Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

pinocio
15. mar 2010

sestra s Martinom boli nadšený z Alice už sa zasa pýtal kedy pôjdu, im sa to páčilo

bzuco
autor
15. mar 2010

pinocio - no vidíš - 100 ľudí 100 chutí 😅

pinocio
15. mar 2010

no každému neulahodíš, ja som nevidela aj ked ukážky boli super a v 3D to musela byť bomba

logika
15. mar 2010

Kočeny zdravím Vás,potrebujem Vašu pomoc. Poraďte nejaký cool darček kámoške k 35 narodeninám. 😅

bzuco
autor
15. mar 2010

pinocio- ale to už ked MM povie, že somarina - tak to muselo byť naozaj o ničom 😝
a ukážky som aj ja videla - no ja aj tak nie som na takéto fantasy rozprávky....mne sa to nepáči

ivca82
15. mar 2010

Maťkovi všetko najlepšie a najkrajšie k narodeninám prajeme, bože, som celkom zabudla 😔 zajtra to s Barborkou napravíme 😉

bzuco
autor
15. mar 2010

veru!!!!!!!!
aj mne to vypadlo - maťkovi všetko naj 😉

ivca82
15. mar 2010

Bzučka, ale my sme boli s ním dnes von, ešte nám aj tortičku fajnú pribalili a my sme mu ani božtek nedali 😅
Kasis a torta je naozaj super, kúsoček sa mi ešte podarilo skryť na neskôr 😀 🙂 ďakujeme 😵

alami
15. mar 2010

aj od nás Maťkovi všetko najlepšie 🙂 nech je zdravučký a rastie rodičom na radosť 😉
Oli dnes bez teplôt bez vracania, Lukáš prechladnutý, nádcha, zachrípnutý, ukašľaný....ja tak isto prechladnutá... 😝

kasis
15. mar 2010

Dakujeme za rpiania 😉
Ali, tak aspon sa to neskomplikovalo Olimu a tebe a Lukaskovi skore uzdravenie
Ivi, tak nech padne na užitok 😉
Pri torte som sa trosku pomordovala, ale MM mi dost pomohol, dalsiu az o rok takuto budem robit 😀
Bai, vam Gretka tak dlho obsedi v kine? Lebo som aj ja chcela Matka do kona zobrat, ale najskor asi daco parminutove 😀 , lebo on ani pri 10 min rozpravke neobsedi.
Sme dnes aj na 3 rocnej prehliadke boli, no som normalne kukala, ze Matko ako s Dr spolupracoval 🙂

baileysa
15. mar 2010

kasis, zatiaľ bola raz s mm na toy story 3d a vydržala celu, neviem či by aj toto vydržala, či by sa nebala a asi je to aj dlhšie... a foto torty nebude???

geegee
15. mar 2010

Aj my zelame Matkovi vsetko najlepsie 🙂
...ze do "KONA" zobrat Matka 😀 😉

Ali ☹ Ja som zaviedla kazdy den Matovi jeden cely odstaveny pomaranc a polku citrona odstaveneho do toho...tak uvidim, ci to pomoze aspon trochu 😠

baileysa
15. mar 2010

a samozrejme aj od nás blahozelacky matkovi k 3 rokom, mm s radosťou takto gratuluje trojrocnym, že už od teraz môže glutaman sodny...))) a teda sa mu otvára kooopec vselijakych dverí, veď koľko veci je od troch rokov!!! )))

bzuco
autor
16. mar 2010

ahojte

tak ja sa chystám po vyrozumenie do škôlky, či mi ho vzali od septembra
ali, ty si už bola?
a čo ty bai? - gretku vám zobrali?

azapád - ten sneh ma už s..e 😠

alami
16. mar 2010

bzuči - MM som včera poslala, ale nestihol 😠 takže by mal ísť dnes.som zvedavá 😲

baileysa
16. mar 2010

ahojte,

bzuco, mm vravel, že výsledky budú až po 15.4. , že nám pošlú vyrozumenie mailom... tak teraz neviem, či sa dako nepomylil, sa mi to zdá hrozne neskoro... asi tam skúsim kuknut v rámci prechádzky...

ivca82
16. mar 2010

Ránko tetušky 🙂
Kasis dnes asi nepôjdeme von, asi len na dvor trošku, lebo má také očká choré 😔 ale na Maťka sa od rána pýta, vravím jej, že sa ide prezliecť s pyžama a ona, že nech zavolám Maťkovi, že ona počká 😀 😀
Bai ahoj, čo na Lúčkach? Zinka už trochu lepšie spáva v noci?

baileysa
16. mar 2010

ivi, na luckach som bola trochu rozcarovana, lebo som čakala, ako sa rýchlo vybavime, som tam bola s najmenší dieťatkom a najdlhšie som čakala, na piatu sme boli objednani a o pol 7 som odtiaľ vyrazala, ešte som ju musela aj kojit, lebo už bola hladna... nechápem ten systém, lebo volali po menách, a niektorí prišli po nás a do 10 minút ich zavolali a ja som tam od piatej čakala... Neviem, či preto že sme boli prvýkrát alebo čo... hlavne že nalez ok, ďalej balit na široko, kontrola o dva mesiace, dúfam, že už prebehne hladko...
zinka v noci spí pekne, len jej hrozne dlho trvá, kým večer zaspi, a nad ranom sa už chce hojdat, tak sa presuvam s ňou do obyvky a dám ju do toho kresielka a v polospanku sem tam pohojdam...)))

ivca82
16. mar 2010

Juj, tak to ťa môže aj poraziť, keď s takým malým bábom čakáš 1,5 hodiny 🤐 ale aspoň je ok malá. Tak sa šikovne naučila v noci spinkať 😵 ja som raz tak čakala u Terekovej strašne dlho, tiež brali každého čo prišiel po nás a nás nie a to sme tiež boli objednaný, lenže ja som až po vyše hodine zistila, že som dala svoju kartičku poistenca miesto Barborkinej, a ja sa volám inak 😅 ale zase, videli, že tam som s dieťaťom, tak tiež mohlo tú sestričku trknúť a opýtať sa 😅

alami
16. mar 2010

bai - a bola si objednaná na čas? to je divné 😖

bzuco
autor
16. mar 2010

ahojte
tak my máme od septembra malého škôlkára 😎

kúpila som si fixy na textil tak idem malému na tričko krtka stvoriť, tak som zvedavá, ako sa podarí 🙂

geegee
16. mar 2010

bzucko, to je super sprava. Gratulujem 🙂 Myslim to, ze ho zobrali...nie tie fixy 😀 🙂

bzuco
autor
16. mar 2010

😀 😀 😀 😀

už som aj dielo stvorila 😉 ...na prvýkrát celkom dobré

kasis
16. mar 2010

Ahojte,
Bai, tak to ste museli mat teda smolu na tych Luckach, nas tiez vzdy do 10 min zobrali, ako som sestricke kartu dala, ale presne ako si napisla, hlavne, ze je vsetko OK 🙂 . No po 3 rokoch sa deti aj s hrackami mozu konecne hrat 😀 , vsak na kazdej je pomaly, ze od 3 rokov. Tie rana sme aj my s Jankou mali take, som s nou do obyvky utekala nad ranom, nech aj Matka nezobudime.
Ivi, my sme boli odhrnut sneh cestou do obchodu kocikom 😠 , ospliechalo nas asi 10 aut, to sa ani nedalo riadne ist.
Bzuci, tak fajn, ze ho zobrali 😉

bzuco
autor
16. mar 2010

malý dnes zasa láme spánkové rekordy 😅
spí od 12,05 😕 😅 😅 😅

majussa21
16. mar 2010

Ahojky..
Bzuco a kde Matka zobrali?Zajtra chcem ist aj ja po rozhodnutie?O kolkej si bola?
Boze ja robim teraz 5 dni v kuse normalne nezvyk a zas sobotu cely den a mm nedelu no chuda mala uz dlho sa chystame niekam na vylet a nemame kedy..
Kasis nevies ako je to s materskou ci este dostanem za marec v aprili ked je mala narodena 12teho?A treba niekam nieco zaniest?Myslim do socialky ci to asi nikam nic?

alami
16. mar 2010

bzuči aj ja som sa chcela opýtať, kde ti ho vzali?
Lukáška tiež vzali - na Riadok 😵 sa teším 😵

alami
16. mar 2010

kto ste pozerávali Odsúdené a neviete náhodou - tak dnes začína 2.séria 😎

bzuco
autor
16. mar 2010

ahojte

maji - ja som bola dnes okolo 10,00 - na Riadku
a materskú ešte dostaneš 😉

ali...super 😵 😵 😵 😵 ..tak možno ich zasa budeme mať spolu v triede 😉