• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

27. júna 2017 
aha, viem, že sa to robí na tej súkromnej ZŠ, lebo ma tak napadlo, že napr. moje dieťa by na noc nešlo ani za svet :grinning: kde ideš mať priestory?
15. feb 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ste tu dotuiha skolky rozoberali
Ako pise Palci, aspon by sa uvolnilo par miest v statnych skolkach v meste. Pre nas je to tiez dost vela a hlavne mame 2 male deti. Tu v Likavke to nastastie az take strasne ako v mete nie je, ked mamka robi, dieta podla mna zoberu.
Ivca, havne sa vyliec, podla toho ako ti bude, Matko chcel ist uz o 6tej sa spustat :grinning: , ze ideme po Barborku. Ta asi este tuho spala :wink: .
Ali, vy nepojdete?
16. feb 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko tetušky :slight_smile:
Kasis ona včera chcela ísť po Maťka, tak som jej slúbila, že dnes mu zavoláme :wink: Navarím a mohli by sme okol 10tej. Neviem či brať aj sánky, ktovie ako to na tam vypadá po víkende :sweat_smile:
Palci a pozor na bolesť hlavy zajtra moja hlási zmenu už od večera večera, celú noc a ešte pretrváva ale dúfam, že doobedu prejde už :pensive:
Ali to isté čo Kasis sa pýtam, prídete aj vy?
16. feb 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj a Andy žije?
16. feb 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte likavčanky :slight_smile:
16. feb 2010 o 08:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Bzucka :slight_smile:
Ivi dobre, moze byt :wink: , sanka asi neber, lebo ich budes asi vacsinu cesty niest :unamused:
16. feb 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi - kde? nestíham čítať, prišla som od Papúchovej, oli je doma - od včera kašle úpríšerne. Do školy išiel ráno zdravý a prišiel s total kašlom :confounded: takže ich idem mať doma dvoch týždne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ma picne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sánkovať? či čo ako čo? nie nejdem, musím byť doma s Olim, ale aj tak musím odbehnúť na poštu. ešteže je už veľký a dá sa aspoň odbehnúť
16. feb 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ali...no ti nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som malú cez jarné do tábora prihlásila, leby by sme sa asi požrali :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...neni to na celý týždeň - len od štvrtka do nedele, ale aj to je dobre :sweat_smile:
16. feb 2010 o 08:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali presne tak, sánkovať. Olimu čo povedala, že je? Ale teploty nemá či? No tak to ti teda nezávidím 2 týždne, ale ten budúci ti aj mamina s tetou trošku pomôžu, tak neboj nič, to zvládneš :wink: A kedy prišiel včera tm z roboty? MM o 18tej ako som predpokladala :grinning: :grinning:
Vysvetlenie pre ostatné, sa smejeme ako naši M povedia, že o kolkej prídu domov, tak pridáme nejaké 2 hodiny a máme výsledný čas príchodu :grinning: :grinning: :grinning:
Bzučka a kam si ju prihlásila? Cez CVČ?
Kasis sánky veru nechám doma, malá to hádam prežije :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. feb 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivi...ja tiež tak - aspoň tie 2 hodiny navyše musím pridať
raz na rande meškal 4!!!!! hodiny....som myslela, že sa s ním rozídem v tú ranu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...vraj sa s niekým stretol a zakecal sa...
ale aspoň na svadbu prišiel na čas :grinning: :grinning: :grinning: ...ja si už pomaly zvykám, že to je jeho max. nedostatok....ja, čo všade chodím aj o 10 minút radšej skôr - som si vzala takéhoto :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nedochvíľneho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a do tábora ide cez E-rko (združenie kresťanských spoločenstviev detí a mládeže - myslím, že tak je názov) - ale idú len tu za roh do Ludrovej.....
16. feb 2010 o 08:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím, že o 18.30, ale plienky stihol :wink:
dr. povedala, že mu počuť zdrsnené dýchanie :confounded:teploty nemal, len začal trošku kýchať a kašle, nič viac, ale kašel riadny.Lukáš už tiež začal kýchať :unamused:

bzuči - aj mňa zaujíma - kde si ju to prihlásila?
16. feb 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
podstatné je pre mňa, že nebude celý deň doma, lebo ona si žiadnu normálnu činnosť nevie nájsť, len bude somariny a bordel robiť a mňa to strašne vYtáča :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak nech ide ta het...ešte tie 3 dni nejako starkými vykryjem a fajne :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2010 o 08:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a my máme sople tiež strašné - čo sa mu raz kýchne, vyletí mu vozger až po kolená :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...už sme aj pamykon mali a nič...ale je to biely riedky soplík, tak to nejako neriešim veľmi - hádam mu to prejde aj samo
16. feb 2010 o 08:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čo chodí tu u nás do detského spevokolu v kostole, tak tam dostali takú ponuku - na 4 dni za 15 eur - v cene doprava, ubytko, strava...tak hádam nejako prežije - chcela ísť, tak nech ide :sweat_smile:
16. feb 2010 o 09:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozaj - neviete niektorá hačkovať?????

