Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

pinocio
25. feb 2010

ešteže si pripomenula aj som chcela prať

W5 výrobky super na masnotu v kuchyni super jeden z najlepších čo som mala

alami
25. feb 2010

bzuči - mne chodí tovar kurierom slovenskej pošty.na cenu sa opýtaj mailom na zákazníckom servise.

inak - moje dieťa jednak úplne samo ciká do záchodu - len mi príde oznámiť, že - "Lukasko vycikaný" a sám si odsáva soplík odsávačkou na vysávač!!!!! ja mu ho zapnem a on si poodsáva 😅 🙂
😀 😀 😀 MM vravím večer, že mu treba odsať soplík pred spaním a on mi na to - ale ja to neviem 😀 😀 😀 a ja mu - ty nevieš, ale Luky vie 😀 😀 😀 len zapni vysávač....no - nechápal 😀 😀 😀 😀

pinocio
26. feb 2010

Dobré ránko,
super počasie už sa teším von

palculienka19
26. feb 2010

ránko,
kasis, aj za nás maťkovi dodatočne všetko naj k meninkám, som tu zase nebola
my zase tancujeme, a skáčeme dotuha po všetkých posteliach 🙂 , len striehnem ako rys
bai, držíme palce, aspon už budeš mať za tým 😉
bzučo, vy sa tam nenudíte 😀 , no ak je to staršia pani, asi to tak berie, že čo jej v mladosti ušlo, tak teraz dohána 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
my máme susedu furt bez nohavičiek v nočnej košeli, mna už poráža, ked jej mm otvorí, tak má hned dosť a ja tiež, asi jej jedny kúpime na sviatok 😀 😎
pinochio, nech sa vám to pekne hojí, nech sa vynete takému strašnému
ja som si bola dva dni poležať tiež, s obličkovou kolikou, už je dobre, malinké je v poriadku, ale riaden beťárik, ked ma napojili na ctg, tak si užívalo najoriginálnejšie premety 😀

pinocio
26. feb 2010

palci ani neviem že čakáš,gratko a držím palce mená máš ako ja no musela som dať po mm, koliku obličiek poznám mam aj ja

pinocio
26. feb 2010

kde ste sa podeli

kasis
26. feb 2010

Ahojte
Bai drzim silno palce na dnes, hadam mas uz po obhajobe 😉 🙂
Palci, pozor na to skakanie, Matko si uz jednu dosku na roste v posteli zlomil a dakujeme za prianie. Ty si bola v nemocnici? Juj este ze je uz vsetko OK, drze sa, este kusok a male uz bude na svete 😉
Ali, veru je to super taketo samostatne jednotky, sikulko a uz je Lukymu lepsie?
My s mlieckom u Janky kazdy den o cosi lepsie, rano sa uz dokonca aj tesi, ked zbada flasku 😀 .
A mne sa chce spat. Strasne pocasie a dvor mame ako na druzstve, same blato, fuj 😝

bzuco
autor
26. feb 2010

tak bai má po obhajobe 😵 😵 😵 😵
blahoželám kati 😉 😉 😉

palculienka19
26. feb 2010

aj ja blahoželám, vidíš zvládla si to aj pri dvoch deťoch, isto to bolo ťažké, si šika 😉

ivca82
26. feb 2010

Palci tak si sa takto trápila poslené dni 😔 ale aspoň ti už je lepšie a aj ty aj maličké ste v poriadku 🙂 😵
Bai blahoželám, šikovnica si keď si to tako zvládla, teraz si už pani dr. 🙂 😉
To s tými susedmi 🤐 😀 😀 😀
Kasis tak super, že mliečko pomali zase pije 😵
Som dnes piekla torty pre MM a malej tiež (nemá žiadny sviatok, ale to by sme asi neprežili keby ona nedostala tiež tortu) tak čo sa mi stalo ☹ torta pre malú hotová, také slniečko peknučké, už som ho len išla preložiť na papier a neodpadol mi poriadny kus s nej 😠 😅 ☹ tak to je taký nejaký čudný mesiačik nakoniec, ale som sklamaná, tak som sa vytešovala 😔 😅 aj keď so sestrou sme sa skoro válali po zemi od smiechu keď sa to stalo, lebo sme si hovorili aká som ja najšikovnejšia šikovnica na svete 😀 😀 tak to sa mi asi malo stať, nech sa vrátim na zem zase 😅 😀 😀

alami
26. feb 2010

ivi - si to mala nejak zlepiť spolu a obliať čokoládou a ozdobiť
a čo fix mix čert? išlo to?
kasis - kašle strašne, ale bez teplty. Ja som medzitým bola tiež dosť hrozná, ale dnes mi je už lepšie
bai - veľké gratko k obhajobe

