné titulovanie. ale bolo to už pred 16 rokmi, ale keď ju vidím, tak mám dosť.

alami
31. júl 2009

ley - ja som včera babám vravela, ja ako dieťa kŕče v bruchu že som sa od bolesti skrúcala a ona - zdravá - do školy. Išla som potom na pohotovosť a tam že zvačšený pankreas a slezina!

palci, tak aj vy idete? tak aj tebe prajem to čo Mirke 😵
miri a kde si brigádovala

uhorky som slávnostne dokončila 😝 už len poriadiť.... 😝 😝 😝

palculienka19
31. júl 2009

ley, to ste si zažili ťažké chvíle, radšej ju ani nestretať, na to sa nezabúda.
teraz už viem, že urobím dobre.
ali, dík
tie uhorky aj mna čakajú, tiež už ani jedna fľaška nie je,ale teraz na to nejdem myslieť.
pekný víkend

mirka
31. júl 2009

ali, v bižutérii Emili, no idem to tu povypínať, ešte umyjem riad a ideme, tak pekný víkend, papáááá

kasis
31. júl 2009

Pekny vikend chatujucim, my dokiahnujeme doma a bud.tyzden uz hadam konecne niekam pojdeme, bo sa uz pomaly scvoknem doma 😝

leyuska
31. júl 2009

Ja som dnes ani nechcela zavárať, keďže sa šetrím nqa zajtrašiu tancovačku 😀 😀 😀 , staré kosti, sú staré 😀 😀 😀 😀 . Ale apoň 10 fliaš jabĺčok som si zavarila. Aspoň pre mňa a Lejku, MM to nemusí. Jedna dávka jabĺčok sa mi už usušila, tie musím viac nasušiť, to majú radi všetci.
Kasis, vydrrrrrrž, aspoň budete mať kiahne za sebou a malý to dobre znáša, nie? My sme ešte nemali. Minulý rok ma kamoška volala na návštevu, keď mali kiahne, aby sme to mali čím skôr prežité. Ale neviem, či je lepšie ich mať, keď je dieťa malé, alebo o trochu staršie.

bzuco
autor
31. júl 2009

dala som ňjú fotken 😉

alami
31. júl 2009

ley - v žiadnom prípade, Lukáš mal príšerné kiahne, keby sme ich mali s vedomím, že som si ho sama bola nakaziť, tak sa obesím - doslova

Lukáš zase nemôže zaspať, už som aj uspávať bola a ništ, tak mi tu teraz krčí požehlené prádlo 😝

ešte som dnes stihla 3 dávky džemu pre mamu, len koláč som nestihla....ale prežijem 😀 😀 😀 už aj tak padám na hubu. Dobrú noc.

alami
31. júl 2009

bzuči - hore na šmýkačke je krásnučký 😵 a v buginke 😀 😀 😀 😀

pinocio
31. júl 2009

bzuco - ale máš pomocníka čo si ho neposlala kumne mala som kopu prádla 😀 😀 😀
alami - klobúk dole na čom fičíš dnes si žena akcie 😵
palci - ja viem ,že nesťažuješ no neklonovala bys - ked niečo sklochní ,ozaj nebíčko v puse 😵

ja nezaváram , viem, ale mamka akčná mne aj sestre zavarila 😵, čo ma aj hnevá

bzuco
autor
31. júl 2009

ja nezaváram.....máme k dispozícii plnú pivnicu u jedných a aj u druhých rodičov 😎 😎 😎

bzuco
autor
31. júl 2009

http://www.babybazar.sk/fotky_popup.php?id=1120...
tú úplne vpravo som malému kúpila - za 1 euro - risknem to 😀 ...ak bude náhodou malá, ponúknem niekomu dalej 😝

pinocio
31. júl 2009

ostal ešte niekto na dráte ,či všetko išlo na chaty a spať 😉 kto bude so mnou 😉 ponocovať

pinocio
31. júl 2009

dala si sa na čiapky, ja zháňam autosedačku http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4784065 tento typ v rbk nemajú 😠