Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

ivca82
11. feb 2010

Ja? Však bouku ti pošlem, ale ona má dve kefky, nevadí? 😀
Ali buď chcel cumel, alebo porozmýšlam, že čo 😀

bzuco
autor
11. feb 2010

postele máme až 2 navyše - jednu v detskej - spodok poschodovej a gauč v obyvke je rozťahovací 😉

ali...no ale ak je to totál odveci, to sa neráta 😝

barborka mala EŠON - toto hádajte 😀 😀 😀 😀 😀

ivca82
11. feb 2010

UVARILA? 😀 😀 už nehádam, lebo čo budem robiť s tolkou dovolenkou? 😀 😀

bzuco
autor
11. feb 2010

ok, detskú perinku navyše máme, takže len kefku 😀 😀 ....a kedy?

ivca82
11. feb 2010

Tak moja Barborka mala KOLE. Ali ty to asi vieš, tak ty si vylúčená zo súťaže. Len ešte neviem, že čo bude výhra 😝 😀

ivca82
11. feb 2010

Donesie si ešte havka a vankúšik, zvyšok si požičia od Maťka 😀 Tak zajtra podvečer ti ju donesiem? Ale chodí spávať dosť neskoro, tak si navarte veľa kávy 😀
Ali daj nejakú nápovedu, lebo toto asi neuhádneme 😀

bzuco
autor
11. feb 2010

ivi...aj my sme mali KOLE 😉 - u nás to boli koruny....nie náhodou aj u vás? 😉 😉

bzuco
autor
11. feb 2010

ok, čakáme....idem chytro maku nakúpiť, troška jej primiešam do kakauka 😀

bzuco
autor
11. feb 2010

no a ešon by si vedela? 😎 😎
no to je fakt na tipovačku 😅

ivca82
11. feb 2010

Ona kakavko nepije 😝 len čisté mliečko, ale musí byť plná flaša aj keď vypije len 2/3 a musí mať správnu teplotu, lebo ťa vráti do kuchyne ochladiť alebo "otepliť" 😀 😀
Koruny to niesú, je to niečo na jedenie. 😉

bzuco
autor
11. feb 2010

kola?

a prvá slabika je KO 😕

ivca82
11. feb 2010

Je to slovné spojenie? A ešte sme mali dlho že AKÚ ale to vám hneď poviem, že to znamená ocko, strašne dlho ho tak volala 🙂

ivca82
11. feb 2010

KOLE znamenalo cukríky 😅 to by ste sa nahádali 😀 Ali to tuším vedela, preto som ju vylúčila zo súťaže, ale zase nie s koňa. Teta Alami nepracuj tolko 😉
Idem si kávu spraviť, aj vám spravím? 😉

alami
11. feb 2010

nápoveda - hovoril to pripozeraní rozprávky Tweenees a keďže maldšie maminky s menšími deťmi to nepoznajú, nápoveda môže pomôcť bzučke a domčeku, ktorá nás tu aj tak nesleduje, alebo sleduje a nepíše,lebo popro sledovaní kojí 😅 😀

alami
11. feb 2010

nepracujem, som Lukymu cmúkala holú ritulu 😅 😀 sa počúral a teraz sa nechce obliecť a behá nahulec

nepamätala som si KOLE

ivca82
11. feb 2010

A vieš že ma napadlo, že to bude nejaká postavička z rozprávky? 🙂

alami
11. feb 2010

vidíš, akú prezradíš - to som vedela, čo si nedala do súťaže, už som sa mohla sťahovať ku vám 😀

baileysa
11. feb 2010

ahojte,

super slova dávate....))))

ivca to od teba mi mm tasku doniesol?

bzuco
autor
11. feb 2010

ivi...ved preto som sa pýtala či na KO...ale myslela som na cukríky, fakt

ali...no twenees sme pozerali, ale už ai neviem ako sa volali tie postvičky - MIlo, jack, a tie 2 baby????zabudla som a ešte tam bol ten pes a starý ujo

alami
11. feb 2010

môžem povedať, či ešte sa chce niekto potrápiiť?

alami
11. feb 2010

nebola to hlavná postava,len čosi z niektorého dielu

bai - ahoj 😉 ako sa máte?

bzuco
autor
11. feb 2010

no tak to neuhádnem 😝

no do kelu...malý je hore...moc toho nepospal 😠 😠 1,5 hodky 🙄

ivca82
11. feb 2010

Ja tú rozprávku nepoznám, predsa len som mladšia 🙂 😀
Bai ahoj, áno, ja som hneď spoznala, že to je TM, lebo bol jediný chlap medzi nami a mal pri sebe Grétku. Myslím, že on si ma nepamätal 😉

ivca82
11. feb 2010

Baby čo to je reumatická horúčka? Idem gúgliť, ale ak náhodu niektorá viete tak laicky vysvetliť 😕

ivca82
11. feb 2010

Už som si to našla 😔

baileysa
11. feb 2010

ivca, tak ďakujeme krásne, si si nemusela robiť starosti, knižku už si gretka znarodnila, tak má povolenie, kým zinka dorastie... nepamatal si ta, len mi dal tasku, že nejaká maminka mi posiela, tak som sa pytala, či mala barborku, tak podľa opisu áno...)))

ali, mame sa fajne, zinka je zatiaľ zlatusik, gretka je trochu posmutnena, viac sa mojka, aj sa s ňou musím viac hrať, ale k malej je super, hladká ju, bozka, ukazuje hračky, včera jej dala sama od seba pusu na dobrú noc...

a sa pochválim, došli mi oponentske posudky na dizertacku, tak ma všetci 3 oponenti odporúčajú pripustiť k obhajobe... A tá je za 2 týždne... no som zvedava...

ivca, tak Mamina má tu reumaticku horucku??

palculienka19
11. feb 2010

čaute, my sme sa už tiež vyspali akurátne, máte teda super tému, no tak hádam, že ešon je sneh, len neviem bzučko, ak bude daľší výherca, čo s toľkými domácimi budeš 🙂

palculienka19
11. feb 2010

bai, tak sa už bude dobre obhajovať, máš to teda len tak tak, časovo myslím

ivca82
11. feb 2010

Bai gratko a súčasne veľa šťastia pri obhajobe 🙂 Len by ma zaujímalo, ako opísal Barborku 😀 Grétka som si všimla, že bola aj na hudobnej taká smutnejšia, sa viacej pri ockovi držala, ale som myslela, že preto, že mu to chce všetko ukázať. Aj ona si musí zvyknúť, ja som svoju sestru vraj skoro prizabila keď ju doniesli domov s pôrodnice 😅

baileysa
11. feb 2010

ivca, že blond dievcatko s dvomi copmi, čo rozpráva lepšie ako gretka...)))

ďakujem za gratulacie, no časovo to nie je bohvieco, som myslela, že to lepšie vyjde...