ivca82
26. feb 2010

Ali to bola torta taká jednoduchá, cesto, na to tvaroh. krém som si vymyslela a ovocie do tvaru slniečka a želatina, tak s tou čokoládou by to nefungovalo asi, ale aj horšie sa stáva, ešteže som aj koláč piekla 😀
A fix mix čert, super vec, ale nerobila som zamatový krém nakoniec lebo som čakala na čerta ten prišiel dosť neskoro, dokonca aj "moju" 2hodinovú toleranciu prekročil o niečo vyše hodiny, ale ten stoický pokoj kolegu, že "sme sa ponáhlali" 😀 😀 😀 😀 tak som už mala začatú karamelovú 😉

alami
27. feb 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 TOŤ mm - NO čO NAROBíš 😅

bzuco
autor
27. feb 2010

ahojte

alexovi všetko naj k meninám

palculienka19
27. feb 2010

bzučo, máš IP

palculienka19
27. feb 2010

BABY , PORADTE MI AKO MáM ZRUšIť NAHODENú AUKCIU.
som si nevšimla odkaz od záujemkyne, a som dala včerajšiu neúspešnú opakovať. 😠

ivca82
27. feb 2010

Palci ja neviem, skús napísať adminom 😕

ivca82
27. feb 2010

Alexovi tiež všetko najlepšie k meninám prajeme 😵 🙂

alami
27. feb 2010

palci jednoducho - zmaž obrázok, nahoď tam nejaký že stop - stiahnes z netu, zmaž text a do textu napíš - neprihadzujte, aukcia zrušená - omylom nahodená. toť vsjo
alebo si tam daj niečo iné a do textu napíš - pozor zmena, draží sa....bla bla bla 😉

alami
27. feb 2010

Alexovi všetko naj naj naj 😵

palci - len ak dáš novú, vymysli si niečo čo môže mať rovankú vyvolávaciu cenu 😉 lebo tá sa zmeniť nedá a veľkým uve´d novú veľkosť, poštovné atď - teda všetko to, čo už sa ti zmeniť nedá
inak do 3/4hod sa ti dá zmeniť všetko - okrem vyv.ceny tak možno ešte stíhaš 😉

palculienka19
27. feb 2010

ALI dík, som to spravila presne, že som zmenila obrázok a nahodila zmenu, iba to ma napadlo.admini mi neodpísali 😠 😒

palculienka19
27. feb 2010

s tou vyvolávačkou som sa trápila, a už som zistila, že to nejde 😀 😀 😀
dík, si poklad

alexom všetko krásne ku meninkám aj my želáme 😉 😉 😉 😉 🙂

palculienka19
27. feb 2010

ivi, aj tak si šikovnica, že slniečka vypekáš, ja by som chcela tento týžden urobiť červené srdce pre môjho mužíčka, tak sa chystám na ten adrenalín pri tom, to ešte dúfam, že sa mi niečo podarí vykúzliť aj navrchu, ale ak mi to rachne na zem, tiež sa zasmejem, bo inšie už sa nedá, myslím zahromžiť si, lebo natálka všetko také postrehne aj z tretej izby 😀 😎

bzuco
autor
27. feb 2010

palci...malému dnes padlo niečo na zem iba ked ti zahlásil - kunik!!!! 😀 😀 😀 (kúrnik) 😀 😀 😀

kasis
28. feb 2010

Ahojte,
vcetrajsiemu oslavencovi Alexovi vsetucko naj naj 🙂
Ivca dufam, ze som vam nevbehla do cesty 😕 , nejaka som isla zamyslena, som nevedela, ci chlapi mali kluce od domu. To si sikulka, ze si tolko napiekla, u nas tiez len torta, torta, ale tak zachvilu zas bude mat 🙂
No s hromzenim u nas napodobne, to hned pocuje a hned vie aj kde to pouzit, ale tak zatial v ramci normy 😀 .

bzuco
autor
28. feb 2010

ahojte baby...koľko by ste pýtali, prípadne, koľko by ste zaplatili za takýto balímk?

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

ako 7 eur čo mi ponúkli, no sorry - čo som charita???

palculienka19
28. feb 2010

bzučo, tak 7 je isto pod cenu a poriadne, myslím, že pokojne by som raz tak pýtala, to záleží od teba, za koľko si veci kúpila, a ako vyzerajú, ale na fotkách vyzerajú parádne 😉

alami
28. feb 2010

kto všetko ideme zajtra zapisovať deti? nezabudnite 😉

kasis
28. feb 2010

Bzuco 7 je strasne malo, to nevychadza ani 1€ kus a su to pekne a moderne veci, takze charita nebud
Ali u nas este nie je, asi az koncom mesiaca.

alami
28. feb 2010

bzuči - ja by som to nepredávala spolu, jednotlivo za to dostaneš viac