Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
17. feb 2010

bzuči, ale ten rok, čo ti chodila Barborka to ešte neplatilo, sami vydí,lebo aj Oli vtedy chodil do predškolskej - on chodil 2 roky, zle mu vych.roky, tak vtedy sme platili a potom v priebehu posledného roka nám nedávali šek, tak som sa pýtala a že po novom už neplatí

bzuco
autor
17. feb 2010

ali - no bud sem POd skaly alebo na Riadok, prípadne ešte na bernoláčke

alami
17. feb 2010

no a pojdeš 1.3. ráno všaDE? 😅

alami
17. feb 2010

NA RIADOK TREBA PREFOTENú KARTIčKU POISTENCA SO SEBOU A NA BERNOLáčKU RODNý LIST 😉

bzuco
autor
17. feb 2010

no do prvých dvoch určite pôjdem

bzuco
autor
17. feb 2010

takže kartičku prefotenú...ok 😉

domcek
17. feb 2010

ali diiiik by som tak asi bludila.
To od kedy Zuzi maju predskolaci skolku zadarmo my sme platili. 😕

domcek
17. feb 2010

Ali a nevies byva tam vela ludi.? Sa mi tam vobec nechce ist. V porodnici nam nerobili sono obliciek mali pokazene a len koli tomuto tam cakazt sa mi neeeechceeee.

alami
17. feb 2010

no a ideš na sono či do nefro, lebo to je rozdiel, už máš sprievodku na sono?

alami
17. feb 2010

čítam zákon o ochrane spotrebiteľa, ale nevidím to tam....no...mám zas čo študovať 😖

alami
17. feb 2010

domi - nefro robí primár a dr. Gubalová, len teraz neviem ktoré dni kto, ale ODPORÚČAM!!!!!!! Gubalovú 😉 aj keď prídeš a budem tam primár , tak si pozri, kedy robí ona a príď vtedy 😉

domcek
17. feb 2010

hej, no uvidim mne nasa lekarka povedala ze sono robia dnes tak neviem. vsak uvidim ako to vypali a aka bude mala. Nesuri ma to tak to moc neriesim. Dik sa odporucanie.
Ano na sono mam sprievodku, nic ine nepotrebujeme.

alami
17. feb 2010

tak sono je - za vrátnicou hneď vľavo - tá istá budova ako porodnica, ale vchod má zboku od vrátnice. čakali sme tam asi 1/2hod

alami
17. feb 2010

tak na sono ti je jedno kto bude, to jedenkrát prežijete.ja som chodila na nefro s Olim k primároví a s Lukym ku gubalovej

domcek
17. feb 2010

ali kde z boku kde je gyn. prijem ???

alami
17. feb 2010

myslím, že je tam aj gyn.rovno odvrátnice - uvidíš 😉

domcek
17. feb 2010

ok dik 🙂

geegee
17. feb 2010

mne minuly rok vraveli, ze staci dat 1 prihlasku a oni ju mozu potom presunut na skolku kde je miesto...K tomu, ze prednost maju zeny zamestnane, teda deti zamestnanych zien asi tolko, ze v Hrabovskej skolke maju vraj dve tretiny deti, ktore maju mamy na MD...pravidla uprednostnovania ma kazda skolka, ale podla mna ich aj tak nedodrziavaju a beru podla neviemcoho.

kasis
17. feb 2010

Ahojte,
Domcek ano sono obliciek robia dolu na gyn. prijme-pohotovosti a male deti beru prednostne, nebudete cakat, max kym odbavia pacienta v ordinacii 😉
Ja som obehla mesto a idem daco navarit hladosom 😉

ivca82
17. feb 2010

Ahojte tetušky 🙂
Ali čo ja viem, tak isto do 3och dní môžeš vrátiť tovar bez udania dôvodu a musia ti vrátiť peniaze, že do 7 to som nevedela 😕
Som bola dnes odhlasovať auto, no ma tam skoro treslo, keď som si vystála radu a že a potvrdenie o zákonnom poistení máte kde, ja že však ho má chlap čo si kúpil auto, nemôže predsa behať bez poistky. Tak som si pekne krásne utekala do poistovne po kópiu a naspäť do rady, som prišla o 11tej domov a to sme boli ešte ráno v kostole aj s malou tak som chytro len teraz varila a už sme aj najedené. Idem malú uspať, dúfam, že zaspí hneď, lebo ja som celú noc účtovala a nesedel mi jeden účet 😀 😀 😀

ivca82
17. feb 2010

Bai som ti zabudla napísať, na hudobnú nám netreba nič donies, a ráno mi prišla sms, že sa nám hodina prekladá na piatok. Učiteľka má choré detičky tak zajtra nemôže.

alami
17. feb 2010

ivi - potrebujem s tebou prekonzultovať aj ja moje účto 😉 😀 ti budem volať...neskôr

ivca82
17. feb 2010

Teta len či budem vedieť už poradiť, ale ak nie, dnes mám školu tak by som sa ti opýtala lektorky, tá je zlatá a ochotná vo všetkom poradiť, tak volaj a zistíme čo a ako 😀

oriesok
17. feb 2010

ahojte.. viete mi poradiť, kde v okolí RK robia 3D sono? prípadne poskytnúť na niekoho, kto to robí nejaký kontakt? najbližie si bude niečo v DK alebo v MT..

bzuco
autor
17. feb 2010

oriesok - viem že v DK robia isto

geegee
17. feb 2010

V MT v Heliose

kasis
17. feb 2010

oriesok mas IP 😉

oriesok
17. feb 2010

ďakujem.. 😉

alami
17. feb 2010

my sa dnes chystáme na pohotovosť, držte palce, nech slúži niekto normálny 😔 😅 Oli kašle v jednom kuse ale to nekašle, to píska 😔

geegee
17. feb 2010

Ali, preco idete na pohotovost a nie normalne k Dr.?