• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

4. októbra 2016 
skušala som dať foto zopár pribudlo
21. mar 2010 o 00:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko, Pinoci pekné fotky, ako už vyrástol :dizzy_face:
My sme včera vytiahli kočík :sweat_smile: si rozmyslela, lebo Maťko nejde von, tak ona ide na kočíku, tak sme sa poprechádzali poriadne, poobede na futbal chcela ísť, dnes si rozmyslela, že sa ide kúpať do Lúčky na bazén :grinning: to chcela ísť do BB, neviem odkial to zase má. :grinning:
Majussa tak ak to je tak, že to berú podľa toho koľko detí sa narodilo, tak to je v poriadku, ja som sa zľakla, že to akože už pred zápisom, majú plno :sweat_smile:
21. mar 2010 o 08:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte
máme doma maroda :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: - maťko v noci horúčkoval - 38,6 a stále má teplotu, ale iné nič - ani kašeľ ani soplíky...zajtra pôjdeme k dr. a uvidíme
21. mar 2010 o 08:37  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.... Bzuco - ak mas doma probiotika - daj mu aj 2x denne.... ak na vas ide tiez crevne nebezpecenstvo -zmierni to priebeh a urcitemu to neuskodi... skore uzdravenie prajeme
21. mar 2010 o 11:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky.
My sme dnes boli na hrabove na lanovke a hore tak fukalo a prsalo ze sme sli hned aj spet a bolo po vylete este sme sli na zmrzku a uz sme aj doma..
Bzuco my sme parkrat mali take jednodnove teploty len teplota jeden den a na druhy vsetko ok tak aj vam prajeme aby to nebolo nic vazne a zajtra bol Matko opet fit..
Baby a na tych luckach je aka voda?termalna? A vstupne je kolko a ako maju otvorene?
Ivca nemalo yb to tak byt len chodte pekne hned medzi prvymi a snad vezmu aj vas budeme drzat paluchy nech mame dalsich skolkarikov.. :grinning:
21. mar 2010 o 16:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte

matík vyzerá byť ok...aspoň sa mi nezdá, že by mal teplotu
21. mar 2010 o 17:19  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tak som sa tešila predčasne - večer mu teplota zasa stúpla, tak ideme zajtra sa k dr. ukázať
21. mar 2010 o 20:23  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bzuči - držím palce nech je chytro zdravučký
21. mar 2010 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko,

Mikrovi sa opäť vyhodil fľak na líci porazí ma, ostrihala som mu ofinu no to bol boj tak aj vyzerá
22. mar 2010 o 06:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte
tak ja mám hned za rána len dobré správy :dizzy_face:
1.- malý nemá teplotu, aj ked to bolo na hrane - 36,9...tak uvidím ako cez deň
2. - prvýkrát vstal s úplne suchou plienkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - vypil kakao a pekne sa pýtal cikať
cez deň nemá plienku od štvrtku, som normálne happy, ako rýchlo mu to ide :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...z jedného dňa na druhý sme plienu zrušili - mi to vždy prišlo ako sci-fi, ked to niekto hovoril-by ma nenapadlo,že aj u nás to tak bude
22. mar 2010 o 07:23  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gratulujem nech mu vydrží
môj generál už úraduje :grinning:
22. mar 2010 o 07:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ránko tetušky :slight_smile:
Nás dnes teda čaká zápis do škôlky, tak som zvedavá..
Bzučka takéto správy vždy potešia :dizzy_face: ja som si tiež myslela, že malá sa mi nikdy od plienok neodnanučí a to ona si len čakala na tú správnu chvíľu a potom to zvládla raz-dva :wink:
Majussa a s čoho to bývajú tie jednodňové teploty bez iných príznakov? :confused:
Pinoci a ešte máš nejakú mastičku či musíš znova vybehať po dr.?
Ali u vás ste už zdraví?
22. mar 2010 o 07:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ivi - ja som už rozmýšľala, či to nemá zo zubov, lebo mu idú posledné stoličky...
22. mar 2010 o 07:43  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ivi - máme ísť na kontolu mastí mám plno
22. mar 2010 o 07:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte na chvylku sa pripojim, kym mala spinka. :wink:
22. mar 2010 o 08:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
22. mar 2010 o 08:16  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uuuuuaaaauu riadna modelka... zlata je.. :wink:
22. mar 2010 o 08:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no a kedy sa dočkáme fotiek tvojej modelky?? :wink:
22. mar 2010 o 08:49  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bzucko, videla som fotky na FB...budete musiet mat v chodbe nabite flinty, ked este trochen podrastie a zacnu za nou behat chalani...peknucka je :wink:

Baby, do bazaru sa nedaju davat inzeraty bez fotiek? :-O Som tam chcela dat tu permanentku do Lucok a hadam ju nejdem kvoli tomu fotit :-O :grinning:

Dnes idem na lov jarnych topanok deckam...uz maju nieco v meste? :slight_smile:
22. mar 2010 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirka, prave som zistila, ze si sluzobne najstarsia kobyla na MK v nasej teme...ja idem tesne za tebou :grinning: Ale uz idem robit nieco uzitocne :grinning:
22. mar 2010 o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
GG kasis dnes už nakúpila topánky deťom - na stanici v búde,
ja som v sobotu bola v deichmane Olimu tenisky na TV, tak mali tam už aj jarné, u Baťu nemali dokopy nič detské, chystám sa teraz omrknúť mesto
foto si stiahni nejaké z netu :wink:
22. mar 2010 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko,

na mňa už jarná únava sadá níííííííííííč sa my nechce, každý na paneláku umýva okná hádam idem aj ja
23. mar 2010 o 07:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte
pinocio...tak ked budeš vo švungu, príd aj k nám
mne sa tiež nič nechce
ale hádam si dnes aspoň na kuchyni a detskej umyjem kým bude malý na obed spať....ak potiahne tak ako včera - skoro 4 hodiny - tak stihnem aj tretie :wink:
23. mar 2010 o 07:28  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved aj ja budem umývať ked dám spať no idem ho vyvetrať do billi
23. mar 2010 o 07:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj v kauflande je akcia na mlieko 3,5 aj 3,2 trvanlivé po 14,76 tj po0,49 centa ak škrečkujete ako ja
23. mar 2010 o 07:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kde ste čo ste išli to mlieko kupovať :grinning:
23. mar 2010 o 11:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
tak mi po zapise do skolky, v polke aprila rozhdnutie, tak budeme cakat
Mne ide strasne pomaly kon, odkedy je nova verzia, sa mi nechce cakat :unamused:
Ali vy ako, uz je po chorobach?
Bzuco a Matko co, este teplotuje?
Ali ma dobre info :grinning: , vcera som deckam prechodne topanky na stanici kupila, som aj mesto obehla, ale nejak ma nic nezaujalo a v Leveli ma vyberom a cenami sklamali. Ale tak som spokojna aj so zlavou :slight_smile: .
Matka mi na vikend sestra zobrala, tak som poriadila, ale uz mam zas to iste doma :grinning:
23. mar 2010 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
kasis...nie, neteplotuje, ale začína mi kašlať :unamused: - ráno až taký dunivý kašel z priedušiek mu šiel...
a v leveli som aj ja bola pozerať a tiež nič moc - a ceny dosť vysoké :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. mar 2010 o 13:49  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som bola včera v tom oproti soc.poisťovni, ale jarné detské mali len z vlani, nové ešte nedostali, ani nevedia kedy dostanú,len keď prídu, budú tam :sweat_smile: :grinning: robí tam pani z mtčk, tak som sa pýtala

my sme teraz zdravotne v pohode-sa zdá-klop klop klop :sweat_smile:
23. mar 2010 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte
tak my dnes začíname smutne :frowning2: - ráno nám zomrela babka...ale už sa chudina aspoň nebude trápiť :frowning2: :cry:
a s malým musím ísť k dr. - prekašlal celú noc, skoro nič nespal a nádchu má takú, že mu nestíham utierať soplíky
24. mar 2010 o 07:44  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok