• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

4. októbra 2016 
autor
palci - presne tam chodím

malý tam vždy vyfasuje párky gratis :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2010 o 12:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, som doma Mirko spí pri mne v kočíku a mrznem mám otvorené okno,na kožnom sme dostali dalšiu masť no táto nebola taká drahá ako tie pred tým no vraj kortikoidná snáť zabere
9. mar 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi si budem musieť zvyknúť raz za mesiac ísť nakúpiť do mraziaka, lebo toto už ma riadne serká :confounded:

my sme boli s Lukáškom von, zima je riadna, aj keď krásne slnečno. sme sa pomotkali po záhrade, už som si robila plány čo kde ako v záhrade....joj, sa tešíííím. Som zavolala kolegynke - ona je taká záhradkárka, tak sme už mali také "jarné reči"o záhrade, že som sa navnadila a už sa neviem dočkať :dizzy_face:
a našla som jelenie bobky na našej záhrade :sweat_smile:
9. mar 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali, sakramento, tú zahradu ti závidím, :angry: :slight_smile: :grinning: naši majú, ale nie moc veľkú, by som hned špekulovala nad trampolínou, a by som si záhon tulipánov nasadila, a bylinky :wink:
9. mar 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež rozmýšľam, čo tam deťom spraviť, aby sa lukáš neunudil cez leto...som navrhla šmýkačku a MM mi na to, žemu potom budem celé dni nešťastná vyvolávať, že musím len Lukáška na šmýkačke strážiť, aby nespadol :sweat_smile: :grinning:

už sa tešíííím ako budeme na záhrdnej hojdačke celé dni a pri ohni večer :dizzy_face:
9. mar 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nad smykackou som aj ja rozmyslala, ale ked sme boli u kolegyni, ti maju na zahrede hotovy raj pre deti, smykacku, zahradny domcek, pieskovisko, hojdy, trampolinu a mala v Matkovom veku sa tam vobec nehra, hrala sa tam par dni a uz ju to zunovalo :unamused: . Tak mu bohate staci pieskovisko a hojda.
Mato mi dnes nespal, teraz sa pyta, no uz ho nedam :unamused:
9. mar 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pinocio a co ti povedali, ze co to moze mat? Alebo z coho? Janke sa tiez sem tam vyhodilo na licku cervene a suche velke ako 5koruna, ale potom som zistila, ze co som ja jedla paradajky :pensive: , tak asi u nej s paradajkovymi vecami pockam.
9. mar 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute
sme práve s malým vstali :grinning:

no svokrovci kúpili záhradku tu v baničnom, akurát ideme na jar chatku stavať a určite aj niečo pre deti vymyslíme
ale malý je nenáročný - fúrik, lopata, kýblik a kopa piesku - a je vo svojom živle :grinning:
a ked bude horúco napustíme bazén, nech sa počlapkajú, pogrilujeme :wink: ...jjjooooojjjjj už sa teším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. mar 2010 o 15:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čo poviete?
dobré nie??? a za 5 eur oboje :wink:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8036184
idem ich hádam krpcovi zobrať, čoskoro budem potrebovať súpravy na vonká
9. mar 2010 o 15:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzuco, ti si sikulka, len vstanes a hned super veci najdes :grinning: :wink:
My mame teraz na dvore dost velku kopu strku, lebo ideme plot v lete robit novy, tak Matko prehadzuje ostosest, len aj potom fasa vyzera, ale tak aspon sa zabavi :grinning: :sunglasses:
9. mar 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kasis - to som ešte doobedu našla
a na súpravičkách sú vraj autíčka, takže akurát pre chlapčeka :dizzy_face:
9. mar 2010 o 15:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ženy tak čo s tým stretkom...vyjadrite sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kto je za piatok o 19,00 v Bielom dome hláste sa :wink:
9. mar 2010 o 15:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neskorší príchod nevadí...alebo to rovno posuňme na 19,30....čo????
9. mar 2010 o 15:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... tak ja som doma so zapalom pluc :frowning2: :angry: , som prechodila zapal priesudiek a tak mi treba ked som sprosta, ale nastastie mi dovolili lezat doma, ze do nemocnice ked vybehne horucka
9. mar 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco.... a v ktorej casti ste kupili zahradku? aj my tam mame - na kosove - to sa ti tam teda paradne opeka a deti tam maju pieskovisko aj bazenik - a co sme sa tam my mladi narobili pred 10 rokmi.... to ani neprezradim bo sa budem do smrti pred vami cervenat :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
natli - no smola.... :unamused: tak už nič nepodceňuj, lebo skončíš v nemocke