chcela by som pre malého čiapočku, ale to čo robia na MMB sa mi zdá dosť draho :stuck_out_tongue_closed_eyes: - tak ak za nejakú čokoládku by sa niektorá hlásila - vlnu si kúpim :wink:
16. feb 2010 o 09:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no a čo si idem sama so sebou písať???????????????????????????????????????????
16. feb 2010 o 09:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečítané :wink: :sweat_smile: :grinning:
tak to máš fajne, moji sa budú doma vraždiť
baby - ak idete von, dobre sa oblečte, zozimilo, sme sa s Olim riadne vykosili. ešteže u dr nikoho, ani sme sa z vetrovky nevyzkliekli a už sme boli dnu.
16. feb 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzučka ja hačkovať neviem, tak akurát gombík prišiť by som zvládla :grinning: :grinning: A E-rko sa to volá, dobre si pamätáš :wink: Tak a teraz som si už celkom istá, že tí chlapi majú nejakú príručku, podla ktorej sa riadia, používajú rovnaké výhovorky, príchody domov a podobne :grinning: :grinning: :grinning:
Ali veru aj som pozerala že sa mi nejako rýchlo vyvetralo od tej zimy, ale dobre takto, lebo včera sme boli poobede vonku len trochu a malá celá mokrá :unamused:
16. feb 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak už nepotrebujem pani na hačkovanie - moja teta mi urobí čiapočku, tak sa teším...no isto ma to nevyjde 10 eur ako na MMB :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ali, díky za info...tak sa ideme nababušiť a hajde von aspoň na hodku
16. feb 2010 o 09:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a kde ste? :wink:
16. feb 2010 o 12:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute...my sme boli s Matuskom na ORL. Od zaciatku sk.roka ma 3 zaznamy v karte - sople a kasel, tak nas poslali. No a vysledok je taky, ze vybrat mandle. Tak zurim. Na kasel mu nedali nic, ze toho sa nezbavime, kym nevyberu mandle. Recept na vsetko - vybrat mandle!!! Tak idem patrat ze co s tym. Aspon teda na zaciatok, ako ho zbavit rycho toho hnusneho kasla - suchy, drazdivy. V noci ani spat nemoze.

mirka, priestory na skolku budu tu v Malych Tatrach. Ak sa zvysi nejaky dom a nepreda sa, tak mi ho "pozicaju"
16. feb 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tu :grinning: :slight_smile: ,
uz aj najedena, MM robil obed :dizzy_face: aj Janku povaroval a este spi a sankovac uz tiez v perinach :slight_smile:
Bzucka, ja viem tak max retiazku uhackovat, ale Janke som od jednej z MMB, yfka ma nick, ale uz tam nema ciapocky, tusim do 6€ vysiel kus a postovne on platila :slight_smile:
S tymi chlapmi veru pravdu mate, ja sa uz ani nepytam kedy pride
Ali, Olimu skore vyliecenie
16. feb 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
GG akurat vcera o tom rozpravali v Damskom magazine na STV, ale nepocuvala som moc :unamused: , akurat, ze detom do 4r to neodporuca, mozno ma aj STV archiv, sku s pozriet
16. feb 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
GG a ktoré mu chcú vyberať? Ja osobne by som vybrať nedala, v krajnom prípade max. nosné, ale inak nie. A nedávaš mu Stodal? Ten je na každý kašel, nám pomáha všetkým trom :slight_smile: A neviem či to je bežné po 3och záznamoch o kašli a soplíku za pol roka dávať vyberať mandle... Tak MM by chodil po každej zime pravidelne či ako? :confused: A ešte domáci recept proti kašlu je cibula s cukrom, prípadne medom, nechať spolu odstáť a ten sriup s toho mu daj.
16. feb 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kasis malá stratila niekde cumel, neviem, asi keď jedli lízatko alebo cukríky, ona to síce zvalila na Maťka :grinning: :grinning: a stála pri mne kým som jej mäsko nedopiekla, zjedla aj zemiaky a ešte si aj mliečko pýtala a zaspala za chvílku :dizzy_face:
16. feb 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Obe deti mi zaspali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. feb 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no...a budeš sa sťažovať :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2010 o 13:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
už vám nabehli RP?
mne furt nič....neviem, čo sa zasa robí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2010 o 13:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali, no vidis ako fajne
Ivi, som mu pre istotu do vrecak Matkovych kukla,ci jej neschoval :grinning:, ale tusim pri tom psovi ju este mala v ruke
Bzuco ani ja nemam a nemam ani rozhodnutie, ci mi budu vyplacat ten zvyseny RP a ziadost som pred mesiacom podala :unamused:
Slecnu tato nejak paradne uspal :dizzy_face: , este furt taha :slight_smile:
16. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok