Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

bzuco
autor
9. mar 2010

palci - presne tam chodím

malý tam vždy vyfasuje párky gratis 😀 😀 😀

pinocio
9. mar 2010

ahojky, som doma Mirko spí pri mne v kočíku a mrznem mám otvorené okno,na kožnom sme dostali dalšiu masť no táto nebola taká drahá ako tie pred tým no vraj kortikoidná snáť zabere

alami
9. mar 2010

asi si budem musieť zvyknúť raz za mesiac ísť nakúpiť do mraziaka, lebo toto už ma riadne serká 😖

my sme boli s Lukáškom von, zima je riadna, aj keď krásne slnečno. sme sa pomotkali po záhrade, už som si robila plány čo kde ako v záhrade....joj, sa tešíííím. Som zavolala kolegynke - ona je taká záhradkárka, tak sme už mali také "jarné reči"o záhrade, že som sa navnadila a už sa neviem dočkať 😵
a našla som jelenie bobky na našej záhrade 😅

palculienka19
9. mar 2010

ali, sakramento, tú zahradu ti závidím, 😠 🙂 😀 naši majú, ale nie moc veľkú, by som hned špekulovala nad trampolínou, a by som si záhon tulipánov nasadila, a bylinky 😉

alami
9. mar 2010

ja tiež rozmýšľam, čo tam deťom spraviť, aby sa lukáš neunudil cez leto...som navrhla šmýkačku a MM mi na to, žemu potom budem celé dni nešťastná vyvolávať, že musím len Lukáška na šmýkačke strážiť, aby nespadol 😅 😀

už sa tešíííím ako budeme na záhrdnej hojdačke celé dni a pri ohni večer 😵

kasis
9. mar 2010

Nad smykackou som aj ja rozmyslala, ale ked sme boli u kolegyni, ti maju na zahrede hotovy raj pre deti, smykacku, zahradny domcek, pieskovisko, hojdy, trampolinu a mala v Matkovom veku sa tam vobec nehra, hrala sa tam par dni a uz ju to zunovalo 😒 . Tak mu bohate staci pieskovisko a hojda.
Mato mi dnes nespal, teraz sa pyta, no uz ho nedam 😒

kasis
9. mar 2010

Pinocio a co ti povedali, ze co to moze mat? Alebo z coho? Janke sa tiez sem tam vyhodilo na licku cervene a suche velke ako 5koruna, ale potom som zistila, ze co som ja jedla paradajky 😔 , tak asi u nej s paradajkovymi vecami pockam.

bzuco
autor
9. mar 2010

čaute
sme práve s malým vstali 😀

no svokrovci kúpili záhradku tu v baničnom, akurát ideme na jar chatku stavať a určite aj niečo pre deti vymyslíme
ale malý je nenáročný - fúrik, lopata, kýblik a kopa piesku - a je vo svojom živle 😀
a ked bude horúco napustíme bazén, nech sa počlapkajú, pogrilujeme 😉 ...jjjooooojjjjj už sa teším 😵 😵 😵 😵 😵

bzuco
autor
9. mar 2010

čo poviete?
dobré nie??? a za 5 eur oboje 😉
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8036184
idem ich hádam krpcovi zobrať, čoskoro budem potrebovať súpravy na vonká

kasis
9. mar 2010

Bzuco, ti si sikulka, len vstanes a hned super veci najdes 😀 😉
My mame teraz na dvore dost velku kopu strku, lebo ideme plot v lete robit novy, tak Matko prehadzuje ostosest, len aj potom fasa vyzera, ale tak aspon sa zabavi 😀 😎

bzuco
autor
9. mar 2010

kasis - to som ešte doobedu našla
a na súpravičkách sú vraj autíčka, takže akurát pre chlapčeka 😵

bzuco
autor
9. mar 2010

ženy tak čo s tým stretkom...vyjadrite sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kto je za piatok o 19,00 v Bielom dome hláste sa 😉

bzuco
autor
9. mar 2010

neskorší príchod nevadí...alebo to rovno posuňme na 19,30....čo????

natalschen
9. mar 2010

ahojte.... tak ja som doma so zapalom pluc ☹ 😠 , som prechodila zapal priesudiek a tak mi treba ked som sprosta, ale nastastie mi dovolili lezat doma, ze do nemocnice ked vybehne horucka

natalschen
9. mar 2010

bzuco.... a v ktorej casti ste kupili zahradku? aj my tam mame - na kosove - to sa ti tam teda paradne opeka a deti tam maju pieskovisko aj bazenik - a co sme sa tam my mladi narobili pred 10 rokmi.... to ani neprezradim bo sa budem do smrti pred vami cervenat 😀 😀 😀

bzuco
autor
9. mar 2010

natli - no smola.... 😒 tak už nič nepodceňuj, lebo skončíš v nemocke

tu hore - hned nad tým poľom čo tu je v baničnom - asi KOsovo sa volá, neviem

geegee
9. mar 2010

Bzuco, ja startujem v piatok najskor o 19:30 - skor Matuska do postele nenazeniem 😉

Takze ja idem a ponukam zvoz, ak niekto potrebuje...pozbieram - mozem pri Romantiku spravit zastavku, ak dakto potrebuje, a potom uz cestou sa asi neda velmi...neviem 😅

bzuco
autor
9. mar 2010

GG ešte na rovni možno Mirku na zastávke naskočí - aj ked to nemá daleko 😎

takže dajme na 19,30 🙂
a zvyšok???????

alami
9. mar 2010

ja sa rozhodnem až v ten deň 😅 ja sa nerada sľubujem do predu, čo ak sami nebude chcieť vykockať 😅 😅 akpojdem - samozrejme že bieriem cestou Likavku a spol 😉 😀

bzuco
autor
9. mar 2010

no tak nieže nás tam bude 2 a pol 😝

kasis
9. mar 2010

u nas zmena planu, oslavuje sa v nedelu, MM ma na sobotu robotu do vecera a bez neho nemozeme oslavovat, takze v piatok sa mi da aj na tu 19:30, to uz aj Janula spinka 🙂 a chlapi sa ulozia 😀
Ali som ta precitala, ze co ked sa mi nebude chciet vycikat 😀
Natali, ty pekne lezkaj v postielke a bez teploty, nech si radsej doma a skore uzdravenie

geegee
9. mar 2010

Ha...ja som zabudla...aj u nas sa v sobotu oslavuje...Hm. Ale nejako to vymyslim 🙂

Ali, nebud leniva 🙂
My asi skusime tento vikend instruktora 🙂 Matusko ma abstak, dnes behal po dome s prilbou a okuliarmi 😀 A vykrikoval, ze je zdravy, ze kedy sa pojde lyzovat...a ked si mal vybrat, ci Racibor s nami, alebo instruktora, tak jasne, co vyhralo 😀

Neviete niekto ako sa robia tie potahovane torty? Nejaky rychlokurz by som potrebovala 😀

Zajtra idem skusit dat Tomovi obycajnu Nutrac...uz nam asi neschvalia na dalsieho polroka a prispevkom od poistovne...tak vyskusam, ci ta alergia alebo co to bolo nepreslo. A verim, ze ano, lebo vcera som prezliekla postele vsetky a porazi ma ak to z neho vyleti 😅 😕 😉 😀

pinocio
9. mar 2010

k stretku - mne jedno dám chlapa spať a na 3 hod hádam mm zvláda

kasis - doktorka nemasná neslaná, no asi pôjdeme s mm o 3 týždne nejakí jeho kolega tam robí tak skusime ak nezabere táto masť, no veľa ľudí vraví ,že to deti majú a vyrastú z toho ☹

bzuco
autor
9. mar 2010

ok, takže pinocio - si na zozname 😉

pinocio
9. mar 2010

ja budem rada od pôrodu som sa ešte nevenčila takto dám malého spať a 3 hod bez cici musí vydržať

bzuco
autor
9. mar 2010

no to sa ti už veru treba 😉

pinocio
9. mar 2010

čo nove v ordinácii v ruž.zahrade

bzuco
autor
9. mar 2010

zajtra písnem- už idem buvať
pa

pinocio
9. mar 2010

tak zatváram dobrú noc

pinocio
10. mar 2010

Dobré ránko,
ja periem a popíjam kávičku a teším sa na prechádzku ,dnes je krásne aj ked zimno 🙂