tu hore - hned nad tým poľom čo tu je v baničnom - asi KOsovo sa volá, neviem
9. mar 2010 o 16:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzuco, ja startujem v piatok najskor o 19:30 - skor Matuska do postele nenazeniem :wink:

Takze ja idem a ponukam zvoz, ak niekto potrebuje...pozbieram - mozem pri Romantiku spravit zastavku, ak dakto potrebuje, a potom uz cestou sa asi neda velmi...neviem :sweat_smile:
9. mar 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
GG ešte na rovni možno Mirku na zastávke naskočí - aj ked to nemá daleko :sunglasses:

takže dajme na 19,30 :slight_smile:
a zvyšok???????
9. mar 2010 o 17:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa rozhodnem až v ten deň :sweat_smile: ja sa nerada sľubujem do predu, čo ak sami nebude chcieť vykockať :sweat_smile: :sweat_smile: akpojdem - samozrejme že bieriem cestou Likavku a spol :wink: :grinning:
9. mar 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak nieže nás tam bude 2 a pol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. mar 2010 o 17:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas zmena planu, oslavuje sa v nedelu, MM ma na sobotu robotu do vecera a bez neho nemozeme oslavovat, takze v piatok sa mi da aj na tu 19:30, to uz aj Janula spinka :slight_smile: a chlapi sa ulozia :grinning:
Ali som ta precitala, ze co ked sa mi nebude chciet vycikat :grinning:
Natali, ty pekne lezkaj v postielke a bez teploty, nech si radsej doma a skore uzdravenie
9. mar 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ha...ja som zabudla...aj u nas sa v sobotu oslavuje...Hm. Ale nejako to vymyslim :slight_smile:

Ali, nebud leniva :slight_smile:
My asi skusime tento vikend instruktora :slight_smile: Matusko ma abstak, dnes behal po dome s prilbou a okuliarmi :grinning: A vykrikoval, ze je zdravy, ze kedy sa pojde lyzovat...a ked si mal vybrat, ci Racibor s nami, alebo instruktora, tak jasne, co vyhralo :grinning:

Neviete niekto ako sa robia tie potahovane torty? Nejaky rychlokurz by som potrebovala :grinning:

Zajtra idem skusit dat Tomovi obycajnu Nutrac...uz nam asi neschvalia na dalsieho polroka a prispevkom od poistovne...tak vyskusam, ci ta alergia alebo co to bolo nepreslo. A verim, ze ano, lebo vcera som prezliekla postele vsetky a porazi ma ak to z neho vyleti :sweat_smile: :confused: :wink: :grinning:
9. mar 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k stretku - mne jedno dám chlapa spať a na 3 hod hádam mm zvláda

kasis - doktorka nemasná neslaná, no asi pôjdeme s mm o 3 týždne nejakí jeho kolega tam robí tak skusime ak nezabere táto masť, no veľa ľudí vraví ,že to deti majú a vyrastú z toho :frowning2:
9. mar 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok, takže pinocio - si na zozname :wink:
9. mar 2010 o 22:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem rada od pôrodu som sa ešte nevenčila takto dám malého spať a 3 hod bez cici musí vydržať
9. mar 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to sa ti už veru treba :wink:
9. mar 2010 o 22:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo nove v ordinácii v ruž.zahrade
9. mar 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zajtra písnem- už idem buvať
pa
9. mar 2010 o 22:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zatváram dobrú noc
9. mar 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,
ja periem a popíjam kávičku a teším sa na prechádzku ,dnes je krásne aj ked zimno :slight_smile:
10. mar 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok